Bēbīšu un māmiņu BEZTĒMA

 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Tad nu uzsākam pirmo lielo beztēmu.

Tāpat kā parastajās beztēmās varam dalīties ar ikdienas sajūtām, piedzīvojumiem, uzdot jautājumus par sev interesējošām tēmām.

Atsevišķa sadaļiņa,kur māmiņām aprunāties.

:)

18.11.2013 14:10 |
 
10 gadi
Reitings 4416
Reģ: 08.10.2013
Un vispār Aijajaaa, pamāci savu mazo izrāpties. Kad ir ierāpies un prasās nost no dīvāna, skaidro mazajam un rādi, kā droši izrāpties. Pagriez viņu lēnītēm ar dupsi un kājiņām pozā, kurā jāsāk vienkārši uzmanīga atpakaļ gaita līdz kājiņas jau ir pāri dīvāna malai. Iesākumā mazais varbūt baidīsies, bet iedrošini viņu lēnītēm slīdēt atpakaļ līdz pēdiņas pieskaras grīdai. Atkārto vienā reizē vairākas reizes un tad ļauj mazajam dzīvoties līdz atkārto mācīšanu.

Mums tas aizņēma 1h līdz meita iemācījās pati norāpties no paaugstinājumiem. :)
16.01.2015 18:22 |
 
Reitings 947
Reģ: 17.12.2009
Favel , forši uzrakstīji :)))

Hypocrate , mums tā bija sākumā, tad, kad tikām galā ar piena nepanesībām bija miera posms, BET tad atkal viss sagriezās kājām gaisā-aizmiga tikai uz rokām, šūpinot uz bumbas, nesapratu, kas notiek, bēdājos... Tad iznāca zobiņš!(l)
Viss, ko varu ieteikt ir nebēdāties, jo mazais jau raud tādēļ, ka viņam kkas sap/nepatīk, parasti to apdomāju un mierinu-paželoju
16.01.2015 18:26 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
Oi, vēl izzināšanas process tikai pašā sākumā un jau nevar sagaidīt, kad tas beigsies? :) Nebeigsies, bet turpināsies aizvien jaunās fāzēs (tiks pie augstākiem plauktiņiem, ieinteresēs jaunas lietas, aizvien augstāk uzkāps, tā bērni attīstās. :)

Manējam diezgan ilgi neinteresēja kāpšana augstāk, bet tad vienā dienā ierāpās dīvānā un viss - rāpās visur, kur varēja, ārā uz galvas lēkt gribēja. :D Bet, tieši tā - ar dupsi pa priekšu, lai iemācās, kā vajag, bērni ir baigi apķērīgi. :)
16.01.2015 18:34 |
 
Reitings 1208
Reģ: 10.12.2013
Favel, paldies par padomiem! Nevajag pārprast, es priecājos par visu jauno, bet, man likas, ka jebkurai mammai uznāk "grūtie brīži", kuri tik pat ātri pāriet.
16.01.2015 18:40 |
 
10 gadi
Reitings 4416
Reģ: 08.10.2013
Aijaijaa, es Tevi nepārpratu. Zinu, ka esi forša mamma savam mazajam. Mans komentārs bija vairāk domāts kā tāda strikta sapurināšana :)
Ja ne Tev, tad varbūt kādai citai mammai, kura pārdzīvo, noderēs uz momentu palūkoties uz situāciju vienkārši no cita leņķa :)
16.01.2015 18:43 |
 
10 gadi
Reitings 4416
Reģ: 08.10.2013
Un vispār... meita mani ir sākusi saukt vārdā :D (izlaižot gan vienu burtu :D )
Man mazdrusciņ šoks. Tik smieklīgi raudzīties, cik strikti viņa cenšas manu vārdu izrunāt, bet, palūkojoties uz viņu, var redzēt lūpu kaktiņus stiepjoties viltīgā smaidā un acīs mazas blēņdara uguntiņas degam :D(l)
16.01.2015 18:45 |
 
Reitings 393
Reģ: 31.08.2011
Māmiņas kurām ir 1gadīgi bērniņi šobrīd, pastāstiet, kas mazajiem ir aktuāli šajā vecumā? Meklēju idejas dāvaniņām. (l)
16.01.2015 19:11 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Manam kāpšanu no dīvāna ārā pareizi varēja mācīt ilgi un dikti, jēga nekāda. Kamēr pats nevarēja iekāpt vienā gultā, tikmēr ārā kāpšanu neiemācījās. Kad parādījās zemā gulta un iekāpšana, tad pats saprata arī izkāpšanu, bet tas bija uz gadu. Dīvāns vēl par augstu arī tagad, nemāk vai par slinku nezinu, bet vismaz izkāpt māk.
16.01.2015 19:36 |
 
Reitings 3379
Reģ: 29.01.2009
wee, vai tu jau izstāstīji, kā gāja Yamahā?
16.01.2015 20:23 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Nu man bija slikums slēgt iekšā kompi un tā kā pavairāk jāraksta no telefona, slinkums :D :D

Tātad , vakar bijām bēbīšu skolā , Merķeļa 13 , tur kur latviešu biedrības nams. Nodarbība ilga stundu , es pat īsti nezinu ko lai pastāsta ... :D bijām kopā 6 , mana meita sanāk otra vecākā , viena meitene bija vecāka par manu meitu, jau staigāja un plēsa visiem matus , tākā mana labi māk aizdzīt prom suni, tad arī tai meitenei parādīja , ka ne visai viņai patīk :D :D
Sākumā bija saveicināšanās dziesma , tad 2 dzejoļi, tad jāstaigā pa apli ... nu man ne visai patīk tādas lietas īpaši ar nepazīstamiem cilvēkiem , bet nu meitai patika , iesim ... Kopā viss ilga stundu... Nodarbības laikā tiek apskatīti 2 dzejoļi , 2 dziesmas un klasiskās mūzikas gabals , klausījāmies gulbja ezeru. Var pirkt grāmatu ar CD, maksā 15 eiro ... , bet nav obligāts pasākums ... īsti pat nezinu ko vēl lai pastāsta ... ja nu kas interesē , jautājat ...
Un es saprotu, ka barot ar krūti ir normāli, bet nu mani tomēr pārņem baigā nepatika , kad to dara publiski ... un vispār man šķiet kaut kā jocīgi, kad bērns rāpo klāt mātei un rauj nost kreklu , vēlreiz pārliecinājos, ka barot ar pudeli ir bijis labs lēmums ... Jau laicīgi atvainojos, janu kādu tas kaut kā aizskāra ... katram savi tarakāni ...

The...one , prieks , ka esi atpakaļ ;)
Gita, bučas abām ...
16.01.2015 21:08 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Mana kāpj ārā no dīvāna , es pa grīdu reti tusēju , bet nu tā kāpšana ir vairāk tāda krišana , ne par ko negrib tā kā es rādu , bet es neuzstāju ... Man vispār nav ierobežojumu ... Jūs te pirms tam runājāt par audzināšanu , nu es pieturos pie tā , ka bērns ir tāds pats cilvēks kā es un vienmēr pamatoju kapēc es neiesaku, darīt to vai citu ... Ja ko negribu lai dara, vispirms to daram kopā, lai izdarītu secinājumus un mācītos no kļūdām ... bāzām pirkstus karstā krūzē , iečekojām kaķa wc ar čurām :D uzvilkām miskasti ar siļķi galvā ... no nezinu kā citiem , bet manai meitai strādā , kaķa wc vairs nelien un pa miskati arī nešnirī, grūtāk ar krūzēm , jo kā tad lai zin kas tur ir iekšā ... !?:-/
16.01.2015 21:12 |
 
Reitings 3379
Reģ: 29.01.2009
Pastāsti smalkāk par kaķa tualeti :D Man tas būs aktuāli, kad mazais sāks līst pa zemi :)
Es nesapratu par to skoliņu - ko tieši tie bēbji dara, kad tiek skaitīti dzejoļi? Un ko viņi dara, kamēr skan klasiskā mūzika? Vienkārši ņemas savā nodabā? Rotaļājas ar mantām? Vai bija arī kāds pavisam maziņš, kas nelien un nerāpo, nu galīgs zīdainītis?
16.01.2015 21:17 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Un es saprotu, ka barot ar krūti ir normāli, bet nu mani tomēr pārņem baigā nepatika , kad to dara publiski ... un vispār man šķiet kaut kā jocīgi, kad bērns rāpo klāt mātei un rauj nost kreklu

He-he! Es baroju meitu līdz gada vecumam ar krūti, bet man tāpat bija/ir nepatika pret māmiņām, kas dara to publiski. Nu ne jau tā, ja tur kaut kur maliņā nosēžas un piesedzas (es aizgriežos un neskatos vnk tad uz viņām), bet ja tā baigi demonstratīvi acu priekšā to dara... Un, jā, šito krekla raušanu uz augšu... Brrr!!! Mana tik vienu reizi šitā izdarīja, kad biju mājās viena, bet es liku viņai uzreiz saprast, ka tā tās lietas nenotiks un vairs nekas tāds neatkārtojās. Galu galā, es paturu tomēr savas tiesības būt kaut kripatiņu sieviete arī būdama galvenokārt kā māte pirmos zīdaiņa dzīves mēnešus un gadus. :-P
16.01.2015 21:27 |
 
Reitings 46
Reģ: 09.01.2015
Es arī esmu pieteikusies ar mazo uz vienu mūzikas studiju, kur ir arī pavisam mazajiem, kaut kāda dziedāšana, dejošana utml. - reizi nedēļā, nu redzēs kā mūs ies. Tie esot pamati, ja ir doma virzīt bērnu šajā jomā, teiksim, spēlēt mūzikas instrumentu.
16.01.2015 22:00 |
 
Reitings 2
Reģ: 16.01.2015
Sveikas. :-)
Man kāda liepājniece varētu ieteikt labu fizioterapeitu? Šķiet ir tonuss pleciņos.
Un pie reizes vēl viens jautājums visām, kurš vecums (periods), tad jums likās tas pats grūtākais?
Manai dūdai rīt paliek 2 mēneši un pašlaik ir salīdzinoši viegli, vismaz salīdzinot ar to kā biju iedomājusies. Vai tas ir tikai sākums? :-D
16.01.2015 22:26 |
 
Reitings 1256
Reģ: 29.01.2009
Man ar nepatik tas publiskas puposanas...
16.01.2015 23:06 |
 
Reitings 1256
Reģ: 29.01.2009
Man personigi jo berns paliek vecaks jo vieglak.
16.01.2015 23:07 |
 
10 gadi
Reitings 1513
Reģ: 29.01.2009
Fiksais jautājums par tuberkulozes poti!
Ja nokrīt strutu krevelīte un paliek caurumiņš- tas ir normāli?! Turpinās reakcija un neko nevajag aiztikt?!

Meitai gandrīz divi mēneši, šonedēļ parādījāa tas strutu bumbulītis.. Šovakar pēc vannas skatos, ka pidžammas piedurkne nosmērējusies - paskatos un jau aprakstītā situācija..

It kā zinu, ka reakcija uz šo poti ilga un dažāda, bet tāpat satraucos, kad ietaudzīju to caurumiņu..
16.01.2015 23:35 |
 
Reitings 2
Reģ: 16.01.2015
Sidze, arī manai meitai tā ir, tas ir normāli un nav ko satraukties.
17.01.2015 00:05 |
 
Reitings 2191
Reģ: 27.09.2012
Sveikas, man jau kartejie krenki :D
Mazais loti raustiti gulj.. 22 aiziet guleet pec 1h blauj, ielieku knupi,iemieg.Pec 30min blauj knupis neder nemunrokaas,aijaaju,svetlaime..iemieg.. Un taa jau 2h..naktii nogulj maksimums 3h iedodu pudeli..un taa pat ir knosiishanaas, uz rita pusi janem rokaas savadaak nekadiigi :(
Pa dienaam maz gulj 30min,maksimums 1h! Nodarbinu.. Bet nekas neliidz.
17.01.2015 00:06 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits