Bēbīšu un māmiņu BEZTĒMA

 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Tad nu uzsākam pirmo lielo beztēmu.

Tāpat kā parastajās beztēmās varam dalīties ar ikdienas sajūtām, piedzīvojumiem, uzdot jautājumus par sev interesējošām tēmām.

Atsevišķa sadaļiņa,kur māmiņām aprunāties.

:)

18.11.2013 14:10 |
 
Reitings 947
Reģ: 17.12.2009
Bet ja par sevi, tad mana problēma ir tā, ka mazajai ir visas piena nepanesības, bet mana ēdienkarte vienmēr tika balstīta tieši uz šiem produktiem. Kā rezultātā man ir errors-ko/kā ēst
11.12.2014 20:04 |
 
Reitings 3379
Reģ: 29.01.2009
Engelens, mans tievulis sasniegs tikai 5 kg. Es šodien uzraku vienu cāļa diskusiju, kur akurāt mūsu problēma iztirzāta - paēd un bļauj, paēd un bļauj, neņem krūti pēc pāris min utt. Tur atbilde viena - slinks zīdējs!!! Negrib piepūlēties dabūt pienu. Bet es nezinu, vai un kā to tagad varēs labot, jo tomēr jau 3 mēn. zīdainim un pa lielam tā ir bijis kopš 2 nedēļu vecuma... Svētdien braukšu pie atzītas konsultantes, ļoti ceru uz palīdzību, ieteikumiem no viņas.
Žizele, man nekas nav mainījies ar imunitāti. Mums, kad dzīvoklī dzīvojām, bija tāds mitrinātājs speciāls, kas tā kā pūta tvaiku ārā (tur bija jāielej ūdens). Nezinu, cik viņš tur līdzēja, bet nu bija.
11.12.2014 20:07 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Bērnam nav bijuši ne vannas paliktņi (tos vispār neiesaka) un krēsliņi ne tik. Nav bijusi vajadzība.

Imunitāte pēc mazā piedzimšanas bija ļoti laba, jo 3 mēnešus neēdu saldumus, ēdu pārveselīgi, cik nu varēju vispār ēst, līdz ar to veselība un imunitāte man bija augstākajā punktā. Kad sāku ēst atkal jau neveselīgāk, tad arī kaut kas sāka pieķerties.
11.12.2014 20:10 |
 
10 gadi
Reitings 4942
Reģ: 18.10.2009
par krūts barošanu, ja iespējams sameklējiet PET vai PEF mammas, nezinu kā pareizi sauc, bet viņas pat uz mājām atbrauc un palīdz ar krūts ēdināšanu.
11.12.2014 20:22 |
 
10 gadi
Reitings 1524
Reģ: 29.01.2009
sunscreen - pēc tam uzsit PM kā gāja... Bet par to bļaušanu, nevar būt ka viņam vēders sāp? Moš ēd kaut ko, kas viņam nepatīk? Mums tikai pēdējā mēnesī pārgāja tā bļaušana, es gan teikšu, ka ēdu visu, bet tomēr cenšos mazāk saldumus ēst un izteikti asu u.t.t. Vispār jau saka, ka puisīši raud vairāk sākumā...
11.12.2014 20:25 |
 
10 gadi
Reitings 1524
Reģ: 29.01.2009
Mums ar sauss gaiss, ja pa dienu vēl cenšos regulāri vēdināt, tad pa nakti logu turu ciet... Es vienkārši saslapinu dvieli un lieku uz radiatora...
11.12.2014 20:27 |
 
Reitings 5625
Reģ: 29.01.2009
Lillii, vienkārši tāpat un ar interesi jautāju - kas tam paliktnītim slikts?

Lai nu kā - es bez viņa laikam nemaz nemācētu vairs nomazgāt :D :)
11.12.2014 21:06 |
 
Reitings 3379
Reģ: 29.01.2009
Engelens, kad pirms pusotra vai diviem mēnešiem tikos ar bezmaksas zīdīšanas konsultanti no kkm lapas, viņas galvenā ideja arī bija par diskomfortu vēderā, kas rodas, sākot ēst. Īsti nekādu risinājumu neieteica. Nogaidīt un mēģināt vēlreiz. Ieteica nelietot knupi, kaut gan tas ir vienīgais, kā viņu nomierināt, lai mēģinātu barot atkal. Varbūt toreiz tas arī bija pie vainas, bet šobrīd tā diez vai var būt. Ēdu taču es katru dienu ko citu. Bļauj gandrīz katrā ēdienreizē. Es sliecos uz versiju par to slinko zīdēju. Šodien aizmiga zīžot. Neparko negribu atteikties no šī jaukā rituāla (kaut arī citur saka, ka nevajag radināt iemigt zīžot), tikai tagad saprotu, ka gribu, tiešām gribu barot ar krūti vismaz līdz pusgadam. Vienkārši ceru, ka kaut kā tās ēdienreizes var padarīt patīkamākas mums abiem un līdz ar to arī dabūt labāku svara pieaugumu.
11.12.2014 21:16 |
 
Reitings 947
Reģ: 17.12.2009
Sunscreen, pēc pieredzes saku, ka arī ēdot katru dienu dažādi, "nepanesamā" ēdiena efekts uzreiz nepazūd.
Man palīdzēja (jo bērniņš jutās labi) rīsu+vistas ēšana (varu ēst helmans majo, jo tur nav piena), ēdu banānus, auzu putru uz ūdens bāzes un galetes. Tā es ēdu kādu nedēļu+ vismaz, lai attīrītu berniņu no kkā, ko es nedrīkstu... Tad pamazām liku klāt lietas, diez ko daudz nevaru atļauties pat tagad, kad drīz jau 5! Mēneši. Bet es upurējos un bērniņš laimīgs, BEIDZOT :D
Berniņi ir dažādi un viņu puncīši arī, ieteiktu Tev parevidēt savu ēdienkarti, varbūt uzlabojums būs. Pie kam tas, ko bērna puncis nepanes var būt pilnīgi nesaprotama lieta, manā gadījumā pat burkāni!!
Saku, jo man bija identiski, ēdot bļāva, atvēma daudz, rāvās nost utttt
11.12.2014 21:43 |
 
Reitings 3379
Reģ: 29.01.2009
Karafe, paldies par padomiem. Es jau tā ēdu pamaz un maksimāli vienkārši. Es nejūtu, ka viņam tieši puncis sāpētu (agrāk sāpēja, kājas rāva klāt un trina, bet tagad tas ir citādi).
11.12.2014 21:53 |
 
Reitings 1741
Reģ: 29.01.2009
mēs palikni lietojām tikai pāris reizes, mūsu zivtiņa grib peldēt :) kā arī daktere saka ka mazajam jāļauj vanāā peldēt lai atslābinātos, palidzot pret tiem visiem tonusies šmonusiem utt
11.12.2014 22:08 |
 
Reitings 691
Reģ: 04.08.2013
Es palikni nelietoju, kaut gan nopirkts tika. Patik labak, ka bebe pa vannu plunchajas, atslabinas.
Majas ir gaisa mitrinatajs, kas it ka nedaudz palidz, vismaz mitruma indikators no 43 pacelas uz 50%, tachu tas ir ieslegts visu nakti. Domaju efektigak ir uzlikt slapjus dvielus uz radiatoriem:)
11.12.2014 22:46 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Paliktņi, peldriņķi un visas citas lietas vispār nav labas priekš bērniem, jo vislabāk tieši peldināt uz rokām turot un pēc tam pašam ļaujot vannā sēdēt un dzīvoties. Jāpeldina, lai bērnam viss atbrīvojas un atslābst, nevis vēl kaut ku jāieliek bērns vannā.

Citi arī peldriņķi apliek ap kaklu vannā, jo redz mazais smuki peld, tas nekas, ka tonusi veidojas un vannās nav peldriņķi jālieto.

šūpuļkrēsliņi jau arī principā ir slikti. Tajos, paliktņos un visur citur bērni liek likti slīpi, kas īsti nav paredzēts, kamēr mazais pats to nedara. Tā pati sēdināšana spilvenos jau vien ir, tikai lēzenāk.

Visas tās lietas ir priekš vecākiem domātas, lai mums vieglāk, ne jau bērnā attīstībai, jo tas viss jau kaut ko čakarē, kaut vai nedaudz.

Mana fizioterapeita arī pateica, ka kā fizioterapeite viņa man šūpuļkrēsliņu atņemtu, bet ka mamma saprot, ka tas palīgs ikdienā. Ieteica tik izliekumu samazināt.
11.12.2014 22:47 |
 
Reitings 691
Reģ: 04.08.2013
Lilli, mana fizioterapeite to pashu pateica par shupulkreslinu :D
Es nemaz nezinaju, ka peldrinkis ir slikts, vel nebiju iemeginajusi, tachu nopirkts jau sen, gribeju mazo ielikt vanna, lai izpeldas, izvingrinas, atslabinas, tachu tagad ja ta padoma, tad varetu but, ka bus saspringta plecu dala.
11.12.2014 22:57 |
 
10 gadi
Reitings 1513
Reģ: 29.01.2009
Man jau arī liekas, ka foršāk, ja mazais vannā brīvi atslābinās (vecāku gādīgo roku atbalstīts), ļaujas ūdens viļņiem un pieskārieniem.. Atbrīvojas un bauda procesu:)
Un kad jau pats sēž - tad var sēdēt arī vannā un plunčāties!

Mana mazā šodien tik smuki galviņu turēja esot uz punča - diezgan ilgu laiciņu! Un nākošnedēļ pecei jau mēnesītis! Ahhh:)
Šodien Tesco sapirkos štātītes! Lieki piebilst, ka sev tādu summu žmiegtos izdot! vīram nemaz labāk neteikšu cik iztērēju:D
11.12.2014 23:05 |
 
Reitings 472
Reģ: 09.08.2012
Sveikas. Kā jūs tikāt galā ar pirms dzemdību stresu? Dzemdējāt pašas vai jūs ķeizaroja?
11.12.2014 23:25 |
 
Reitings 3350
Reģ: 29.01.2009
Taaksh, mums ar delu problema ar ratiem... Ja gribu vinu sedinat, tad vins sezh noslucis, nu gluzi ka divana. Un vispar sos ratus mums bus jaatsaj LV un japerk jauni.

Ludzu, ludzu nepaejiet garam un iesakiet kko no LV noperkamajiem pastaigu ratiem. Svarigi - viegli, pec iespejas lielaki riteni (grozamie) un plasa sezhama dala (lai bernam erti).
Vai ir kadas atsauksmes par Bebetto, Peg Perego, X lander, Camarelo Eos? Nu un cena - zem 300.
Un kur var iet ratus lukot. Biju Elkora, zinu, ka ir kaut kada Talava...
11.12.2014 23:40 |
 
Reitings 361
Reģ: 07.01.2014
http://pamani.eu/index.php?route=product/category&path=60&page=2

Mums ir joggster twist, neiekļaujas gan tevis nosauktajā summā, bet ir lieli riteņi, ērti, viegli, liela sezama daļa
Tur ir arī modeļi, kas maksā ap 300, bet tiem mazāki riteņi, nemācēšu komentēt kādi ir tie.

Mana pa dienu nebļauj, bet vakaros, kad lieku gulēt uz nakti. Uzēd mazliet un tad bļauj. Nezinu, tika kājas rausta tā, tika sāpētu puncis. Bet tad jau reāli viņai visu dienu vajadzētu sāpēt, ne tikai vakarā.
Viņa vispār man vēlu iet gulēt pus1os/1os. Kādai mazais arī tik vēlu gāja/iet gulēt? Ceru, ka tas ar laiku mainīsies.
11.12.2014 23:54 |
 
Reitings 3350
Reģ: 29.01.2009
Paldies hypocrate. Nu labi, cenai laikam nav nozimes, jo pec Elkor apmeklejuma sapratu, ka ar 300 EUR var nopirkt tik mazos plastmasas ritenishus :)
12.12.2014 00:05 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Dominika - Elkora noteikti nepērc, tas taču viens no dārgākajiem veikaliem, kur kaut ko meklēt, ne jau nu ratus.

Nezinu vai interesē lietoti rati, taču tos var skatīties lietotirati.lv

Un jaunus meklēt citos veikalos, bet nu pat nezinu kur tieši, tikai ne Elkor.
12.12.2014 00:27 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!