Bēbīšu un māmiņu BEZTĒMA

 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Tad nu uzsākam pirmo lielo beztēmu.

Tāpat kā parastajās beztēmās varam dalīties ar ikdienas sajūtām, piedzīvojumiem, uzdot jautājumus par sev interesējošām tēmām.

Atsevišķa sadaļiņa,kur māmiņām aprunāties.

:)

18.11.2013 14:10 |
 
Reitings 557
Reģ: 26.12.2011
Paldies Lillii, ceru, ka man izdosies atri ka Tev, man liekas es dazreiz par daudz pardzivoju par tiem kg. drugdealerin, forsi ja tads trakulis, jo Tev vinu tikai japieradina pie rezima, tad gules, kad vajag un bus forss kad vajag, lasiju vienu gramatu, ka pieradinat pie velamajiem gulesanas rezimiem, lai nakti necel traci biezi utt.
24.04.2014 17:59 |
 
Reitings 5625
Reģ: 29.01.2009
Bāc, vakar bija tēma par mājdzīvniekiem un spalīšiem, un šodien skatos - spalīši!
Rīt daktere, laikam jau būs jāpasaka, bet nu nekas dikti slikts jau tas nav, katrā gadījumā domāju, ka zāles nedzeršu!
24.04.2014 21:13 |
 
Reitings 5625
Reģ: 29.01.2009
Vai tomēr ir jādzer?
24.04.2014 21:16 |
 
Reitings 706
Reģ: 28.04.2013
Robīte

Nopērc ķirbju sēklas un pagrauz :) Es pag.vasarā laikam Maksimā pirku - liels iepakojums un diezgan lēts. Piņķerīga gan tā mizošana, bet mizotas neņem (nemaz nezinu vai tādas ir), jo pati vērtīgākā ir tieši tā zaļganā plēvīte apkārt pašam sēklas kodolam - nu tā, kas ir tieši starp balto sēkliņu un mizu.
24.04.2014 21:38 |
 
Reitings 706
Reģ: 28.04.2013
Bet nu ārstei pasaki gan.
24.04.2014 21:39 |
 
Reitings 5625
Reģ: 29.01.2009
Ārstei pateikšu, bet ja liks dzert zāles, tad gan nedzeršu!
Pagrauzīšu sēkliņas, piekopšu stingrāku higēnu un būs ok, jo spalīši ir, bet nu nekādas baigās niezes nav, nekas nesāp, tāpēc ceru, ka vieglā formā un ātri tikšu no viņiem nost.
Paldies :)
24.04.2014 21:51 |
 
Reitings 874
Reģ: 29.01.2009
Sveikas, japastasta ka mums ar mazo iet. :)
Mazais jau nogarsojis kirbja, kartupelu, un darzenu biezeni, un no saldajiem bananu pagarsoja un viss bija labi. Kakaja labi, pumpas nebija, tatad neko nesmadee. :)
Nu un njemas ka traks, rote uz visam pusem, pakalu cel gaisa, brizam liekas ka uztaisis kuleni. Man patik, ka vins megina man kozt vaiga un deguna, tad man tads mils vins liekas, jo vins smaida un kjer manu sniipi. :) Un ratos kad gulj ir ok, ka piecelas, ta sakas liela njemshanas, miera vispar nevar vinu dabut, vienreiz nolaidu ratiem to augsu uz leju, un mazais uz puncha nogulies un shkiele pari malai, lielas acis vien spid. Shat tad janem rokas, vai jalaizhas majas kad piecelas, ziema guleja ilgi, atnacu majas, vel ratos dtundu noguleja, izgerbu, pat nejuta, tagad varbut karsts ratos.

Par maisijumiem, - pedejas divas nedeljas liela Aptamil karba iet tikai 5 dienas, lidz shim nedelu. Es domaju, ka vins jau liels puika, un nav sata sajuta no tiem plikajiem pieniem, un ar piebaroshanu, to jau daudz nedodu, lai ta paestu, pagaidam tikai nogarso, lai saprastu, kas der un kas ne. Tad nu lidz shim menesi maisijumam tereju 40,- tagad bus vairak.

Par sevi, - man jau divas dienas ir dieta, dzeru kefiru ar klijam, maizes vieta edu tas risu bagetes ar biezpienu, avokado sviesta vieta. Paris grami ir minusa. Man te bija uznakusi liela esana, jo svars nekritas pec sportosanas, un apnika, saku aiz pardzivojumiem est, ai neiet nekada jega ar to svaru.. :) Man ta svara problema ir noriebusies, ka tagad merkis to punci biku ievilkt uz ieksu un viss, ja nu kas japerk korigejosha apaksvela, drausmigi.. Ja tagad gaiditu mazo, es mocitu sevi lidz pedejam, bet mute neliktu neko lieku, bez ka var iztikt. Kautgan neteiktu ka edu, bet uz beigam gan biku atlaidu..

Baigo palagu sarakstiju, bet nu ja raksta, tad ta no sirds. ;)
A un japalielas, sodien tiku pie jauna datora :) garumzimes nezinu ka uzlikt, tapec ceru, ka acis neizmigjijat lasot. :) ak kungs, man saka veders kurkstet, tik smuki un skalji, kaa vardes dikjii.
24.04.2014 22:55 |
 
Reitings 2302
Reģ: 13.06.2011
Heijā hopsā - mans dēls būs čempions boksā. :) :D

Mans mazais punča iemītnieks jau sācis uzstādīt savus likumus un nosacījumus. Šobrīd viss mans kreisais sāns pieder viņam vienam pašam, tā teikt - konfiskācija. Visu nakti, tā vien likās, ka mazā kājele tā vien gaida, kad mamma uz kreisā sāna apgulsies, lai varētu sākt spārdīt ribiņas. Mazais nebēdnis. :D :)
25.04.2014 11:07 |
 
Reitings 58
Reģ: 06.12.2013
Sveikas!! :) šis ir man pirmais ieraksts šājā forumā..palasiju jūsu sarunas un man likās diezgan aizraujoši :D nevēlējos vairs taisīt jaunu diskusiju sakarā ar grūtniecību utt..tāpēc, sakiet ,lūdzu, ko katra domā par topošo māmiņu nodarbībām, kur tās sagatavo dzemdībām un pēcdzemdību periodam utt? Lozņājot pa forumiem, sapratu, ka daudzas tās apmeklē un mani tas ieinteresēja.. :) :) kurā gr periodaa jau varētu sākt tās apmeklēt?
25.04.2014 11:08 |
 
Reitings 58
Reģ: 06.12.2013
drugdealerin

man 25 nedēļa, un man arī mazulis jau ir hiperaktīvs :D liekas, ka mazais dejotu tur iekšā :D dažreiz tādi negaidīti grūdieni notiek, ka es noraustos un biki nobistos :D
25.04.2014 11:13 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
KarryS - man tie kursi un nodarbības liekas noderīgas, un domāju, ka labāk apmeklē no kādas 30 nedēļas, jo tomēr ātri jau aizmirstas, tāpēc labāk iet tuvāk dzemdībām, lai svaigāk atmiņā.

Vēl interesanti un noderīgi ir Dominā gaidību dienas - tur pēdējā mēneša ceturtdienā no 11-13 ir tādas mini lekcijas par visādām tēmām, bet apmēram kādā jautājumā var ieskatu gūt un ja interesē tālāk, tad var meklēt info. Vēl tur dabūju gan avent pudeli par brīvu, gan kaut kādu vitamīnus, gan pamperu paraugu, krūšu ielikņus un mitrās salvetes.
25.04.2014 11:15 |
 
Reitings 58
Reģ: 06.12.2013
Liliii
paldies..par Dominu dzirdu pirmo reizi :) agrāk tā par to neinteresējos.. Un varbūt kādu labu vietu ieteiksi? Ko tu vēl apmeklēji izņemot Dominu? Jo es jau sāku domāt, ka pēc kāda mēneša būtu jāsāk apmeklēt ko..
25.04.2014 11:20 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
KarryS
Es gāju Māmiņa kluba kursos - handlings un bērna kopšana un praktiskā nodrabība par pozām un elpošanu dzemdībās - tā nodarbība bija smieklīga, bet man nekas nenoderēja dzemdībās, jo viss bija pārāk ātri, ja būtu ilgāk bijušas, tad būtu kaut ko gan jau izmēģinājusi.

Vēl biju uz dzemdību nama 2 lekcijām - gribēju dabūt gan zīmogu par ģimenes dzemdībām, gan gūt ieskatu kā tas viss notiek un kāda attieksme un domas ir dzemdību namā, cik tur dabīgi veicina dzemdības vai uzreiz stimulē.

tagad domāju, ka būtu bijis noderīgi kāda lekcija par barošanu - pirms tam domāju jeb man teica, ka nav jēga, jo katram tomēr savs veids, bet tagad domāju, ka papildus zināšanas būtu noderējušas vairāk. biju domājusi, ka saukšu konsultanti uz māju par maksu, ja būs kādas problēmas.
25.04.2014 11:32 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Es nekādos kursos negāju. Man viss bij super ātri no uzņemšanas uzreiz uz galda , tā kā jēgas nekādas .
25.04.2014 12:19 |
 
10 gadi
Reitings 1513
Reģ: 29.01.2009
Tuvojas Māmiņdiena..
Laikam jau ir tā, ka sievietei kļūstot par mammu tiek vairāk novērtēta arī pašas mamma..
Jūs visas esiet brīnišķīgas mammas! :)
http://www.faithit.com/moms-this-video-proves-it-youre-braver-than-you-will-ever-know/#.U0bVhul5Y1w.twitter
25.04.2014 13:16 |
 
10 gadi
Reitings 1374
Reģ: 27.09.2013
Iesaku apmeklēt krūtsēdināšanas lekciju pie Diānas Zandes Māmiņu Klubā. Man dikti patika un pēc nodarbības tika iedots biezs materiāls, kas īpaši noderēs vēl dzemdību iestādē esot :)
25.04.2014 14:04 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Biju pieteikusies uz 2. grūtnieču lekcijām RDzN. Bet rezultātā biju tikai uz vienu, jo man šķita par garlaicīgu un neko jaunu es neuzzināju. Visu jau biju lasījusi internetā... Dzemdību dienā nejutos, ka kaut ko būtu palaidusi garām vai nezinātu. Un ģimenes dzemdībām šādas lekcijas nav obligātas, obligāta ir tikai flurogramma vīrietim vai jebkuram citam ģimenes loceklim, kurš vēlās piedalīties visā procesā.
Ja sieviete un viņas partneris vispār visu grūtniecības laiku neinteresējas un nemeklē informāciju par dzemdību norisi u.t.t., tad šādas lekcijas būs vērtīgas. Bet kopumā vidēji jebkura grūtniece jau par visu ir gana informēta līdz dzemdībām un tāpēc vērtīgākas, manuprāt, ir lekcijas par zīdaiņa aprūpi un pareizu krūtsbarošanu. Taču, atkal jau - šādas lekcijas pareizāk būtu apmeklēt, kad bērns jau ir uz rokām (kas savukārt ir apgrūtinosi bieži vien).

Tad nu, gribētos, lai lekcijas par zīdaiņa aprūpi un pareizu krūtsbarošanu tiktu novadītas dzemdību namā jebkuriem jauniem vecākiem uzreiz pēc dzemdībām, ar individuālām konsultācijām un praktiskiem padomiem.
25.04.2014 17:50 |
 
Reitings 371
Reģ: 26.04.2014
Sveikas, meitenes! Reģistrējos, jo ieraudzīju šo jauku diskusiju. Man arī drīz būs bēbītis, tiesa ne pirmais. Padomāju, ka būtu jauki palasīt Jūsu viedokļus un dalīties ar savām sajūtām.
27.04.2014 01:01 |
 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
čau.
Nu jau soļojam pa 4. mēnesi. Mazajai viss labi, forši. Ratus vēl joprojām nevar ciest un staigājoties es laikam izskatos pēc tādas histēriski/depresīvas māmiņas. :D jo miers ir tikai tad, kad tā pamatīgi kratu ratus. Man liekas, ka drīz arī jauni rati būs jāmeklē, jo šitie ilgi neizturēs...
Nesen biju Rīgā, tā interesanti, kā ieraugu kādu gr vai mammu ar ratiem, liekas, ka varbūt kāda no cosmo diskusijas... :)
Ar sulām, pameiģīnājam ābolus, ar to viss ok, plūmes gan negāja pie kunģa, ar burkāniem arī ir ok.
Tagad pamazām sāku iepazīstināt ar dārzeņiem, ķirbju putriņa tīri tā nepatika, visu izspļāva ar tik smieklīgu sejas izteiksmi, bet sajaukta ar maisījumu pazuda nepilnas minūtes laikā. Kunģim arī viss kārtībā, nemocījās, tikai gāzītes (atvainojos) nu tik smirdīgas... :D:D
tas tā, īsumā.
27.04.2014 11:49 |
 
10 gadi
Reitings 1374
Reģ: 27.09.2013
Ja ir labs un riktīgs puksis, tad jau viss ir štokos :) Prieks, ka jums iet labi!
27.04.2014 11:58 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits