Bēbīšu un māmiņu BEZTĒMA

 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Tad nu uzsākam pirmo lielo beztēmu.

Tāpat kā parastajās beztēmās varam dalīties ar ikdienas sajūtām, piedzīvojumiem, uzdot jautājumus par sev interesējošām tēmām.

Atsevišķa sadaļiņa,kur māmiņām aprunāties.

:)

18.11.2013 14:10 |
 
Reitings 347
Reģ: 07.03.2013
Nesen lasīju šeit stāstus par to kā mazie iet gulēt un nopriecājos, labi ka manējais pats iemieg jebkurā laikā un še tev, jau kādu nedēļu varu iemidzināt tikai rokās, miegs nāk, actiņas berzē, žāvājas, loki zem acīm , bet iemigt pats nespēj, raud un raud, tad nu paņemu rokās, austiņā cukstu kušsssssss, glaudu galviņu un tad iemieg, bet uz nakts miedziņu un pirmajā rīta miedziņā (pieceļas, paēd un atkal iet gulēt) gan pats aizmieg. Saprotu, ka dienas vidū pasaule liekas interesantāka, gribas visu redzēt un aiztikt, bet ēšana arī mainījusies, ja visu laiku stabili vienā ēdienreizē izēda 200-230ml maisījuma, tad tagad citreiz tikai 100ml. Varbūt zobiņi nāk? Vai tas vienkārši tāds vecums?:-/(s)
07.02.2017 14:39 |
 
Reitings 347
Reģ: 07.03.2013
Ā, un ja visu laiku bija aktīvs uz velšanos, tad tagad liekas, ka viss process apstājies, tūlīt būs pieci mēneši, bet vēl neveļas, saprotu, visam savs laiks, katrs bērniņš attīstās citādāk, bet kaut kā dīvaini man tas viss liekas.
07.02.2017 14:40 |
 
Reitings 202
Reģ: 22.03.2015
Teddy - apgraizot dēlu lietoja atsāpināšanu. Tiesa gan viņam bija jau pusotrs gads tai brīdī. Būtu agrāk, bet man vajadzēja laiku, lai saņemtos un piekristu tam. Vīram tas bija svarīgi (viņs ir kristietis, kam ir svarīgi šādās jomās sekot bībelei).
Misterija- Man mazajai tagad ir 6 mēneši. Tas ko tu apraksti izklausās pilnīgi normāli. Bērni attīstās lēcienveidīgi. Kādu brīdi stāv uz vietaa un tad īsā laika periodā daudz ko jaunu samācās. Mazā 4mēnešos cītīgi centās velties, tad kādu brīdi neoo nedarīja un tagad pēdējās divas nedēļas skaisti un veikli veļas uz visām pusēm pati.
07.02.2017 15:01 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
viņs ir kristietis, kam ir svarīgi šādās jomās sekot bībelei

Tiešām kristietis? Vienkārši interesanti, jo nekad neesmu dzirdējusi, ka kristietība pieprasa apgraizīšanu. Tas jau jūdaistiem.
07.02.2017 15:07 |
 
10 gadi
Reitings 1154
Reģ: 19.01.2010
Es arī krāniņam neko neaiztieku un man arī neviens dr.nav teicis, ja kaut kas būtu jāatvelk.
Es gan esmu pret apgraizīšanu. Brr...
07.02.2017 15:50 |
 
10 gadi
Reitings 2260
Reģ: 27.02.2011
es siikajam neko neatvilku, taa kaads dara?
07.02.2017 15:52 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Es arī puikas krāniņu neaiztieku. Viņš pats to krāniņu citreiz nu tāāā staipa un brutāli ņurca, ka man pat skatīties sāpīgi...:-P
Man te cita problēma... Puiku mammas! Manējams citreiz pamperī krāniņš paliek ciets un stīvs un tad viņš lien ar rokām tur un knibinās un sagriež tā, ka laiž garām pamperim. Nu štrunts, ja tas ir pa dienu, bet citreiz arī pirms miega pa tumsu tur sabaksta un pēc tam naktī viss slapjšs (sega un matracis arī). Ir kaut kas jādara šajā sakarā? Vai vnk jāsadzīvo?
07.02.2017 18:59 |
 
10 gadi
Reitings 4274
Reģ: 03.08.2009
Man liekas ārprātīgi muļķīgi un neattaisnojami veikt manipulācijas ar bērna ķermeni kaut kādu vecāku iedomu dēļ. Nesaprotu un nesapratīšu.
07.02.2017 22:00 |
 
Reitings 1512
Reģ: 25.09.2015
Es kaut kā nebiju nekur uzdūrusies info, ka ar krāniņu kaut kas vispār būtu jādara... Ārste arī neko nav teikusi/prasījusi. Neko nedaru.
07.02.2017 22:05 |
 
Reitings 613
Reģ: 19.07.2010
Anne, ta jau var padomat. Piemeram, musu situacija, apgraizisana nu liekas logiska. Berna tevs musulmanis, mes dzivojam saja valsti. Taa jau mes maz ko ıeverojam no tradicijam, bet nu sis pasakums ir svarigs un nozimigs viram pasam.
Neon, tev puika pamera rokas sabaz, ka nobida mantibu kaut kur ne tur? Mans ar nurca un spelejas, kad pa pliko, bet bikses gan nelien pagaidam. Bija sakusas problemas ar nopludem nakti, daudz sadzeras pienu. Tad sanaca uz rita pusi mainıt visas drebes. Pamainiju pamperu naktim-tiesi puikam. tad nu tagad ir miers.
07.02.2017 22:22 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Norah, jā, tieši rokas bāž pamperā un kaut ko tur knibinās. Es parasti pārbaudu, un tad pamanu ka krāniņš tāds sacēlies. Vai nu tas ir no knibināšanās vai knibinās tāpēc, ka sacēlies un pampers spiež. Lai nu kā - problēma tieši tajā, ka pats bāž rokas un tad nu tur sagroza visu tā, ka tek pēc tam garām. Tā jau cenšos novērst viņa uzmanību, rokas velku laukā, piekārtoju pamperi, kad redzu, ka atkal to dara, bet naktī pa tumsu es to vnk neredzu... :-P
07.02.2017 22:45 |
 
Reitings 638
Reģ: 29.01.2009
Man liekas ārprātīgi muļķīgi un neattaisnojami veikt manipulācijas ar bērna ķermeni kaut kādu vecāku iedomu dēļ. Nesaprotu un nesapratīšu.

nezinu vai tu so par apgraizisanu vai ari par prieksadas atvilksanu?
Jus tacu saprotat ka zem prieksadas slepjas pena galvina un curajot nav ta, ka si prieksada nobidas, lidz ar to urins var sakraties starp prieksadu un pena galvu, tas var veicinat iekaisumus, mikozi!! zinu realus gadijumus, kur mammas ari " domaja, ka tur neko aiztikt nevajag" tagad vienam trisgadieniekam un vienam sesgadniekam bus operacijas, jo ir iekaisums un ta ada nekad nav kustinata, lidz ar to ir pielipusi un ir loti sapigi vinu kustinat!
pajautajiet saviem viriesiem kad vini saka atvilkt prieksadu un ka tas noriteja! pirms man piedzimapuika, nekad par so nebiju interesejusies, pec vecmates ieteikuma sakam darit ( galvenokart virs, jo man bail kaut ko ne ta :-P) , izrunajam vienreiz ari draugu loka, kad viriesi ir pasi sakusi atvilkt prieksadu un ir interesanti uzzinat, ka parsvara tiem, kuriem tas berniba nebija darits vai nu kaut kada vecuma vajadzeja operet/apgraizit vai ari vini ap 10 padsmit gadiem pasi brutali ir sakusi atvilkt, bet vienmer tas ir loti sapejis!!
kapec novelet sapes nakotne, ja var so problemu atrisinat tagad, kad tas pilnigi un galigi nesap?
loti biezi prakse ir neieteikt vai pat ieteikt nedarit tikodzimusajam, jo ta nav arkartas lieta un vecaki dazreiz nepadoma, cik ta adina ir trausla un jutiga, bet pratigi darot ar sapratni nekas nesap!!
07.02.2017 22:50 |
 
10 gadi
Reitings 4274
Reģ: 03.08.2009
havaja, apgraizīšanu :D
07.02.2017 23:15 |
 
10 gadi
Reitings 982
Reģ: 29.01.2009
Sviekas maminjas!Mana forshaa un miermiiliigaa pecinja pedeejaas dienas ir kluvusi par mazu briesmoniiti.Ja kaut ko neiedod ko vinja veelas saak histeeriski raudaat un sist man vai teetim,labaakajaaa gadiijumaa sit kaut kaadu mantu.Sit diezgan stipri un veel caur raudaam lamaajas.Agraak nekaa taada nebija,arii gimenee vinja to ieraudziit nevareeja.Taa nu domaaju no kaa tas vareetu buut-varbuut k
08.02.2017 12:45 |
 
10 gadi
Reitings 982
Reģ: 29.01.2009
vai apraavaas teksts.
....
Agraak nekaa taada nebija,arii gimenee vinja to ieraudziit nevareeja.Taa nu domaaju no kaa tas vareetu buut-varbuut kaut kur multenees taadu ieraudziija,vai varbuut kaads paarejas periods vinjai saacies(sava ES pieraadiishana)?Un galvenais kaa ar to tikt galaa,jo runas nepaliidz.Vai juusu beebiishiem taa bija?
...
Jauku Jums visaam sho saulaino un auksto dienu!
08.02.2017 12:49 |
 
Reitings 197
Reģ: 15.07.2010
Maneja 2gadniece ar sak rikot histerijas, ja kkas nenotiek pec vinas prata. Parasti vai nu nepieversu uzmanibu, vai aroi samiloju, pasaku, ka zel gan, ka nelauj un vina diezgan atri nomierinas. Sist, nu spej ari iesist, lielakoties pa mantam, man vai tevam retak. Parasti tad skaidroju, ka nedrikst. VNK japardzivo sis "Drama Queen" periods :)
08.02.2017 12:51 |
 
Reitings 197
Reģ: 15.07.2010
Maminas, jus sportojat? Kad? cik daudz?
Es reali stradaju, siko redzu stundu pirms darzina, un tad 2-3h pec darzinja, kad japaspej uztaisit est / paest / piekopt / paspeleties / nomazgaties / nolikt gulet. Liekas, ja pazudisu 2h sporta kluba, tas laupis laiku man un mazajai. Vai jums ta nav? :-/
08.02.2017 12:54 |
 
Reitings 1208
Reģ: 10.12.2013
roniit, cik Tev mazajam tagad?
Jā, tas ir jauns posms. Kad izaug no tā bēbīšu vecuma, tad sākas dažāda veida robežu pārbaudīšanas+bērns cīnās pats ar sevi apzinoties savu "es".
Izturību, pacietību, stāsti un runā ar viņu kaut 10x dienā vienu un to pašu (kokrēti, ka sist nedrīkst), un, ar laiku sapratīs. Paņem malā rociņas un atkārto vairākas reizi es.Tur īsti cita risinājuma nav, jo, es neatbalstu sišanu pretī. (Komentārs tādēļ, ka zinu- ir mammas, kas izmanto šādu metodi un uzskata to par ok.).
08.02.2017 13:02 |
 
Reitings 1208
Reģ: 10.12.2013
Kucinja, es gan ar bērniem esmu mājās, tāpēc man cita situācija, bet, es vingroju vnk mājās. Atradu vingrojums 30min.dienā. Tad mazā uz paklājiņa pie manis un dēls kko pa savam man līdzi.
Tā pusstunda nav daudz, bet, var forši izkustēties un, vari 30min.agrāk piecelties vai, vakarā kopā ar mazo.
Ja interē, varu Tev aizsūtīt PDF grāmatu, pēc kuras vingroju. Atradu IG pie Daces Alpas presītes bildes. :D
Paliks siltāks, tad atsākšu skriet.
08.02.2017 13:06 |
 
10 gadi
Reitings 982
Reģ: 29.01.2009
Aijaijaaa,nu ja aizmirsu piemineet ka mazajai ir tikai gads un pusotrs menesis.Vai nav par agru tadam lietam?
08.02.2017 13:09 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits