Bēbīšu un māmiņu BEZTĒMA

 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Tad nu uzsākam pirmo lielo beztēmu.

Tāpat kā parastajās beztēmās varam dalīties ar ikdienas sajūtām, piedzīvojumiem, uzdot jautājumus par sev interesējošām tēmām.

Atsevišķa sadaļiņa,kur māmiņām aprunāties.

:)

18.11.2013 14:10 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Jo vairāk par to domāju, jo sliktāk jūtos. Radi jau saka, ka vajag jau otru bērnu. Es atbildu ar to, ka pēc ķeizara tik ātri nevar otru. Bet man mēģina ieskaidrot, ka tās esot muļķības. Pffff
13.05.2014 00:44 |
 
Reitings 202
Reģ: 30.03.2014
Pec jebkuram dzemdibam, dabigam vai keizara kermenim vajag atpusties. Ta ir liela slodze musu kermenim. Apmeram 2-3 gadi ieteicamas laiks , tad var sakt domu par nakamo mazuli.
13.05.2014 00:57 |
 
Reitings 3350
Reģ: 29.01.2009
Papau - nu pastasti kads jums bija aptuvens rezims? Vai celaties viena laika, vai diendusa bija viena laika? Man ar mazo iet visadi, citu dienu vins pec pastaigas nogul 5 stundas, dazreiz tas var but pa dienu, citreiz vakara... Nez, mam liekas, ka es daru kko nepareizi ... Protams, jaukta barosana nepalidz izveidot nekadu rezimu, jo vai nu berns ir nepaedis un rauduligs, vai ari pieedies pilns un gul ka lacis. Nevar jau saprast, cik vins no kruts.
13.05.2014 01:17 |
 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
Dominika, man mazā pa dienu guļ max 1-2h. Pat ratos nav nekādas gulēšanas. Pēc režīma tikai ēdam biezeņus 2x dienā un ejam ārā aptuveni vienā laikā un ceļās ap 7/8 rīta. Pārejais kā kuru dienu. Un mums tūlīt jau 5 mēn.
13.05.2014 01:20 |
 
Reitings 3350
Reģ: 29.01.2009
194 - un ka tava maza gul pa nakti?
13.05.2014 01:25 |
 
Reitings 1607
Reģ: 26.05.2010
Dominika, man mazajai ir režīms, baroju ik pēc 3h, kad viņa paēd, apmēram 1,5 h dzīvojas augšā un tad guļ pēc tam kādu h. Un naktīs līdz trijiem no deviņiem vakarā viņa guļ labi, pēc tal līdz sešiem, pieciem un tad tā gulēšana tāda saraustīta, jo ik pēc kāda laika ieraudas, vēderiņa problēmas, jo kājas ceļ gaisā, tad es arī ņemu viņu blakām,mazajai 4 mēneši.
13.05.2014 03:44 |
 
Reitings 530
Reģ: 08.01.2014
Hm,īstenībā neesmu baigi skaitījusi,cik kopumā ir aizgājis.Daudz sanāca ietaupīt,jo gultu,matraci un gultasveļu pirku pie sievietes,kura pati ved no Polijas.

Tad nu apmēram tā:

gultiņa jauna- 30eiro
gultasveļa no 8 daļām-40eiro
ratiņi-3in1,mazlietoti-180eiro
kumode drēbītēm un tt-70eiro
matracis-20eiro
drēbītes pirku tikai pirmās un vēl nedaudz-tur savi 50 eiro vismaz aigāja,bet ļot,ļoti daudz atdeva drauga draugs un mana māsa,kā arī omīte vēl šo to jau uzdāvināja. :)
higienas preces bēbim+vannīte,paliknītis-tur arī kādi +-50 eiro kopā.
uz slimnīcu visas lietiņas vēl-tur arī diezgan aizgāja,man vienai vien kādi 50 eiro vismaz ,ja ne vairāk,jo tie krūšturi vien maksā jau labi+nopirku jaunu naktskreklu un halātu ar ko staigāt.
Vispār baigi daudz aiziet tieši tādos sīkumos.Likās,aiii,kas tad tur,apakšbikses,krūšturi,ķemmīte, un tt...un tā tie sīkumi sakrājās un diezgan tur sanāk kopā.



Vakar biju saskumusi par savām problēmām ar veselību,bet draugs pārnākot mājās mani iepriecināja-viņam kolēģis bija atdevis aktivitātes paklājiņu.Nu tiiiiiik priecīga biju,jo skatījos uz viņiem,gribēju ļoti.Tagad nebūs jāpērk-cik labi,ka ir kas atdod tik foršas lietas-būs jānopēr kaut kas tam kolēģim vai viņa bēbim-tik daudz foršas lietas jau atdevis. :)


āaa un weee - tiem šupulīšiem,kuru tu gribēji tgd ir 20% atlaide baby city veikalā,vismaz tajā,kas atrodas Azurā.Varbūt noder. :)
13.05.2014 07:39 |
 
Reitings 3157
Reģ: 19.04.2014
194, prieks palīdzēt! :) Krāsoji vai tonēji? Kā jau es arī minēju, tas rudums ir pats riebīgākais, kas matiem var būt. Visātrāk pielīp un visgrūtāk tikt vaļā. Atceries ieteikumus par ūdeņiem, šampūniem u.tml. lietām ar kuru palīdzību novērst rūsas pieķeršanos taviem skaistajiem matiem!

Lasu te jūsu ciparus, sanācis baigi pa lēto visu sapirkt. Mūsu ģimenīte arī ir tā, kurai pērkams viss no "0". Tā rupji skaitot, ceru, ka ar 1000 EUR izdosies. Negribētos izpumpēties uz dzemdībām un pirmajiem mēnešiem un tad pēc tam knapināties.
Jautājums tām, kas drēbītes pirka lietotas. Jūs pirkāt maisos? Kā lielākoties sludinājumos ir, vai staigājāt pa humpalām un lasijāt pa knipucītim? Kā mazgājāt, sagatavojāt savam bēbim? Vārijāt?
13.05.2014 07:52 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
Es parēķināju, ka man tās izmaksas sanāks ievērojami mazākas. Gultiņa man jau ir, nopirkšu tikai matracīti+gultasveļu, autosēdeklīši gan zīdainītim, gan lielākam ķiparam man arī ir, vanniņa ir, kumode ir. Drēbītes pilnīgi jaunas atdos draudzene, jo ķipars viņai netika tajās drēbēs iekšā (ceru, ka mans brīnums būs stanarta izmēra), brāļa māsa strādā Maximā un tur visus rāpulīšus, mantiņas un pudelītes viņa var dabūt pa ļoti lētām naudiņām. Būs jāpatērējas ar speciālo veļu man, gribu pārtinamo galdiņu, jānopērk ratus. Vēl sedziņas un aitādiņu gribu. Ceru iekļauties pirmajā pabalstā...
13.05.2014 08:21 |
 
Reitings 530
Reģ: 08.01.2014
Gita- vnk izmazgāju ar speciālo pulveri(kas bēbju drēbēm paredzēts) un vnk izgludinu,viss. :)
Tagad tieši ieliku pēdējo veļas čupiņu mazgāties,tik jāsagludina būs viss un jasaliek kumodē :)

Tāds prieks skatoties uz to stūrīti,kuru esmu iekārtojusi priekš dēliņa,uzreiz prieks un smaids uz lūpām. :)


Kādu laiku biju nomierinājusies par dzemdībām un tgd man atkal ir uznākušas bailes,ehhh.Bet tad atkal padomāju,ka man māsa izgāja cauri tādām smagām dzemdībām un viss viņai ok,tad es arī to varēšu.Vnk jānomierinās,būs labi :)
13.05.2014 08:21 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
Pašas dzemdības mani pagaidām nesatrauc, esmu gatava pašam ļaunākajam un sāpīgākajam variantam, galvenais, lai mazais kunkulis piedzimst vesels! Mani baida tas barošanas un audzināšanas posms, bail, ka nenodaru pāri tik mazai un kuslai radībiņai.
13.05.2014 08:24 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Te ir kāda, kura dzemdēja bez epidulāras? Cik ilgas bija dzemdības?


es, no maniem vārdiem sagrābstīja 5h 35 min, faktiski 7:00 iegāju uzņemšanā , 8:30 piedzima mana meita :)

āaa un weee - tiem šupulīšiem,kuru tu gribēji tgd ir 20% atlaide baby city veikalā,vismaz tajā,kas atrodas Azurā.Varbūt noder.


O, paldies ! Es pavisam aizmirsu, ka tur ir tas lielais veikals :) Tu jau nezini, kāda viņam tur cena ar atlaidēm ? :)

Man viss kopā izmaksāja kaut kur ap 500ls , rati un gulta, un matracis jauni. Dreēbes, citas jaunas, citas dāvinātas, atdotas

Kā mazgājāt, sagatavojāt savam bēbim? Vārijāt?

daudzas drēbas nav ieteicams mazgāt augstāk par 40 grādiem :D es mazgāju un gludināju , mazgāju ar domol šķidro, bez smaržām/garšām

nu par to grāmatu , nu nezinu, es bēbi tikai nesen sāku likt uz muguras, kamēr bija pavisam maziņa , man tiešām bija bail, ka nosmaks ar saviem vēmekļiem-liku uz sāna , kā DzN teica ...

Manai omītei bija ļoti švaki ar pašas pienu, manu mammu piebaroja ar mannā putru ( ļoti šķidru) +sviests un nedaudz cukura

Dominika, man nav nekāda režīma, tikai tik cik cenšos , lai aiziet gulēt +/- vienā laikā un līdz ar to arī ceļās +/- vienā laikā ...
13.05.2014 08:57 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Te kāda prasīja par šuvēm, man nebija daudz, bet kad šuva sāpēja , bet man bija forša māsiņa, viņa atrada pieeju manam histēriskajam noskaņojumam, visu darīja 3 reizes lēnāk , pirms ko darīja parādīja ar ko darīs un pastāstīja cik ilgi :D vai sāpēja !? protams, vispār nesaprou, kā var nesāpēt, ka čožu ar adatu šuj .... Es uz wc gāju pēc iespējas retāk , nu cietos līdz pēdējam , lai nav daudz jāskraida ... :D
13.05.2014 09:02 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
es izlasīju horoskopu par savu Zivtiņu, nu super, būs īsts vellnēns ar enģeļa sejiņu :D :D Man jau patīk ....
13.05.2014 09:05 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Tām kurām bail no dzemdībām , pamēģiniet sarunāt ar bēbi, nu izstāstiet, ka Jums bail , viņam jau tik pat ļoti bail cik Jums, Es tiešam, uzskatu, ka savas ātrās dzemdības sarunāju , ilgi runāju un domāju par to , kā būs ... Un viss bija čotka, pa lielam pat nobīties nepaspēju :D
13.05.2014 09:09 |
 
Reitings 530
Reģ: 08.01.2014
weee- nepaskatījos diemžēl cenu,tik tā gāju garām,visu jau biju nopirkusi un ieraudzīju,ka tur rakstīts,ka 20 % atlaide :) Varbūt var atrakst i-netā cik viņš tajā veikalā maksā.



Es jau runāju ar mazo un saku,lai ātri nāk ārā un,lai abi nemokamies ilgi :)
13.05.2014 09:16 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Meitenes ar kādu maisījumu Jūs barojat bēbjus un ja ar pirmo piegājienu neatradāt pareizo, kā zinājāt, ka tas jāmaina un cik ilgam laikam jāpaiet , lai zinātu, ka bēbim tas neder ?

Caen, es laikam aizbraukšu iečekot , kas un kā .... :)


P.s rakstu ar vistas kāju, man gļuči kopis un slikti strādā daži burti ... :D
13.05.2014 09:31 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Mari - man nebija nekādas atsāpināšanas vai stimulēšanas vispār - dzemdību namā ierakstīts, ka dzemdības bija 4,5h (laikam skaitīja no lielākajām sāpēm), bet no pirmajām kontrakcijām līdz mazulim bija apmēram 6,5 stundas.

weee - tajā Azur bērnu veikalā ar visu atlaidi var būt dārgāk pat kā babystore, tāpēc labāk pārliecināties, kur lētāk. ;)

Par maisījumu - draugs pirmo izvēlējās uz dullo un pēc tam ārste apstiprināja, ka tas ir labs, pēc tam mainījām maisījumu, jo pirmais it kā bija bērniem ar atgrūšanas un citām problēmām, bet mums tādu nebija, tāpēc pārgājām uz parasto. Tad sapratu, ka es gandrīz vairs bērnu nebaroju, tāpēc vainīgs ir maisījums, ka bērnam problēmas ar vēderu un nomainīju uz pavisam citu firmu (no Friso Gold, tagad Frisolac uz Aptamil comfort 1). Tulīt pāriesim uz Aptamil 2, jo daktere teica, ka mazais jau tik liels, ka var pāriet droši.
13.05.2014 10:35 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Liliii, bet tu vienkārši uzreiz devi jauno un veco vairs ne, vai kaut kā saudzīgi ?
tam krēsliņam lētākais variants LV internetveikalā ir 125 euro , bet man žēl tik daudz maksāt ...
13.05.2014 10:40 |
 
Reitings 1256
Reģ: 29.01.2009
mazajam atkal iesnas un kautkāds klepus, nesaprotu, tikai nedela pagajusi kopš iepriekš bija iesnas:( vēlāk zvanīšu dakterei. šodien vēl pie alergologa mazais jāved.

Sākumā baroju ar aptamil parasto, no ta bija aizcietejumi, tadel draudzene ieteica friso vom, tas bija biezs un mazais needa, tādēļ pēc ieteikumiem un labām atsauksmēm(arī šeit) nopirku tutteli, tad ap to laiku paradījās pumpas un visādi izsitumi, nobijos un nopirku friso gold, bija vizīte pie dakteres un vina teica, ka esot govs piena nepanesamība, tadēļ ieteica aptamil soya, to arī tagad lietojam, sakuma pumpas pargāja, bet nu ir atkal, taka nezinu vai ta bija govs piena nepanesamība vai kas, bet nu šodien pie alergologa.
13.05.2014 10:47 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits