Bēbīšu un māmiņu BEZTĒMA

 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Tad nu uzsākam pirmo lielo beztēmu.

Tāpat kā parastajās beztēmās varam dalīties ar ikdienas sajūtām, piedzīvojumiem, uzdot jautājumus par sev interesējošām tēmām.

Atsevišķa sadaļiņa,kur māmiņām aprunāties.

:)

18.11.2013 14:10 |
 
Reitings 538
Reģ: 02.02.2015
Jā, bet manā gadījumā bērnam ar uzvedību viss ok, vienmēr visu var sarunāt, bet kad ir ar mammu, tad ir kaut kas ar kaut ko. Vnk rodas sajūta, ka bērns nav pelnījis visu to kliegšanu un mammas ārdīšanos. Es jau arī ilgi, ilgi cietu klusu, bet vienreiz izspļāvu šo te visu. Protams, ka tagad esmu ļaunākais ienaidnieks. Bet nu ja pašas vīrs jau brauc augumā par attieksmi pret bērnu, tad es nezinu...
05.05.2015 12:43 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Nu un pasutis beigās i tevi , i vīru :D
05.05.2015 12:46 |
 
Reitings 538
Reģ: 02.02.2015
wee,


tur jau tā lieta, ka zinu, kā viņa bērnībā audzināta. Tieši tāpat, kā tagad audzina savu bērnu. Man arī netraucē tas, kā kāds baro vai ceļ savu bērnu. Un joks ir tajā, ka palikusi prātīgāka, tur sevi grožos.
05.05.2015 12:47 |
 
Reitings 538
Reģ: 02.02.2015
weee,

par to nu gan nepārdzīvoju, bet vīru gan nekur nesūtīs, pārāk daudz zaudēs...
05.05.2015 12:48 |
 
Reitings 68
Reģ: 05.01.2014
★marsu☆

Man līdzīga problēma un nezinu, kas būtu jādara, lai darītu pareizi... Un tie ir divi bērni (3,5 un 1.5gadus veci).. Izdresēti tik ļoti,ka žēl.. Kad vienreiz ieminējos, ka var taču savādāk ar bērnu, tad redz ja tagad viņus tā neaudzināšot, tad pusaudžu gados būs grūti.. :O
Es vairs neriskēju kko aizrādīt, jo tāpat jau dara un darīs pa savam,, drošvien...
05.05.2015 12:51 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
nu man ir pazīstama sieviete kurai ir 5 bērni viņa nepārtraukti uz viņiem auro, pazemo u.c liek justies viņiem slikti , ko es tur varu darīt !? neko ! nu labi pieņemsim , ka viņa manā klātbūtnē turēs muti , gan jau pēc tam tie sīkie dabūs dubultā ....
Man pašai ir 4 māsīcas , viņas ģimenē pat pusdienas ēda pēc komandas , atgādināja limuzīnu jāņu nakts krāsā , kur visas manas meitiņas puķainās kleitiņās un tās brāļa meitas no Līvāniem atbraukušas :D nu neko tagad mērķtiecīgas , normālas meitenes ....
Arī mani bērnībā mamma ir laidusi uz smilškasti baltā kleitā ar laka kurpītēm ar vārdiem , nedod dievs tu atnāksi netīra :D :D
05.05.2015 12:56 |
 
Reitings 538
Reģ: 02.02.2015
Kas_Te,

Nu nezinu, nezinu. Var jau būt, ka izaugs normāli. Bet te, zinot arī mammas vēsturi, domāju, ka meita ies mammas pēdās. Žēl. Turklāt mamma vienmēr zin labāk, arī manam bērnam, kad bija zīdainis, vienmēr kaut ko aizrādīja par viņa veselību un manu rīcību... Nu katram savs. Pati sev jau esu nosolījusies, ka neko neteikšu, ar vienu reizi pilnībā pietika. Vairs vnk tur nebraucu, kad tur viņas abas ir. Un žēl vēl ir tas, ka viņa neļauj spēlēties savai meitai ar manu dēlu, lai gan abi sīkie ļoti grib. Kā mēs atbraucam, tā šī uzreiz pavēl bērnam iet uz savu istabu.

weee,

es vnk vairs nevarēju to klausīties. Pareizi pateici, ka tā ir pazemošana. Bērnam jau ir nestabila psihe. Nu ceru, ka meitene būs no tiem bērniem, kas nepārņems vecāku audzināšanas modeli.
05.05.2015 13:05 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
★marsu☆

kā jau te visiem zināms, tad man patīk gan norādīt, gan šausmināties, gn mācīt citas. ;)

tad es muti neturētu un vismaz ja ne pārmeošā tonī, tad pateiktu, ka bērnus var audzināt arī savādāk un ka tā kliegšana var uz bērna psihi atspēlēties gan nervozitātes ziņā, gan slimošanas ziņā, arī pasapziņu ietekmēt.
05.05.2015 13:08 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
nu citreiz gadās, ka bērni atsevisķi visi normāli, bet kad tiek kopā tad sākās bezpriģels . Bet nu tā taču ir katra brīva izvēle ar ko ļaut spēlēties , varbūt viņā negrib lai viņas meita kaut kādas dumjības iemācās , varbūt meita pēc tam saka , ka pret "Jānīti redz isturas savādāk, Jānītim atļauj to un šito"
05.05.2015 13:09 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Man pārāk labi redzams kā skaistai meitenei nav pašapziņa, jo māte visu mūžu nolikusi un visu bērnību aurojusi un bļāvusi virsū pat par mazliet izlietu ūdeni no krūzītes, tikko kaut ko nepareizi bērns izdarīja, ta jau sāka raudāt, jo zināja, ka no mātes dabūs - tas nav normāli, ka bērnība traucē visu mūžu un ne jau labā nozīmē.
05.05.2015 13:10 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
jā spartpcitu mana draudzene man ļoti atgādināja Liliii :D redz viņa bijusi tādos kursos un šitādos kursos un protams tapēc ir ļoti kompetenta :D Liliii, tas goda vārds nav ļauni domāts :)
05.05.2015 13:11 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
wee - nu man par tevi arī būtu daudz ko teikt, bet pat vairs muti nevirinu, tikai pie sevis šausminos. :)

un ja bērns ir nomals un paklausīgs, tad nav visu laiku uz viņu jābļauj, vispār arī uz nepaklausīgajiem nav jābļauj, jo bļaušana nozīmē, ka kontrole ir sen pazaudēta par bērnu un tas jau pēdējais salmiņš pie kā ķerties.
05.05.2015 13:14 |
 
Reitings 538
Reģ: 02.02.2015
Tas, ko Liliii teica, ļoti labi atspoguļo situāciju, izsakoties īsāk. Es mammai teicu, ka viņa būtu jāuzfilmē un jāparāda pašai, lai paskatās uz sevi no malas...
05.05.2015 13:16 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Vispār jau tur problēmas mātei, jo uzskata, ka pati labākā un bērns ne tuvu tam nav izdevies, bet nu tas tāds sviests, jo māte neredz cik meita daudz sasniegusi un tālu tikusi, it kā jau attieības normālas, pat labas, tikai meita pēc vidusskolas aizbēga prom uz ārzemēm, lai māte liek mieru pa lielam.
05.05.2015 13:19 |
 
Reitings 538
Reģ: 02.02.2015
wee, bezpriģels nav, viņiem kopā ļoti patīk. Meitene vienmēr apjautājas, kur tad ir mans puika, kad atbraucu viena. Dumības iemācīties nevar, jo mans ir 2 gadus jaunāks. Tā kā principā šķēršļus kopā būšanai neredzu, tik, cik pašas mammas attieksmi.
05.05.2015 13:20 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
nu lai kā arī nebūtu, mans subjektīvais viekolis, ka nevienam , ja viņam neprasa nav jāizsaka komentāri par otra rīcību vai attieksmi, ja tas vistiešākā veidā nav saistīts ar tevi . Nu ja man sveš bērns lietu viršu sulu, tad dabūtu i bērns i māte , ja es redzu ka svešs bērns lej virsū sulu citiem , nav mana darīšana .... es ieturos pie kaut kā tāda .... vispār ar bērna parādīšanos manā ģimenē , esmu tikusi vaļā no daudziem cilvēkiem , no šākuma bija žēl , bet es tā padomāju un tagad man ir žēl , ka tie cilvēki tik ilgi bija manā draugu lokā , gan jau , ka viņiem tāpat ... Lieta kura pielika punktu mūsu draudzībai , bija nevēlēšanās nodirst grūtnieci kuras ķengaragā uz trepēm pie promendādes pīpēja un dzēra eneģijas dzērienu. Varenās aktīvisties bija gatavas mesties viņai pie rīkles ... Es godīgi nesaprotu , kapēc !? Nu nopietni, iet klāt pilnīgi svešam cilvēkam un braukt augumā !? Man tas šķiet tik pat glupi , cik ja veģetārietis mestos atņemt šašliku bariņam cilvēku kuri pikniko.
Protams tā meitene pateica , ka tulīt vēl uzšaus tām kazām , vņa ir sastrīdējusies ar līgavaini un grib būt viena!
05.05.2015 13:44 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
wee

par to grūtnieci varu gan pateikt, ka es uzskatu, ka ja pati nejēdz, tad ir jāiecaucas no malas, nu nav tas normāli, ka grūtniece pīpē un dzer enerģijas dzērienu. Pēc tam dzemdē slimu bērnu un prasa naudu no valsts, no citiem cilvēkiem, jo taču slims bērns viņai un vajag palīdzību. Nedomā jau stāvoklī esot par ko tādu, ka tik pašai grūti. Un ja velāk sēdēs uz pabalstiem un manas naudas, jo es maksāju nodokļus, tad man tiesības kādam aizrādit, jo varbūt tas liks aizdomāties par viņas rīcību.

Visām tomēr nav vienalga un nav kā tu, kas uzmet citiem, citas neko nezina un ja kāds aizrāda vai ko pasaka, tad sāk domāt, ka varbūt tā tiešām nav labi.
05.05.2015 13:50 |
 
Reitings 5625
Reģ: 29.01.2009
Kur jūs tiekat pie visādiem "mācītājiem?" Man nekad neviens nav neko baigi mācījis!

Lai nu kā, man prieka ziņa - nsokaidroju VSAA, kas ar naudām - dabūšu gan maternitāti, gan arī pirmā bērna nauda nekur nepazudīs un kādu laiciņu būšu mazliet biezāka un varēšu izpildīt plānus (l)(l)(l)
05.05.2015 13:51 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Pēc tam dzemdē slimu bērnu un prasa naudu no valsts, no citiem cilvēkiem, jo taču slims bērns viņai un vajag palīdzību.


tas nav kā likums akmenī kalts , pārsvarā naudu prasa tieši vecās dzemdētājas ( tas ir tikai mans subjektīvais novērojums )
Par enerģijas dzērieniem , man ginekoloģe atļāva saprāta robežās , tas ir pāris reizes mēnesī ... ;)
05.05.2015 13:55 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Kur jūs tiekat pie visādiem "mācītājiem?" Man nekad neviens nav neko baigi mācījis!


nu tev ir paveicies , vispār jau arī man , jo labi ka tagad sapratu , ka man ar tiem cilvēkiem nu nemaz nav pa ceļam , nekā pēc 10 gadiem , tad būtu vēl vairāk žēl .... :)
05.05.2015 13:56 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits