Bēbīšu un māmiņu BEZTĒMA

 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Tad nu uzsākam pirmo lielo beztēmu.

Tāpat kā parastajās beztēmās varam dalīties ar ikdienas sajūtām, piedzīvojumiem, uzdot jautājumus par sev interesējošām tēmām.

Atsevišķa sadaļiņa,kur māmiņām aprunāties.

:)

18.11.2013 14:10 |
 
Reitings 3379
Reģ: 29.01.2009
Žizele, sirsnīgi sveicu! Viss grūtais lai aizmirstas un paliek pagātnē pie pirmās pieredzes :)
25.09.2014 20:38 |
 
Reitings 947
Reģ: 17.12.2009
meičas, baroju ar kruti tadeļ nezinu, cik piena apmeram atstat mazajai vienai edienreizei.. 2 menesi
25.09.2014 20:47 |
 
Reitings 2728
Reģ: 29.01.2009
Žižele, sveicieni Tev un meitiņai - lai izdodas pēc iespējas ātrāk atgūties no dzemdībām un atmiņā paliek tikai pozitīvais :) Malači, ka izturējāt - lai turpmāk tikai skaisti notikumi un emocijas :)
25.09.2014 20:54 |
 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
Sveicieni Zizelei un Lollipop! Speku, veseliibu un laimi! :)
25.09.2014 20:55 |
 
Reitings 2728
Reģ: 29.01.2009
Mammas, padalieties, lūdzu, kur pērkat/pasūtat mazajiem drēbītes. Pati pasūtīju kaudzīti no www.clothingattesco.com, bet gribētu vēl ko iemēģināt. Laikam jau svarīga būtu arī cena - lai nav par rāpulīti jāmaksā EUR 15.00 un par mazām kokvilnas jaciņām EUR 10.00. Man gribās, lai ir smuki, lēti un kokvilna.. ceru, ka nav neiespējami :D No Tesco piedāvājuma viss patika un +/- atbilst vēlmēm, tikai gribētos plašāku piedāvājumu. Patīk NEXT drēbītes, NAME IT, bet tās salasu pa atlaidēm (laikam esmu skopule, bet nespēju pirkt par pilno cenu). Varbūt kāda ievērojusi, vai kādos veikalos Rīgā nav atlaides mazuļu apģērbam?
25.09.2014 21:01 |
 
Reitings 557
Reģ: 26.12.2011
Paldies meitenes. At laiku viss sadzis in tad paliks tikai prieki par mazo. Cikk vina ir mila!!! Nekad neesmu spejusi iedomaties kada ir ta beznosacijumu mates milestiba, sodien tas at Mani notika, task mazais cilveks vienkarsi ir tikkkk magnetisks in apburoshs
25.09.2014 21:15 |
 
Reitings 125
Reģ: 07.01.2014
mammītēm patiks https://www.facebook.com/video.php?v=359317124232057 , smieklīgi un ļoti mīļi
25.09.2014 21:17 |
 
Reitings 1741
Reģ: 29.01.2009
sveicieni meitenēm, malaces!!! :)
25.09.2014 21:32 |
 
Reitings 1256
Reģ: 29.01.2009
Žizele, sveicu ar mazulites ienākšanu jūsu ģimenē:)
25.09.2014 21:34 |
 
Reitings 210
Reģ: 13.06.2014
Ooo, jopcik Žizele! Apsveicu un malacis!!
Vai šis ir no tiem gadījumiem, kad USG saka vienu paredzamo gala svaru, bet realitātē cits? Un pat ja būtu iepriekš paredzēts tāds svars mazajai - vai tiktu izlemts par labu akūtajam ķeizaram?
25.09.2014 21:44 |
 
Reitings 3350
Reģ: 29.01.2009
Zizele - sveicieni! Malacis un izturiibu! :)

Ms.K - manam bernam bija baiga apetite, lidz ar to es pirmaja diena iedevu paris karotes kirbi vai kabaci un tad jau aizgaja tik, cik berns grib. Kad ieviesu jaunu augli vai darzeni, tad devu tik cik gribeja, jo uzskatu, ka reakcija butu gan no tejkarotes, gan no skivja. Vari sakt ar kirbi, burkanu, kabaciti, katrupeliti. No augliem tagad vislabak vietejie abolishi un bumbieri, pec tam jau var sakt dot bananu, pat mango, jo tie satur loti daudz labas taukvielas, kas nepieciesamas smadzenu attistibai.
Visu izvari un sablendere kopa ar kadu dalu no novarijuma, tas ari ir loti vertigs. Ja man paliek pari novarijums no abolisa vai bumbiera, tad to sajaucu ar udeni un dodu ka padzerienu.

Starp citu sulu vieta var dod sauso auglu novarijumu (rozimes, zav.plumes, aprikozes utt.)

Es ari savam bumbulitim vilku zekubikses jau no pirma menesisha un man loti zel, ka vins no tam ir izaudzis :)

Ar zekem man vienmer bija preteja problema - pirku GAP frotee zekes un vinas ka reiz bija loti stingras, ka nospieda manam mazajam kajinas.

Sodien sucu mazajam punkus, ak dievs, kaaaa vins nobijas un raudaja no tas suksanas skanas. Man vina tik zel palika.
25.09.2014 21:46 |
 
Reitings 126
Reģ: 21.07.2014
Nadīna, mana Pele(drīz 2 mēneši) vienā ēdienreizē apēd 100ml, diennaktī ir apmēram 8 ēdienreizes. iespējams ēstu un apēstu arī vairāk, bet pēc šādas devas ir apmierināta un gul diezgan ilgi.
ir arī formula, pēc kuras rēķina devas- kg reizina uz 160=diennakts deva, dala uz vid. ēdienreižu skaitu. piemēram, ja mazā ir 4kg- 4*160ml=640, 640/8=80ml,,,bet nu tas protams ir diezgan nosacīti.
26.09.2014 10:27 |
 
10 gadi
Reitings 1524
Reģ: 29.01.2009
Sveiciens visām māmiņām, septembris gan ir ražens!:) Mēs ar vakar atbraucām mājās un varu padalīties ar savu dzemdību stāstu! Termiņš bija 1.oktobris, tāpēc īpaši arī neiespringu, jo visas manas draudzenes, kas šogad dzemdēja, parasti dzemdēja 10 dienas pēc termiņa, gandrīz jau pirms ierosināšanas... Jāsaka, ka arī pašsajūta bija bez nekādiem vēstnešiem, ne sāpju vai viltus kontrakciju, likās ka var staigāt vēl un vēl. Pirmdienas rītā vēl pie manikīres aizgāju nomainīt gēlishu, ar mašīnu aizbraucu uz Maximu, jo gribējās draugu pārsteigt ar skaistām vakariņām. Ap četriem vakarā nolēmu iet dušā, kad noģērbos sajutu ka kaut kas tek gar kāju (sākumā domāju, ka moš nesaturēšana, tā arī grūtniecēm pēdējās nedēļas var būt), bet nekā, ar starplaikiem sāka tecēt augļūdens un jāsaka točna kā filmas, iegāju dušā, saģērbos un kad sapratu, ka ieliktā pakete ir pilna, tad pārkāpu sev pāri un uzvilku to pieaugušo pamperu. Sāpju nebija nemaz, tapēc izsaucu draugu no darba, pārbaudīju dzemdību somas saturu (izcepu lasi!:D) un, kad atbrauca draugs braucām uz Bulduriem. Sazvanīju ārstu un tas teica, ka vidēji 6 stundu laikā sākas dzemdības... Atbraucām uz Bulduriem sešos vakarā, bet sāpju nebija vēl joprojām. Ārste paskatījās un teica, ka augļūdeņi skaidri, bet process nav sācies nemaz, kas īsti nav labi, jo dzemdību ceļi nav gatavi... Teica, ka ja 12 stundu laikā nekas nenotiks, tad liks kaut kādu gēlu, lai procesu iekustinātu. Tā nu iekārtojāmies un izdomājām aizbraukt uz RIMI vēl ko garšīgu nopirkt. Tur arī ap 8 vakarā stāvot pie kases pirmo reizi iekrampējos drauga rokā, jo sāka vilt vēderu. Atbraucām atpakaļ un sākas konkrētas sāpes... Izturēju līdz 10 vakarā (divas stundas) un teicu, ka skatamies, kas notiekm jo sāpēja nereāli... Kad ārste pateica, ka process ir sācies un 2 cm atvērums, es biju gatava pa sienām rāpot, jo šitādā veidā 8 cm, es nevarētu izturēt. Viennozīmīgi lūdzu EA, bet to var tikai no 4 cm. Tā nu gāju atpakaļ gaidīt pie TV tos atlikušos cm. Meitenes, tas ir ellīgi sāpīgi, točna. Pusdivpadsmitos mani aizveda uz dzemdību zāli, kur anesteziologs mani aplaimoja ar EA, neskatoties uz to, ka man bail no visām duršanām, itsevišķi vēl mugurā, es biju laimīga!!!! Viņš vēl nobrīdināja, ka vēlams dzemdēt 2 h laikā, jo tik ilgi darbojas EA un ja nebūs piedzimis, tad laidīs papildus devu, bet viņam negribas celties pa nakti! (Tas bija ar humoru pateikts)... Kad EA iedarbojas un bija iedots arī kaut kas, kas stimulē dzemdes darbību sākās totāls kaifs, nekas nesāp... Ar draugu runājāmies aptuveni tās 1.5 - 2 h, var tikai sajust, ka dzemde nedaudz savelkas un atslābs... Vecmāte ik pa laikam pārbauda atvērumu un viss notiek... Tad atkal sākās sāpes, lūdzu vecmātei, ka vajag papildus devu, viņa pārbauda atvērumu un saka - labā ziņa 10 cm un jāspiež ārā!!! Es saku a sliktā? Anestēzijas vairs nebūs, jo tagad ir izspiešanas sāpes... Izspiedu ātri, būtu vēl ātrāk, bet jāsaka godīgi, nevarēju pārkāpt sev pāri, jo jāspiež ir kā kakājot un bija barjera, ka kaut kas neiznāk ārā lieks! :D Bet kad pārkāpu sev pāri, tad mazais izlidoja ļoti ātri, burtiski ar pāris spiedieniem... Plīsumi ar divi maziņi, ta kā mazais mani paželoja... Jāsaka, kad viņu uzlika uz punča man, tad visas sāpes aizmirsās, bet nākamo es tāpat dzemdēšu ar EA! Kā jau minēju, paklanos visu mammu priekšā, kas tiek pašas galā, mans sāpju slieksnis nav tāds...
26.09.2014 12:51 |
 
10 gadi
Reitings 1524
Reģ: 29.01.2009
Par personālu varu teikt tikai labus vārdus, man gan bija dzemdības vieglas un piedalījās tikai vecmāte + bērnu māsa, bet aprūpe gan man, gan mazajam bija nodrošināta rūpīgi un super!:) Visi atsaucīgi un izpalīdzīgi. Ticu, ka trakajās dienas var būt savādāk, jo man trapijās dzemdēt tukšajā dienā, jau nākamajā visi Bulduri atkal bija pilni! Baroja ar labi!:)
26.09.2014 12:56 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
engelens, sveicieni, es arī nevarēju spiest normāli, man teica, ka es viņu nedzemdēju viņa pati piedzima :D :D
26.09.2014 13:39 |
 
Reitings 158
Reģ: 12.02.2012
engelens,lasot sapratu,ka EA ir kaut kas dikti labs :D ja man būs otrs mazais,tad noteikti arī ņemšu..nesen piedzīvoju TĀS trakās sāpes-likās,ka mugura pārlūzīs un otrreiz negribu piedzīvot tik trakas sāpes..
Apsveicu!!!:)
26.09.2014 13:41 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
A man EA nedeva teica , ka parvēlu :D
26.09.2014 13:43 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Man neizturama bija tikai pēdējā pusstunda aptuveni, bet nu tad sapratu, ka ja tā jāmokās ilgas stundas, tad es arī ņemtu EA.

Pirms tam domāju, ka ja būs nepieciešams, tad EA ņemšu, bet nu viss tik ātri, ka par EA pat neiedomājos un nebija nepieciešams.
26.09.2014 13:46 |
 
Reitings 1256
Reģ: 29.01.2009
Engelens ta papildus deva ietilpa taja summa vai par to papildus jamaksa?
26.09.2014 14:00 |
 
Reitings 3379
Reģ: 29.01.2009
Engelens, mums ļoti līdzīgi stāsti, es teiktu, tikai man viss sākās ar kontrakcijām, nevis ūdeņu noiešanu. Un es atkal spiedu pat pārāk cītīgi, man bija pilnīgi vienalga, vai tur kaut kas lieks iznāca līdzi vai nē :D
Lai viegla adaptēšanās mājās un vispār kopumā :)
26.09.2014 14:12 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!