Bēbīšu un māmiņu BEZTĒMA

 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Tad nu uzsākam pirmo lielo beztēmu.

Tāpat kā parastajās beztēmās varam dalīties ar ikdienas sajūtām, piedzīvojumiem, uzdot jautājumus par sev interesējošām tēmām.

Atsevišķa sadaļiņa,kur māmiņām aprunāties.

:)

18.11.2013 14:10 |
 
Reitings 133
Reģ: 23.01.2015
Ar pirmo bērnu arī priekšniecībai paziņoju, kad notika darbinieku novērtēšana - bija kāda 13-14 nedēļa. Ar otro arī aptuveni tādā pašā laikā pateicu, jo ātri sāka vēders rādīties un negribēju, lai baumas sākas. Tā kā strādāju tur jau ilgi un priekšniecība ir super, tad visi priecājās un bez prasīšanas man tika samazināta slodze un darba apjoms, algu nemainot.
24.02.2015 09:34 |
 
Reitings 133
Reģ: 23.01.2015
Kucinja cik mēneši bērnam?
24.02.2015 09:35 |
 
Reitings 197
Reģ: 15.07.2010
2 mēnešiši
24.02.2015 09:48 |
 
Reitings 947
Reģ: 17.12.2009
Ar mazo puncī biju ļoti māņticīga, arī atriecībā uz darba devējiem-kolēģiem. Līdz ar to dikti nesteidzos ar teikšanu. Vadība priecājās, skandināja, lai saudzeju sevi, bet vienlaicīgi izjutu tādu kā "ai, tu jau esi stāvoklī" (ka es būtu apgrūtinājums). Protams, centās pierunāt strādāt nakts stundas!!!
Ja ietu velreiz tam cauri, želotu sevi vairāk, veselība Tava un mazā ir pirmajā vietā. Neviens cits nerūpēsies (darbā) par Jums, tikai Tu :)
24.02.2015 09:56 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Kucinja-liec bebi biezak pie kruts, dzer loti daudz skidruma,kartigi paed 3 reizes diena.ja iespejams, paguli diena ari kopa ar berninu.man palidz ari mamintejas, kimenu teja.
24.02.2015 09:56 |
 
Reitings 2715
Reģ: 12.09.2012
Mums bija tikko nopietna saruna ar meitu

Es: "Meitiņ, Tu vēlies sev māsiņu?"
Meita (domīgi):" Aha! Okeij.."
Es: "Tu vēlies sev brālīti?"
Meita: " NĪĪĪIIII, NĒ, NĒ, NĒEEEEEEE!"


Favel, mans dēls saka tieši otrādi, ka māsiņu nīīīīīīī, bet bāvi jā :D

Es darba devējam pateicu 12 nedēļās saistībā ar jaunajiem projektiem - būtu bijis negodīgi nestāstīt. Viņš bija priecīgs (lai gan mums vispār ir ļoti draudzīgs kolektīvs) un pēc pāris dienām jau viss birojs zināja, jo viņā bija visiem izstāstījis ar domu, ka gan jau, ka visi zina un es viņam pašam pēdējām izstāstīju, lai gan bija tieši otrādi :D

Šodien publicēts mans raksts "Vai iespējams veicināt bērna intelektuālo attīstību ar uzturu?". Kā vienmēr - labprāt gaidu komentārus :)
24.02.2015 09:57 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Ja tev bernins tik mazins, iespejams, tev betrukst pienins , bet vins vnk grib biezak pie kruts.vel vari darit ta-kad abas krutis izestas, liec atkal pie pirmas, un, ja vajag, pie otras.taa tu to pieninu salasisi un krutis sapratis, ka jarazo vairak.ja bernins pats kruti neatlaiz,lauj zist.ja pats atlaizh un prasa vel, rausta tuksu kruti, tad liec pie otras.tavs uzdevums ir panakt, lai vins krutis ized pec iespejas tuksakas. Paris dienu laika pieninam butu japavairojas, bet tikpat labi tas var aiznemt ari paris nedelas.veiksmi!ja kas, raksti privati.mus piena krizes piemekle nu loti biezi:-/ lai gan svars mazajai pat virs normas
24.02.2015 10:06 |
 
10 gadi
Reitings 4416
Reģ: 08.10.2013
Ebe, es biju pārliecināta, ka mūsu gadījumā gribēs brāli, jo dārziņā tikai ar puišiem spēlējas :D Brauc ar auto, sit koka nagliņas, būvē mājiņas un pēcāk aprūpē puišus nesot tiem krūzītes no rotaļu virtuves ar tīīīju (tēju) :D Arī satiekoties ar jauniegūto paziņu, kurai ir divas meitas un viens puika, meita tikai koncentrējās uz puiku. Arī mājās ņem man telefonu un zvana saviem pielūdzējiem :" Aļo? Maks? Aļo? Morics?" :D :D
24.02.2015 10:09 |
 
Reitings 947
Reģ: 17.12.2009
par piena krīzēm, man palīdz tas, ka ēdu ĻOTI svaigi. Daudz zaļo salātu. Patiesībā krīze bija tikai vienu reizi, sen, tad kad uzturs bija pārāk vienveidīgs un sauss
24.02.2015 10:21 |
 
Reitings 2715
Reģ: 12.09.2012
Favel, manējais pa telefonu vispār tikai opim zvana :D Vispār man ir aizdomas, ka viņš pat īsti nezina, ko vārds "māsa" nozīmē - mums abiem ar vīru ir brāļi, to nosaukumu vismaz ir dzirdējis :D
Tava meita izklausās lieliska - vispirms atrod ar vīriešiem kopīgas intereses, pēc tam vēl "pabaro" - sapnis burtiski! ;) :D
24.02.2015 10:25 |
 
10 gadi
Reitings 4416
Reģ: 08.10.2013
Ebe, tad Jums jāturpina ģimenes tradīcijas un jādomā par brāļuku :D
Būšu jau piemirsusi, bet vai Tavs kundziņš dārziņu apmeklē? :)

Man ir aizdoma, ka meita daudzas iezīmes būs mantojusi no manis. Es arī mājās tagad mēbeles pārkrāsoju, šo to, ko vajag saskrūvēju, paralēli kūkas cepot :D
24.02.2015 10:32 |
 
Reitings 2715
Reģ: 12.09.2012
Favel, nu kaut kad jau būs jādomā, bet vēl tā īsti negribas. Pēc pāris gadiem gan varētu, bet nu, kā jau mēs te visas zinām, mēs plānojam, bet bēbīši piesakās, kad pašiem tīk ;)
Nē, mans puika vēl dārziņā neiet. Ļoti ceru, ka no septembra tiks! Tagad es strādāju pusslodzi un kas es esmu darbā, tad puika paliek ar manu omi. Vispār esmu sajūsmā par šo opciju, jo atceros pati, kā man patika ar omi bērnībā dzīvoties un tagad saprotu, cik daudz no sevis viņa patiesībā manī ir ielikusi - raksturā, vērtībās, spriedumos - nu visā, visā! Un man prieks, ka puikam arī ir iespēja to piedzīvot. Ja es no rīta pasaku, ka šodien nāks ome, tad viņš jau mani ved uz koridori un saka: Mamma jaku, atā! " :D (lai es velku jaku un lasos uz darbu :D ) , lai gan vispār viņam arī šobrīd mammīšperiods.
24.02.2015 10:46 |
 
Reitings 197
Reģ: 15.07.2010
tieši tā viņa dara - rausta tukšo krūti - sper ar kājām, rokām, atraujās, raud - pieraujās klāt, raud. Iedodu otru - tur izsūc kas ir un atkal rausta raud sperās. šausmas... tā nomocījos jau nedēļu - guļ labi ja 1h. kaka nav bijusi nedēļu. Tāpēc izdomāju uz nakti iedot nedaudz maisījuma - un pilns pampis unmiegs bija nesaraustīts uz 3h.
bet šodien mēģināšu atkal bez maisījuma izdzīvot nakti. :) Paldies par ieteikumiem
24.02.2015 10:51 |
 
10 gadi
Reitings 4416
Reģ: 08.10.2013
Hahahahaaaa :D Puika ir iepazinis viesmīlību un rūpes. Nu bonuss taču mazajam ir jāiedod par to atgādinājumu jakas uzvilkšanai (rūpes) un pavadīšanu līdz durvīm (viesmīlība) :D Super! :)
Es ļoti labprāt arī vēlētos tādu opciju kāda ir Tev. Ja vien vīra omīte būtu gados jaunāka, es nedomājot piekristu meitai daļu dienas aizvadīt ar viņu. Parasti tās feinās Omes (te nu lielais 'O' ar nodomu), tieši samāca mazajiem daudzas gudrības un vecāki tik var vēlāk brīnīties, pa kuru laiku tas mazais cilvēks izklausās pēc maza pieaugušā :D
24.02.2015 10:54 |
 
Reitings 346
Reģ: 21.05.2014
Favel, Tev kārtīga dāma, vispirms atrod kopīgas intereses ar puišiem un pec tam pabaro! :D Viss kā pienākas!
24.02.2015 11:04 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Mans bērns ar manu mammu tāds zelta gabaliņš, tik forši dzīvojas un klausa, ka pat mammai negrib, ka eju mājās, vai lai droši eju vakaros uz sporta klubu, jo tad labāk ar mazo tiek galā.

Mani viņš atkal dresē un zina, ka no manis var izspiest vairāk ārā, pati jau tā esmu izlaidusi viņu. Bet nu ja agrāk tikai raudāja, kad kaut ko nedabūja, tad nu tagad sāk man stipri un ļoti sāpīgi kost, bet nu vismaz mani sakožot tiešām nedabū to, ko vēlas panākt, tad man vieglāk, jo raudāšana jau iežēlina brīžiem, košana nē. :D
24.02.2015 11:08 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Un kopš pieskata mana mamma nespēju iedomāties, ka bērns būtu vai būs kādai auklei jāatstāj, jo nav zināms cik ilgi mamma varēs pieskatīt. Grūti man pašai, nevis bērnam būs pie aukles, bet nu ceru, ka mamma darbu nedabūs, labāk, tad es viņu uzturu, lai tik skata mazo. :)
24.02.2015 11:10 |
 
Reitings 2715
Reģ: 12.09.2012
Favel, manai omei pagājušajā gadā palika 71, bet nu viņa ir dikti sprigana. Kad nenāk pie puikas, strādā pusslodzi. Brīvdienās iet pa ballēm, teātriem, brauc ekskursijās - dara visu, ko es arī gribētu un gribētu varēt darīt viņas vecumā :) Un taisnība tev ir par tām gudrībām - visu laiku tad jauni vārdi, tad jaunas dziesmiņas samācījies, visādas smieklīgas izdarības, man atliek tikai zināšanas nostiprināt :)
24.02.2015 11:11 |
 
Reitings 1607
Reģ: 26.05.2010
Mēs ar mazo no vakar vakara esam mājās, čīkst joprojām, bet vismaz tagad arī ēd. Temperatūras nav, profilaksei jāpadod zāles. Analīzes labas, meitai bijis vīrusa paveids ar augstu temperatūru. Mājās palaida, jo negrib, lai sljmnīcā kaut ko saķer klāt. Kad daktere pateica, ka palaidīs mājās, mazā pat tajā brīdī sasita plaukstas. :) Mājas tomēr ir mājas. Mazliet ir problēmas ar vēderu, bet tas no sistēmām un zālēm. Galvenais būt stiprai, jo, kad ir slims bērns, ir vajadzīgi dzelzs nervi.
24.02.2015 11:15 |
 
Reitings 3379
Reģ: 29.01.2009
Līdz kādam vecumam jūsu bēbīšiem bija noderīgi muzikālie karuseļi? Manam ir virs gultas jau kopš dzimšanas, bet iemiegot nekad netika izmantots, drīzāk izklaidei tad, kad pamodies, bet man vēl negribējās celties. Pēdējā laikā, kad guļ ilgāk/labāk, tas vispār nav ieslēgts. Pa dienu tajā gultā vispār netiek likts. Tagad 5 mēn. Domāju, vai vēl kaut kad būs noderīgs, vai arī var ņemt nost un pakot kastē?
24.02.2015 12:00 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits