Bēbīšu un māmiņu BEZTĒMA

 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Tad nu uzsākam pirmo lielo beztēmu.

Tāpat kā parastajās beztēmās varam dalīties ar ikdienas sajūtām, piedzīvojumiem, uzdot jautājumus par sev interesējošām tēmām.

Atsevišķa sadaļiņa,kur māmiņām aprunāties.

:)

18.11.2013 14:10 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Endy* - tev ir pareiza informācija par to riteņbraukšanu grūtniecībā, nu nevajag izaicināt likteni.

Žizele -ne jau tikai ūdeņi var noiet pie stūres, bet var pēkšņi asas sāpes sākties, ka nespēsi novaldīt automašīnu.

Es uzskatu, ka var ilgi braukt pie stūres, bet ja jau dzemdības paredzētas,tad tajos datumos tikai ar kādu kopā vai vispār nebraukt.
10.09.2014 10:09 |
 
Reitings 557
Reģ: 26.12.2011
Godigi sakot, es arstam nejautaju konkreti par velo, es jautaju vai drikstu ar sportu nodarboties, skriet utml. Vins man atbildeja, ka ja drikst un vajag. Paskriet gan es vairs nevareju, jo nelikas omuligi, likas, ka ieksa kratas. Bet ja, es visu grutniecibas laiku ar ricuku, lidz sim izskatas, ka beibei viss labi, ara naksanas laiks ir klat, nekas nav pirms laika sacies. Varbut, ja ta padoma, pirmos tris menesis uzmanigak tiessam, jo tad viss ir trausls. Galvenais turi acis vala, esi uzmaniga, nebrauc uz viena rata parak daudz un uzmanies no citiem riteniem, man septitaja menesi ietriecas avizu zens, bet man laikam tads instinkts, vins nokrita, savainoja nepatikami roku, manam velo izgaja sture no ierindas, nokritot, es vieniga paliku stavot ka akmens, man liekas,ar rokam prieksa vederam, tas notika tik atri, ka es pat nezinu kaa
10.09.2014 10:09 |
 
Reitings 3379
Reģ: 29.01.2009
Endy*, man liekas pārspīlēti teikts, ka vispār nedrīkst ar velo. Ar tādu stabilu pilsētas velo pa veloceliņiem, ne jau pa mežiem un kalniem - neredzu nekā slikta, it sevišķi pēc kritiskās 12.ned.
Es ēdu visu, ko man gribas, dakteres noteiktā diēta cukura dēļ sen aizmirsta... Nākuši klāt 14 kg, nav trağiski. Baigi gribas sportot, bet nu par to līdz vēlam rudenim laikam jāaizmirst... Jūtos arī apvēlusies, kā Žizele saka.
10.09.2014 10:11 |
 
Reitings 108
Reģ: 27.08.2013
Lollipop - man arī ir tie sarkanie punktiņi, gan jau, ka pāries ;)
10.09.2014 10:12 |
 
Reitings 3774
Reģ: 12.02.2013
Liliii, Tu sagrāvi manas ilūzijas!
Bet es domāju, ka paļaušos uz mana ārsta teiktā. Domāju, ka pirmajos un pēdējā mēnesī nebūtu prāta darbs, bet grūtniecības vidū varbūt varētu mierīgi pabraukāties ar velo. Es nespēju iztēloties šajā pilsētā sevi bez velo. Tad man jāsēž visu laiku mājās :D
10.09.2014 10:12 |
 
Reitings 557
Reģ: 26.12.2011
Man dakteris neko par svaru nesaka, saka, ka normali, sakuma bija izbrinits, ka man atri paradijas lielais veders, bet citadi neko.
Ta tava skeletdraudzene gan jau caurbira. Es veljoprojam ceru, ka mana maza noedis manus liekos, bet ja ne, nu neko, smags darbs prieksaaa, nebusu viena, mans draugs panika, ka vinam manas grutniecibas laika ari riepa uzaugusi, varesim kopa kauset.
Par tam sapem taisniba, tas es isti nestados prieksa, cik stipras tas ir,bet, ja var peks i uznakt ne pakapeniski, ok tad bistami. Sunscrean nebrauc ar auto!
10.09.2014 10:15 |
 
Reitings 3774
Reģ: 12.02.2013
Man ir kārtīgs pilsētas velo ar pareizi noregulētas stūres un sēdekļa augstumu. Varbūt pat nolaistu vēl zemāk sēdekli, lai nesanāk tāds spiediens uz starpeni. Tā kā visur ir velo celiņi pilsētā tad nav bīstama pārvietošanās, vienīgi pilsētas centrā daudz tie velobraucēji un tur jābūt uzmanīgam. Es gan esmu ātra velobraucēja un pati dažkārt izaicinu likteni, bet noteikti esot stāvoklī brauktu 100x mierīgāk un uzmanīgāk.
10.09.2014 10:15 |
 
Reitings 108
Reģ: 27.08.2013
Endy* - var ar riteni braukt, ja nesāk to darīt grūtniecības laikā. Bet nu kā Lillii jau teica, nevajag izaicināt likteni, tomēr visādas traumas var gūt. Es vairāk tieši par tām traumam uztrauktos.
10.09.2014 10:15 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Un var jau braukt mierīgi ar velo, bet tu nekad nezini, ko no cietiem vari sagaidīt. Ja nu kāds uztriecas virsū un kritiens, tad pašas sevi vien vainosiet un baidīsieties arī tad, ja nekas nenotiks.

Man viena zināma vienkārši paslīdēja un uz dibena nokrita, it kā neko nesasita, tikai sabijās, bet mazajam vēderā tas bija pārdzīvojums un mazais sagriezās nepareizi uzreiz vēderā, lai gan pirms tam jau bija pareizā poza ar galvu uz leju.
10.09.2014 10:23 |
 
Reitings 557
Reģ: 26.12.2011
Ooo Lilli, tagad Tu mani sabaidiji, es vakar tirot vannas istabu paslideju un piezemejos uz dibena, nebija liels augstums un sitiens. Cerams man ir vairak amortizejoss dibens ka Tavai draudzenei
10.09.2014 10:29 |
 
Reitings 3774
Reģ: 12.02.2013
Liliii, ja mums ir jādomā par to, ko citi var mums nodarīt tad jau labāk vispār ieslēgties mājās un tos 9 mēnešus nerādīties ārā, un pat tā nebūs droši.
Nelaime var notikt gan ejot ar kājām, gan braucot ar velo, gan braucot ar citiem transporta līdzekļiem.
Es šoreiz vairāk domāju par to, kā tieši tā poza un slodze varētu ietekmēt punča iemītnieku. :)
10.09.2014 10:30 |
 
Reitings 541
Reģ: 17.01.2013
Endy*
Ar velo var braukt. Un vajagot, ja līdz šim braukts. Tik pa apmalēm un bedrēm esot jābrauc prātīgi - lai nav triecienu. Ķermenis pats ļoti labi pasaka priekšā, cik un kādas kustības ir ok. Es gan ar velo braucu, gan pamanījos ar zirgu izjāt. Tik pat labi var iet pa ielu un kāds var uzskriet virsū, pagrūst un ko tik vēl ne. Cita runa, ja ir grūtniecība ar kaut kādām problēmām.
10.09.2014 10:31 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
Par traumām piekrītu. Bet nekad nevari būt drošs, ka kaut kas nenotiks. Neviens neticēja, ka var pārtrūkt lielā trose, kas tur šūpuļtīklu, bet pārtrūka un es no metra augstuma nolikos uz muguras uz betona 7.mēnesī. Slimnīcā pateica, ka ne man, ne mazajai nekas satraumēts nav, taču todien es jutu bēbja stresu, viņa tik traki pa punci ārdījās. Tagad USG pasaka, ka 2x nabassaite ir ap kaklu. Esmu pilnīgi pārliecināta, ka tas ir no tās reizes. Diemžēl par maniem nepareizajiem lēmumiem maksā meita.
10.09.2014 10:34 |
 
Reitings 3379
Reģ: 29.01.2009
Ai, nu nepārspīlē, Lollipop. Kā atpūsties šūpuļtīklā var būt nepareizs lēmums. Kā notika, notika, neviens tur nav vainīgs, nekādu likteni tu neizaicināji. Tad jau tie 9 mēneši būtu jāpavada dīvānā.
10.09.2014 10:42 |
 
Reitings 3774
Reģ: 12.02.2013
Vispār būs jāpavēro vai pilsētā ir grūtnieces velobraucējas.
Tā kā mūsu pilsētas ir Vācijas velobraucēju galvaspilsēta tad domāju, ka pat ārsti ja viss ir kārtībā atļauj pārvietoties ar velo.
Šajā pilsētā pat savādāk nevar, viss ir paredzēts velobraucējiem. Vēl var ar kājām labi pārvietoties, bet vēl vieglāk ir ar velo. Ar mašīnu rādīties pilsētas centrā vispār ir neizdevīgi.
10.09.2014 10:43 |
 
10 gadi
Reitings 978
Reģ: 30.04.2011
Es jai priecājos,ka jūtu viņa kustības,bet vakar tas likās dikti ilgi, visas dienas garumā varbūt uz kādām 3 h bija miers puncī,tādēļ tā satraucos. Es laikam,ka tomēr aiziešu,jo man USG bez maksas un nakamreiz tik pirmdienā varētu tikt. Man bail,ka nav arī sapinies nabassaitē vai arī kkas cits viņam noticies. Ahh, es nemierīgā grūtniece :D

Jūs te visas jau par barošanu runājat..nespēju noticēt,ka man jau tas diez gan drīz arī draud..laiks nereāli skrien,esot stāvoklī :))
10.09.2014 10:45 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Es pati darīju grūtniecībā daudzas lietas un dzīvoju kā līdz šim, bet ir lietas, kuras tomēr jānoliek malā un labak neriskēt, jo pašas jau sevi vien vainosiet. Uzskatu, ka velo ir viens no tiem, kas jānoliek malā, arī grūtniecības vidusposmā var tomēr velo ko ietekmēt. Saka jau, ka no 28.nedēļas mazais var izdzīvot, bet nu nevienam to nenovēlu, jo jau 34 nedēļās ir traki, ka pa slimnīcām vismaz 2 mēnešus jādzīvo.

Tomēr visas lielas un katrai sava izvēle, grūtniecība nav slimība un nav jāguļ mājās, bet šis nav tas laiks, kad lieki riskēt.

Galvenais nedarīt lietas par kurām neesat pārliecinātas. ;)
10.09.2014 10:45 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
sunscreen - tur jau tā sāls, ka nekad jau nevari zināt, kas var notikt. Nav jāieslēdzas 4 sienās un jāpielīp gultai. Galu galā arī dušā var paslīdēt.
10.09.2014 10:47 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
Es personīgi neatbalstu braukšanu ar velosipēdu grūtniecības laikā, ir taču citas, grūtniecēm piemērotākas aktivitātes.
10.09.2014 10:47 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
klusums - un tu katru aktīvāku dienu skriesi uz USG? :D Tu sevi pakļauj nevajadzīgam stresam.
10.09.2014 10:49 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits