Bēbīšu un māmiņu BEZTĒMA

 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Tad nu uzsākam pirmo lielo beztēmu.

Tāpat kā parastajās beztēmās varam dalīties ar ikdienas sajūtām, piedzīvojumiem, uzdot jautājumus par sev interesējošām tēmām.

Atsevišķa sadaļiņa,kur māmiņām aprunāties.

:)

18.11.2013 14:10 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Happy-man ari izskatas,'ka berns vel nav isti gatavs est. Mana tagad ar sakusi nergaties. Met karoti pa gaisu prom.

K-es visu dienu nerunaju ar bernu bebishvaloda. Rezem parunaju, bet ta ar vinu runaju kaa ar lielu cilveku. Dazhreiz atkatoju vinas izteiktas frazes. Dziedu daudz dziesminas. Es nezinu, bet mums diena paiet tiik atri :) biezi sazvanos ar savu mammu, vira mati, draudzenem.
05.05.2015 10:11 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Es par bērnu ar draugiem runāju diezgan maz ... Nu ja kaut ko prasa konkrētu tad atbildu. Bēbīšvalodā arī nerunāju. Ar draugiem runājam par manu un viņu darbu , man viņš tāds neparasts :D Par notikumiem , ballītēm nu visu kā līdz šim.
Man ļoti nepatīk runāt par manu meitu.es audzinu un redzu pasauli ne kā lielākā daļa un man negribas strīdēties , bet nav citu iespēju , ja mani sāk mācīt ko man darīt vai nedarīt ar pašas bērnu. Brrr....
05.05.2015 10:27 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
Nu ja man sāk mācīt ko darīt ar manu bērnu es arī aizsvilstos.
05.05.2015 10:33 |
 
Reitings 346
Reģ: 21.05.2014
Lilli, ja nemaldos Tu teici ka mazajiem pirmie apavi vislabākie ir Little blue lamb, Tu pati pirki viņus? Ja jā tad kur? Latvijā veikalos vai internetā?
05.05.2015 10:50 |
 
Reitings 2715
Reģ: 12.09.2012
Nja, man arī riebjas, kad sāk pamācīt,ko un kā īpaši cilvēki, kam saprašanas par bērneiem nav... Nevaru saprast, kāpēc cilvēki nejūt robežu, līdz kurai var runāt un kad būtu jāprotas pie ērt muti...
05.05.2015 10:54 |
 
Reitings 1208
Reģ: 10.12.2013
Es ļoti reti kad stāstu vai runāju par ar citiem par savu mazo citiem, tas pats attiecas uz attiecībām ar vīru utt. Cita lieta, ja satiekos ar vēl kādu mammu un mēs apmaināmies viedokļiem/pieredzēm. Vnk saprotu, ka visa pasaule negriežas ap mani un manu bērnu. Nesen ciemos iebrauca draudzene, ar kuru šad tad sazvanamies. Un viņa man šokā prasa, kāpēc es viņai nepiezvanīju un nepastāstīju, ka mazais jau staigā kājām. Bet, par tādām lietām vienīgais cilvēks, kuram es speciāli piezvanīšu ir mana mamma un māsa. It īpaši, ja man nejautā kas un kā, es nekad nebāzīšos virsū ar sava bērna sasniegumiem.
05.05.2015 10:55 |
 
Reitings 1311
Reģ: 16.01.2015
medusmaize, manejam ari bija/ir pirmie apavi little blue lamb.
muki.lv uz vietas pirku. valkā vēl šodien,tiesa,baigi paplukušas izskatās. Mēs tās par pastalām saucam :D jo no ādas un mīkstas,nekur nekas nespiež.
Pa āru staigā ar cieto zoli zābakiem, bet doma nopirkt vēl tādus pašus pa istabu,jo ar cieto zoli liekas,ka pa mājām arī kā ar zābakiem.
05.05.2015 10:58 |
 
Reitings 1208
Reģ: 10.12.2013
Medusmaize, es gan neesmu Liii, bet atbildēšu-
Pirku savējam muki.lv. Bet, pie viņiem var aiziet arī uz vietas Baznīcas ielā, ja nemaldos. Nomērīju pēdiņu un nopirku. Nenožēloju ne mirkli- mums ir gan zābaciņi gan kurpes. Kvalitāte ļoti laba+man ļoti patīk dizains. Vispār, salīdzinot cenas, kādas ir parastajiem dermantīna apaviem, šiem pat ir ļoti Ok.
05.05.2015 10:58 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Nu acīmredzot šīs pieredzes apmaiņas sarunas cilvēki nespēj uztvert adekvāti , jo katra otrā saruna beidzās ar - kā es varu to un šito un kurš man vispār bērnu atļāva vai arī - es gribu redzēt cik mierīgi tu uz to noskatīsies pēc gadiem :)
05.05.2015 11:01 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
Par staigāšanu kājām mani vīra mamma bija jau nokaitinājusi . Kā zvana tā jau no kādu 10 mēnešu vecuma prasa vai jau nestaigā:'-( kad sāka staigāt tad speciāli viņai neteicām:-D . viņa uzzinaja pēc kādas 1, 5 nedēļas tikai:-D
05.05.2015 11:01 |
 
Reitings 2715
Reģ: 12.09.2012
Es tiešām nesaprotu, kas tiem cilvēkiem ir- neviens tak neaudzina pēkšñi, kā izturēties par mammu vai vīru (nu normāli cilvēki :-D ), bet kā runa ir par bērnu, tad liela dała uzreiz zina labāk, kā man vajadzētu darīt un ko es daru nepareizi. Es saprotu, ja jautā padomu, bet tā vienkārši no zila gaisa...Riebjas!
05.05.2015 11:04 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Es arī pirku muki.lv, braucu ar bērnu uz vietas mērīt, jo viņam plata pēda, tad pirmos apavus labāk piemērīju, lai vispār saprotu ko labķ vajag.
05.05.2015 11:08 |
 
Reitings 2
Reģ: 05.05.2015
Varbūt kādai topošai/esošai jaunajai māmiņai noder info (No Apsara FB) :-) :

"Sveikas, topošās un esošās barojošās māmiņas. Vēlamies Jūs uzaicināt uz garšīgu tējas semināru “Tējas lietošanas rekomendācijas grūtniecības un pēcdzemdību periodā” .
Būs tiešām interesanti, garšīgi un izzinoši. Lekcija, tēju praktiskie paraugdemontrējumi, tējas baudīšana, tējas dāvaniņas.
Topošās māmiņas bieži vien informāciju par tējas lietošanu grūtniecības un pēcdzemdību laikā meklē internetā. Internetā atrodamā informācija ir nepilnīga, neviennozīmīga un bieži vien tās avots nav zināms, vai ir citu māmiņu subjektīvs skatījums un viedoklis. Paļauties uz šādiem informācijas avotiem ir nepareizi un var būt pat veselībai kaitīgi.
Grūtniecības laikā, dzemdību un krūts barošanas periodā ir īpaši rūpīgi jāizvēlas uzturs, tai skaitā tēja. Ir tējas, kuras ieteicamas un tējas, kuru lietošana rūpīgi jāpielāgo gan grūtniecības konkrētajām nedēļām, gan jāievēro tējas devas.
Mērķis: Bezmaksas seminārā/lekcijā informēt topošās un jaunās māmiņas par tējām, to iespaidu uz organismu. Tējām, kas mazina dzemdību sāpes, vairo pienu, mazina grūtniecības nelabumu un citām.
Datums: 08.05.2015.
Vieta: Dzemdību nama Baltā zāle
Laiks: 12:00-14:00
Gaidīsim ciemos! :)"
05.05.2015 11:19 |
 
Reitings 3379
Reģ: 29.01.2009
Ak kungs, par ko tik vēl neizdomās seminārus...
Ir tējas, kuras ieteicamas un tējas, kuru lietošana rūpīgi jāpielāgo gan grūtniecības konkrētajām nedēļām, gan jāievēro tējas devas.

Būtu tik grūti dzīvot, ja visam pieietu ar šādu sīkumainību (t)
05.05.2015 11:22 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Sun, te pat meitenes stāstīja par raspodinu un aveņu lapu tēju, cik nedēļās ,cik var dzert ....
05.05.2015 11:27 |
 
Reitings 538
Reģ: 02.02.2015
The One,

Pērciet riteni sīkam!
05.05.2015 12:11 |
 
Reitings 3903
Reģ: 03.03.2015
Mani gan neviens necenšas pamācīt, tikai brīnās, kā es tik daudz zinot (paldies tev, cosmo). Mamma tikai sākumā grozīja galvu, ka es daudz noteikumus ievērojot un visu dikti stingri ņemot vērā. Bet tagad pati ik pa laikam man zvana un šausmās stāsta, ko salasījusies internetā:-D Es dzīvoju ar domu, ka šis ir mans bērns un tā ir tikai mana atbildība, ko es viņam sabojāšu.
05.05.2015 12:23 |
 
Reitings 538
Reģ: 02.02.2015
Jā, jūs te par pamācīšanu! Tad gribu jums, meitenes, uzjautāt - ko jūs darītu, ja ūz jūsu brāļa/māsas bērnu nemitīgi bļautu pašas mamma, kā cietuma uzraugs? Visu laiku, kā tikko abi satiekas, tā aiziet, dari to, dari šito, to drīkst, to nedrīkst, kādā valodā tev vēl skaidrot, tu darīsi tikai to, ko es tev likšu, es visu tikai priekš tevis daru utt. utjp. Viss vienmēr tiek pasniegts komandējošā, paceltā balsī ar dziļu, dziļu neapmierinātības noti... Bērnam (3,5 gadi) kaut kas labs tiek pateikts tikai tad, kad mamma dzird, kā es ar savu bērnu runāju. Tad nu kārtējo reizi šito murgu dzirdot, uzjautāju mammai, cik ilgi viņa vēl taisās šitā presēt savu bērnu un bļaut virsū par pilnīgi visu, ko bērns dara... Tad, protams, pašlo, pojehalo, uzreiz jautājums pretī, vai man neesot vienalga, kā kāds audzina svešu bērnu... Teicu, ka nav vienalga, jo bērns man nav svešs un ir arī mana ģimene, krustmeita. Ko jūs teiktu tādā situācijā un kā jūs domājat, vai izdarīju pareizi, ka aizrādīju? Jautāju tīri diskusijas pēc. Saprotu, ka bērnam savi vecāki un savas audzināšanas metodes, bet nu tās metodes dažbrīd nelien nekādos rāmjos:-/
05.05.2015 12:27 |
 
Reitings 1208
Reģ: 10.12.2013
marsu, man tuvam radu puikam problēmas ar uzvedību. Omi var saukt par k***, brokastu olu mest pa gaisu, jo redz, negaršo tik cieti novārīta. Vecāki smejas un ome tik puisītim vāra nākamo oliņu, šoreiz mīkstāku.
Es nesaku neko, jo, grūti ir un būs viņiem un, tas ir viņu bērns un audzināšana. Bet, viņiem patīk norādīt, ko mēs darām pareizi/nepareizi, vot tad gan ir grūti savaldīties.
05.05.2015 12:38 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Godīgi ? Pareizi pateica , tas ir tavs subjektīvais viedoklis ( nē, es neatbalstu tādu audzināšanas modeli ) . Citiem šķiet , ka arī mana audzināšana nelien nekādos rāmjos , so? Ir lietas par kurām publiski nerunā ... Ne tu zini kā viņa bērnībā audzināta ne kādiem mērķiem viņa seko.

Man ir nākuši klāt kad meita sēdēja kulbā? WTF , nu nopietni , tas ir mans bērns , es zināšu kā man darīt , burtiski nesen draudzene ( arī mana vedeja kāzās ) , šausminājās , kā es esot cēlusi meitu , pirms 1/2 gada un kā es tagad varu meitai dot kāpostu -speķa pīrādziņu! pieklājības pēc smaidīju un neko neteicu , līdz vadzis lūza un noradīju viņai uz vismaz 30 liekajiem kg uz augumu zem 1,70 . Bērna , manuprāt , pārāk lielo svaru u.c lietām . Rezultātā kašķis ne par ko, viņai redz pašas milzīgā dirsa netraucē , bet manas meitas pīrāgs neļauj pa nakti gulēt ! Nu kur loģika ? man viņas teiktais pie pakaļas , meita tāpat dabūs pīrādziņu , viņai mani skaistuma standarti , tāpat turpinās rīt keksus un ceptu bekonu. Tāpat arī tā sieviete turpinās darīt ,kā darīja ... Kāda jēga vairot kašķi , nu ja ļoti mēle niez pasaki pati tam bērnam ko labu ;)
05.05.2015 12:43 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits