Bēbīšu un māmiņu BEZTĒMA

 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Tad nu uzsākam pirmo lielo beztēmu.

Tāpat kā parastajās beztēmās varam dalīties ar ikdienas sajūtām, piedzīvojumiem, uzdot jautājumus par sev interesējošām tēmām.

Atsevišķa sadaļiņa,kur māmiņām aprunāties.

:)

18.11.2013 14:10 |
 
Reitings 3379
Reģ: 29.01.2009
drugdealerin, paldies par atbildi. Man mātes pasi izsniegs nākamnedēļ, kad jau būs 12 nedēļas. Es ceru, ka dabūšu to 70 dienu pirmsdzemdību atvaļinājumu tur it kā vajag, lai uzskaitē stājas LĪDZ 12.nedēļai?!) :)
Man ir aizdomas, ka mana ginekoloģe visu novels uz apdrošināšanu, jo viņa man 3x pārjautāja, vai mana apdrošināšana sedz grūtnieču aprūpi un teica, ka, ja nesedz, tad "mums tur viss būs citādāk jānoformē". Bet apdrošināšana nesedz daļu analīžu (uz STS u.c.), turklāt man tur ir limits analīzēm 18 eur mēnesī, tad visi citi čeki man jāiesniedz pēc tam pašai, kas ir apgrūtinoši. Es taču esmu tiesīga prasīt, lai visu formē "uz valsts rēķina"?!
21.02.2014 12:43 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Nē, mēs esam tajā, kas ir 2vietīgā un vīram liksim gultu klāt, man šodien bija jāiet pie ārstes pēc vīra flurogamas - nepaspēju :D :D
Nē vēl neviena nav, visi šokā ,ka mēs tik ātri, nevajadzēja būt ātrāk par 28.02 :) Nu vienu reizi mēs ēdām, bēbis vēljoprojām čuč, lai čuč gribēs ēst pados man ziņu, pagaidām šķiet mēs ļoti labi saprotamies :)
21.02.2014 12:47 |
 
Reitings 3652
Reģ: 26.10.2012
sunscreen,protams,ka esi tiesīga! Kā jau te teica meitenes, neparko Tev nav jamaksā. Un arī par papildus usg,ja ārstamm šķiet,ka vajaga veikt,nav jāmaksā.
21.02.2014 12:49 |
 
Reitings 3652
Reģ: 26.10.2012
A somu paspēji vispār sakrāmēt? :D Atceros,ka taisījies ceturtdien likt,vai ari tas bija pagājušā nedēļā? Man viss sajucis.
21.02.2014 12:52 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
:D sev kleitu, bēbim drēbes, ūdeni :D mani jau izlamāja, kā es tā... , bet vispār es trešdien pamodos ar drausmīgu klepu un iesnām, ka tik ne tāpēc mums viss tik ātri notika :)
21.02.2014 12:57 |
 
Reitings 1257
Reģ: 16.03.2011
Laimīgās She* un Beatricia! Tā vienkārši ir,ka izguļ tik ilgi vai piestrādājāt pie režīma?


Es arī laikam viena no tām laimīgajām, kurai Bēbe pati diktē savu režīmu, šajā gadījumā man ļoooti patīk viņas režīms, šodien pamodāmies 10.00 :D

Bet nu nekas, gan jau vēlāk man tas atspēlēsies, kad 7.00 būs jāceļas uz dārziņu, nezinu kā es bērnu dabūšu laukā no gultas :D
21.02.2014 12:58 |
 
Reitings 1257
Reģ: 16.03.2011
Sirsnīgi sveicieni, Weee :)
21.02.2014 13:00 |
 
Reitings 1607
Reģ: 26.05.2010
Es no ārstiem, man līdz 1dienai ir novērošana saistībā ar asiņošanu, katru dienu jābrauc uz dienas stacionāru, man šprices dod. Brrr, nekā patīkama, ja ārsti nezin kāpēc man asiņo, ja viss ir ok, dzemde labi savilkusies un nekur nevar piesieties. Tik ļoti žēl, ka manai meitiņai nāksies visu dabūt caur manu pienu, ko es ļoti negribu, kā nekā zāles tomēr. Ļoti ceru, ka man pārstās asiņot un, ka viss būs čikiniekā.
21.02.2014 14:19 |
 
Reitings 2715
Reģ: 12.09.2012
Čau!

wee,apsveicu! Nu veicās taču dažām :) Es arī gaidu dzemdību stāstu!

Man vakar bija katastrofa - tā mans dēls kopš 2 mēnešu vecuma nebija uzvedies, kā vakar. Sapratu, ka nu reiz tiešām man nāksies tikt galā ar savu nervu sistēmu, kas nekad nav bijusi nekāda spīdošā, un uzkačāt pacietību... Bija traki, sēdējām abi puņķos un asarās, beigās aizgājām pie manas mammas un, protams, bērns kā samainīts! :D Šodien jau viss štokos, vels viņu zina, kas par magnētiskajām vētrām mums bija uznākušas :D
21.02.2014 15:35 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Nu tad tā .... :)

Pamodos es ~3:30 naktī no tā, ka man it kā vilka vēderu, vairāk es teiktu man likās , ka bēbis pa apakšu ar rokām zarnas aiztiek, nu ritīgi pretīga sajūta. Domāju, ka drīz pāries, nekā sāka sāpēt kā pie mēnešreizēm, tikai ar intervāliem ( nē man nebija ne mazākās nojausmas, ka tās ir kontrakcijas , kur nu vēl īstas ), tā es tur gultā vārtījos stundu, sāku rakņāties internetā un meklēt info par viltus kontrakcijām , neko dižu neatradu, tikai to, ka pie viltus kontrakcijām var palīdzēt nošpa vai ibumetins , nu es sāku ar 2 nošpām :D :D , nekas man nepalīdzēja, centos uzņemt kaut kādu laiku, lai zinātu cik biežas ir sāpes. Nekas man nesanāca, es goda vārds vienā brīdi pa sienām rāpoju un vannas istabā gandrīz sienā caurumu izsitu :D :D, tā nu peroties pa mājām, ap 6 pamodās vīrs un saka , ka varbūt vajag izsaukt ātros , es kategoriski atteicos , šis saka , ka brauksim uz DzN, es biju 100% pārliecināta, ka mūs sūtīs mājās . Pēc šeit lasītā, kur visām sāp padsmit stundas .... :D , atbraucam uz dzemdību namu, es galīgi šokā- kāds atslābinies un elpo , jej bogu es nostāvēt nevarēju, a ši man atslābsti un uz wc negrib laist , ar 3-šo piegājienu uzkāpu uz krēsla, a man 8cm atvērums :D šodien vajadzēja būt vizītei pie ārsta, kur vajadzēja paņemt vīra flurogramu , kā tad ... vīru iekšā nelaida , mani uz dzemdību zāli. Meitenes es dzīvē nebiju bijusi nekad tik apjukusi. Gribēju atsāpināšanu a viņi saka , ka par vēlu , jādzemdē ....
Bēbis bija tik zemu, ka pat ķeizaru nevarot taisīt, pārdūra ūdeņus ( kā , man izbesīja, ka grib veikt manipulācijas ar manu ķermeni, bet mani par to neinformē ), ūdeņi bija nedaudz zaļgani, saka, ka jāgaida, kad sāpēs un jāpūš, a es dura nesaprotu, ka jāspiež un negribu :D :D rezultātā, zālē bija tāds jandāliņš, es saku lai man paskaidro , kas notiek a šis man jādzemdē, a es negribu, mani uz pusēm plēš, a šīs - turi kājas platāk ....
Āāāā... vēl mani ritīgi apmānija, es saku, lai nes šurp gāzi vai vēl kādu citu atsāpināšanu, a šie man atnes tableti , saldu ko sūkāt ( es tik pēc tam iebraucu, ka tā ir ierosināšanai :D ). Ja es būtu klausījusi , ko man tur teica, gan jau ka vēl ātrāk piedzemdētu, Ārste teica, ka neviss es piedzemdēju, bet meita pati piedzima :D
Pieļauju, ka pāris iekšējās šuves ir dēļ manas vainas ....
Nu un vēl ārsti domāja, ja man draudēs ar kaut kādiem papīriem, tad es savākšos - skuju. Mani spēja nomierināt sieviete, kas šuja ( nezinu, kas viņa tāda ). No super sievite, viņa man pirkstu nepiedūra pirms neparādīja visus instrumentus, katru elpas vilcienu komentēja un salaida vairāk narkozi apakšgalā nekā vajadzēja .
7:30 es uzkāpu uz galda un 8:30 man piedzima meitiņa-peciņa 50cm 3.100kg

Es varu iznēsāt kaut 10 bērnus, bet es vairs nedzemdēšu .


Slimnīcā ir nenormāli garlaicīgi, man nav 1/2 mantu un es nevaru čurāt, kā man sāp ... gribu ātrāk mājās....
21.02.2014 15:37 |
 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
Izskatās, ka meitenes patiešām mēdz pasteigties. :D
21.02.2014 16:43 |
 
Reitings 3652
Reģ: 26.10.2012
Weee, lielā ķeizarotāja :-D redz ka pati visu vari.
Tā kāju likšana kopā ir izplatīta. Tad man teica ka es tak spiezu berna galviņu. Tad gan kajas bija plati.
21.02.2014 16:52 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
nu nezinu, es negribēju spiest jo man bija kauns apkakāties un man vajadzēja 20 minūtes , lai tajā atdzītos.... :D Bet tad visiem bija skaidra problēma un mani fiksi mierināja, ka tas nu nebūs pasaules gals un man neviens neko pat neteiks :D
21.02.2014 16:56 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
bet es otreiz neko tādu negribu piedzīvot , goda vārds un tīīīk forši pagulēt uz vēdera, škrobe vien, ka apkašgals nu drausmīgi jūtās ...
Starpcitu , kad šuva es teicu, lai man tur visu smuki ,smuki sašuj , lai vīram prieki... :D
21.02.2014 16:58 |
 
Reitings 3350
Reģ: 29.01.2009
weee - OLEEE, milzigi apsvecieni tev un labi, ka tev tik vieglas dzemdibas! Redz ka pati vari bez visadiem keizariem un atsapinatajiem :D Dzive nekas nesanak ka ieplanots, it seviksi jau ar bebishiem un dzemdibam.

Tapec es nemaz neplanoju neko ka bus ta bus!

Vispar sonakt man ta sapeja veders, ka likas, ka bus :D Es vel nakti nochortojos, ka negribu tiesi vira dzimsanas diena dzemdet. Bet nee, no rita sapratu, ka purkshkis vien :D
21.02.2014 17:24 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Dominika, paldies :*
nu es zināju, ka būs ātras , viņa tiešām izdarīja lielāko daļu.

Un tās sāpes nav tādas kā citas , es nesapratu, ka tās ir kontrakcijas, bet sāpes bija unikālas , nekad nekas nav sāpējis konkrēti šitā ...
21.02.2014 17:32 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
aa.. un man negribēja nemt ārā katetru, viņa saka , ja nu kas tad lejā pēc tam izņems , es atceros, ka te viena no Jums stāstīja , kā visi aizmirsa par katetru . Es vecmātei teicu, ka ja lejā vajadzēs ieliks citu ... Pagaidām neviens nav pat ieminējies par katetru un skatoties apkārt gandrīz puse ar adatām rokās ...
21.02.2014 17:34 |
 
Reitings 3350
Reģ: 29.01.2009
Un tās sāpes nav tādas kā citas , es nesapratu, ka tās ir kontrakcijas, bet sāpes bija unikālas , nekad nekas nav sāpējis konkrēti šitā ...


Tapec jau meitenes saka, ka to palaist garam nevar :D Man ari dr vakar teica, ja sakas kontakcijas, tad jaskaita intervali un kad bus 3 min, tad var braukt uz slimnicu. Es shai prasu, a ka tad sap kontrakcijas? VinaL: tici man, to tu nepalaidisi garam!

Par baroshanu neesi pardomajusi? Dosi pupu mazajai princesitei? Vardins jau ir? :)

Man prieks, ka tu tada zhipere!
21.02.2014 17:36 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Jā vārdiņš ir , nu te jau nav diži daudz variantu, bet principā - nē , neesmu pārdomājusi. Personāls so-so, nu bet es nevienam neļaušu kāpt sev uz galvas , tapēc var redzēt , īpaši viena sieviete, ritīgi tur mēli aiz zobiem . :D
21.02.2014 17:41 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
es mēģināju rakstīt intervālus un kaut ko skaitīt, man nesanāca :D :D mani intervāli mērījās , pirms uzvilku zābakus un tad aizgājām līdz mašīnai :d :D
21.02.2014 17:44 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits