Bēbīšu un māmiņu BEZTĒMA

 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Tad nu uzsākam pirmo lielo beztēmu.

Tāpat kā parastajās beztēmās varam dalīties ar ikdienas sajūtām, piedzīvojumiem, uzdot jautājumus par sev interesējošām tēmām.

Atsevišķa sadaļiņa,kur māmiņām aprunāties.

:)

18.11.2013 14:10 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Man nemaz nebija šāda psihoze , es kaut kā uz visu skatos pavisam no cita skatu punkta. Es pat nereizi negāju pārbaudīt vai elpo un arī naktī neceļos lai kaut ko pārbaudītu...
Es izeju no tā, ja es duša mazgājos un man vajag 10 min, nu ko es stresošanu vai kas ar to bērnu notiks ja viņš ir paēdis ar sausu pakalu un guļ... Tāpat ja es krasojos un dzirdu, ka sāk raudāt arī pa galvu pa kaklu neskrienu ,bet pabeidzu krāsot, teiksim tušu , un tad eju ... Pirms eju varu parunāt ,ka es dzirdu ,bet būs mazs brīdis jauzgaida.
08.10.2014 12:10 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Es gan mazo vēl mājās lieku gulēt otrā istabā ar rāciju, jo man vajag dzirdēt, kad pieceļas, netaisos bērnu brēcināt un iet pakaļ tikai tad, kad mazais jau nobļāvies, jo es neesmu dzirdējusi, ka piecēlies. Nu nevaru tā.

Par laukos ārā likšanu bez rācijas, vispār nevaru, tad arī jāskraida visu laiku, vēl tagad laukos gan ārā, gan istabā 2 stāvā izmantoju rāciju, tāpēc man tā nauda jau sen uz rāciju atmaksājusies un zinu, ka vēl krietnu laiku izmantošu.
08.10.2014 12:20 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Sunscreen, nē, tas nav domāts viss vienā dienā, kad man ir jāstrādā un nav laika 3h staigāt, tad es varu kādu h pastaigāt un tad likt ārā, kkā tā.
08.10.2014 12:20 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
Nu pa nakti es arī neceļos un neko nebaudu, pietiek, ka meita mani pieceļ, lai paēstu un pakomunicētu. Bet bērna gultiņa atrodas vienā istabā ar mums. Man problemātiski ir atstāt bērnu citā telpā un aiziet kur tālāk, piemēram uz bēniņiem veļu izkārt žāvēties vai sētā iziet. Pa māju iespēju robežās tomēr atstāju viņu vienu, lai pierod, ka mamma nevar būt visu laiku rokas stiepiena attālumā. BET ne jau meitai ar to ir problēmas, problēma ir man, jo iedomājos lietas, kuru nemaz nav. Eh, noriskēju un pasūtīju tomēr tās Philips rācijas. 50EUR nav tik liela nauda, lai dikti pārdzīvotu, ja tomēr izrādīsies nederīgs draņķis.
08.10.2014 12:38 |
 
Reitings 3379
Reģ: 29.01.2009
Lollipop, ka kaki sadzivo ar bebi?
08.10.2014 12:41 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
sunscreen - neitrāli, nevienam no kaķiem bērns neinteresē ne vismazākajā mērā, klāt nenāk, tikai pa gabalu paskatās. Pat kaķene beigusi bēbja mantām tuvoties. Runčuks tikai uztraucas, kad mazā raud, tad viņš skrien ņaudēdams pakaļ, brīdina mani. Es abus kaķus ik pa brīdim samīļoju, prom nedzenu, pabaroti arī abi ir laicīgi, tāpēc arī droši vien sadzīvo ar bēbi bez kreņķiem un greizsirdības. Kā tava madāma uzvedas? :D
08.10.2014 12:54 |
 
Reitings 1519
Reģ: 30.04.2010
Meitai drīz 11 mēneši, bet runājot par ēšanu, dodu sen jau visu ko. Pienu vārot putras lieku, bet viņa var teikt neēd vispār tādas. Kartupeļu biezputrai tāpat lieku pienu, to kaut cik ēd. Gaļu dodu, bet ne sevišķi garšo. Olas sen jau dodu, garšo brokastīs olu kultenis ar pienu. Sieru, biezpienu arī. Šorīt devu bezpiedevu jogurtu nedaudz utjūnētu ar pašmāju upeņu zapti un banānu. Rupjmaize garšo. Bet visvairāk garšo tas, ko ēd tētis, lai kas tas arī būtu un tādā veidā ir pagaršojusi visādas lietas, ko labāk pat šeit nerakstīšu.
Naktī nekad neesmu cēlusies pārbaudīt vai elpo, vai ko tml., bet dienā var teikt esmu visu laiku kopā ar viņu, nevaru ieiet dušā vai ko tādu, jo viņa visur seko. :D Bet, kamēr guļ, arī nevaru, jo vai nu pati arī guļu, vai ejam laukā, vai tūlīt pamostos, jo jūt, ja izeju no istabas un tad pa jaunu midzināt ir lielāks čakars.
08.10.2014 13:02 |
 
Reitings 3379
Reģ: 29.01.2009
Mana kakene ir neitrala. Miloties lien pie vira, jo man mazais biezak ir klepi, mani "neaiztiek", laikam jut, ka kaut kas ir mainijies. Vakaros mes reizem visi 4 sezam divana, man klepi mazais, bet viram - kakis :D
08.10.2014 13:14 |
 
Reitings 1256
Reģ: 29.01.2009
manam dēlam tūlīt, tūlīt būs gads jau....un tapat arī naktīs ceļas ēst, bet es domaju, ka ceļās cita iemesla dēļ, zobu, bet est ed, jo savadak nevar iemidzināt. vins ari vienmēr uzreiz sak ta blaut, ka adu velk par acim....

Pa dienu es līdzīgi kā wee neskrienu uzreiz kā ieraudas, ari saku, lai gaida, ka tulit iešu utt.

Ed švaki, manliekas, ja varetu, tad vispar neestu:D bet nu ta dodu putras, sarzenus galas, driz zivi taisos dot, parastos veikala jogurtus, dodu biezpiena sierinus, sieru, cepumus, dodu rupjmaizi, grauzt pašam šķēle rokās un grauž. abolus, bumbierus vinogas visbiežāk fīderī. bet patik, kad es ēdu ābolu nāk kost no mana ābola, nokož un tad košļā:D gurķi arī iedodu pusi no puses un izēd forši mīkstumu. itka meginu dot tas auglu veikala burcinas, bet tas viņš vispār brākē. kefiru vinam patik dzert no manas kruze. Pienu nedodu, jo itka piena alergija, bet nu no jogurtiem, kefiriem un biezpieniem neka nav. Man jau liekas pediatre uzspiež toalergiju,kaut testi paradija, ka nav uz piena alergija, bet pediatre tik saka ir ir. nu vinam sad tad uzmetas sausuma plekisi uz adas un vaigiem, bet tikpat atri pazud neatkarigi no ta ko ed. Ja notiktu pec dakteres prata, tad vins tik darzenus, auglus un putras estu, par parejo nesmu atskaitijusies, ka dodu.
08.10.2014 13:25 |
 
Reitings 1256
Reģ: 29.01.2009
tas kas dod griķus ar ko kopa jus vinus dodat? es ari gribu savam iedot, bet par cik vins tik cimperlīgs tad bail, ka needis.
08.10.2014 13:28 |
 
Reitings 3652
Reģ: 26.10.2012
Kad no vanniņas tipa autosēdekļa jāpāriet uz krēsliņa tipu? Bērna svars atbilst gan vienam gan otram.
Un otrs, kā veikalā būt ar tādu a-sedekli? Ar vannas tipa krēslu viss vienkārši-uzliec uz iepirkuma ratiem un aiziet.Jūs liekat tajos lielajos sedet uz to palikni?
08.10.2014 13:30 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
Kas ir vanniņas tipa autosēdeklis? Es ir apjukusi....
08.10.2014 13:33 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
the_one - autosēdeklīšus parasti maina tad, kad viens paliek par mazu, tad pērk lielāku.

Es jau mazā 6 mēnešos nomainīju. No 0-13 kg pārgājām uz 0-18, jo mazais, tad vēl nesēdēja un gribēju ERF krēslu jeb pretēji braukšanas virzienam.

Jauno krēslu grūti izdabūt no mašīnas ar visu bērnu iekšā, tāpēc sen jau ņemu līdzi ratus vai sēdinu pašu veikala ratos iekšā, bet tajās restēs. Arī 0-13 kg krēslu reti ņēmu veikalā, jo vairāk ņēmu līdzi ratus un tad pārliku.
08.10.2014 13:33 |
 
Reitings 3379
Reģ: 29.01.2009
Stulbs jautajums, bet kad var sakt apmeklet veikalu kopa ar zidaini?
08.10.2014 13:38 |
 
Reitings 1256
Reģ: 29.01.2009
es jau gaju 1 berna menesī uz veikalu, jo apstākļi spieda, neviens cits nevareja aiziet, vīrs ilgi strādā.
08.10.2014 13:40 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
sunscreen - tas jau tev kā mātei pašai jāizlemj vai vēlies tik mazu vest veikalā vai nē.

Domāju, ka tagad sākas slimošanas laiki, tad sākt domāt līdzi vai tik mazu staipīt pa veikaliem vai nē, bet tā tava izvēle.
08.10.2014 13:41 |
 
10 gadi
Reitings 1396
Reģ: 18.03.2012
Manam dēlam 1gads un 2 mēneši.Ēd visu ko, gaļa seviški iet pie sirds, jebkādi pagatavota.Ļoti garšo kartupeļu sacepums ar malto gaļu.Putras ne sevišķi grib,brokastīs dodu biezpienu ar krējumu, olu kulteni, olā ceptu graudu maizi, parastas maizītes ar sieru utt..Skābpiena produktus dodu jau no 6 mēnēšiem ar dakteres ziņu.Šad tad iedodu karsētu pienu, kad aizmirstu nopirkt maisījumu.Launagā dodu ekojogurtus nu jau ar garšām+biezpienu, selgas cepumus, barankas.
Puķkāpostu brāķē.Bēbīšēdienus vairs sen kā neēd(domāts dārzeņu masa).
Pa nakti neēd, hmmm, kopš kādiem 9 mēnešiem, un arī tik devu krūti tad, jo slims bija un tā bija vienīga iespēja aizmidzināt.Maisījumu ēd tikai 1 pudeli uz nakti un citreiz 1 no rīta.Kādu laiku jau naktī ceļas un nāk uz mūsu gultu.Gan jau pāries.
08.10.2014 13:44 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
Štrunts par veikalu, bet kad ar zīdaini ir uz slimnīcu jābrauc vai poliklīnikas gaiteņos jāsēž, kur apkārt klīst slimi, krekšķoši, netīri veči un visādi citādi aizdomīgi subjekti, tad tiešām man gribas bērnam aizsargmasku uzmaukt. Mēs vēl veikalā neesam bijušas :D
08.10.2014 13:46 |
 
Reitings 514
Reģ: 29.01.2009
weee, grutniecibas laika biju super mieriga un pa nakti necelos, un Tu jaun zini, ka man sakuma gaja, ta ka teorija nestrada :)
Mulkigakais ir tas, ka mans suliks jau 3,5h gul, bet man ta ari aizmigt neizdevas kaut ari loti nak miegs.
Pa nakti mazais gul sava istaba, jo es dzirdu, kad vins piecelas uz esanu, ja ir nemierigas naktis, dazreiz gulu vina istaba un tad es dzirdu katru vina kustibu un nevaru pati pagulet vispar.
08.10.2014 13:56 |
 
Reitings 1741
Reģ: 29.01.2009
esmu traki saslimusi...mazo paņēma draudzene uz visu dienu, tik dīvaini mājās būt vienai...
kā lai mazo pasargāju no saviem baciliem? istabas vēdinu un ķiplokus tikko sakarināju pa visu māju, ko vēl var darīt?
08.10.2014 14:03 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!