Bēbīšu un māmiņu BEZTĒMA

 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Tad nu uzsākam pirmo lielo beztēmu.

Tāpat kā parastajās beztēmās varam dalīties ar ikdienas sajūtām, piedzīvojumiem, uzdot jautājumus par sev interesējošām tēmām.

Atsevišķa sadaļiņa,kur māmiņām aprunāties.

:)

18.11.2013 14:10 |
 
Reitings 3084
Reģ: 29.01.2009
Paranoid, mana brāļa meita 5 gados bija virs 120, bet nu mums visi gari. Ne nu gluži Semjonovas līgā, bet vienmēr sportā stāvējām rindas sākumā :-D
25.05.2017 08:48 |
 
Reitings 1052
Reģ: 29.01.2009
Čau, vasarā!
Meiteņu mammas - vai mazajām griežat matus? Pašas vai pie friziera?
Manai lien acīs mati - nekādas gumijas un sprādzes neļauj likt. Un aizmugurē katrs savā garumā. Bet nevaru iedomāties kā pati varētu apgriezt vai pie friziera šitai mazajai ūdenszālei kaut ko :-D
01.06.2017 12:19 |
 
Reitings 1265
Reģ: 29.06.2015
Negriežu, lai aug. Priekšējos matus saķemmēju uz sānu- sprādzes, gumijas rauj ārā, bet matiņi tādi mīstiņi, ka stāv arī tāpat uz sānu (celiņš sānā), ja mitrus pēc vannas sakārto kā vajag.Un drīz jau arī aiz auss varēs aizlikt.
Man personīgi nenormāli nepatīk, kā izskatās mazās meitenes ar čolku. It sevišķi, ja matiņi plāniņi- 2/3 matu uz pieres un aizmugurē plāna kārtiņa.
01.06.2017 12:28 |
 
Reitings 3084
Reģ: 29.01.2009
Neesmu griezusi, meitai mati ir riktigi skrullaini. No ritiem gerbsanas un matu taisisana vienmer ir ''pusskanddals''. Spradzes nelietojam, bet asti sataisu , parasti augsto, lai mati acis nelien. Atnakot no darzina, vinai dazreiz tadas bizes pa galvu sapitas :-D:-D tur lauj darit visu - ij sevi pargerbt, ij cepuriti uzlikt un frizuras taisit :-)
01.06.2017 12:37 |
 
Reitings 1368
Reģ: 04.02.2016
Meitai diezgan gari un kupli mati, taisu copīti vai radziņus, gumijas tā baigi nerauj laukā, izejot ar sprādzītēm atspraužu un uztaisu ļipiņas. Bet čolka ar izskatās smuki, man vīrietis neļāva griezt matus.
01.06.2017 12:43 |
 
10 gadi
Reitings 751
Reģ: 29.01.2009
daydreamer - es savam puikam pirmo reizi apgriezu ap 8 mēnešiem, jo bija nevienādi un daži tik gari ka bizes varēja pīt. Kopš tās reizes esmu griezusi vismaz vēl 5 reizes, jo aug kā nezāles. Griežu pati gan ar šķērēm, gan ar mašīnīti. Uz frizētavu vel neriskēju vest, domāju nebūs sajūsmā. Meitenēm jau labi, kādu sprādzi var ielikt, ja acīs lien
01.06.2017 13:07 |
 
Reitings 638
Reģ: 29.01.2009
Sveikas, mammas, man jautajums par kaju nagiem!:-P
mana ir iedzimti briesmigi teva kaju nagi! vini neaug taisni, bet uz augsu un skelas, locas, plist!
vienalga par estetisko, bet man bail, ka vini neieaug! mazajm septini menesi, pie ka vest? ko darit?
vini jau sasprega, vel neparsniedzot adas malinu! un tad ielust un nolust...
nezinu vai var saprast, bet negribu bildi likt, jo cik skatos neta, sadas bildes ir diezggan pretigas!8-)
01.06.2017 13:20 |
 
Reitings 1052
Reģ: 29.01.2009
Nu par pieaugušo nagiem atbild dermatologs. Gan jau par bērna ar? Varbūt ģimenes ārsts var ko ieteikt? :)
Vai kāda ir zinoša par bērnudārzu rindu? Esam pieteikušies 3 bērnudārzos. Tagad domāju vai nevajag kādu no tiem nomainīt, jo darbā droši vien neatgriezīšos un varbūt tomēr mājām tuvāk kaut kas prātīgs ir. Ja es tagad pārlieku bērnudārzu, tad mani jaunajā dārziņā atmet uz rindas galu? Ņem vērā tagadējo pieteikšanās datumu nevis to, ka bērns bērnudārzu rindas sistēmā iereģistrēts jau īsi pēc dzimšanas?
01.06.2017 21:33 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Reda, man ap kādu otro mēnesi sākas piena sastrēgumi. Ar pirmo bērnu tas salīdzinoši ātri beidzās un es turpināju barot lūdz gadam, ar otru bija trakāk ar šiem sastrēgumiem un arī sākās ap otro mēnesi. Es vnk pārtraucu barošanu, negaidot vai pāries. Neesmu mazohiste... Ja tev ir tik traki - varbūt apdomā beigt krūtsbarošanu.
01.06.2017 21:57 |
 
Reitings 1052
Reģ: 29.01.2009
Un vēl - vai kādai pašai vai no paziņām ir atsauksmes (gan labas, gan ne tik labas) par kādu no privātajiem bērnudārziem Teikā? Ja tā, ļoti labprāt dzirdētu :)
04.06.2017 22:03 |
 
10 gadi
Reitings 3281
Reģ: 18.01.2011
daydreamer
Mēs teikā ilgi nodzīvojām, meita daudz dārziņus nomainīja, gandrīz katrā esmu bijusi un runājusi ar vadītājām, par katru varu uzrakstīt
Lotte-meita gāja gadu, šis no visiem visvairāk nepatika, jo bija personiska saķeršanās ar audzinātāju, bet šo ieteica paziņas, kuri ļoti apmierināti bija. Pirmais, kas varētu nepatikt, ka bērni nevis guļ gultās, bet uz grīdas tādās kā lāviņās, man tas dīvaini likās. Telpas ir plašas, tās ir pluss, jo parasti visi dārziņi ir baigā šaurībā. Vadītāja ir dīvaina, gan jau teiks, ka vietu nav, bet meklē rokā īpašnieci, vismaz caur viņu vietu dabūjām. Un mazo bērnu grupās regulāri bija pilns ar puņķainiem bronhītiņiem, pedagogi daudz neseko līdzi tam kādus bērnus atved, man paziņai tur bērns arī regulāri slimoja.
Mazais princis, kad interesēja, tad viņi tikai par uzņemšanu prasīja 300 eur, ko pēc tam neatdod, ar to arī saruna beidzās
Pūcīte Parādnieka bd pie maximas, nav tāda izteikta mācību iestādes sajūta, ļoti patīkama vieta, zinu daudz labas atsaukmes, bet kad pašai interesēja, tad rinda uz vietu bija 2 gadi
:-D
Namiņš Ļoti patīkama vadītāja, šis man ļoti patika, bet grupiņās ir ļoti mazas telpas, tiešām liela šaurība, kas man nepatīk, ka regulāri sadod berniem darbiņus ko atnest, izveidot, kas protams bija jādara vecākiem, un tas bija ļoti bieži, ka sāka likties jau apgrūtinoši.
Kamoliņš Āraišu ielā šis bija, meitai ļoti patika, tur gan maz grupiņu bija, bet ļoti jaukas audzinātājas bija, un, kad manējā gāja, tad ļoti skatījās līdzi veselībai, tur ar iesnām sūtīja mājās. Vienīgais, ko redzēju, ka tie kas pirmie saģērbās gaidīja pārējos āra drēbēs un karsa.
Ceru, ka kaut kas noderēs
04.06.2017 23:45 |
 
Reitings 7
Reģ: 29.01.2009
daydreamer
Sveika! Mums ir bijusi pieredze ar 2 Teikas dārziņiem. Sākumā meita apmeklēju bērnudārzu "Karlsons", kas atrodas uz Zemgaļu ielas. NEpatika, meitu izņēmām pēc 3 mēnešu apmeklēšanas-telpas samērā plašas, bet grupiņās daudz bērnu, mazā bieži slimoja, kā arī nejutu interesi par savu bērnu.
Tad pienāca rinda uz PArādnieka "Pūcīti"-meita apmeklēs jau trešo gadu-principā viss apmierina-telpas gan pašauras, bet grupiņas nav lielas-12 bērni. Ir sajūta, ka bērns interesē. Ja meita izskatās nevesela vai uzvedās aizdomīgi, uzreiz tiek zvanīts vecākiem. Arī, ja kādā citā grupiņā kāds bērns saķēris ko lipīgu, tad vecāki tiek informēti. Meita slimo samērā maz-sezonas iesnas, kāds vīruss. Bieži notiek pasākumi bērniem, kas ikdienu viņiem padara interesantāku. Daži mīnusi-cena, gaidījām rindā 2 gadus, kā jau iepriekš minēja.
05.06.2017 11:39 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Mēs gan nevaram objektīvi novērtēt rindas, jo bērnu pieteicām tikai 1,5 gadu vecumā vai pat nedaudz vēlāk. Ir gandrīz 490. rindā. Un, cik es meklēju te, Juglā, tad mājas tuvunā ir tikai viens pašvaldības bērnudārzs. Bet es nemaz neceru, ka mēs vispār kaut ko sagaidīsim. Nākamajā vasarā droši vien sākšu laist privātajā bērnudārzā.
05.06.2017 13:46 |
 
Reitings 1052
Reģ: 29.01.2009
paranoid un kurpe, paldies par viedokli :)
Mēs kā reiz skatāmies uz Kates skolu, Namiņu, Kamoliņu vai Dudiņdārzu. Pūcītē mums jau pateica, ka vietu nav. Lotte un Pūcīšu skoliņa nav atbildējuši. Knābis īsti nederēs. Karlsons, Bebe, Creakids ir mazliet par tālu. Vēl ir kaut kāds jauns atvēries - Krabītis. Tas ir viss, ko atradu :) Lapsēns laikam ir aiztaisīts ciet.
Bet nu es iesākumā droši vien uz pus dienu laidīšu vai uz nepilnu nedēļu. Jo mana ir baigi alerģiska un vispār nezin kā tur būs ar tām slimošanām. Pašlaik nekas traks nav bijis, bet nu bērnudārzā jau visādi brīnumi notiek (t) :-/
06.06.2017 13:35 |
 
Reitings 1265
Reģ: 29.06.2015
Kā jūsu mazajiem ar gulēšanu naktī??? Manai tulīt būs pusotrs gads, bet joprojām neizguļ nakti bez celšanās. Ēst jau sen vairs pa nakti neprasa, bet joprojām ceļas 4-5-6 reizes pa nakti. Reizēm pat nepaspēju aizmigt starp viņas mošanās reizēm. Esmu sasniegusi tādu stadiju, ka jau no rīta ceļos bez enerģijas, ātri uzvelkos u.t.t.
07.06.2017 12:00 |
 
Reitings 730
Reģ: 29.01.2009
Gangsters
Manējais uzreiz kā pārtraucu barot ar krūti, sāka nogulēt visu nakti. Tiesa gan pa dienu guļ tikai 1-2.5h, tāpēc naktī noguļ visas 10h vismaz. Ir reizes, kad naktī uzmostas, bet ātri aizmieg. Citreiz pats aizmieg, citreiz vajag noglaudīt muguriņu vai kādu laiku noguldīt blakus/uz sev/-is.
07.06.2017 14:17 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Manam drīz jau 2,5 gadi, bet vēl joprojām guļ nemierīgi. Dažreiz sauc pie sevis vienu reizi, citreiz - pat 3 vai 4.
07.06.2017 14:18 |
 
Reitings 5625
Reģ: 29.01.2009
Gangsters, man jau šis viss ir 3 gadu garumā!!! :'-(
07.06.2017 14:26 |
 
Reitings 381
Reģ: 20.04.2016
lindsky, tas notika pats no sevis vai kaut kā speciāli radināji?
07.06.2017 14:27 |
 
10 gadi
Reitings 4275
Reģ: 03.08.2009
Manai pekai 1.7 un tāpat pa nakti parasti 1x ceļas. Retāk noguļ visu nakti. Parasti grib pienu padzerties, dodu ļoti vāju maisījumu. Pat ja negrib pienu, tad ierāpjas pie mums lielajā gultā un es nekad nevaru palikt nomodā tās 10min, lai viņu pārceltu atpakaļ. Bet nu jau mani pat vairs netraucē tas, ka 1x pieceļas. Ja būtu vairāk, tad laikam nopietnāk domātu, ko darīt.
07.06.2017 14:50 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits