Bēbīšu un māmiņu BEZTĒMA

 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Tad nu uzsākam pirmo lielo beztēmu.

Tāpat kā parastajās beztēmās varam dalīties ar ikdienas sajūtām, piedzīvojumiem, uzdot jautājumus par sev interesējošām tēmām.

Atsevišķa sadaļiņa,kur māmiņām aprunāties.

:)

18.11.2013 14:10 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
AG, lai veicas! es negribēju Tevi apbižot, varbūt paskarbāk uzrakstīju, lai Tu beidzot nopietni padomā par savu veselību.
17.06.2016 13:52 |
 
Reitings 4113
Reģ: 14.11.2012
Undiya, šis Cybex izskatās traki vasarā :D man liekas, ka nosmakt var, kad ārā karsts, mašīnā sakarst, no no no! Bet citi no Cybex gan man patīk. Es skatos kaut ko no Recaro vai BeSafe, tie skaitoties drošākie, mēs arī baigi visur vazājamies. Un es pirkšu TIKAI tādu, kur var likt ar skatu uz atpakaļu. Mana 11 mēnešos, nu pēc mēneša būs izaugusi no Maxi cosi CITI, it kā domāju varbūt nākamo no tās pašas firmas, bet nepatik neviens.

AG, ceru, ka Tev spēs beidzot ārsti palīdzēt un mocības būs galā, un varēsi veiksmīgi un bez diskomforta barot mazulīti :)
17.06.2016 13:54 |
 
Reitings 10099
Reģ: 19.11.2014
Piekrītu, ka izskatās traki un gan jau arī ir. Tas varētu derēt lielākam bērnam, kurš saprot, ka tādā jāsēž, jo vienkārši jāsēž. Domājams, ka mans nesapratīs kādēļ no tādas ērtas vanniņas ir jāpārsēžas šitādā krēslā. Un vispār neizskatās, ka viņam regulējas muguras slīpums. Manuprāt, 8 mēneši ir daudz par agru sēdināt gandrīz 90 grādu leņķī 3 un vairāk stundas.
Apskatījos tevis ieteiktos khkh, izskatas ok. Laikam tas BeSafe man vislabāk patīk. Bet, nu, jābrauc uz Azur un jāskatās tur uz vietas. Pagājušo reizi, kad bijām, tad teica, ka drīz būs jauni modeļi.
Varbūt vēl kāda zin, kur Rīgā var papētīt autokrēsliņus? Nu, tā, lai ir daudz modeļu no kuriem izvēlēties.
khkh, kāpēc tikai ar skatu atpakaļvirzienā? Man pašai slikti paliek, ja sēžu otrādāk.
17.06.2016 14:05 |
 
Reitings 77
Reģ: 21.04.2015
AG
Par tevi cosmietes satraucas un pārdzīvo, tāpēc tādi stresaini komentāri (l)
Zīdīšanas konsultanti konsultē arī pa telefonu, protams, bez maksas. Man arī bija lielas problēmas ar zīdīšanu un tās konsultantes ļoti palīdzēja.
17.06.2016 14:08 |
 
Reitings 1129
Reģ: 19.04.2015
Varbūt tiešām vērts pazvanīt konsultantam, KKM.lv lapā atradīsi kontaktus. Konsultants arī bez maksas izbrauc uz mājām.
vispār tagad saprotu, ka tad, kad man bija pupošanās problēma, vajadzēja konsultantam zvanīt, tad droši vien pozitīvs rezultāts būtu bijis ātrāk. Manējais mēdza pie krūts raudāt. Visu ko sadomājos, piemēram, ka atsakās no krūts, ka dēļ soskas aizmirst kā zīst, sāku arī dažreiz ar pudelīti barot un beidzot sapratu, ka pie vainas ir tikai atraudziņa :-D Izrādās, ka atraudziņas gaidīšana ik pa laikam palīdz, t.i. 5-10 min paēd un sagaidām atraudziņu, tad turpina ēst. Kad to atklāju, jutos dikti gudra, bet ja tā padomā - muļķe, kā nemeklēju palīdzību pie profesionāļiem uzreiz :-D
17.06.2016 14:50 |
 
Reitings 10099
Reģ: 19.11.2014
Jā, Dienvida, bērnam atraudziņa var spiest. Kad man vairs nekas nesāpēja, tad turēju viņu slīpi, lai galva ir daudz augstāk par kājām un tad viņš ēdot laida alus atraudziņas. :D
17.06.2016 15:08 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Mums ir šāds autokrēls
0 līdz 18 kg
17.06.2016 15:10 |
 
Reitings 1552
Reģ: 04.05.2010
Mums ir BeSafe krēsls šāds.


Man patīk. Nekāds lēzenais guļus stāvoklis tur nav, bet ir 3 pozīcijas. Ja braucam tālākus gabalus, tad paņemam līdzi arī 1.krēsliņu 0-13 Maxi Cosi, kurš joprojām ļoti labi der gulēšanai (iepriekš likās, ka par mazu jau, bet tas bija vēl ar biezajām drēbēm, vasarā ideāli).
17.06.2016 15:44 |
 
Reitings 1129
Reģ: 19.04.2015
Undiya, tā gan nesanāca, nākas ik pa laikam ēšanas laikā likt stāvus sev pie vēdera un un guldīt uz mazā punča. Tad nu tā mazais man pa rokām rotē līdz iznāk.:-) Sākumā domāju, ka pietiek, ka beigās gaida, izrādās, ka arī procesa laikā varētu vajadzēt gaidīt atraudziņu.
17.06.2016 17:09 |
 
Reitings 1164
Reģ: 13.05.2014
Meitenes, Agresīvā jau meklēja konsultanti, bet viņas pilsētā nav :/
17.06.2016 17:43 |
 
Reitings 1129
Reģ: 19.04.2015
ella de, ok, varbūt palaidu garām. Lai vai kā, gaidām labas ziņas no Agresīvās! :-)
17.06.2016 17:45 |
 
Reitings 2350
Reģ: 03.05.2016
Šobrīd guļam ar mazo slimnīcā, iedeva luksus palātu un atveda gultiņu. Interesanti, ka viss bez maksas, jo tikai nesen dzemdēju. Taisīja man drenāžu. Tik tiešām nezināju, ka arī šajā galā tas iespējams, internetā lasīju, ka Krūšu slimību centrs esot vienīgā vieta, kur to veic, lai nav jāgriež, bet tā jau laikam novecojusi informācija. Ultrasonogrāfs un ķirurģe bija neizsakāmi pretīmnākoši un jauki. Ķirurģe nāk no Krūts slimību centra. Ļoti satraucos, bet nemaz nebija tik sāpīgi, visnepatīkamākais bija skalošana, kas vēl priekšā arī nākamās dienas. Ķirurģe drenu centās ievietot pēc iespējas tālāk no areolas, lai varu atslaukt pienu. Tikko atkal skaloja, ļoti plēsa to vietu, dedzināja. Nu tāds pagaidām mans stāsts un ļoti cenšos otru krūti atslaukt. Man ir Philips Avent manuālais pumpis, bet diezgan ilgi slaucās.
17.06.2016 18:38 |
 
10 gadi
Reitings 4416
Reģ: 08.10.2013
AG, ak, cik labi lasīt, ka saņem pienācīgu aprūpi. Saudzē savas krūtis, sevi un priecājies par savu mazo, mīļo brīnumu! (l)
Lai viss Jums labi! :)
17.06.2016 18:41 |
 
Reitings 467
Reģ: 31.03.2010
AG-turies! būs labi!

Māmiņas, kam mazi zīdainīši, kā Jūs cīnaties ar mazulīša vēdera sāpītēm un to,ka grūti izspiest kaku mazajam ik pa laikam pa dienu,bet beigu beigās kaut kā jau sanāk :'-( žēl tā mazā dzīvībiņa!
Dzeram jau 4to dienu Biogaia homeopātiskos pilienus.nezinu vai palīdz,bet nu kaka ir pa dienu. Mazajai šodien 2 nedēļas.
17.06.2016 18:42 |
 
Reitings 2350
Reģ: 03.05.2016
Tiešām tāda sajūta, ka cosmietes jūt līdzi un novērtēju to. Pa laikam jau der kāds skarbāks vārds, jo daži lēmumi bijuši muļķīgi no manas puses. Bet interesanti, ka visas manas karstās vannas, sildīšanas noveda pie trakāka rezultāta, jo reāli sildīju strutas, kas tikai tās pavairoja.
17.06.2016 18:44 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
AG, visas manas labās domas ar Tevi! Arī ienāku šajā diskusijā, lai palasītu, kā Tev iet. Viss būs labi!
17.06.2016 18:48 |
 
Reitings 4113
Reģ: 14.11.2012
Pievienojos Favel , lai Tev AG viss superveiksmīgi, krūtis savestas kārtībā un tiekat drīz ārā :)

Undiya, jo tā ir visdrošāk, un ieteicams un 2/3 gadiem tā arī vadāt. Parasti jau tas ir vecaku untums vadāt klasiskā virzienā, jo bērnam taču garlaicīgi, neko neredz. Ok, ir bebīši, kuriem paliek slikti, bet slikti viñiem parasti ir auto jebkurā krēslā sēžot. Nezinu, vienkārši mēs ar vīru esam nolēmuši, tad tā arī vadājam. Priekšā arī atslēdzot Airbag var vest pretēji braukšanas virzienam, ērti sîko vērot, padot pudeli, utt. Es arî drīz uz Azur gan pēc ratiem, gan beņķi skatīties. Ja nopērc, lūdzu ieliec šeit :)


Btw, foršs raidījums, kuru var noskatīties , Timrots vada, aizmirsu nosaukumu pēkšņi :D tur par beņķiem un drošību stāsta. Vīrs ar mani gan bišķi iesmeja par vienu sievieti, kura !!piecgadîgo!! vēl ved pretēji braukšanas virzienam, vot tas nav jau liekas jokaini, kur tam piecgadniekam kājas viņa bāž?:D
17.06.2016 18:53 |
 
10 gadi
Reitings 4416
Reģ: 08.10.2013
mazais33, meitai palīdzēja ļoti Bi gaia pilieni kopā ar uzsildītu ķiršu kauliņu maisiņu (pirku lielāku, kas radīja nedaudz vairāk spiedienu uz punci, tas siltums+nelielais smagums palīdzēja gan izpurkšķināties, gan izkakāties vieglāk), nēsāšanu uz pleca vai arī nēsāšana šādā pozā


Bieži vien apgūlos gultā ar kailu augšdaļu un uzliku meitu plikiņu uz punča sev virsū un ļāvu viņai tā čučēt. Izpurkšķinājās uz urrā :D
17.06.2016 18:54 |
 
Reitings 10099
Reģ: 19.11.2014
Mazais33, ļoti nepareizi, ka iedevi pilienus. Vajadzēja ļaut pašam saprast kā izvadīt savas gāzītes. Vari masēt vēderu, nēsāt tīğerīša pozā, peldināt siltā vanniņā.. kas arī bija jādara pirms iejaukšanās ar pilieniem. Bet, nu, cītīgi lasot jauno mammu ieteikumus - tas ir kā likums, ka mājās jābūt gan grūtnieču vitamīniem, gan pilieniem. Un tad diemžēl sākas problēmas, jo mammas ļoti jūt līdzi zīdainim um mēğina atvieglot viņa ciešanas, pašas bieži vien izdarot vēl sliktāk.
Protams, pastāv %, kuru bērniem šie pilieni arī palīdz, bet tie visbiežāk ir maisījumu bērni, kuriem tiešām kuņğītim sākumā tā varētu būt pasmagāka pārtika un bez pilieniem ir trakāk, nekā ar tiem.
17.06.2016 18:57 |
 
10 gadi
Reitings 4416
Reģ: 08.10.2013
Undiya, nu, nu, nevajag teikt, ka dot pilienus ir ļoti nepareizi. To sastāvā ir eļļas un lakto baktērijas. Kas tur tik slikts? Pašam bērnam jau būs tāpat visu dzīvi gan pašam jāpurkšķina, gan jākakā. Kāda jēga no brēcoša bērna ar zili sarkanu seju no spiešanas, ja to var atvieglot ar ļoti nekaitīga un homeopātiska līdzekļa palietošanu.
BiGaia pilienus man ieteica gan vecmātes, gan pediatrs. Neuzspieda, bet ieteica iziet tikai 1 kursu un viss, lai gan meita tā īsti nemocījās ar trakām vēdergraizēm.
17.06.2016 19:03 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits