Bēbīšu un māmiņu BEZTĒMA

 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Tad nu uzsākam pirmo lielo beztēmu.

Tāpat kā parastajās beztēmās varam dalīties ar ikdienas sajūtām, piedzīvojumiem, uzdot jautājumus par sev interesējošām tēmām.

Atsevišķa sadaļiņa,kur māmiņām aprunāties.

:)

18.11.2013 14:10 |
 
Reitings 1164
Reģ: 13.05.2014
Varbūt pamēğini atrast fb, sava bērna dzimšanas mēneša grupiņu? Tur parasti mammas komunicē, dalās ar info, satiekas, tuvāk dzīvojošās iet pastaigās utt :) un forši,ka visi viena vecuma :) Es vairāk sarakstos ar mammām,nekā satiekos, tāda tuva draudzene ar bēbīti nav
27.10.2016 18:18 |
 
Reitings 202
Reģ: 22.03.2015
smileforme7 varbūt paskaties dārziņus, kur pieskata uz stundām? Ir daži ļoti jauki Rīgā, kur var piemēram aizvest mazo uz vienu stundu - gan mamma var atpūsties, gan bērns var pakomunicēt ar citiem bērniem. Tur parasti nav nodarbības- var rotaļāties brīvā gaisotnē.
27.10.2016 18:21 |
 
Reitings 278
Reģ: 16.11.2009
Ella de, es kā reiz vakar pievienojos tādai grupai, varbūt izdosies atrast vismaz kādu domu biedri.
Nairalele, mana čiepa vēl maza, bet paldies par ideju, painteresēšos priekšdienām. :)
27.10.2016 18:27 |
 
Reitings 72
Reģ: 29.01.2009
Mammas, padalieties, lūdzu, pieredzē. Kas labāks, ērtāks - elektriskās šūpoles bēbim vai tie krēsliņi, kas šupojas no bēbja kustībām, tādi ka BabyBjorn?
Man te apkārt dažādi viedokļi.
(un šoreiz, lūdzu ne par to, ka tas nav vajadzīgs, jo var taču šūpot rokās, un knupi var nedot, vienreizējās autiņbiksītes nepirkt, jo tās tikai mammas ērtības utt :) )
27.10.2016 19:34 |
 
Reitings 10099
Reģ: 19.11.2014
Senza, es būtu pirkusi elektriskās šūpolītes, bet beigās sapratu, ka pēc svara mazajam ilgi viņas nederēs. Uzreiz nopirkām aktivitātes paklājiņu un mazais sāka čubināties uz tā ap 3 mēnešu vecumu.
Man personīgi šķiet, ka manējam nepatiktu tādā vecumā tas "krateklis" un vēlāk vienkārši tur nesēdētu, jo būtu tam par lielu un viņam gribētos šiverēties pa grīdu.
Līdz paklājiņam iztikām ar autobeņķi. Uz tā sakarināju grabuļus un tā viņš tur nomoda brīžos pētīja apkārtni un mantas.
Nākamajam bērnam jau laicīgi iegādātos šūpolītes, lai varētu pēc iespējas ilgāk tās izmantot!
27.10.2016 19:44 |
 
Reitings 71
Reģ: 01.08.2014
Sveikas! Es ar labprāt pievienotos jūsu pulciņam. Manam dēliņam šobrīd 4 mēneši.
Smileforme7, man ar nav tādu paziņu, jo dzīvoju mazpilsētā kur nevienu īsti nepazīstu. Rīgā jau noteikti vairāk iespēju atrast kādu pastaigu grupu vai ko tādu.
27.10.2016 20:24 |
 
Reitings 1164
Reģ: 13.05.2014
manai šūpoļkrēsls nepatika, mums ir parasts kreslins šūpuļkrēsla formā,bet nešūpojas,labprāt tur sēž,kad taisu ēst virtuvē :) un maksā arī daudz mazāk par visiem krutajiem babybjorn utt, manuprāt,bez tā krēsla var arī mierīgi iztikt, bet reizēm palīdz (mana vēl nesēž un biezeņus baroju arī tajā krēslā)
27.10.2016 21:59 |
 
Reitings 1129
Reģ: 19.04.2015
Citi ļauj arī bučoties ar kaķiem, suņiem.

Ui, nē, tas man ir tabu, fuuu. Dzīvnieks pirms tam laiza savu, khemm, kājstarpi un tad mans bērns lai vēl līstu bučoties? Nu nē, tas man uzdzen šermuļus (jā zinu, ka mutē ir vairāk baktēriju nekā pie dupša, kā arī, ka suņa siekalām piemīt antiseptiskas īpašības). Paldies par stāstiem, rīt braucu meklējumos :-)
Dāmas, jums ir tādas "savas mammas"

Jā, ir viena, baigi forši. Var izrunāt visu un pēc tam bez-bērnu mammām nekrist uz nerva :-)
ella de, kā meklēt tādas grupas? Domā izpalīdzīgo mammu grupu?
27.10.2016 23:47 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Senza, attela redzama tipa supoles noteikti ir labaka izvele- ieliec bernu, iesledz supoles un lieta darita. Shii tipa shupoles bernu shuupina nevis krata kaa bounseri utml. Jaa, ilgi taas neder, tikai liidz kaadiem 6 meneshiem, bet ja berns nav no mieriigajiem, shupoles loti atvieglo dziivi un lauj mammai izdariit kaut vai elemntaaras lietas kaa nomazgaaties vai paeest. Shis noteikti mums bija loti noderiigs un vajadziigs pirkums. Aktivitaates paklaajs nespeej beernu taa izklaideet kaa shuupoles; ir berni kuri laimiigi chubinaas uz aktivitaates paklaaja (viens man taads ir) un kuriem ar aktivitaates paklaaju ir krietni par maz (arii shaads bebis man ir :D ) Senza, ja juuti ka shuupoles jums nodereetu, peerc tik nost. Pus gads manaa skatijumaa ir pietiekoshi ilgs laiks lai pirkums sevi attaisnotu.
28.10.2016 03:40 |
 
Reitings 1164
Reģ: 13.05.2014
Dienvida - nē,piemēram, ir grupa marta bēbīši 2016, aprīlēni 2016, maija odziņas utt. Pārsvarā visās šajās ir draudzīga atmosfēra, cik nu dzirdēts un cik nu savā grupiņā lasu :)
28.10.2016 10:33 |
 
Reitings 1164
Reģ: 13.05.2014
Varētu būt,ka nosaukumus jaucu,jo neesmu ,protams, visās šajās grupās, bet nu doma tāda, vieglāk atrast ar mēneša nosaukumu un gadu ,bet var arī pajautāt tajā atsaucīgo mammu forumā, par tām grupiņām , gan kāda atsauksies
28.10.2016 10:39 |
 
Reitings 72
Reģ: 29.01.2009
Undiya, Vatsons paldies par viedokļiem. Jā, man iekšējā sajūta ir vairāk par šūpolēm :)
28.10.2016 13:52 |
 
Reitings 730
Reģ: 29.01.2009
smileforme7
Kad dzīvoju Imantā bija viena māmiņa ar kuru gandrīz katru dienu gājām kopējā pastaigā un runājām par visu ko. Uzturam sakarus joprojām, bet Ogrē vēl tādu neesmu atradusi. Pagaidām ir tikai paziņas, ar kurām šad tad kādā mazā kopējā pastaigā izejam. Bet nav tāda komunikācija kāda bija ar māmiņu Imantā, tas laikam ir vienīgais, kas man pietrūkst no Rīgas dzīves. Bet laiks rādīs, varbūt ar laiku parādīsies tāda māmiņa arī šeit!
28.10.2016 19:57 |
 
Reitings 298
Reģ: 04.03.2016
Čau, mammas! :-)
Es pati arī nu jau gandrīz 12. dienu šai statusā! (l)
Mazule man no mierīgajiem bēbjiem - raud tikai tad, kad vēderiņš sāp vai kad viņu pārtinu, jo tas viņai nepatīk.
Pa dienu viņa smuki čuč un naktī arī ļauj gulēt.(l)
Pati jūtos labi - šuves sadzījušas, nekas vairs nesāp, varētu kaut skriet. Liekie kg ir izkusuši, jau esmu tievāka kā pirms grūtniecības. Enerğijas man arī mega daudz, mājās jau visu esmu apdarījusi, viss spīd un laistās.:-D
Mans jautājums tām mammām, kurām arī bēbji mierīgi - jūs arī saņemat nosodījumu, kad pasakiet kādam, ka atstāsiet bēbi ar tēti mājās uz pāris stundām?(t)(e)
Es vakar raudzību laikā radiem teicu, ka rīt iešu pie friziera un saņēmu nu tāāāāādu nosodījumu it kā es būtu māte dzeguze, kura atstāj iegrūž tētim neēdušu, histēriski raudošu bēbi un pati skrien ar draudzenēm kafiju dzert.
Mana mazā dienā guļ kādas 4 h no vietas pa vairākām reizēm un es nesaprotu, kas slikts ir tajā, ka es mājās atstāju samīļotu, apčubinātu, sakoptu un pabarotu bēbīti, kurai blakus ir mīlošs tētis? Ko tad man tās 4 h darīt? Sēdēt pie gultiņas un skatīties kā bērns guļ?
Sadusmojos. Tracina tas uzskats, ka ja tev mājās ir bērns, tad tava dzīve apstājas un pamēğini tikai pati būt laimīga, skaista, sakopta, enerğiska mamma.
Izkratīju sirdi. Palika vieglāk :-)
29.10.2016 06:28 |
 
Reitings 1129
Reģ: 19.04.2015
Sonrisa, sveiciens mammas kārtā! Tev patiks :-)
Ma nav bijuši aizrādījumi par to, ka mazo kādam atstātu. Tomēr ir bijuši daudz citu aizrādījumu citās tēmas, piemēra m, bērns par plānu sağērbts, pārāk daudz pa rokām utt. Katram sava uts. Neņem galvā un sāc rūdīties, jo šādu "mācītāju" būs daudz. Es parasti atbildu "jā, jā" un daru kā uzskatu par pareizu.;-)
29.10.2016 09:37 |
 
Reitings 4113
Reģ: 14.11.2012
Sonrisa, Lieli sveicieni ar meitiņu :)
Šitādiem nosodītājiem momemtā ir mutes jāaiztaisa ciet! Lai neiedomājas, ka tā ir norma nosodīt un izteikt savu stulbo viedokli, kur neviens to neprasa! Es nekad nepalieku vārdu parādā, neesmu agresīvā mamma vispār ( :D ) , bet tie cilvēki nesapratīs, kamēr taisni arī nepateiksi, ko par to visu domā. Es laikam nevarētu paklusēt vai pateikt, "jā, jà, skaidrs" utt., tas būtu takā sev pāri kāpt (t)
29.10.2016 10:26 |
 
Reitings 1512
Reģ: 25.09.2015
Sonrisa, zinot sevi, es atbildētu kaut ko sarkastisku. Bet par lietu runājot, es būtu varējusi tikai sapņot par izskriešanu no mājas jau pēc 2 ned., jo bērnam ēst vajadzēja kā minimums ik pa 2 h un tā kā es dzīvoju pusstundas braucienā no Rīgas, tad es pat nevarēju uzspēt aizbraukt, izdarīt lietas un atbraukt mājās. Vai nu bērns brauca līdzi, vai arī es nebraucu.
29.10.2016 10:41 |
 
Reitings 10099
Reģ: 19.11.2014
Sonrisa, sveiciens mammas kārtā! (l)
Es tad tā arī pateiktu par to sēdēšanu un skatīšanos uz guļošo bērnu!
Un, jā, nekautrējies bliezt pretī. Es arī uz visiem aizrādījumiem tā reağēju. Nekautrējos pieminēt arī to, ka mūsdienās vairs neatzīst padomju laiku audzināšanu (neņemt rokās par daudz, neņemt gultā sev blakus), ğērbšanu (arī daudzi izteicās, ka par plānu ğērbju) un barošanu (nedrīkst likt pie krūts ātrāk kā pēc 3h).
29.10.2016 13:29 |
 
Reitings 298
Reģ: 04.03.2016
Paldies par uzmundrinājumu un padomiem, meitenes! :-)
Es tā arī plānoju darīt - sākumā mierīgi pateikšu "jā, paldies par padomu", bet tikuntā darīšu visu pa savam.
Ja kāds nesapratīs, tad tik pieklājīga nebūšu.
29.10.2016 13:42 |
 
Reitings 1368
Reģ: 04.02.2016
Jā, tas ir jūtams, ka citi jaucās kur nevajag.
Man šķiet, ka bērnkopība ir tāda padarīšana, kas pašam jāapgūst, jādara pēc savām sajūtām, un cita padomi un jaukšanās, pārmetumi ir nepieklājīgi.
29.10.2016 14:30 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits