Bēbīšu un māmiņu BEZTĒMA

 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Tad nu uzsākam pirmo lielo beztēmu.

Tāpat kā parastajās beztēmās varam dalīties ar ikdienas sajūtām, piedzīvojumiem, uzdot jautājumus par sev interesējošām tēmām.

Atsevišķa sadaļiņa,kur māmiņām aprunāties.

:)

18.11.2013 14:10 |
 
10 gadi
Reitings 1154
Reģ: 19.01.2010
Undiya
Nu it kā jau jā, ja pirmairs bērns ir pieradis pie ratiem tad tamdēmrati būs noderìgi, bet citi bērnu jau kā iemācās staigāt negrib ratos sēdēt. Jāskatās kā būs vairāk uz vasaras pusi, tad ari izlemšu kādus labāk pirkt. Mums ir ļoti labi sēžanrati tagad, biju domājusi, ka pirkš tikai kulbu ratus un pēc tam šos izmantošu. Vēl neesmu izlēmusi. Varbūt atsūti linku, kādus tu plāno pirkt, varbūt man arī iepatīkas.
09.01.2017 11:57 |
 
10 gadi
Reitings 1154
Reģ: 19.01.2010
Rakstu kā ar vistas kāju:-D
09.01.2017 11:58 |
 
Reitings 4113
Reģ: 14.11.2012
iCandy vēl smuki tandēmrati, tepat cosmo mammai arī ir, viņai vēl mazāka starpība mazajiem, nu baaac, no UK, aizmirsu niku pēkšņi :D Tur gan cena, laikam no komplektācijas atkarīga.
;) http://www.bestbuggy.co.uk/2013/10/icandy-peach-blossom-3-and-peach-blossom-twin-2014/
09.01.2017 12:11 |
 
Reitings 1512
Reģ: 25.09.2015
Story bija iCandy, kur viņa palikusi?
09.01.2017 12:25 |
 
Reitings 4113
Reģ: 14.11.2012
ak, jā :)Story bauda laikam tagad LV, vismaz pēc IG var redzēt , atpūšas no cosmo :D
09.01.2017 12:27 |
 
Reitings 10098
Reģ: 19.11.2014
Soho, mans vismaz pagaidām ļoti labprāt sēž ratos. Pastaigāt pastaigā, bet bez problēmām sēžas atpakaļ un braucam tālāk. Domāju, ja brauksim nedēļas nogalēs kādos izbraukumos, tad visticamāk labprāt rāpsies iekšā, kad būs saguris.
Khkh, jā, icandy arī pa acu galam redzēju, bet likās, ka viņi dikti maziņi(nu, zemi), bet varbūt ne visi.Baigi komisks skats būtu, ja tēvs stumtu ratiņus. Story, manuprāt tādi rati ir!
.
Kad izpētīšu visus iespējamos variantus, tad padošu ziņu tev, Soho! Pagaidām tik, cik no telefona kaut ko atradu.. ciemojamies pie vecmāmiņas un datoru aizmirsu paņemt līdzi.
Es par to Britax nedaudz iefanoju, jo pārdodot savus tagadējos nekas nebūtu jāpiemet, lai nopirktu jaunus. Vēl patika fakts, ka to otru daļu var noņemt kā arī nolaist līdz pilnīgam guļus stāvoklim.
Bet, jā, sīkāk kaut kad vēlāk papētīšu un tad padošu tev arī ziņu par citiem variantiem!
.
Jā, wee, mošk, tu arī gribi nākt bariņā?;-)
09.01.2017 12:33 |
 
10 gadi
Reitings 1154
Reģ: 19.01.2010
http://www.prams.net/abc-design-zoom-carrycot-cybex-aton-4-graphite-grey-e
Manai māsīcai ir šādi, man pat tīri labi patīk, nepatīk tie icandy, ka viņiem tik zemu sanak tas viens bērns. Māsīcai ir 2 sēžamās daļas un 1 kulba. Tas rāmis gan ir tāds liels, bet ērti stumt.
09.01.2017 12:59 |
 
10 gadi
Reitings 1154
Reģ: 19.01.2010
Patīk tas, ma var mainīt virzienus un vietas pēc sirds patikas :)
09.01.2017 13:00 |
 
Reitings 5625
Reģ: 29.01.2009
Es savus tandēmratus izmantoju tieši 0 reizes :-D:-D:-D
Bet, protams, tur jau daudz un dažādi aspekti, vai vajag tandēmratus vai nē...
09.01.2017 13:24 |
 
10 gadi
Reitings 970
Reģ: 23.04.2014
3gadnieks tandemratos??? Nopietni? Tas taču ir jau liels cilvēks! Izskatisies vairāk kā jokaini..Jau 2gadnieki ir par lielu ratiem, manuprāt.
09.01.2017 14:32 |
 
Reitings 10098
Reģ: 19.11.2014
Godīgi sakot, man baigi vienalga kā kas kuram izskatās.
Galvenais, lai man un bērnam būtu ērti un nebūtu jāpārtrauc pastaiga tāpēc, ka viens ir izbesījies un vairs nevar/negrib paiet!
Manam būs aptuveni gads un 9 mēneši, kad piedzims otrs bērns.
Katrs bērns ir savādāks, spriežu tikai pēc draudzenes 3 gadīgās meitenes, kura bieži čīkst pēc pirmās stundas, ka grib mājās un karinās virsū māsas ratiem, jo negrib vairs iet ar kājām.
Varbūt jau tikai viņa ir tāda maza sliņķīte, redzēšu kāds būs manējais, kad nāks tuvāk dzemdību laiks.
Soho, baigi dārgie. Es jau gribētu, ka viens var sēdēt apakšā, lai rati nav pārāk gari.
Aij, es tikko sapratu, ka man ir tik daudz nesaprotamā saistībā ar tiem ratiem. :-/ piemēram, ja pērku veikalā, tad man ir iespējams izvēlēties ratu komplektāciju? Man tak nevajag 2 kulbiņas un 2 autobeņķus.
09.01.2017 15:08 |
 
10 gadi
Reitings 3281
Reģ: 18.01.2011
Mana sīkā 3 gados 10km varēja noiet neiepīkstoties. Bet katrs jau savādāks, mēs ikdienā visu laiku daudz ar kājām staigājam,ir pieradusi.
Jums Rīgā visām šajā sniegā labi rati stumjas? Man ir lieli riteņi, bet nu baigā stumšanās sanāk.
09.01.2017 15:26 |
 
Reitings 1606
Reģ: 01.11.2013
Vēl jau, ja galīgi neatrod īstos tandēmratus, tad var apsvērt to kāpšļa izmantošanu. Kaut kur manīju, ka ir pat tādi, kuriem beņķis ar atzveltni. Tas man liekas kā labs risinājums, ja baigi daudz nevajag ar diviem braukt vai mājās nav vietas tik lieliem ratiem.
Un jā, kāda starpība kā izskatās. Bērni ir dažādi. Cits tiklīdz staigāt sāk, vairs ratos nesež. Cits atkal ilgi nevar pastaigāt, bet svaigā gaisā tak gribās. Īpaši vasarā.
09.01.2017 15:28 |
 
Reitings 1208
Reģ: 10.12.2013
Manējiem abiem starpība 2.5 gadi. Ikdienā tiešām ļooooti daudz staigājām ar kājām, bet, tas vairāk manis pašas dēļ. Vnk nespēju nosēdēt visu dienu istabā un, man patīk staigāt. Tikmēr, kamēr nebija piedzimusi māsa, dēls gāja gabalu kājām vai, ar riteni. Kad nogura, tad riteni paliku zem ratiem un pasēdēja ratos. Bet, bez ratiem nekur negājām, jo, 99% izmēģinājuma reizes mēs nekur tālu netikām, jo, viņam ārā pēc izskriešanās ļooooti bieži uznāca miegs un, uznāk vēl tagad.
Kad piedzima mazā, nopirkām to ratu kāpsli. Ir baigi forši, bet, mums tā problēma, ka viņš joprojām guļ pusdienas miegu. Un, miegs visizteiktāk uznāk tieši ārā. Un, tā gulēšana var būt periodā no plkst.13:00-17:00. Aizmieg kā kuro reizi. Ir bijis tā, ka viņš man stāvot vnk izrubās uz tā kāpslīša.
Ja būtu zinājusi, būtu pirkusi tomēr tandēmratus (likās, protams, ka liels bērns, tāpēc pat neapsvēru tādu domu), vai, otrā variantā to sēžamo, kuru vnk pieliek pie ratiem. (Ingai Kalniņai IG bija kaut kad bilde, kur meita apsēdusies un aizmigusi). Izskatās kā ričuka sēdeklis.
Bet vēl daudz ko ietekmē gadalaiks, kad otrs dzimst- būtu tagad sauss laiks- varētu dragāt ar riteni- tad miegs tik ātri neuznāk. Bieži vien viņš sēž ragavās+otrā rokā rati.
Un jā, visbeidzot- :-D ar kāpsli pa sniegu nevar pabraukt. Nevis pat nevar, bet, tas ir mega grūti.
09.01.2017 15:46 |
 
Reitings 1208
Reģ: 10.12.2013
Rīgā, protams, citādāk. Veikali utt.nepieciešamās vietas blakus. Mēs dzīvojam ārpus pilsētas un, man nav vadītāja apliecības- tas daudz ko izskaidro :D
09.01.2017 15:49 |
 
Reitings 1368
Reģ: 04.02.2016
Undiya, ir jau vēl variants tāds kāpslis ar papildus ritenīšiem uz kura uzkāpji kad nogurst, ja bērns ies bernudārzā, tad brauksi ar tukšiem ratiem.
09.01.2017 15:52 |
 
Reitings 10098
Reģ: 19.11.2014
XZY, zinu par kāpsli, bet to neizskatu kā variantu. Arī tādu, kur bērns var sēdēt. Gribas normālu sēdvietu/guļvietu lielajam, ja nu vajag.
Tiem Britax B Dual ņemas nost arī otrs sēdeklis, tā kā pēc vajadzības varēšu pielikt un noņemt. Man vēl patīk, ka mūsu jau esošais autobeņķis komplektējas uz to ratu rāmja.. tā kā, ja ārā nav nokrišņu un mīnusi, tad pastaigās var doties arī ar beņķīti. Nu, piemēram, ar mašīnu aizbraukt līdz piejūras parciņam un tālāk doties kājām.
Robīte, kāpēc tu nevienu reizi ar savējiem neizbrauci?
09.01.2017 16:03 |
 
Reitings 202
Reģ: 22.03.2015
Ja man būtu jāizvēlas vēlreiz es arī nospļautos, ko citi domā un ņemtu tandēmratus. To gan sapratu pēc tam, kad mazā jau piedzima un mēğināju iziet ārā. Tad jau vairs nebija vērts pirkt , jo bija tikko jau nopirkti jauni rati.
Lielākajam bija 2gadi un 4 mēneši, kad piedzima jaunākā, bet nu nav man bērns gargabalu staigātājs. Man patīk garas pastaigas, bet ja mazais sāk pēc desmit minūtēm pīkstēt un raudāt, es taču nemocīšu viņu dēļ principa- jo kāds ejot garām padomās, ka tik liels ratos neiederas. Pie tam man vecākais pēc garuma regulāri tiek noturēts par krietni vecāku, kā ir.
Šobrīd lietoju ratus ar kāpsli un ierobežoju pastaigu garumu, jo citādi arī ir gadījies, ka aizmieg stāvot kājās. Man abi mazie vienmēr bijuši lieli gulētāji pastaigu laikā.
09.01.2017 16:26 |
 
Reitings 1368
Reģ: 04.02.2016
Iečekoju ar, izskatās ļoti ok, tagad skaidrs kādi viņi ir, atliek tik iečekot dzīvē.
Es pati ar skatos ratus, pavasari domāju mainīt uz kādiem kompaktiem, vieglākiem, ne ļoti dārgiem.
Viens variants ir Cybex Balios M, cena ārzemju lapās 400 eiro, Latvijā apmeram 450. Biedē tik mazie riteņi priekšā, bet nu reāli, ziema atkal tik ap decembri sāksies, tad jau mana meita būs dārziņā un pastaigas nebūs ik diena, brivdienās ar ragavām, kā redzu lielākā daļa stumjas.
09.01.2017 16:27 |
 
Reitings 10098
Reģ: 19.11.2014
nairalele, nu, es par to pašu! Labāk iemest ratos, nekā stiept rokās vai vilkt aiz rokas un skalot smadzenes par to, ka tu jau liels un tev jāiet ar kājām pašam. Priekš kam mocīt bērnu, kurš, piemēram, gandrīz 2h nodauzījies pa spēļu laukumu un 35 minūšu mājupceļš vēl priekšā.. pa to laiku var ratos pagulēt, nevis nobesījies, čīkstošs karātos man pie rokas vai ratiem.
Par to augumu, es arī nezinu vai mans ap 2 gadu vecumu vispār ietilps tajos ratos. Tagad ( gads un 3 mēnešu vecumā) nēsā 2-3 gadnieku drēbes. Īstenībā jau labu laiku..Negribas ticēt, ka 2 gadu vecumā nēsās jau 4-5 gadnieku drēbes.
09.01.2017 16:54 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits