Bēbīšu un māmiņu BEZTĒMA

 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Tad nu uzsākam pirmo lielo beztēmu.

Tāpat kā parastajās beztēmās varam dalīties ar ikdienas sajūtām, piedzīvojumiem, uzdot jautājumus par sev interesējošām tēmām.

Atsevišķa sadaļiņa,kur māmiņām aprunāties.

:)

18.11.2013 14:10 |
 
Reitings 2350
Reģ: 03.05.2016
Ģimenes ārste šodien teica, ka šādā garā izskatās, ka radīsies abscess un vajag dabūt visu laukā. Nespēju loģiski domāt. Ko jūs darītu manā vietā? Turpinātu spiest vai uzstātu, lai raksta antibiotikas?
13.06.2016 17:24 |
 
Reitings 1606
Reģ: 01.11.2013
Uzstātu uz zālēm.
13.06.2016 17:28 |
 
Reitings 1164
Reģ: 13.05.2014
Es dzertu antibiotikas. (Vai tad nav tādas,kuras dzerot var arī turpināt barot?)
13.06.2016 17:29 |
 
Reitings 10099
Reģ: 19.11.2014
Es arī dzertu, bet tajā pašā laikā intensīvi atslauktu pienu, lai nepazūd pavisam un pēc tam varētu atkal barot.
13.06.2016 17:30 |
 
Reitings 613
Reģ: 19.07.2010
Latvija drosi vien taa nevar un pasutitu,bet es tava vieta brauktu vienkarsi uz uznemsanu slimnica. Nu tur jau butu janozime analizes un apskatitos vai pietiks ar antibiotikam vai ir jau trakak. Antibiotikas jau var ari izrakstit,kuras var lietot barojot bernu ar kruti. Jo ilgak gaidisi,jo lielaka iespeja,ka var rasties iekaisums. Turies:'-(
13.06.2016 17:32 |
 
Reitings 5625
Reģ: 29.01.2009
Nekas personīgs un lai veicas, bet Undyias ieteikums šajā situācijā ir vnk kā sadomazo:-D
Ja ir galīgi ielaistas krūtis, varētu būt arī tā, ka janosien kā senos laikos... Vismaz manai draudzenei tā bija.
13.06.2016 17:34 |
 
Reitings 638
Reģ: 29.01.2009
AG, izturibu!! kad man pienaks laiks, ari loti velos barot ar kruti, bet tik zel un bailgigi lasit stastus, kad viss neiet tik gludi ka gribetos!! izturibu!!

domaju kur rakstit un vai vert pat jaunu temu vala, bet nu ierakstisu seit: man ir interese par alternativaja izglitibam: Montessori, Freint, Steiner, Waldorf

sobrid sliecos vairak uz Montessori, kaut ka liekas, tik saprotama un mani uzrunajosa!

Ka ir ar jums, vai esat ko padzilinati lasijusas, meklejusas un pielietojat dzive ar savu mazuli!?
13.06.2016 17:34 |
 
Reitings 613
Reģ: 19.07.2010
Havaja, nekas personigs,bet,ja esi vel tikai stavokli,tad jaa lasi un interesejies,bet labak nesasapnojies,ka audzinasi bernu pec kadas noteiktas teorijas. Var but,ka sanaks,bet var but,ka berns bus tads,ka visas savas zinasanasun sapnus varesi likt sturiti,lai atpusas. Un pasai bus vilsanas,ka biji izsapnojusi,ka berns bus tads un shitads,bet to paredzet nevar.
13.06.2016 17:44 |
 
Reitings 638
Reģ: 29.01.2009
jap, esmu vel tikai gaidibas! :) un tiesi to ari daru, lasu un skatos un verteju ari citus bernus sev apkart! nav man nekadu sapnu pilu, lai butu vilsanas, man drizak liekas, ka ta sauktas metodes norada uz ikdienas knifiniem, kuri var deret vai ne, gan bernam, gan matei!

tapec jautaju jums, vai ir kaut kas, ko esat aizguvusas no kadas metodes vai ari esat meginajusas nav sanacis, vai tiesi otradi, labas lietas/padomi/risinajumi radusies!? :)
13.06.2016 17:51 |
 
Reitings 1164
Reģ: 13.05.2014
Man patīk Montessori, kad meita vecāka būs ,tad kaut ko padziļinātāk par to papētīšu, esmu redzējusi kādi montesori dārziņi ir ārzemēs - baigi forši! Valdorfa pedagoğija gan mani atbaida un nepatīk
13.06.2016 18:06 |
 
Reitings 2350
Reģ: 03.05.2016
Paldies par izturības novēlējumiem, mēs skrienam uz poliklīniku pēc zāļu izraksta. Ģimenes ārste izrakstīs antibiotikas un varēšu turpināt barot, par ko esmu tik pateicīga. Vai kādai ir bijusi pieredze ar tām un vai tas ir tiešām nekaitīgi?
13.06.2016 18:08 |
 
Reitings 10099
Reģ: 19.11.2014
Nekas personīgs un lai veicas, bet Undyias ieteikums šajā situācijā ir vnk kā sadomazo

Kāpēc? Atslaukt pienu, lai tas nepazūd? (t)
Jebkurā gadījumā tas piens tur būs. Vai arī uzreiz dzert vēl zāles, lai pārtrauktu piena ražošanos vispār?
havaja, tas ir labi, ka tu viskaut ko lasi! Es arī viskaut ko lasīju un tāpēc man nav katru dienu jauna pasaule atklāta.
Es kaut ko virspusēji par Montessori esmu lasījusi, taču vēl, manupāt, tas nav tik aktuāli.
Pagaidām cenšos bērnam dot pēc iespējas lielāku brīvību un ļaut pašam sevi attīstīt, ceļoties, rāpojot, grābstoties gar visu ko drīkst un arī nedrīkst. Piemēram, ļauju izgramstīt arī kaķu trauku, tikai pēc tam nomazgāju rokas. Protams, mutē likt gan neļauju. :D Ļautu, ja nebūtu iespēja saķert kaut kādus tārpus. Vidi esmu piemērojusi tā, lai viņš visur var atrast kaut kādu sev noderīgu mantu un visu ko nedrīkst pēc iespējas tālāk esmu nolikusi.
13.06.2016 18:08 |
 
Reitings 2350
Reģ: 03.05.2016
Es arī nesapratu, ko sado mazo pateica Undiya. :-D
Es nožēloju, ka nelasīju vairāk par bēbīšu audzināšanu, biju tik ļoti ieciklējusies uz pašu grūtniecību.
13.06.2016 18:16 |
 
Reitings 1512
Reģ: 25.09.2015
AG, antibiotikas ir, lai nerastos iekaisums, bet kā tās palīdzēs tikt galā ar akmenscieto krūti? Man liekas, ka ir divas iespējas - vai nu izmasēt, vai izgriezt, bet varbūt es maldos. Es biju salasījusies par mastītu, tā nobijos, ka arī sāpēs sažmiegtu ģīmi masēju to sastrēgumu ārā. Bet varbūt es maldos un Tev nemaz nav sastrēgums, bet kaut kas cits.
13.06.2016 18:28 |
 
Reitings 5625
Reģ: 29.01.2009
Sado mazo tāpēc, ka man būtu žēl sevi tā mocīt ;-)
Bet tas jau sen izrunāts ;-)
13.06.2016 18:30 |
 
Reitings 638
Reģ: 29.01.2009
iesprauksos seit vel : kapec jums liekas, ka tas bus vairak aktuali velak!? man tiesi liekas, forsi sakt ar bebisa ienaksanu! kaut vai tas pats gulesanas princips, istabas iekartojums, sobrid man liekas, ka lidz gadam ir tikkkk daudz forsu lietu ko un ka darit, ka nespeju pat aptever ai, cik daudz bus pec tam un tad jau berns pats sava nodaba to vairak daris, bet lidz gadam man liekas, ka tas tik miligi, sagatavot vinam forsu vidi un noverot ka vins tur attistas!

esmu tik prieciga, ka ar viru mums saskan ari "principi" , kaut vai tas pats, ka viss, kam berns var piekerties, aiztikt, tik ieksa ir jabut vinam "draudzigs", lai nav ik pec trim sekundem jasak- nedriksts!

ai, tas man sauc atmina, nesenu sarunu ar vienu draudzeni, kura strada ar berniem, jautajums bija, kapec vecaki pasi dod "kaitigas" lietas bernam ar domu ka "apbalvojums, kas ipass" un pec tam mokas ar to, kad jasaka ne, jo berns gribe vel un vel, piemeri bija tas pasas koncas, cipsi, gazeti dzerieni, sulas, cukurs, fri, ketcupi utt
domajot par savu bernibu attteceros, ka opis ari ar tik priecigu seju deva koncas, oma cipsus, otra oma un mamma bulcinas, un tad ap desmit gadiem es nesapratu, kapec to vairs nedrikst, ka tagad tas kaitigi!!!
13.06.2016 19:20 |
 
Reitings 1396
Reģ: 22.05.2014
Havaja , teikšu tā tas tā utopiski mazliet domāt, ka redz es spēšu pasargāt savu bērnu no visa sliktā - saldumi, junk food un plastmasas rotaļlietas vai gumijas kuras tur krāsotas ar nepareizo krāsu utt protams censties tas ir forši es ari to cenšos bet man viena no omītēm iet pret mani un dod piemēram šokolādi un kūciņu 10 mēnešos bērnam... bet ka jau teicu es cenšos bet saprotu ka no visa sliktā nepasargāsi!
13.06.2016 19:29 |
 
Reitings 1396
Reģ: 22.05.2014
Bet jā man ir problēmiņa.. satikāmies ar omi un tā.. bērns izgulējies pamodās paspēlējās iedevu paēst putriņu.. apēda 5 karotes un viss griežas prom.. nu neko saku paspēlēsies un radīsies apetīte (tā parasti mums ir pēc pamošanās nav apetītes japadzīvojas un tad) omīte saka iedod saldo es saku nē nevajag paēdīs normāli un tad vēlāk ja gribēs būs saldais (ogu ķīselis ar mannu) es tur šur mazais pa grīdu kamēr es atgriežos jau mazajam tiek barots saldais... (t)

Kā jums ar citiem cilvēkiem jūsu ģimenē kuri uzskata varbūt savādāk nekā jūs?
Vai ir gadījies ka ienākat istabā un kāds no radiem jūsu bērnam dara vai ļauj ko tādu ko jūs neļaujat savam bērnam?
13.06.2016 19:35 |
 
Reitings 1164
Reģ: 13.05.2014
Nuu man montessori patīk ,bet ne tik ļoti ,lai visu vidi mājās te iekārtotu, man nav tik daudz vietas,mums ir salīdzinoši maz kur izplesties un cik atceros, tad montessori bija tādi gari un zemi plaukti.. kā arī gulta uz zemes, tā man vnk nepatīk. No montessori taisos izmantot kaut kādas rotaļlietas un tā, varbūt uz nodarbībām iesim, bet nedomāju baaigi iedziļināties pēc tā visa tik audzināt.. un par bulcińām un fri - jā,mans bērns, ja gribēs ik pa laikam dabūs arī to... viss ir kaitīgi un es uz to tik ļoti neiespringstu,ka varbūt 2x mēnesī ,ja bērns gribēs aizesim uz makdonaldu.
13.06.2016 19:40 |
 
Reitings 1164
Reģ: 13.05.2014
Nu protams ne gada vecumā tās bulkas utt..
13.06.2016 19:43 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!