Mans puika arī runā teikumos, bet, to nevar nosaukt par skaidru runāšanu. Jo, daudzi vārdi ir ar izlaistiem burtiem, vai, vienkārši saka citādi. Bet, runā daudz, tā, ka reizēm gribas mirkli klusuma :D
Ebe, tev uz martu mazais, ja? Tas man šķiet tik foršs laiks- pavasaris un priekšā vasara :) Jūs jau bebīša dzimumu zinat? :)
Mums iet diezgan labi. Tas, par ko visvairāk baidījos (kā brālis pieņems mazo), nav piepildījies un, vaktē mazo, mīļo. Arī pats kļuvis daudz prātīgāks un pēkšņi pieaudzis :D
Tikai, meitiņa mums riktīgis klēpja bēbis un negulētāja. Tad vakaros jūtu, ka vairs nav spēka. Bet, ir dienas, kad viņa paguļ ratos- tās varu nosaukt par baigi foršām un vieglām. :)
Un,nakti ar mums pagaidām patrakas. Bet, nu jau esmu apradusi- patiesībā pirmais mēnesis bija tāds grūtāks, kamēr apradām ar to, ka viņi mums divi :)