Bēbīšu un māmiņu BEZTĒMA

 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Tad nu uzsākam pirmo lielo beztēmu.

Tāpat kā parastajās beztēmās varam dalīties ar ikdienas sajūtām, piedzīvojumiem, uzdot jautājumus par sev interesējošām tēmām.

Atsevišķa sadaļiņa,kur māmiņām aprunāties.

:)

18.11.2013 14:10 |
 
Reitings 2350
Reģ: 03.05.2016
Par to autobeņķi - viņš vienkārši nav domāts tik maziņam, jo tas izliekums, bet tur ir tāds kā auduma materiāls, zem kura varbūt varu palikt kādu salocītu autiņu, lai muguriņa taisna? Ja ar mašīnu braucam, protams izmantojam, nav jau ilgs laiks pavadīts tur, bet te jau runa par ikdienas pastaigu. Laikam būs jātrobelē kaimiņi, lai stiepj man ratus lejā, jo šīs dienas te ir baigie vēji. :-D
Nekad neesmu dzēruši ķimeņu tēju. Vienkārši jāaplej ar karstu ūdeni?
06.06.2016 10:23 |
 
Reitings 5625
Reģ: 29.01.2009
Ikdienas pastaigā, protams, nē, bet līdz veikalam aiziet jau gan var...
06.06.2016 10:26 |
 
10 gadi
Reitings 2594
Reģ: 08.03.2013
Ar autobeņķi ir tā, ka kamēr zīdainis tur sēž, drīzāk ir sakņupusi poza viņam, viņam galva spiež kaklu un mugurkaulu uz leju. Jo zīdaiņiem ir galvas smagas, bet kakls un mugurkauls ir ļoti vājš. Tāpēc viņiem šajos beņķos neiesaka ilgi uzturēties.
06.06.2016 10:28 |
 
10 gadi
Reitings 4292
Reģ: 03.08.2009
Man ķimeņu tēja saražoja riktīgi daudz piena. Vīrs pēc dzemdībām man katru dienu cītīgi deva to tēju līdz vecmāte pamanīja un pateica, lai izbeidz, jo man viss sāka pilēt ārā :D

AG, Tu ratus nevari, piemēram, mašīnā glabāt?
06.06.2016 10:37 |
 
Reitings 1164
Reģ: 13.05.2014
Ja ir iespēja, tiešām ratus mašīnā turi. Es tā daru. Ļoti atvieglo dzīvi, tad tikai ar to beņķi līdz mašīnai jānones un viss, var likt ratos.
06.06.2016 10:40 |
 
Reitings 2350
Reģ: 03.05.2016
Man nav savas mašīnas, vīrietis aizbraucis ar mašīnu uz Rīgu.
Robīte līdz veikalam vēl varētu, bet gribas šodien staigāties ilgāk. Cik mazā atļaus, tad jau redzēs vai būs 15 minūtes vai 2 stundas. :-D
06.06.2016 10:54 |
 
Reitings 10099
Reģ: 19.11.2014
Es arī šad tad mašīnā ratus atstāju, jo nepatīk, ka piegružojas grīda ar smiltīm, tos iekšā stumjot. Bieži vien arī kaut kur aizbraucu un tad eju staigāties, lai interesantāk.
Jā, AG, jāaplej ķimenes ar karstu ūdeni tāpat kā parastu tēju. Es visu dzeru bez cukura, bet, ja negaršo, tad var jau pielikt kādu karotīti cukura vai medus. Tikai nezinu kā tā tēja garšos, ja būs iesaldināta. :D
Ja, nu, kādai topošajai mammai interesē bērnam superērts autobeņķis, tad jau kuro reizi iesaku šo Britax Baby Safe Sleeper:

Protams pilsētas robežās pēc tāda nav baigākā vajadzība, bet tiem, kuri daudz laika pavada uz riteņiem šis ir pašā laikā. Arī atzveltni ir iespējams pacelt. Manam ir 8 mēneši un tikai tagad no viņa ir izaudzis, kaut gan skaitās viņs diezgan liels puika.
Mēs jau zinam, ka nepārdosim un pietaupīsim arī nākošajam bērnam.
06.06.2016 11:03 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Undiya
Bērna pārvadāšana kulbiņā nav atļauta Latvijas Republikas likumdošanā, neskatoties uz to, ka to pieļauj ES sertifikācija, jo šāds pārvadāšanas veids nav uzskaitīts starp pieļaujamajiem LR Ceļu satiksmes noteikumos. Pārvadājot bērnu neatbilstoši CSN norādītajiem bērna pārvadāšanas veidiem, autovadītāju var sodīt ar naudas sodu un 2 soda punktiem.


Tas joprojām spēkā? Vai ir izmaiņas? Pārvadājāt arī auto?
06.06.2016 11:15 |
 
Reitings 4113
Reģ: 14.11.2012
Viedà,
tā nav kulbiņa, bet skaitās autokrēsls :)
06.06.2016 11:18 |
 
Reitings 40
Reģ: 25.07.2012
Ja jau jūs runājat par autokrēsliem, pie reizes pajautāšu. Cik ilgi jūs izmantojāt autokrēsla ielikti zīdainim? Nekur nevaru atrast informāciju, kad mazulis ir gatavs sēdēt krēsliņā bez tā papildus ieliktņa?(t)
06.06.2016 11:23 |
 
Reitings 10099
Reģ: 19.11.2014
Viedā Minka, tas ir autobeņķis, rati mums ir no citas operas. Nu, cik ir gadījies, ka policija apstādina, tad patiesībā neviens pat nav pamanījis, ka mašīnā ir bērns. Domāju, ka viņiem svarīgākais, lai bērns ir piesprādzēts.
https://www.youtube.com/watch?v=SkpkVBJ9BRs
Te var apskatīties video!
Protams, es nezinu, cik drošs ir šis autobeņķis trakākajās autokatastrofās, bet es par to nedomāju. Man galvenais, ka bērns neaizlido pa gaisu pie straujas bremzēšanas vai neliela trieciena. Mums ir bijusi strauja bremzēšana naktī, kad uz ceļa bija zvēri. Par spīti tam, ka es pat jutu kā josta mani noturēja bērns pat nepamodās.
06.06.2016 11:26 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Khkh
Bet vai tad tas krēsls nestiprinās ar sānu braukšanas virzienā?
Tas sēdeklītis ir izcils, es tik domāju, vai nevar sanākt problēmas ar ceļu policiju, vai viņi sapratīs/ noticēs, ka tas ir krēsls nevis kulba....
06.06.2016 11:28 |
 
Reitings 10099
Reģ: 19.11.2014
Viedā Minka, sēdeklīša instrukcijā ir rakstīts, ka atbilsts visām ES drošības prasībām. Ražots Vācijā. Kā jau teicu, cik ir policija apstādinājusi viņi pat nav pamanījuši, ka mašīnā ir bērns un nav līduši neko skatītos. Ko viņi var teikt, ja bērns ir piesprādzēts un autobeņķis arī ir piesprādzēts/nofiksēts?! Cita lieta, ja tu ratu kulbu ar jostām esi apviņķelējusi un bērns tajā nav iesprādzēts. Šis atbilstot visiem standartiem.
06.06.2016 11:31 |
 
Reitings 638
Reģ: 29.01.2009
runajot par autobeniekm un kulbam, vakar bijam veikala uzmest aci un pavisam apjukam!

mums ir atdoti rati, kas it ka ir loti labi un forsi, virs visu laiku ciksteja, ka baigi aiznem vietu, bet, kad redzeja citus ratus tad saprata, ka ta nemaz nav!:)

bet tiem ratiem nav ne kulbas, ne autobenkis, ir tikai opcija, gulus vai sedus!
pec ta, ko teica veikala, izskatas, ka tie ir sakot no 3menesiem, bet it ka ja ieliek pastiprinosu matraci, tad der ari no 0!

par kulbu to pasu teica, ka ta ir no 0- 6 menesiem aptuveni un ar to var braukt ar masinu un likt gulet ciemojoties, svarigi, var parsniegt 2h masina!

autobenki ir dazadi, mes noteikti gribetu no 0 lidz cik vien ilgi var, bet uzzinajam, ka vinos nedrikst ilgak par 45min but!

bet godigi kulbu un autobenki pirkt negribas, gribeju tikai vienu!
un vai cosy ir tas pats, kas autobenkis, bet lidz gada vecumam?
06.06.2016 11:50 |
 
Reitings 484
Reģ: 15.01.2016
Labrīt! Mums rit 7. dzīves diena!
Kādā 4.dienā bija piena sastrēgums, tikām galā. Tagad mazā 1os naktī paēda, ēda 15 minūtes un bija kārtīga rīšanas skaņa, bet jau pēc pusstundas ilgas čučēšanas mazā atkal prasīja ēst. Atkal ēda 10-15 minūtes. Nogulējām līdz 6iem rītā uz ēšanu, bet man tās krūtis tādas jancīgas - mīkstas kā pēc ēšanas, patukšas. Pieliku pie krūts un otra sāka tecēt aumaļām. Protams, ka pārliku pie tekošās. Un barojot vairs nav tik lielas sāpes, tikai sajūta ka tiek sūkts. Sajūta, ka piena ir ļoti maz. Kāpēc tā varētu būt?


AG, no savas pieredzes varu ieteikt nedomāt par to un barot mazo, cik bieži vien prasa, necenšoties pastiept laiku starp ēdienreizēm. Man arī ir bijuši brīži, kad šķiet - piena maz, mazais badā, bet, tā kā svars nāca klāt labi, neņēmu to vērā, un vienmēr pēc pāris dienām viss noregulējās. Mazulis var mosties un raudāt daudzu iemeslu dēļ, ne tikai izsalkums var būt pie vainas, un krūts mazajam sākumā ir kā mierinājums pie jebkādām problēmām. Galvenais tiešām neķerties uzreiz pie maisījuma tikai tāpēc, ka bērns raud. Zinu pāris mammas, kurām tā sanāca atteikties no krūtsbarošanas, jo trūka izpratnes par to, kā notiek piena pavairošanās, un kāpēc mazulis var raudāt. Tā nu sāka dot maisījumu, un protams, ka piena daudzums tikai turpināja mazināties. Un nezinu īsti, ko tu domā ar tām sāpēm, bet ir normāli barojot nejust sāpes. ;-)
06.06.2016 11:54 |
 
Reitings 4113
Reģ: 14.11.2012
Havaja,

Ja tie ir tie paši rati, kurus citā diskusijā liki, tad man tie nelikās labi.
Nu zīdainim jau točna nē, tādam bebim, kas jau sēž vai taisās, tādu es sēdinātu, bet ne tik mazu zîdaini.
06.06.2016 12:13 |
 
Reitings 2350
Reģ: 03.05.2016
Un nezinu īsti, ko tu domā ar tām sāpēm, bet ir normāli barojot nejust sāpes.

Normāli? Man jau tā likās norma, ka katru reizi barojot sāp tā, ka krampjus visur velk un šķiet, ka elektrošoks smadzenēm. Tad varbūt man ir cerība uz nesāpīgu barošanu. :-D
Negribu maisījumu ne par ko, laikam tad nopirkšu. Trešdien ejam svērties. Nav jau tā, ka galīgi nav piena. Vienkārši sākums un iestājās apjukums pie katra līkuma.
06.06.2016 12:22 |
 
Reitings 2350
Reģ: 03.05.2016
Nevis līkuma, bet sīkuma. :-D
06.06.2016 12:23 |
 
Reitings 2350
Reģ: 03.05.2016
Kāda ir jūsu ratu nešanas rutīna, ja dzīvojat daudzstāvu mājā 2. vai augstākā stāvā, nav mašīnas, kur atstāt ratus, rati ir lieli un smagi un jātiek galā pašām? :-D
06.06.2016 12:28 |
 
10 gadi
Reitings 2594
Reģ: 08.03.2013
AG ar tevi viss ir kārtībā. Man arī pirmās 2 nedēļas sāpēja krūts gali kad mazais paņēma sākumā, lai zīstu. Bija reizes kā ar žiletēm grieztu, briesmīgi sāpēja. Pēc laika pārgāja un tagad nekas nesāp. Un devu mazajam krūti ļoti bieži, nedomāju par tādu lietu, ka maz piens. Viņš man varēja visu dienu pie krūts gulēt, ja es ļautu. Bet devu ļoti bieži viņam krūti. Nemeklēju problēmas kur tās nav un izbaudīju procesu un mazo razbainieku. (l) Būs labi un neķer kreņķi. (l)
06.06.2016 12:29 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits