Bēbīšu un māmiņu BEZTĒMA

 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Tad nu uzsākam pirmo lielo beztēmu.

Tāpat kā parastajās beztēmās varam dalīties ar ikdienas sajūtām, piedzīvojumiem, uzdot jautājumus par sev interesējošām tēmām.

Atsevišķa sadaļiņa,kur māmiņām aprunāties.

:)

18.11.2013 14:10 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Ja es nofoķētu,tāpat neko nevarētu redzēt bildē, tikai uz tausti var just.
11.10.2014 15:57 |
 
Reitings 3157
Reģ: 19.04.2014
Oi, man šķiet, ka man ik pa laikam uzmetas tas pats. Tādas kā mini pumpiņas, bet nav pumpiņas. redzēt nevar, tikai sataustīt grubuli. No kā tas ir - nezinu. Bet pāriet pēc kādām 5-6 dienām.
11.10.2014 16:00 |
 
Reitings 947
Reģ: 17.12.2009
Marīī, tās nav tā sauktās sviedrenes? ja pareizi izprotu, tad man bēbei arī tādas bija. pat nekarstā laikā, kad sagērbu un ieliku bunkerā, acīmredzot par karstu bija. pec kadām 3d nogāja
11.10.2014 16:02 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
Uff, nu tie izsitumi tik daudzi un dažādi, ir, ka citreiz pat ārsts pēc apskates uzreiz nevar pateikt, kas tas ir. Bērns mierīgs? Nav T vai nekas cits? Tās pumpas pašam netraucē?
11.10.2014 16:04 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Nu man arī tā likās, sāku mazgāt bebi vairāk, bet tāpat ir.
Vēl es iedomājos,ka mož tas ir no ratu guļammaisa, jo tieši to pirms nedēļas sākām lietot un viņam tur iekšā supersilti. Varbūt tur sasvīda un tāpēc tā... hmm. nu jā, jāpavēro.
11.10.2014 16:05 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Temperatūras nav, mierīgs itkā jā. Tāds niķupods viņš man ir ,ik pa laikam. Bet tikai tad,kad neļauju kaut ko darīt, vai ja paliek garlaicīgi viņam :D
11.10.2014 16:07 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
Manējam gan ne raupja, asa, bet tāda riktīgi kā zosāda bija uz rociņām, tieši sanāca vizīte pie ģimenes ārstes, viņa apskatīja, ka tādas pumpiņas esot normālas - bērniem āda mainās, nepaspējot tik ātri noiet nost, tāpēc tādas pumpiņas uzmetoties, kaut kā tā, vārdu sakot - pupu mizas.

Nu, ja galīgi satraucies, aizej uz slimnīcu, lai apskata, projām nedzīs.
11.10.2014 16:08 |
 
Reitings 947
Reģ: 17.12.2009
es arī panikojos, bet mamma mani nomierināja, teica, ka bērniņam par karstu bijis, manuprāt, tas varētu būt iemesls :) sviedrenes. man mazgasana ari nelīdzēja, vnk ar laiku pazudīs. bet neesmu jau ārste, vēro
11.10.2014 16:08 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
marchixa, nu kas zin, ar mūsu slimnīcu :D var gadīties ari,ka aizdzen prom ar mietu :D :D
11.10.2014 16:09 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
Mhm, ja bērnam kādu reizi ir siltāk bijis, ne obligāti vajag baigi sasvīst, arī var tādas uzmesties. Variantu daudz. :D
11.10.2014 16:10 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
Nē, tā nav. Vienu brīdi sanāca bieži tur iet, vienmēr laipna attieksme, arī tad, kad bļaujošu bērnu vajadzēja apskatīt, kuram rokas, kājas gāja pa gaisu un neļāva sev skarties klāt. Gadās arī, protams, pa kādai šerpākai personībai, bet nelaipna attieksme nekad nav, it īpaši, ja runa par bērniņu. :)
11.10.2014 16:19 |
 
Reitings 3379
Reģ: 29.01.2009
Žizele
Ka jums pec bebja piedzimsanas attiecibas kaut kas izmainijas vai palika tadas pasas? Man dazubrid skiet mums sanak vairak domstarpibas, viedoklu nesakritiba, domaju varbut tapec, ka esam neatputusies vai vel japierod pie jaunas situacijas..

Tā jau saka, ka bērns ir arī pārbaudījums attiecībām... Par ko jums tās domstarpības, par bēbi vai? Es domāju, ka nogurums un nepieciešamība adaptēties jaunajā situācijā dara savu.
Vai Tev izdevās realizēt savu plānu par zīdainīša gulēšanu citā istabā? Es nesaprotu, kā tas varētu būt iespējams :) Mans dēliņš pirmo pusi nakts (līdz barošanai) noguļ savā gultiņā, bet pēc trobelītes pa nakti es parasti padodos un ņemu blakus, lai varētu iebāzt knupi mutē vismaz 7x un kaut kā nebūt aizmidzināt...
11.10.2014 19:22 |
 
Reitings 1732
Reģ: 21.06.2012
Kāda ir lietojusi LOVING PAMPERUS?
Kādas atsauksmes?
11.10.2014 19:28 |
 
Reitings 5625
Reģ: 29.01.2009
Manējam uzlikts 3šais Loving pampers. Līdz šim viss ok, mīksts un patīkams, manuprāt, loti līdzīgi Pamperam.
11.10.2014 19:31 |
 
Reitings 557
Reģ: 26.12.2011
Cau Sunscrean, ja mums tas domstarpibas par bebi, mans virietis doma, ka es parak atri ap bebi darbojos, savukart man kaitina vina flegmatisms, kad bebis izsalcis, vins tik leni maina pamperu, es uzvelkos, un tad tas velak jau pa dienu paspragst ara ari citas nesaistitas situacijas.
Ja, diezgan labi bebis sava istaba gul. Pirmaja nakti gan nemam pie sevis gulta, jo man bija paranoja, ka neelpos utt. Bet, kad sapratu, ka viss notiek, liekam vinas istaba sava gultina, dazreiz nakts vidu, ja uznak kaskis, tad atstiepju uz gultu, bet tas tik vienu vai divas reizes, museja mieriga nakti. Knupis vinai parak nepatik, gul bez ta
11.10.2014 19:31 |
 
Reitings 557
Reģ: 26.12.2011
Par to knupi, es kadreiz censos iebazt mute, bet parsvara, lai vina nenoblaujas sarkana, kamer mainam pamperu, vai, kad redzu, ka vajag pedejo pili, lai aizmigtu. Bet vispar jutos ne visai labi, kad to izmantoju, man slimnica iesedas prata, ko viena masina teica sievietei, kas meginaja ar knupi aizbazt bebim mutiti, vina jautaja, vai ta sieviete, kad pati ir izsalkisi ari butu apmierinata sukat, piemeram, knupi ta vieta, lai paestu.
11.10.2014 19:37 |
 
Reitings 3379
Reģ: 29.01.2009
Žizele, bet kā tu dzirdi, ka mazā grib ēst naktī? Lieto rācijas? Vai arī viņa naktī neēd? Nu katrā ziņā es apbrīnoju, tad tev ļoti noveicies ar bēbīti, ka viņa vienmēr aizmieg un nekašķējas ;)
Knupīti nekad nedodu ēšanas vietā, bet gan lai apmierināti mazuļa vēlmi zīst. Reizēm viņš jau sen paēdis, bet turpina žļembāt krūti. Tāpat tas der nomierināšanai. Es knupja lietošanā nesaskatu galīgi neko sliktu. Vienīgais - kad tas izkrīt vai ar rokām ir izvicots no mutes, tad man jāceļas no gultas, lai ieliktu to atpakaļ :D
11.10.2014 19:50 |
 
Reitings 361
Reģ: 07.01.2014
Manai beibei šodien 2 nedēļas. Tad nu beidzot dzemdību stāsts (īsā versijā) no manis.

Piektdienas pusdienlaikā braucām uz slimnīcu, jo ginekoloģe sūtīja, lai skatās tur, ko ar mani darīt, jo viņas aprēķinātajam termiņam nedēļa jau bija pāri. (vienmēr zināju, ka tas ir par ātru aprēķināts, bēbis būs vēlāk).

ļoti negribēju ierosināšanu, tāpēc lielais prieks bija par to, ka naktī uz piektdienu sākās sāpes. Pārciešamas, neregulāras, bet ar nošpu nepārgāja.
Vecmāte pārbaudīja uz galdu, sliktā ziņa, atvērums 0cm. Toņi labi, kontrakcijas uzrādās, bet dzemdes kakls negrib vērties. Tā kā toņi labi, vecmāte nolemj gaidīt.
Visu dienu nekā, atvērums kā bija tā arī vakarā nekāds. Iedeva uz nakti svecīti un nolēmām, ka rīt skatīsimies, kas būs.
pa nakti sāpes kļuva vēl sāpīgākas, taču no rīta joprojām atvērums nekāds. Tad nu uzlika mani uz galda un kaut ko ar to dzemdes kaklu darīja (process ļoooti nepatīkams). Taču rezultāts ir, atvērums 3cm.

Tuvojas vakars, sāpes ir, atvērums stāv uz vietas.
Īsi pirms septiņiem vakarā nolemj mani nemocīt ilgāk un pārdurt ūdeņus, tad nu viss process sākās. centos katru kontrakciju izelpot kā nākas, lai viss notiktu pēc iespējas ātrāk. Kā vecmāte atzina, es strādāju ļoti labi, jo viss process tiešām virzījās strauji uz priekšu.
Īsi pirms pusnakts beibe bija man uz punča.

Sīkākās detaļās neizplūdīšu, jo mans dzemdību stāsts noteikti nav no iedvesmojošākajiem tām māmiņām, kurām vēl viss priekšā.

ZInu tikai to, ka esmu ļoti pateicīga gan vecmātei, gan ginekoloģei, pirmkārt, par to, ka viņas gaidīja, ka viss notiks dabīgi un negrūda man nekādus gēlus u.c. lietas iekšā. Un viņas tiešām daudz man palīdzēja un atbalstīja. Un vislielākais paldies manam vīram, šķiet, ka bez viņa es to nebūtu izdarījusi. Nu vismaz viss noteikti ieviltos vēl ilgāk un sarežģītāk, sāpīgāk.


Baroju ar krūti, mazā svarā ņemas ļoti labi. Naktīs arī daudz maz atļauj izgulēties. 12 ejam uz čučumuižu un tad līdz 5iem rītā noguļam, pabaroju un guļam tālāk.

Pa dienu gan mēdz pakašķēties, jo vēl īsti nemāk kaku izspiest. Ēdu pa lielam visu, ko vēlos. īpaši sevi neierobežoju.
11.10.2014 21:12 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Vai tām,kurām ir tās lēnās dzemdes, arī ar otrajiem un trešajiem bērniņiem viss notiek tā lēnām? (t)
Vienkārši tā prātoju.. jo man arī ir gadijusies tā lēnā dzemde, kas nevērās vaļā 3 dienas, bet kontrakcijas bija labiņās uz urrrā visas tās 3 dienas. Domāju vai ar otro arī tā būtu?
11.10.2014 21:20 |
 
Reitings 361
Reģ: 07.01.2014
Marīī, man tieši tāds pats jautājums radās pāris dienas pēc dzemdībām. Ļoti ceru, ka katras dzemdības individuālas, bet tomēr dzemde jau viena. Ehh, bet katrā ziņā, man pesonīgi visas sāpes jau aizmirsušas, būtu gatava dzemdēt atkal, neskatoties uz to, cik grūti man gāja.
11.10.2014 22:00 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits