Bēbīšu un māmiņu BEZTĒMA

 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Tad nu uzsākam pirmo lielo beztēmu.

Tāpat kā parastajās beztēmās varam dalīties ar ikdienas sajūtām, piedzīvojumiem, uzdot jautājumus par sev interesējošām tēmām.

Atsevišķa sadaļiņa,kur māmiņām aprunāties.

:)

18.11.2013 14:10 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Es neesmu ne MK, ne cālī :D
Un tas komentārs nebija tikai tev Li , un es nevienai nevaru norādīt ko rakstīt , tikai gribu atgādināt ar kādu mērķi šī diskusija ir veidota!
Tas ja kāda uzskata kaut ko par sliktu ,vel nenozīmē ,ka tas tā ir !
Atkārtošos lūdzu neveidosim cāļa un MK filiāli , ja gribas lasīt un noderīgo mūsdienu , pareizo informāciju cālis un MK tam būs piemerotāks , nebojāsim omu sev un citiem ! :)
08.12.2014 23:11 |
 
Reitings 554
Reģ: 22.03.2013
wee,tieši tā! :)
08.12.2014 23:12 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
wee - tad nerakstiet savus briesmu stāstus audzināšanā, tad arī nebojāsiet omu man un neliksiet kašķēties un censties kādai iestāstīt ko jaunu. ;)

Apburtais loks.
08.12.2014 23:14 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Bet es tiešām valdos daudz un bieži, lai nerakstītu vēl vairāk, bieži cenšos vispār šeit nerakstīt, bet tad atkal noraujos. Zināmā mērā atkarība.

Un gribas šad un tad pateikt, ka ir arī citi - mūsdienīgāki viedokļi.

Lai gan visi esam izauguši, padomju audzināšanu vairs mūsdienās nemāca un nepiekopj, tāpēc tā nu tas ir, ka tas ir nepareizi. Pasaule un zinātne iet tālāk, arī bērnkopība. :)
08.12.2014 23:16 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Li, varbūt tu nerakstīsi savas šausmas? Atkārtošos , gudrām runām ir cālis un MK , varbūt mēs negudrās un nemodernās sievietes varam vārīties savā sulā, šajā portālā ,lai nekristu jums uz nerviem , citos portalos ? Vai tā nebūs labāk gan Jums ,gan mums ?
Tiešām tik grūti būt iecietīgākai un saprotošākai ? Nav ko stumdīt mākoņus ar savu degungalu un to tev šeit pirms tam ir lūgušas arī citas meitenes !
08.12.2014 23:22 |
 
Reitings 554
Reģ: 22.03.2013
Liliii,man liekas,ka tu tos "briesmu stāstus" ņem pārāk tuvu pie sirds. Nu ne jau tavu bērnu kāds taisās barot ar jogurtu un cepumiem. Tikpat labi tā pati Robīte moš izlasa,ka tu savam dod bezgaršīgās rīsu galetes cepuma vietā, un nodomā "Omg,tā nu gan dīvaina, kā var dot kaut ko tik negaršīgu", bet pie tam necenšas tev iestāstīt,kāpēc to un šito nevajadzētu dot. Tas tak sen jau noskaidrots,ka katra dod to,ko pati uzskata par vislabāko.

p.s. Robīt,tas bija tikai piemērs,necenšos kurināt naidu.
08.12.2014 23:22 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Bērnkopība, tāpat kā augkopība un lopkopība. :D
redz, citas jau saknē domā savādāk , ja par mani, tad es audzinu sabiedrības locekli, un nevienu nekopju , es par meitu rūpējos , kopšana lai paliek lopiem un augiem , tāpat kā ,pēc tavām domām - piens teļiem !
08.12.2014 23:25 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Wee - vispār jau visas, kuras ir BKA kopj bērnus, jo atrodas bērnu kopšanas atvaļinājumā. Tā kā tālu no tā vārda arī tu neaizbēgsi.

Es gan kopju, gan audzinu savu bērnu, jo neuzskatu, ka tās lietas ir nodalāmas. ;)
08.12.2014 23:45 |
 
Reitings 706
Reģ: 28.04.2013
Bet reāli, kam tad ir domāts šis, Cosmo, forums, tieši šī - māmiņu diskusija. Tiešām visas, kas šeit atrdoas un diskutē piekrīt šim -
varbūt mēs negudrās un nemodernās sievietes varam vārīties savā sulā, šajā portālā ,lai nekristu jums uz nerviem , citos portalos ?


Es tagad negribu nevienu aizvainot un tas nav jāuztver burtiski, bet no malas tas izklausījās kaut kā tā - es ir muļķis un man ir labi. Tobiš - neko jaunu uzzināt negribas, citādāku viedokli dzirdēt negribas, info no malas negribas... Nē, ok, ja tā, tad tā...bet tad par ko te īsti diskutēt? Par to, cik pamperus dienā katra nomainījusi vai cik pudeles piena bērns izēdis? Man jau liekas, ka tieši tā ir tā foruma burvība, ka cilvēki padalas ar savu info, pastāsta kā domā, kā uzskata, ko dara vai nedara...nav jau tā informācija 100% jāuzsūc un jāpieņem kā vienīgā patiesība...tas ir tikai viens viedoklis un katrs turpina darīt tā kā viņam labāk patīk. Vai tad tiešām jūs tik ļoti spēj ietekmēt kaut kādi komentāri forumā? Tik ļoti, ka sākat apšaubīt sevi kā mammu, savas spējas, savas audzināšanas metodes? Mēs visas mācāmies...un ne tikai ar pirmo bērnu, arī ar otro un trešo... Un ar savu puiku es pieļāvu šādas tādas kļūdas....un ak, cik es būtu bijusi laimīga, ja kāds man forumā pateiktu - nedari tā, pamēģini šitā. Bet vot, nepateica...nākas secināt tagad, ka vajadzēja citādāk un būs kādreiz otrais - noteikti mēģināšu citādāk un varbūt trešais, tad gan jau ar to darīšu vēl citādāk :D Laiki mainās, info mainās, viss mainās...kāpēc jums bērnkopību gribas atstāt kaut kādā 20. gadsimta līmenī? Nē, es nesaku, ka TAJOS laikos viss bija slikti, bet par šo jau pavisam nesen es dikti gari izteicos...neatkārtošos. Vnk vajag filtrēt info un paņemt to labo no vecajiem laikiem, bet saglabāt veselo saprātu un saprast, ka tas, ka mēs te sēžam sveikas un veselas vēl neko diži nenozīmē...mēs pavisam citā vidē, citos apstākļos uzaugām. Tajā laikā pavisam citādāk tika ražoti tie paši cepumi un piens pudelēs nokļuva gandrīz pa taisno no tesmeņa... Piekritīsiet, ka ne Laimas konfektes, ne zefīri, ne tie paši Selgas cepumi negaršo kā bērnībā...Selga vairs reāli negaršo pēc cepuma...un Laima palēnām sāk līdzināties kaut kādiem lētā gala šokolādes izstrādājumiem. Un biezpiena sieriņi...nu biezpiens tur labākajā gadījumā blakus konteinerī ir pastāvējis...un intereses pēc pagooglēju - vienā klasiskajā vaniļas Kāruma sieriņā ir 347kcal. Re, info par to, cik kcal nepieciešams bērniem no 7 līdz 12mēn - puikām 825-920, meitenēm - 765-865. Principā pusi aizņem šis viens sieriņš...un tad pieplusojiet klāt tās piena maisījumu pudeles, kurās arī ir gana daudz kcal un parēķiniet, cik kcal dienā jūsu mazais bērns uzņem. Jā, maisījums ir maisījums, tas jādod, tur nav izvēles, bet par piebarojumu ir gan izvēle...kāda? Nu tas jau ir katras mammas pašas ziņā...
08.12.2014 23:52 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Bet es rūpējos , un ? Ko mēs tagad darīsim ? :D
tas viss ir attieksmes jautājums... kā mēs katra skatamies uz vienu vai otru lietu, viss tas ,kas tagad ir tik pareiz un gudrs pēc 20 gadiem būs pupu mizas un tavs bērns , iespējams , būs šausmās par to ko tu ar viņu darīji un pēc kādiem standartiem audzināji .... Un ko tad ?
08.12.2014 23:55 |
 
Reitings 706
Reģ: 28.04.2013
Mūsu bērni pilnīgi noteikti būs šausmās par to, ko mēs ar viņiem tagad darām :D tas ir dabiskais dzīves cikls, tā tas ļoti bieži notiek :D Ko tad? Neko, pasmiešos, pateikšu, ka tā TAD bija pieņemts un palūgšu, lai pastāsta, kā tad ir "pareizi" mūsdienās (nu pēc tiem 20 gadiem), nevis skalošu smadzenes kā darīju es un, ka tas ir vienīgais pareizais veids. Ja man prasīs padomu, lūdzu, ja neprasīs...pakļaušos tām metodēm ar kādām savus bērnus izlems audzināt mans dēls.
08.12.2014 23:59 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Papau, tu izrāvi manis rakstīto no konteksta ! Kā jau teicu , es gribu lasīt pavisam citu meiteņu komentārus , bet viņas neraksta jo citas pārāk gudri pēc tam spriedelē! Un , jā kā jau tu redzēji pat Marī, kura ir šīs diskusijas autore bija šokā...

Nu mēs zinām, ka kārums , cepumi , auzas un mannā , un šokolāde ir pasaules ļaunums , gan jau vēl ko aizmirsu.
09.12.2014 00:03 |
 
Reitings 1732
Reģ: 21.06.2012
wee, teļa pienu aizmirsi. :D
09.12.2014 00:06 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Ne es, ne kāda cita līdzīgi domājoša lietotāja nepozicionē savu viedokli ,kā absolūti pareizo , atšķirībā no citām ... Tur jau tā sāls ... BezTēma ... Runājam par aktuālo, bez pamācībām un galvenais liekiem secinājumiem citu virzienā!
09.12.2014 00:07 |
 
Reitings 706
Reģ: 28.04.2013
wee
Nevajag pārspīlēt, nav nekāds pasaules ļaunums, vnk...nu...ir labākas lietas uz šīs pasaules, ko dot mazam bebikam :)
Ok, spriedelēt te nedrīkst un diskusija domāta konkrētām lietotājam (tām negudrajām? :D )...tā kaut kā tas jāsaprot? Nu tad arī es no šejienes atklanos...reti te pēdējā laikā esmu, bet gan jau tāpat paspēju kādai uzkrist uz nerviem ar saviem spriedelējumiem :)

P.S. PAT Marī :D :D :D sasmīdināji...mazliet pie kājas par ko šokējas vai nešokējas kaut kāda mistiska interneta foruma diskusijas autore.
09.12.2014 00:10 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Točna piens arī nebija labi :D un kaut kas par olām ,bet neatceros ,kas ... :D
09.12.2014 00:12 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Nu, a man mazliet pie kājas ko par to domā tu !
Lai gan šis viss vispār nebija par Tevi ;)
09.12.2014 00:14 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Papau, paldies, bet nu es sevi par mistisku nesauktu gan.
09.12.2014 00:16 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Marī :D :D kas Tu tāda ? :D
09.12.2014 00:18 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Un Papau šodien pati uzvedās mistiski. Pavisam savādāk, nekā citreiz. Vienmēr visi komentāri bijuši patīkami un daudzas ar interesi tos lasa.
Tagad esmu pārsteigta par tādu izmainīšanos.
09.12.2014 00:19 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!