Bēbīšu un māmiņu BEZTĒMA

 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Tad nu uzsākam pirmo lielo beztēmu.

Tāpat kā parastajās beztēmās varam dalīties ar ikdienas sajūtām, piedzīvojumiem, uzdot jautājumus par sev interesējošām tēmām.

Atsevišķa sadaļiņa,kur māmiņām aprunāties.

:)

18.11.2013 14:10 |
 
Reitings 1814
Reģ: 29.01.2009
Bēbei ieaudzis drusku kājas nags. Ko darīt? smērēt kko?
24.02.2015 19:51 |
 
Reitings 5625
Reģ: 29.01.2009
Ko esat dzirdējušas/pieredzējušas... Vai tiešām otrās dzemdības ir vieglākas/ātrākas kā pirmās???

Jā, es satraucos, jau tagad :-D
24.02.2015 21:31 |
 
Reitings 1396
Reģ: 22.05.2014
Mīļās topošās un esošās māmiņas padalieties ar savu pieredzi... Kā lai pārstāj rakāties pa internetu pēc katra mazāka simptoma un lasīt dažādus šausmu stāstus Un uztraukties? :-) piemēram iesapejas labais sāns tad kreisais tad kaut kas vēdera lejas daļā.. Satraucis par to kas notiek sāku rakāties pa Inetu un ko tik tur neatradu.. Beigās doka pateica lai nesatraucos jo dzemde aug utt.. Tagad vēderā pa sāniem vairs nav sāpes un jūtos perfekti atkal satraukums kāpēc tā? Kas notiek.. Vārdu sakot tagad rit 18tā nedeļa... Bet es dzīvoju praktiski no vizītes līdz vizītei... Un gaidu kad iešu tagad martā un ceru uz to ka pateiks ka viss ok... Satraucos arī par to ka puncis tad mazāks tad atkal lielāks... Mainās visu laiku.. Citreiz liekas kur mazais pazudis.. Kā jums ir un bija gaidot bebi? :-) varbūt kāda spēs mani iedvesmot un es būšu mierīga ka tanks.. Palīgā!?:-/
24.02.2015 21:50 |
 
Reitings 3379
Reģ: 29.01.2009
Saule22, vienkārši pateikt "nestreso" tev nelīdzēs, ja? Man tevis žēl, jo, mazulim piedzimstot, neskaidrību būs daudz vairāk, un jau gara acīm redzu, kā tu nervozē par katru pumpiņu un esi izmisusi, jo mazais brēc bez redzama iemesla... Varbūt mēģini kādas relaksējošas procedūras, nezini, ej jogot, ej pastaigās, elpo sauli un vēju.
24.02.2015 22:03 |
 
Reitings 1311
Reģ: 16.01.2015
Saule22, tas ir stāsts par mani! Mūžīgās aizdomās par visu,tikai es pa i netu nerakņājos, es vienkāŗsi iztēlojos briesmu lietas,pat murgus redzēju. Reāli tam nebija nekāda pamata,jo analīzes bija labas. Piekam 18. ned nav pirmais trimestris, jau garām tas trauslais periods,atliek tikai vērot,kā aug puncis :)
sunscreen, es par siikumiem neesmu stresojusi lieki,tā kā gara acim mēdz būt maldīgas :-P

Skatos,ka manējam veidosies redelīte. Aug apakšējie ceturtie zobi! A kur otrais un trešais? Tā mēdz būt?
24.02.2015 22:09 |
 
Reitings 138
Reģ: 14.11.2013
Mīļā Saule. Tas ļoti normāli, ka Tu satraucies par katru sāpīti un sajūtu, īpaši, ja Tev ir pirmā grūtniecība. Man pirmās gr.laikā arī likās biedējoša katra sāpe sānā, pie tam pašā gr.sākumā ļoti mēdza sāpēt vēdera lejasdaļa. Ārste arī neko prātīgu nevarēja pateikt. Pati izsecināju, ja man nekādi asiņi netek, tad jau būs labi. Nu ko, bija arī viss labi, neiespringsti- dzīvo ikdienu un sadzīvo ar savu šā brīža stāvokli.
24.02.2015 22:10 |
 
Reitings 1396
Reģ: 22.05.2014
Paldies, sunscreen, esmu sev skaidrojusi ka viss ir kārtībā un nav ko stresot bet nu jā ir kā ir... :-) vienkārši es īsti līdz galam neizprotu kas notiek man ķermeni laikam un kādi simptomi ir ok un kad ir jāzvana ārstam.. Visu laiku zvanīties arstam pie katra simptoma arī kaut kā stulbi liekas...
Tiešām bērniņam gribas dot visu to labāko un zinu ka mans ik pa laikam satraukums viņam noteikti nenāk par labu... Bet nu es cenšos nomierinatiesā klausāmies kopā pozitīvu chill mūziku un tā.. :-) vienkārši interesanti kā citām māmiņām... ;-)
24.02.2015 22:14 |
 
Reitings 138
Reģ: 14.11.2013
Ak, nu jā. Un asins parādījās tikai dzemdību dienā, ko pie tam es uztvēru ļoti mierīgi, domāju, ka tā vajag. Dzemdību namā mani paātrināti, stimulēti, steidzami izdzemdināja. Jau biju pat termiņu pàrsteigājusi.
24.02.2015 22:18 |
 
Reitings 1396
Reģ: 22.05.2014
The..one tur jau tā lieta ka jau otrais trimestis piektais mēnesis bet vienalga par visu satraukums gandrīz kā pirmaja trimestri kad bija tas trauslais pariods.. Paldies ka padalījies ar savu pieredzi tad jau neesmu tāda vienīgā... :-)
24.02.2015 22:18 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
Nu tā jau visas sakot, ka otrās dzemdības esot vieglākas un ātrākas nekā pirmās dzemdības. Es uz to noteikti nepaļaušos un dekrēta nauda tiks ziedota plānotajam ķeizaram.
24.02.2015 22:22 |
 
Reitings 1396
Reģ: 22.05.2014
Parastaman tieši tas pats domu gājiens ja nav asinis un nu vēl neizturamas sāpes tad gan jau ka viss kārtībā.. :-) Un es tiešām satraucos jo bērniņš jau man ir ļoti mīļš un gaidām viņu ar nepacietību smaidīgu un veselu... Un mana atbildība neļauj tā vienkārši nekam nepievērst uzmanību šajā periodā... Es arī esmu ievērojusi ka es tiešām rūpējos par savu organismu un sevi tikai bērniņa dēļ jo tā pagaidām ir viņa mājvieta... Līdz grūtniecībai es pat pusi tik ļoti nerupejos par sevi.. Tagad tikai jātiek vaļā no tā satraukuma un jāizbauda šis laiks... :-) Es domāju ka mans satraukums pāries kad bebuks pirmo reizi tā kārtīgi man iespers... :-D
24.02.2015 22:25 |
 
Reitings 581
Reģ: 29.01.2009
Meitenes vajag palīdzību. Ļoti steidzami vajag iegādāties pastaigu ratiņus (jau rīt). Tapēc nav laika ilgi pētīt Internetā atsauksmes un lūdzu jūsu padomus. Iesakiet lūdzu labus, vieglus, ērti saliekamus un kompaktus pastaigu ratus. Gribētos ar kopējo rokturi, 4riteņiem (bet to vēl varētu padomāt uz 3 riteņiem), un lai ir balsts priekšā ne tikai sprādzējamās siksnas. Atradu, ka viegli esot Graco evo (ja pareizi atceros), bet viņiem dikti grabot riteņi - tad nu tas atkrīt. Gribētos lai tomēr arī riepas ir ok.

Lūdzu,lūdzu gaidu ieteikumus :)

Pēc izskata ir iepatikušies Baby jogger - bet četrriteņu laikam tāpat ir pasmadi :(
24.02.2015 22:26 |
 
10 gadi
Reitings 4416
Reģ: 08.10.2013
Robīt, mana draudzene, kurai ir 3 bērni teica, ka 2. un 3. dzemdības bija pārsteidzoši vieglas, salīdzinot ar pirmajām. Atmiņas svaigas, jo vidējam bērnam ir 2,5 gadi un jaunākajai beibei 6 mēneši. :) Teica, ka otrais un trešais bēbis piedzima tik ātri, ka pat teju uz slimnīcu nepaspēja, jo kontrakcijas arī bija vieglas un ne tik sāpīgas kā pirmajā reizē (kāpēc arī nesaprata iesākumā, ka dzemdības sākušās :D ).
24.02.2015 22:27 |
 
Reitings 138
Reģ: 14.11.2013
Tā kā manu 1.dzemdību process tika pateidzināts, pat nesapratu kas notiek, jau viss beidzies, kopā 5h, tad 2.dzemdības jau bija 7h, vismaz sapratu, kas notiek un ko daru. Bet tāpat, pati izspiešanas procesā nemaz nepapēju pastrādāt kā nākas, atnāca dakters un izspieda sīko. Labākais, ka nebija ne griezumu ne šuvju. Un protams labā sajūta, ka zini, kā ar sīci apieties.
24.02.2015 22:32 |
 
Reitings 138
Reģ: 14.11.2013
Bet, toties, pēcdzemdību atsāpe pēc otrajām bija stiprāka un sāpīgāka. Ja pēc 1.dz.tikai mazliet vilka vēderu, tad šoreiz bija kā vieglas formas kontrakcijas. Īpaši, kad baro ar krūti.
24.02.2015 22:37 |
 
Reitings 133
Reģ: 23.01.2015
Ko esat dzirdējušas/pieredzējušas... Vai tiešām otrās dzemdības ir vieglākas/ātrākas kā pirmās???


Mana pieredze rāda, ka ātrāk tiek sasniegti tie 10cm un ar vieglākām kontrakcijām - šī daļa tiešām pārsteidzoši nesāpīga, bet tā kā otrais bērns dzima liels 58cm un 4,5kg, tad izspiešana bija briesmīgāka un garāka kā ar pirmo.

Vēl pēc otrajām dzemdībām bija trakās atsāpes, kuras ilga aptuveni nedēļu un pirmās 2 dienas šķita, ka sāp spēcīgāk un ilgāk kā kontrakcijas dzemdībās.
24.02.2015 22:52 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Man pec manam pirmajam un pagaidam vienigajam dzemdibam atsaped bij drausmigas.es tur nezinu ka izliecos un saliecos, kad bebi baroju.
Un ja, otras dzemdibas, cik dzirdets, ir atrakas un ne tik sapigas.

Par karuseliti-principa, ja vinu neizmanto, vins vsp nav vajadzigs. Bet tas obligati janonem ka berns sak stuteties rapus vai sezus. Mes jau teju berna 6 menesos, izmantojam karuseliti, kad vajg ko padarit. Aizmigusi pie vina tik paris reizes pasa sakuma ka uzlikam. Zemak ar nelaizam, lai neuzrauj sev virsu, jo tveriens mazajai ir pamatigs.
Saku skaities puzles paklajinu.cik saprotu, svarigs ari ir biezums.cik biezam vinam jabut, lai berns uz tas gridas nesaltu. Gridas mums vesas. Vai 1,5 cm ir ok vai biezaku meklet? Cik jusu puzlu paklaji biezi?
24.02.2015 22:57 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Sany - nekad puzles paklājam biezumu neesmu skatījusies. Pirku tos, kuri visur pieejami, pa lielam visi vienādi, tikai atšķiras dažiem tās salikšanas vietas, jo ir lielāki vai mazāki tās kopā likšanas vietas vai slīpākas taisnākas.
24.02.2015 23:18 |
 
Reitings 11
Reģ: 19.02.2015
Par otrajām dzemdībām - Man pirmās bija 7,5 h (varētu teikt, ka vieglas) un otrās arī tieši 7,5 h (par sāpēm - pilnīgi tādas pašas, manuprāt)... Tā kā man abas bija, var teikt, identiskas...
25.02.2015 08:29 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Draudzene pirmo meitu dzemdēja 4h, otro puiku 16h
25.02.2015 09:26 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits