Bēbīšu un māmiņu BEZTĒMA

 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Tad nu uzsākam pirmo lielo beztēmu.

Tāpat kā parastajās beztēmās varam dalīties ar ikdienas sajūtām, piedzīvojumiem, uzdot jautājumus par sev interesējošām tēmām.

Atsevišķa sadaļiņa,kur māmiņām aprunāties.

:)

18.11.2013 14:10 |
 
Reitings 3379
Reģ: 29.01.2009
A es vakar uztaisīju savam rīsu putru un pati arī varēju izēst :D Nosmādēja. Laikam ņemšu piemēru no Becky un likšu klāt augļu biezeni. Tās putras, kas ir "ar pienu", tas tā kā domāts - ar govs pienu? Un ja es samaltu parastās rīsu pārslas, ko pati ēdu, tad no tām arī sanāktu smuka putriņa kā no bēbīšu rīsu pārslām?
18.02.2015 10:49 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Nu laikam jau Ebe ir viena no retajām kura spēj uztvert pareizi ko es rakstu :) Tiešām es nebāžu galvu smiltīs un nekādi nekaitēju savam bērnam , bet manuprāt ir muļķīgi un pilnīgi nevajadzīgi iespringt uz daudzām lietām par kurām citas nenormāli uztraucas. Pieeju daudzām lietām savādāk , un !?
Man tiešām ir absolūti vienalaga , ko kāda dara un kā dzīvo , ja kāda pajautā , kā ES RĪKOTOS , vienā vai otrā situācijā , tad godīgi atbildu , darīt tā vai savādāk ir katra paša izvēle un brīva griba. Skatoties uz to, ka meitai jau ir gandrīz gads , es pa lielam uz citām lietām būtu iespringusi vēl mazāk. Arī par zobiem , tikko es beidzu uz tiem ciklēties , tā sāka augt kā sēnes pēc lietus , šī gada laikā jau ir 8. :)
18.02.2015 10:58 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
khkh, nu es atkal neredzu iemeslu kapēc es nevaru būt godīga , kapēc man jāmelo vai , kas jānoklusē ? atkārtošos es nevienu neiedrošinu es dalos ar savu pieredzi ! Tāpat, kā kāda cita ar savu . Un tagad vēkreiz nocitēšu sevi no ieprēkšējās lpp un viss slēdzam šo tēmu , vai nu varat turpināt bet bez manis , es te vairs netaisos taisnoties un kaut kādas kauna sajūtas Jums no manis neizspiest

Jā, es tā darīju , bet citas tā nedariet , tas nav labi un pareizi un var novest pie bēdīgām sekām!
18.02.2015 11:02 |
 
Reitings 3157
Reģ: 19.04.2014
Eu, meitenes, te jau atkal pārvēršas forums par vistu kūti!
Wee taču nevienā mirklī nav teikusi - pīpējiet, dāmas, pīpējiet! Viņai godīgi pastāsta, kā ir pati darījusi un tāda ir tā forumu būtība. Katrs dalās ar savu pieredzi un lasītāji izvēlas to sev piemērotāko variantu, kā rīkoties. Nu nebūs tā, ka ja wee tagad pēkšņi noklusēs savu rīcību, tad neviena nemūžam neiedomāsies dūmu uzvilkt grūtniecības laikā.
Tas pats arī ar Lilii viedokli. Viņa pastāsta skatijumu no savas puses. Un mēs pārējās varam izlemt ievērot to vai nē. Iespējams, ka kādai pareizais ir vispār vēl kāds 3. viedoklis.
Un katra mēs tomēr zinām labāk ko varam, ko nevaram un cik daudz varam vai nevaram atļauties darīt ar savu bērnu. Nenosodīsim nevienu par to, ka tiek izteikts atšķirīgs viedoklis. Katram ir tiesības pašam izlemt ko un kā rīkoties.
18.02.2015 11:10 |
 
Reitings 4113
Reģ: 14.11.2012
Wee, pāris lapas atpakaļ Soho jautāja par pīpēšanu gr.laikā, tur Tu ļoti iedrošinoši izteicies, tāpēc to minēju..
18.02.2015 11:15 |
 
Reitings 706
Reģ: 28.04.2013
A healthy placenta from a non-smoker


A placenta from a women who smoked during pregnancy
18.02.2015 11:33 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Es jau domāju, ka placenta ielikta, jo tiks runāt atkal par kokteiļiem un smūtijiem. :D
18.02.2015 11:36 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Arī , placenta nebija tāda kā bildē, bet es noteikti esmu izņēmums un visām pārējām, kas tā darīs noteikti tāda būs, nedariet tā !
18.02.2015 11:37 |
 
Reitings 1256
Reģ: 29.01.2009
Es kkā neredzeju, ka wee vai es ar to lepotos, es ar to nelepojos, bet baigi ari nepardzivoju un 2, 3 cigaretes menesi, nav pacina diena un tada placenta varbut ir ja diena izpipee pacinu. bet te jau bija viena tada meitene, kas uzskatija, ka ari nagus nevar lakot, jo smaka kko nodara bebim puncii....:D:D:D


Jauku dienu visam!
18.02.2015 11:45 |
 
Reitings 426
Reģ: 17.02.2015
Es atmetu, tiklīdz uzzināju, ka gaidu bēbi un nav ne prātā ienācis pat cigarešu virzienā paskatīties, lai gan biju smēķētāja ar stāžu. Vienkārši es apzinos, ka varēju bendēt savu veselību, bet man nav tiesību to darīt savam bērnam, kuram vēl nav izvēles :)

Es pievienojos Jums. Esmu pirmajās nedēļās, nav tālu līdz 12., bet ir tāda dīvaina sajūta. Ginekoloģe pateica, ka ar grūtniecību viss ir kārtībā, bet vienlaikus izrakstīja daudz zāles un, cik noprotu, esmu riska grūtnieču sarakstā. Tagad tik dīvaina sajūta. Drīzāk nepatīkama dēļ tā, ka esmu riska grupā. Man esot policistiskas olnīcas un tāpēc esot spontānā aborta draudi lielāki, lai gan pagaidām par to nekas neliecina. Nezinu, vai priecājos, ka viņa man to pateica, kaut gan iekšējā balss saka, ka viss būs labi(t)
Vai kādai ir bijusi šāda diagnoze, meitenes?:-/
18.02.2015 16:38 |
 
Reitings 101
Reģ: 29.01.2009
Jansone, man pirms grūtniecības konstatēja policistiskas olnīcas, bet nu par to, ka varētu dēļ tā būt riska grupā man neviens neko neteica. Dēļ šīs diagnozes tik teica, ka būšot grūti vai pat gandrīz neiespējami tikt pie bērniņa, bet nu mēs pie viņa tikām ļoti ātri ;-)
18.02.2015 16:47 |
 
Reitings 426
Reģ: 17.02.2015
Konsuela, man identiski. Vienīgi par to, ka grūti ieņemt bērnu, pateica, kad gāju jau pārbaudīt, vai esmu stāvoklī un tad, kad pārbaudīja, pateica, ka pārsteigta, ka paliku stāvoklī vispār dēļ policistiskām olnīcām.:-| Lai gan pusgada laikā pēc kāzām esmu stāvoklī, man tas liekas normāli. Nezinu..No vienas puses, labi, ka ārste ir atklāta, no otras puses, man pat liekas, ka viņai nevajadzēja man tagad to teikt, bet mierīgi izbaudīt grūtniecību. Savādāk itkā laimīga, itkā "uz adatām":-|
18.02.2015 16:51 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Jansone-tev var daudz kas likties vai nelikties, bet arsta pienakums ir informer pacientu par vina veselibas stavokli. Ja tu to nevelies, uz prieksu ta ari pasaki.
Tas, ko tev vina pateica, nozime to, ka tev pasai ir jabu divtik uzmanigai un pasai jaizvairas vairak no auglik bistamam situacijam. Domaju, kamdaudzas tava vieta noladetu arstu,'ja berninu zaudetu un pec tam tik uzzinatu par savam problemam. Tev pasai neliekas, ka vispar jabut lietas kursa par savu veselibu, nevis jaierok galva smiltis ka strausam?
18.02.2015 17:01 |
 
Reitings 4113
Reģ: 14.11.2012
Jansone, jāpieņem situācija tāda, kāda tā ir. Lieto ti, ko Tev izrakstīja kārtīgi? Btw, intereses pēc, ko Tev uzrakstija?
Man mātes pasē arī ir iksiņš ievilkts pie problemātiskas grutniecības ( neatceros kā tur bija precīzi)
Visus 4 mēnešus viss bija cool, bet kā tieši "iegāju" otrajā trismestrī, sākās problēmas ar paaugstinātu tonusu un citām lietām. Neko... ir sliktās, i labās dienas, gulta režīms forever, kādas 40min labi ja varu uz kājām, jo tad sāpīgi puncim paliek un grūti, bet vīrs un draudzenes uzmundrina ;) Priecājies, ka esi uz pekām un vispār neguli slimnīcā.
Tev un mazulītim veselību :)
18.02.2015 17:07 |
 
10 gadi
Reitings 4416
Reģ: 08.10.2013
Jansone, man arī bija PCOS daudzus gadus. Stāvoklī paliku neplānoti ( esmu jau minējusi, ka lietoju tolaik OK). Bija patstāvīgi neliels satraukums par GR, tāpēc arī visas lietiņas meitai pirku ļoti vēlu. Tomēr centos pozitīvi noskaņoties, saudzēju sevi un centos pieņemt to, ka notiks, kam jānotiek. Kad sākās visas smagās toksikozes, jāsaka, ka laikam biju tā retā grūtniece, kurā skrēja vemt ar smaidu sejā, jo tad zināju, ka mazulis ir labi ieligzdojies un dara neaprakstāmas lietas ar manu ķermeni :) vēl neredzot punci, vienkārši priecājos par to blakusparādību esamību :D
18.02.2015 18:07 |
 
Reitings 346
Reģ: 27.10.2009
ui.. karsti gan jums te iet :-D:-D:-D

Varu padalīties ar to kā gāja saules veselības centrā pie acu ārsta. Tikām pie Kalniņas... man nepatika, galīgi un it nemaz. Ar bērnu komunikācija vispār nekāda.. pārbaude mazliet atgādināja tādu taustīšanos, jo daudz jautāja tādas lietas, kuras mazais nemaz nezin vai nesaprot.. acīs arī pilināja. paši pilieni vēl neko, bet manam besī, ja viņu tur.. tad nu ar varu turēju.. ai, vispār tā neforši..
18.02.2015 18:20 |
 
Reitings 426
Reģ: 17.02.2015
Meitenes, paldies, es sapratu un piekrītu. Paldies par pieredzi.
Galvenais saudzēt sevi un domāt pozitīvi. Šogad pirmo dienu mokos ar sliktu dūšu. :'-(
18.02.2015 18:34 |
 
10 gadi
Reitings 4416
Reģ: 08.10.2013
Jansone, slikta dūša šajā gadījumā ir labi ;) nedomā par to sindromu! Seko ārstu noteiktajam režīmam, baudi grūtniecību un turpini darīt ikdienā to, kas tevi iepriecina :)
18.02.2015 18:43 |
 
Reitings 947
Reģ: 17.12.2009
kādai no Jums ir bijis nano bloom barošanas krēsliņš? vēlētos dzirdēt atsauksmes:-)
18.02.2015 20:13 |
 
Reitings 947
Reģ: 17.12.2009
Favel, turpinu jūsmot par Tavu bildi (l)
18.02.2015 20:14 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits