Bēbīšu un māmiņu BEZTĒMA

 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Tad nu uzsākam pirmo lielo beztēmu.

Tāpat kā parastajās beztēmās varam dalīties ar ikdienas sajūtām, piedzīvojumiem, uzdot jautājumus par sev interesējošām tēmām.

Atsevišķa sadaļiņa,kur māmiņām aprunāties.

:)

18.11.2013 14:10 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Man bija soks, kad sanaca savai 10m vecajai meitai sarunat (!) nogriezt nadzinus. Meginaju ta, jo cucot griezt vairs nesanaca un berns bija loti sadarboties spejigs, lai gan galigi nav no mierigo un paklausigo gala. ;) Tagad es tik tiesam ticu, ka visu var sarunat.
13.12.2016 21:37 |
 
Reitings 10099
Reģ: 19.11.2014
Es savam arī jau kopš 2-3 mēnešu vecuma griežu nagus, kad viņš nomodā. Arī ar tādu pašu stingru roku.. kā paņemu rociņu, tā arī nelaižu vaļā, kamēr nenogriežu. Viņš saprot, pacietīgi sēž un gaida.
13.12.2016 21:52 |
 
Reitings 613
Reģ: 19.07.2010
Es ari ar stingru roku nagus griezu, bet sarunat gan nesanak. Saku, ka redz kadi gari un jagriez un bus smuki un vienkarsi vajag. Dazreiz nosez, bet dazreiz ar lielu blausanu. Bet man vins bus spitigs un traks rakstura. Vins dzird, bet neklausa. Jo dazreiz paprasisi kaut ko iedot vai izdarit un dara. Bet dazreiz pie auss vari saukt varda un pilnigi ignore. Zuliks. Jabut visu laiku kustiba. Ja ratos, tad apstaties nevar, ja rokas, tad ari stavet nevar, par sedesanu klepi- tas vispar ir retums. Nu neko nebus problemu ar lieko svaru ne man ne vinam.
13.12.2016 22:03 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Lai neviens neparprastu, nekadas "stingras rokas" nepiekopju. Pati dod rocinu.
13.12.2016 22:26 |
 
Reitings 5625
Reģ: 29.01.2009
Bērni ir tiiiik dažādi!
Auklēju 2gadīgi meitenīti - vispār neredzama - mierīga, klusa, prātīga, zīmē, krāso, guļ bez pampera - nu vispār enģelis! Vāc, bet bez maz nevāc :-D
A es ar saviem rakariem tikai sirmus matus varu dabūt, man kaut kas ļoti līdzīgs Norah variantam :-D
13.12.2016 22:29 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Robite, Tev abi tadi? Man vecaka ir mieriga, jaunaka trako, pilnigi preteji raksturi. Tik interesanti!
13.12.2016 22:36 |
 
Reitings 5625
Reģ: 29.01.2009
Salomē, mazais it kā ir mierīgāks - kaut vai, ka naktī normāli guļ :-D Ir mazliet mierīgāks, bet man tagad sākās visādas dalīšanas/nesadalīšanas, roku švitināšanas u.tml! Skats pa rubli, kad mazais švitina roku, it kā sistdams :-D
Un abiem man ir "labais" horoskops - svars un dvīnis - tik, cik viņi ir superīgi/mīļi/jauki/enģelīši u.tt, tik tikpat ļoti citreiz ir spītīgi/nepaklausīgi un tā kaut kā...
Kopumā mazais ir mazlier rāmāks, bet nu tā, ka baigi atškirtos abi - laikam nē...
13.12.2016 22:44 |
 
10 gadi
Reitings 4292
Reģ: 03.08.2009
Manai arī tagad zobi nāk, puņķis līdz zodam, ārdās pa muti visu laiku. Neko nevar sarunāt, tāda dīcelīga visu dienu +/-. Iemācījusies, ka datorā/telefonā var dabūt multeni, tad nu dīc, ka vajag. Parasti jau nedabū un tiek novirzīta citā aktivitātē, bet kad viņa man šitās "zobošanās" dēļ vispār atsakās normāli ēst, tad gan ņemu multenes palīgā. No drēbēm arī mūk, nepatīk ģērbties, saku, ka nevar plika skraidīt, bet nekāda sarunāšana, protams, nenotiek :D Brīnos, ka tos nagus var normāli nogtiezt. Bet es arī kopš bija sīka, griezu nagus, kad nomodā. Laikam pieradusi.
Šodien domāju, ka man labākā dāvana uz svētkiem būtu viena diena, kad man ne vīrs, ne bērns mājās, varu būt viena pati, ne ar vienu nerunāt un izdarīt visu, ko vēlos. Sacept piparkūkas, izrotāt māju, sakārtot visu tā skaisti. Nu nekādi man nesanāk ikdienā uzturēt baigo kārtību. Sīkā arī diendusu pasākusi īsu gulēt, apmēram stunudu, pusotru. Reāli pietrūkst tās 2h dienā, ko varu atpūsties, palasīt ziņas, atbildēt uz ziņām telefonā un tā. Jo viņa pie datora neļauj man sēdēt, ja telefons vai kas cits interesants rokās, viņai arī uzreiz vajag. Tāds maziņš špicbuks :D
13.12.2016 23:24 |
 
Reitings 10099
Reģ: 19.11.2014
Es ceru, ka stingrā roka netiek pārprasta! :-D Vienkārši paņemu klēpī, paņemu rociņu un griežu nagus. Ja grib man kaut kur izsprukt, tad nelaižu roku vaļā un iekārtoju atpakaļ klēpī. Bet, nu, viņš arī jau sen man solīdi sēž un vēro ko es daros ar viņa pirkstiņiem.
Mans arī vispār ir ļoti aktīvs, bet nav pa rokām nekad mīlējis.
Klēpī tikai pēdējo nedēļu vismaz reizi dienā iekāpj un tad samīļo mani, paķibinās pa matiem un pats velk uz kukulīša cepšanu. Pati brīnos, ka beidzot uz pāris minūtēm bērns pakavēties klēpī pasācis.. tik ilgi gaidīju šādu brīdi! (l)
13.12.2016 23:26 |
 
10 gadi
Reitings 4292
Reģ: 03.08.2009
Undiya, man dažreiz ar gribētos, lai būtu kā tavējam, kad nevajag uz rokām. Manai iemigt vispār laikam gribētos tikai rokās, bet to atļauju tikai uz diendusiņu. Baigā roku pavēlniece :D
13.12.2016 23:35 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Manējais atkal rokām nagus ļauj man griezt, bet kājām jāgriež tētim. Un bija viens periods, kad man istabā neļāva griezt, tikai ārā. Tad, nu, pirms pastaigas nogriezām nagus un devāmies tālāk :D
Mīļoties gan manējam patīk. Bučas dot arī. Bieži vien pienāk klāt un dod man n-tās bučas. Un pašam arī patīk, ka viņu mīļo. Bieži vien, lai aizmigtu, pieprasa, ka jābučo austiņas :D
14.12.2016 04:05 |
 
Reitings 1606
Reģ: 01.11.2013
Manējā arī rakstura ziņa ir ļoti spītīga. Sarunāt neko nevar. Kad grib, tad dzird mūs, kad negrib, tad vari kaut no ādas izlīst, bet ignorēs. Neklausa vispār, nagu griešana katru reizi ir kliedzienu pavadībā, jo es kā paņemu, tā turu un neļauju izraut, kamēr nav nogriezti. Nesaprotu, no kuriened viņai tās histērijas uz nagiem, jo nekad neesmu iegriezusi tā, lai sāpētu. :-|
Uz pampermaiņu un apģērbšanos arī tikai stingri pasakot, ka tagad ir jāizdara un viss, neko sarunāt nesanāk.
Vispār kā es kaut ko aizrādu vai neļauju, tā sākas vārdu apmaiņa un raudāšana. Runāt vēl nemāk, bet jau izrunājas :-D
Pēdējā laikā arī vairs -paldies - nesaka. Agrāk smuki teica ik reizi, kā kaut ko iedevu, a tagad vienīgais, ko dabūnu pretī uz savu - lūdzu, ir kaut kas līdzīgs - man nav jāsaka paldies, tas ir pašsaprotami - tikai savā valodiņā un ar tādu nopietnu toni, vēl pakrata galvu visam beigās un aiziet prom :-D
Man laikam nākotnē būs grūti klāsies ar šito mazo skorpionu :-D
14.12.2016 10:00 |
 
Reitings 613
Reģ: 19.07.2010
Teddy musu berni butu ideals pariitis :-D manam pateiksi nedrikst-taa krit celos, galvas dauziisana pret sienam un gridu beigusies. Un jaa dazreiz liekas sava valodina lamajas un lieto necenzetu leksiku. :-D un pie nagu griesanas man tiesam ir stingra roka, dazreiz liekas pirkstus sev izraus. Bet neko nevar izdarit, nagi ir jagriez. Ja kajam.jagriez, tad man jaizlokas, jo jatur abas rokas, lai neples nost knaiblites. Bet, ja pasam iedod rokas knaiblites,tad telo, ka griez sev. Virs nevar griezt, jo vins vispar lempis uz smalkiem darbiem.
14.12.2016 10:09 |
 
Reitings 1606
Reģ: 01.11.2013
Norah
vai ne :-D iedomājies, ja abiem vielaicīgi kaut ko aizliegtu. Uhh, tur noteikti ar asu aizbāžņiem būtu jāstaigā.
----
Es pat nevaru iedomāties, kas tur ārā nāks, kad sāks skaidri runāt. Man jau tagad grūti dusmīgu seju noturēt, kad neklausa un lamājās pretī :D Zinu, ka tā nav pareizi, bet ir tik grūti tos smieklus novaldīt, kad tāds mazs bosiks ar ļoti nopietnu seju lamājas pretī un vicina pirkstu :D
14.12.2016 12:30 |
 
Reitings 1325
Reģ: 10.08.2015
Interesanti palasīt, kā jums ar lielākiem mazuļiem iet. Izskatās, ka man garlaicīgi nebūs. :D
Paldies par pieredzes apmaiņu. Arī mēģinu dot kaut ko rokās, kas viņam interesants, bet tas nenozīmē, ka paliks guļam uz muguras :-D Dažreiz velku pamperi, turot sev klēpī. Man jau visvairāk nepatīk, kad nākas viņu piespiest, turēt, neļaut, jo baidos, ka radīšu sliktas asociācijas ar šo procesu, un tad vispār būs mission impossible.
14.12.2016 15:23 |
 
Reitings 202
Reģ: 22.03.2015
Mans vecākais arī dažādi interesanti izdarījās un neklausīja. Brīžiem muti sausu izrunāju un likās, ka nav jēga no tā. Tikai centos pieturēties pie vienām un tām pašām nospraustajām robežām. It sevišķi ap pusotra gadu vecumu bija daudz "cīņas".
Bet kaut kad ap divu gadu vecumu kaut kas aizgāja kā nākas un mazais sāka klausīt. Retu reizi paniķojās- ja aizliedzu to, ko grib tad stāvēs un skumji raudās pusminūti, bet tāpat klausīs.
Tagad mums tikai sanāk reizēm cīnīties ar nešanu uz rokām ārā, kad mazais pagurst.
14.12.2016 16:30 |
 
Reitings 200
Reģ: 30.12.2013
Sveikas,maminas!Manai pecinai rit jau menesitis,bet paspejam jau dabut iesnas!Jau treso dienu meitina gul man tikai uz rokam,pa nakti gan labi cuc sava gultina.Jau paspeju noraudaties,ka mazajai jamokas,pa nakti neguleju,klausijos vai maza elpo.Briesmiga sajuta...Vai vienmer bus tadi pardzivojumi,kad bernins saslims?Vai tik traki ir tikai sakuma?
14.12.2016 19:31 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Meitene-Zeltene, pārdzīvo jau vienmēr, bet tā pirmā reizē ir vissmagākā. Mūsu puika bija apslimis, laikam 4,5 mēnešos ar temperatūru un iesnām, likās, ka pasaules gals klāt, bet katrreiz jau to uztver veglāk.
14.12.2016 20:00 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Veseļojaties!
Pie gultiņas noliec bļodu ar kumelīšu novārījumu, lai bērniņš elpo tvaikus.
14.12.2016 20:01 |
 
Reitings 200
Reģ: 30.12.2013
Ja,to sajutu tiesam var salidzinat ar pasaules galu.Bail iedomaties kadi ir pardzivojumi,ja bernins saslimst ar kautko nopietnaku!:-(Sodien jau mes jutamies daudz labak,kumelisu teja un juras udentins palidz!
14.12.2016 20:40 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits