Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Liegums tēvam satikt mazuli

 
Reitings 9
Reģ: 17.11.2013
Sveikas meitenes, man ir kāda sasāpējusi tēma, par ko vēlos parunāt un uzklausīt jūsu domas. Esmu 23 gadus jauna vientuļā māmiņa ar divus gadus vecu meitiņu. Mūsu stāsts ir kā no meksikāņu seriāliem.
Satiku puisi, iemīlējos, atdevu sevi visu. Nolēmām veidot ģimeni. Pieteicās bērniņš.
Puisis man nepateica, ka viņš ir atkarīgs. Biju kādā trešajā vai ceturtajā mēnesī, kad viņš nozaga no manas kartes naudu un nospēlēja,tai laika likās - tā ir tikai nauda, piedevu un teicu, ka tiksim galā. Tas turpinājās dienas un naktis, viņš nestrādāja, pārtika no tā ko nopelnīju es. Es tīrīju māju, gatavoju, aprūpēju viņu cik spēdama, pretī nesaņemot neko. Otra atkarība dators - ja nebija mājās, tad azartspēles, ja bija mājās tad man ejot gulēt viņš vēl sēdēja pie datora un grieza automātus tur.
Strādāju darba vietā līdz 8,5 mēnešiem, biju vienīgā apgādniece arī posmā, kad mazulītis jau teju teju nāca pasaulē, jo viņš izdomāja, ka darba vieta, kas viņam bija uzradusies viņam nav piemērota.
Mana meitiņa pasaulē nāca ar ķeizargrieziena palīdzību, viņš pie mums slimnīcā bija tikai lai pēc operācija ieraudzītu mazuli, un tad viņam bija citas darīšanas. Kamēr citām sievietēm vīri no slimnīcas atvēršanas līdz aizvēršanai atradās palātā, es biju viena! Visus draugus viņa dēļ biju pazaudējusi, jo viņam nepatika meitenes, kas bija manas draudzenes, viņas mani sabojāja... atgriezos mājās no slimnīcas, viņš atkal no mājas pazuda, jau pirmajā vakarā...es nezināju neko, neko kas man jādara, biju kā no laivas izmesta ...likās padarīšu sev galu, jo esmu mājās viena ar bērniņu, bet viņš spēļu zālē... Māja bija netīra, pa 2vām dienām ko nebiju pavadījusi mājās, izlietne bija noaugusi ar trauku kalniem...Es, biju iedomājusies, ka bērniņa gaidīšana būs svētki, ka mājās mani sagaidīs un palīdzēs... nekā tamlīdzīga!
Pirmajā naktī viņš uz bērniņu kliedza no dusmām - vai nu aiziesi Tu vai es! Es nespēju uz to skatīties, raudāju smagas asaras...cīnījos ar dēmoniem, kas iekšēji mani grauza! Manam bērniņam nebija ratu līdz 3 mēnešu vecumam, naudas it kā bija, bet pazuda spēļu zālē! Kad ieskaitīja pabalstus, viņš teica dalam uz pusēm, es par savu daļu nopirku ratus, drēbītes, visu mazulītim, kas man nebija, viņš it kā SAVU daļu nospēlēja. Aprūpē viņš nepalīdzēja, kad es bez spēkiem gandrīz ļimu uz zemes arī tad viņš izlikās to neredzam...viņam bija dators, azartspēles...
Viņš man pārmeta, ka vairs negribu viņu kā vīrieti, mums nav sexa...Bet man bija smagi, es sev nepatiku, man bija depresija, man negribējās NEKO, tikai mazās dēļ turējos. Tad pagadījās tāda situācija, ka viņš uz laiku aizbrauca un es būdama viena sapratu, ka nevēlos sev un bērnam šādu dzīvi. Mēs no viņa aizgājām! Meitiņai ir mans uzvārds, jo tēvs būdams viņš nepiecēlās lai aizietu ar mani uz dzimstrakstu nodaļu, tā teikt likteņa pirksts...
Un tagad pēc vairāk kā 1,5 gadiem viņš atkal ir atpakaļ, kad es visus viņa parādus esmu nomaksājusi, ko viņs aiz sevis atstāja maniem radiniekiem, atlikušajiem paziņām, kad es savu dzīvi esmu sakārtojusi un tikusi pāri visam. Viņš tagad man saka ka es esmu savtīga sieviete, ka man nav tiesību viņam aizliegt tikties ar bērnu! Ka viņš visu nožēlo. Ka viņam mazā ir vajadzīga!
Pasakiet man vai tiešām es esmu savtīgs cilvēks, ja uzskatu, ka manai meitai šāds cilvēks nav nepieciešams?
17.11.2013 18:50 |
 
Reitings 9
Reģ: 17.11.2013
atvainojos par pieturzīmēm, šad un tad pieklibo :D
17.11.2013 18:52 |
 
10 gadi
Reitings 5181
Reģ: 29.01.2009
Pasakiet man vai tiešām es esmu savtīgs cilvēks, ja uzskatu, ka manai meitai šāds cilvēks nav nepieciešams?


Nē, Tu nekādā gadījumā neesi savtīga!
Vienīgi es nesaprotu, kādēļ visu laiku devi viņam naudu? Pat to,kas Tev tika ieskaitīta kontā, zinot, ka viņš tak mēdz tos notriekt spēlējot...
17.11.2013 18:58 |
 
Reitings 524
Reģ: 28.05.2013
nesatiecies, pat nerunā ar viņu!!! manai mammai bija ļooti līdzīga situācija,kad es piedzimu. viņai pietika prāta viņu pamest laicīgi un izdarīt tā,ka viņš drīkst man tuvoties tikai ar viņas atļauju. un esmu viņai pateicīga,ka mūsu dzīve nav sabojāta viena izdzimteņa dēļ!!!
17.11.2013 19:02 |
 
Reitings 524
Reģ: 28.05.2013
un kopš viņu šķiršanās esmu savu "tēvu" satikusi max 8x 22 gadu laikā
17.11.2013 19:03 |
 
Reitings 9
Reģ: 17.11.2013
dzosefine - tai laikā man acis bija aizkritušas, likās mēs esam ģimene, viņš naudu paprasīja piemēram jauniem zābakiem - bet aizgāja nospēlēt... naiva uzticība! Viņš teica - es to visu pārtaukšu, vajag naudu lai atdotu parādus, es ticēju! Tagad es uz to skatos savādāk - tā man ir MILZĪGA dzīves pieredze!
17.11.2013 19:05 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Beidz. tu neesi savtīgs cilvēks. tādu mērgli jau vajadzēja patriekt ratā un nebojāt ne sev, ne bērnam dzīvi.
atpakaļ neskatoties liedz tiesības tikties. tas nav tēvs, donoram ar bērnu nav jāsatiekas.
Tikai žēl,ka tik ilgi tu esi bijusi tāda muļķe.
17.11.2013 19:05 |
 
Reitings 9
Reģ: 17.11.2013
Amarella - ceru, ka mana meitiņa izaugot domās tieši tāpat, jo es tiešām šobrīd domāju, ka izdaru pareizo izvēli :)
17.11.2013 19:06 |
 
Reitings 9
Reģ: 17.11.2013
čāča - pēc bērna piedzimšanas kopā bijā tikai aptuveni 3īs mēnešus, grūtniecības laikā es vnk garīgi nebiju spējīga viņu pamest, es viena ar bērnu? Pietam es atrodos ārzemēs, tālu no saviem radiniekiem, neviens man nespēja palīdzēt, ne draugu, ne vecāku - neviena.. Vajadzēja lielu spēku, lai izšķirtos par soli, mēģināt dzīvot vienai ar mazuli!
17.11.2013 19:09 |
 
Reitings 576
Reģ: 29.01.2009
Es domāju, ka tiesām tu neesi savtīga. Nav bērnam jāredz tāds ķēms.
17.11.2013 19:19 |
 
10 gadi
Reitings 5181
Reģ: 29.01.2009
ka izdaru pareizo izvēli

Un to atceries! ;) Un savtīgums tur tik tiešām nav.
17.11.2013 19:21 |
 
Reitings 1220
Reģ: 28.08.2013
trollis šõdien piereģistrējās. :)
17.11.2013 19:23 |
 
Reitings 2033
Reģ: 10.12.2012
Nē tavai meitai nav vajadzīgs tādsvīrietis un kad viņa būs pietiekami pieaugusi tu viņai atklāti pastāstīsi visu par viņas tēvu un kāpēcir tā kā ir.
17.11.2013 19:26 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Tu pareizi izdarīji. Tikai viens ieteikums - nestāsti mazajai sliktu par tēvu... Lai vai kāds, bet tēvs ir tēvs un sliktas domas par savu tēti nav vajadzīgas nevienam cilvēkam.
17.11.2013 19:26 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Salomee++++
17.11.2013 19:28 |
 
Reitings 488
Reģ: 18.04.2013
Neesi savtīga!!
Pilnīgi pareizi dari, nav bērnam jābojā dzīve šāda muļķa dēļ..

Tas ir tik traki,ka tā pret sievietēm izturas, kad viņas nes zem sirds mazuli un arī pēc dzimšanas :( Tā taču ir maza neaizsargāta dvēselīte..
17.11.2013 19:29 |
 
Reitings 1243
Reģ: 29.01.2009
Pirmo reizi šeit izlasīju tik garu diskusijas sākumu. Iepriekš nekad garos nelasīju, bet šo nevarēju neizlasīt līdz galam.

Jā, no vienas puses gribas teikt - triec viņu ellē un nekādā gadījumā nelaid pie bērna.
BET, tā kā man ir tuva situācija, kad nemaksātu alimentu dēļ ir aizliegts puisim tikties ar saviem bērniem, tad tomēr ir mazliet cits viedoklis. Ja ir pazīstama situācija un dziļāka izpratne par to visu, tad viedoklis ir savādāks, nekā, piemēram, citām šejienes meitenēm, kas ne ar ko tādu nav saskārušās.

Mans viedoklis ir tāds, ka nevajag aizliegt pilnībā satikt bērnu. Tas tomēr ir tēvs un bērnam viņš ir jāpazīst, lai kāds mērglis viņš nebūtu. Pēc tam tad meita varēs pati izvēlēties, kad paaugsies vai vēlas kontaktēties ar tēvu vai nē. BEt ja tu no mazotnes to aizliegsi, beigās meitas acīs tu būsi tā sliktā. (diemžēl)
Tāpēc uzskatu, ka ir jāļauj satikties. Bet ne vienmēr, kad viņš vēlas. Kaut vai caur tiesu nosaki cik bieži viņš drīkst viņu satikt, ja viņš tevī neklausās. Piemēram reizi mēnesī vai tikai uz svētkiem utt.

Malacis, ka atradi sevī drosmi aiziet no viņa! Turies! :)
17.11.2013 19:36 |
 
Reitings 495
Reģ: 16.11.2013
Noteikti, ka ir grūti pieņemt šādu lēmumu, aiziet vienai dzīvot ar mazo. Bet labāk būtu to darījusi laicīgi.
Bet, domāju, bērnam ir tiesības tikties ar tēvu vienmēr. Tas nav tikai vienas asinis. Tas ir daudz vairāk. Cita lieta, ja vēlies bērniņu pasargāt.
Var jau tikties kopā, ja nevēlies uzticēt viņam vienam bērnu.
Bet nu jā - to tu nevari liegt, jo tas ir bioloģiskais tēvs.
17.11.2013 19:38 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
pēc bērna piedzimšanas kopā bijā tikai aptuveni 3īs mēnešus, grūtniecības laikā es vnk garīgi nebiju spējīga viņu pamest, es viena ar bērnu? Pietam es atrodos ārzemēs, tālu no saviem radiniekiem, neviens man nespēja palīdzēt, ne draugu, ne vecāku - neviena.. Vajadzēja lielu spēku, lai izšķirtos par soli, mēģināt dzīvot vienai ar mazuli!

Nu saprotu pēc tava rakstītā, tu tāpat biji viena visu laiku. Tikai bija,kas kāš naudu. Tad nu es neredzu īpašu atšķirību- viena ar bērnu vai viena ar bērnu + viens liekēdis.
17.11.2013 19:44 |
 
Reitings 3167
Reģ: 21.06.2010
es piekrītu QB. Nav pareizi aizliegt bērnam satikt tēvu. Saprotams, ka tev ar viņu konfliks, aizvainojums utt. Bet nevajaga jūsu nesaskaņās iejaukt bērnu.
Nav jau jātiekas viņiem katru dienu.
17.11.2013 19:45 |
 
10 gadi
Reitings 5181
Reģ: 29.01.2009
Nav jau jātiekas viņiem katru dienu.

Un nav jādod nauda vai jādzīvo uzreiz kopā.
17.11.2013 19:47 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (4)