Bēbīšu un māmiņu BEZTĒMA

 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Tad nu uzsākam pirmo lielo beztēmu.

Tāpat kā parastajās beztēmās varam dalīties ar ikdienas sajūtām, piedzīvojumiem, uzdot jautājumus par sev interesējošām tēmām.

Atsevišķa sadaļiņa,kur māmiņām aprunāties.

:)

18.11.2013 14:10 |
 
10 gadi
Reitings 1154
Reģ: 19.01.2010
Manam 1.8g, kopš beidzu barot ar krūti-1.2g, guļ visu nakti bez mošanās. Mostās tikai, ja ir slims. Ļoti reti pamostas tāpat vien.
07.06.2017 15:33 |
 
10 gadi
Reitings 3281
Reģ: 18.01.2011
Mana līdz 6 mēnešiem gulēja pie mums gultā, jo tik ilgi pati baroju un tā bija vieglāk, tad aiznesām gultu uz bērnistabu, jo ļoti grūti izgulēties, ja mazais ir vienā istabā un tur guļ visu nakti.
07.06.2017 15:35 |
 
Reitings 1265
Reģ: 29.06.2015
Ar krūti vairs nebaroju, ēst pa nakti negrib. Vnk mostās, ceļās kājās un čīkst, kamēr es nepieceļos un neapguldu viņu. Reizēm vēl kādu brīdi jāpasēž blakus, kamēr iemieg. Un tā katru nakti- ceļos un lieku viņu gulēt pa 4-5 (reizēm vairāk) reizēm. Pa dienu labi guļ tikai ratos ārā (1.5-2 h). Mājās 30-40 min.un ceļās.
07.06.2017 15:55 |
 
Reitings 730
Reģ: 29.01.2009
jēga,
kad mazajam palika gads, divi dakteri pateica, lai beidzu barot un beidzot savedu kārtībā savu veselību. Biju sagatavojusies trakai nedēļai, bet izrādījās, ka mazajam to vajadzēja tikai ieraduma pēc. Tad nu pēc trīs dienām mazais jau gulēja nepārtrauktas naktis. Pirmajās naktīs trakākais bija tikai vienu reizi, kad naktī mierinājām stundas garumā, citas reizes tikai paaijājām un aizmiga tālāk.
Tagad mazajam ir gandrīz 1.2 un guļam vienā istabā, katrs savā gultā (mazā gulta ir piestumta blakus lielajai), bet domājam uz rudeni jau pārcelt mazo uz savu istabu.
Galvenais, naktī nedot ūdeni nomierināšanai, jo izstrādāsies ieradums naktī celties padzerties ūdeni, kas ir otrs grāvis.
07.06.2017 16:29 |
 
Reitings 4113
Reģ: 14.11.2012
Madonna,
Neesmu griezusi, meitai mati ir riktigi skrullaini. No ritiem gerbsanas un matu taisisana vienmer ir ''pusskanddals''. Spradzes nelietojam, bet asti sataisu , parasti augsto, lai mati acis nelien.

Tu raksti tà, it kā es rakstītu par savu bērnu :D
Man arī ir pagadījies čirpulis, bet es griežu ik pa laikam čolku, viņai piestāv, kā arī čolka pietiekami gara, lai varētu sasiet kaut kādu čubriku. Māsa man ir friziere, tad nu tagad, īsi pirms diviem
gadiņiem apgriezām galus, lai tie baby matiņi nepiņķē pārējos. Es tā sapņoju par baņķikiem vai sprādzēm matos...eh , sapņoju tālāk :D Viņa man parasti mežonēna matiem- vaļā, sacirtojušies, vai , ja dievi man labvēlīgi ( :D ) , tad uztaisu viņai kā Spice girls četrus gliemezīšus uz galvas :D
07.06.2017 17:43 |
 
Reitings 3084
Reģ: 29.01.2009
khkh, Tavam bernam cholka loti labi izskatas, bet nu man kolegei ir skumigs skats. (t)
Darzina ari auklites sakusas sudzeties, ka maza nelauj savas krepes savaldit :-D mati acis lien, bet tapat visus bumbulus izvilks :'-(
10.06.2017 22:16 |
 
Reitings 1052
Reģ: 29.01.2009
Gangsters, mums vienaudzes. Kopš 1g4m nedodu vispār maisījumu. Pirmo mēnesi smuki gulēja, gandrīz visas naktis bez celšanās. Tagad atkal atsācies vecais niķis. Ceļas 1-4x. Reizēm izdodas nomierināt paglaudot muguriņu, bet visbiežāk viņa ir piecēlusies kājās un bļauj, līdz tiek izņemta no gultas. Un tad mums midzināšana ilgst 10-90 minūtes, un tikai staigājot. Līdz ko apsēžas tā atkal bļaušana. Kad iemieg, tad gan varu apsēsties vai apgulties ar viņu kopā. Bieži, kad iemieg, mēģinu pārlikt atpakaļ gultiņā. Bet nereti - līdz ko ieliek gultiņā, tā acis uzreiz vaļā un atkal kliegšana pilnā sparā. Un tā uz riņķi, līdz es neizturu un paņemu blakus gulēt. Tad gan diezgan smuki noguļ līdz rītam, pa retam tik pačīkst pa vidu.
Es traki baidos ņemt blakus gultā, jo manai draudzenei jau ir paliels bērns, kas vēl aizvien guļ kopā ar vecākiem un nekādi nevar to uzdabūt no gultas. Kāda ir jūsu pieredze un viedoklis par to, ka 1+ sīcis guļ pie vecākiem?
12.06.2017 21:37 |
 
10 gadi
Reitings 982
Reģ: 29.01.2009
Manai pekai arii aatri buus pusotrs gadinjsh.Tagad mazaa gulj visas nakti bez pamoshanaas.Liidz shim bija kaada reize kad modaas un raudaaja.Es uzreiz modos un gaaju pie vinjas,paglaudiiju pa galvu un mazaa atkal iemiga.Tad man viirs pateica,lai es neceljos un paskatos ko mazaa dariis,pati iemigs taalaak vai tomeer raudaas.Un taa nu sagaidiiju,kad mazaa pamodaas,biku pakunksteeja un pati apguulaas un aizmiga,bez manas liidzdaliibas.Taa,nu vairaak pa nakti pie vinas vispaar necelos,pat ja vina pati pamostas.Bet vispaar mums ar guleeshanu bija maz probleemu jau no dzimshanas,tapec man gruuti iedomaaties,lai es celtos paris reizes pa nakti un veel meeginaatu iemidzinaat meitu rokaas,vai staigajot.Apbriinoju taas mammas,kas sho visu iztur!Jus esat malaces un izturiibu jums!
12.06.2017 22:28 |
 
10 gadi
Reitings 4275
Reģ: 03.08.2009
Man vīrs saka, lai negriežu bērnam čolku, jo viņam liekas, ka neizaugs mati garāki. :D Es saku, ka man nav variantu, jo viņa visas sprādzes un gumijas rauj ārā. Reizēm atstāj ja tusē pie kaimiņienes un viņas meitas, un šī viņu pierunā savākt mazās krēpes :D Khkh Tavai beibei tik daudz un biezi mati, pilnīgi šķiet, ka manējai plika galva salīdzinoši...
12.06.2017 22:38 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Mūsu puika gulēja kopā ar mums līdz 2 gadu un 3 mēnešu vecumam. Savā gutiņā nebija ar mieru gulēt, arī, kad bija aizmidzis, nebija pārliekams gultiņā, jo uzreiz pamodās. Kad ievācāmies jaunajā dzīvoklī, izdomājām, ka kopš pirmās nakts liksim viņa istabā. Aizmieg gan tikai, ja es guļu blakus, arī naktī bieži vien eju pie viņa vairākas reizes, tomēr tagad vismaz ir ārā no mūsu gultas.
12.06.2017 22:39 |
 
Reitings 613
Reģ: 19.07.2010
Musu puikam ir gads un 9 menesi un matus nogriezam otru reizi jau. Bet ne tapec, ka butu gari vai biezi, bet tiesi otradi, mati ir planini un gaisi. Pirmo reizi nogriezam uz nulliti, jo sanaca kibele ar celtniecibas putam, ieskreja ne tur kur vajag. Un tikko nogriezam var teikt uz nulliti, man sausmigi nepatik, bet nogriezam,lai pec tam.mati augtu stipraki, jo ipasi pirmie mati bija nu nekaadi, pec tam jau stipraki. Pec siem jau bus frizuras.
Ja par gulesanam,tad mums nav traki, bet gadas sausmigas naktis. Parsvara mostos vienu vai divas reizes, bet ir bijusas naktis, kad nogul ari visu nakti. Ir gadijies, kad aizgajis gulet pec briza mostas un pusmiega blauj un raud un sitas, ir bijis pat 40 min tads trakums. Bet tas iespejams ar krizi saistits. Sacies psihosanas periods. Sausmigi pardzivo, kad ko nelauj. Krit gar zemi un sit galvu pret zemi. Dazreiz iet pa maju un nem.mantas ko normali nevajag, nedrikst un tad dusmojas. Tad ari man no tas kliegsanas un raudasanas ir jasavac savi nervi duurite, lai ari es nespragtu pa gaisu. Bet reize ari vins sacis vairak ko runat un saprast, tomer mazajam ir gruti, kad viss tik daudz jauns notiek kopa.
12.06.2017 23:13 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
bet nogriezam,lai pec tam.mati augtu stipraki,

Nestrīdos, man pieredze nav, bet vakar tieši lasīju vairākus rakstus par to, ka tas ir tikai mīts. Tāpat kā, apgriežot matu galus, mati nesāk augt ātrāk. Vienkārši aug veselīgāki nekā vecie, pūkainie, tādēļ tā varētu šķist.
khkh, piekrītu tai, kas rakstīja, ka Tavai beibei labi izskatās čolka! Man parasti nepatīk, ka tik maziem jau taisa čolkas, bet Tavai riktīgi piestāv. :-)(l)
13.06.2017 08:46 |
 
Reitings 278
Reģ: 16.11.2009
Dāmas, padalaties, lūdzu, ar kūku receptēm/idejām uz bērna pirmo dzimšanas dienu... Gribu uztaisīt arī kādu mazu kūciņu īpaši meitai tā kā viņa pagaidām ļoti labi iztiek bez saldumiem, tad gribētu kādu ne tik saldu alternatīvu. Varbūt ir kāda laba muffinu recepte? :-)
19.06.2017 21:46 |
 
Reitings 901
Reģ: 17.03.2016
smileforme7, ārprāts kā laiks skrien, ne? likās, ka tikko vēl ar punci staigāju :D
bet par kūkām - mana ir apsēsta ar Peppu, pasūtīju no Kristīnes mājas kūkām Peppas kūku, tad nu redzēs kāda būs, kad saņemšu 22. datumā!
19.06.2017 21:54 |
 
Reitings 278
Reģ: 16.11.2009
Callmetwisted, i nerunā :D tikai līdz ar meitas piedzimšanu saprotu, ka laiks tiešām SKRIEN. Es pasūtīju lielo kūku ar vienradzi(būs vienradžu ballīte), bet tā būs ar mandelēm un citiem riekstiem, ko mazajai dot nevar, gribu viņai kādu īpašo mazo kūciņu, bet galva galīgi nestrādā un nekas mazam cilvēkam atbilstošs nenāk prātā.
19.06.2017 21:59 |
 
Reitings 4113
Reģ: 14.11.2012
Ņamsi un Anne, paldies :) Man grūti viņu bez čolkas iedomāties, kad sasienu visus matus, liekas, ka man cits bērns būtu :D Par matu augšanu, meitā kā apgriežam, tā ļoti ātri ataug, ļoti ceru, ka būs riktīgi biezie mati :)
20.06.2017 13:05 |
 
Reitings 4113
Reģ: 14.11.2012
Meitenes, siltais laiks sācies, bet mūsu whatsapp apklusis :D Darīsim kautko lietas labā, varbūt vēl kāda mamma piesakās? :)
20.06.2017 13:07 |
 
Reitings 1368
Reģ: 04.02.2016
Kas par whatsapp grupu? :-D
Man gan vīrietis saka, lai dzēšos no visa laukā, jo nelietderīgi laiks tiek izmantots :-D
20.06.2017 15:48 |
 
Reitings 1368
Reģ: 04.02.2016
Laiks tiešām nenormāli skrien pēc bērna piedzimšanas, es jau skatos bildēs man krunciņas parādās :-|, bērns ar izaudzis, gara smildziņa palikusi, gultā citreiz šķērsām noplīst un esam abi pie malas nostumti, ka jāsmejas, liela meitene izaugusi, kur tas laiks pazudis. Šad tad skatos bildes 4-9 mēnesīši un asaras birst :'-(
20.06.2017 15:51 |
 
10 gadi
Reitings 3281
Reģ: 18.01.2011
Manai arī gadiņš palicis, BKA beidzies, jāsāk aktīvāk strādāt.
Riktīgi pietrūkst tā mazā bebīša, bet nu lai kā gribētos trešo, diez vai kādreiz vairs saņemšos.
20.06.2017 16:01 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits