Seksa biežums?

 
Reitings 35
Reģ: 13.11.2013
Sveikas dāmas :)

Vēlējos pajautāt jautājumu sieviešu dzimuma pārstāvēm... būtībā man ir izveidojusies tāda situācija (jāsaka, ka tā jau ir ieilgusi), ka esmu kopā ar meiteni, kas man patiešām patīk, un ar kuru iespējams vēlētos kādreiz veidot ģimeni. Esam kopā jau 4 gadus, no kuriem apmēram 3 dzīvojam kopā. Lieta tāda, ka jau kādu laiku (iespējams ar kaut kādiem pārtraukumiem kad viss ir daudz maz ok) ir, ja tā var teikt, nesakritība saistībā ar to, cik kuram gribas seksa ;) Nu, piemēram, manai draudzenei dažreiz pat gribas tikai 1 reizi nedēļā, dažreiz 2, 3 - diezgan reti... Man personīgi seksu gribētos vismaz 3-4 reizies nedēļā... Abi esam 24 gadus jauni :) Situācija būtībā ir tāda, ka gandrīz vislaik jūtos kā nogribējies tēviņš un tiešām parādās tāda sajūta, ka vienkārši, ja kādreiz dzīvē būs iespēja vienkārši truli nodarboties ar seksu (pa kreisi :() tad to arī darīšu, jo vienkārši ir seksa trūkums organismā. Esmu normāls puisis un nekad negribētu krāpt savu mīļoto, tāpēc esmu tādos kā sirdsapziņas pārmetumos par to ka vispār par kaut ko tādu iedomājos. Šķiet jau lieki piebilst, ka tomēr sekss ir arī daļēji fiziska vajadzība, ne tikai emocionāla... Līdz ar to tiešām nezinu kā tālāk dzīvot šajā sakarā...

Labprāt uzklausītu kādus ieteikumus, kas varbūt par vainu, vai varbūt es gribu par daudz un nav meiteņu, kas vispār tik daudz grib... vai varbūt manai draudzenei nezkāpēc negribas... Jo tiešām negribas izjaukt attiecības tikai dēļ seksa, bet ja tā turpināsies un dzīvošu seksuāli neapmierināts, visticamāk tas ir tikai laika jautājums, kad pievienošos tiem vīriešiem, kas laiž pa kreisi.... :(

P.S. ceru, ka ta nav kļūda, ka šādu jautājumu šajā forumā uzdevu :| ...

Paldies
13.11.2013 20:13 |
 
Reitings 309
Reģ: 17.06.2013
Nu tad noskaties
15.11.2013 13:03 |
 
Reitings 597
Reģ: 12.07.2013
Nu tad noskaties

Nez vai skatīšos. Nu kas tad tur tāds ir. Nav laika skatīties visādus citu izgudrotus stāstus (pasakas).
15.11.2013 13:05 |
 
Reitings 597
Reģ: 12.07.2013
Ja tu gribi mani pēc tās filmas uz kaut kādiem secinājumiem izvest tad vari necerēt - pēc filmām es par dzīvi nespriežu. Mana filma secinājumiem ir pati dzīve nevis tas surogāts ko sauc par mākslu.
15.11.2013 13:07 |
 
Reitings 309
Reģ: 17.06.2013
15.11.2013 13:11 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Daudz slēpjas vārdā ''interese''. Ja cilvēku interesē grāmatas, viņš tās lasa! Ja mani interesē skaistumkopšana, pucēšos uz nebēdu.
Ja sievietei seksu ne īpaši gribas, tad acīmredzot nav TIK liela interese, lai to realizētu biežāk.

Tavs uzdevums - radīt interesi. To nav jēgas darīt ar replikām un pārmetumiem. Liec viņai justies seksīgai, iekārojamai. (Cilvēkiem patīk rūpēties par saviem ''talantiem''. Ja Tu skaisti glezno, tad visticamāk.. gleznosi biežāk par cilvēku, kuram nesanāk :) )
Varbūt, viņai kaut kas līdz galam jūsu dzimumdzīvē nešķiet tik vilinošs.. runājiet.. ļauj viņai atklāt savas vēlmes, fantāzijas :)
15.11.2013 13:15 |
 
Reitings 597
Reģ: 12.07.2013
Daudz ko var iemacities

Treileri noskatījos. Un?
15.11.2013 13:16 |
 
Reitings 1853
Reģ: 27.01.2011
ai, tak tas viss, dari tā, dari šitā viņam nelīdzēs 100 punkt. tur nekad nekas vairs nebūs, varu saderēt :D ja reiz tik daudz kas jau ir izmēģināts, bet meitene nenāk pretī pat mazliet, tad jautājums, vai maz vispār vērts censties? jo izklausās ka viņai ir pie kājas. varbūt vienu reizi viņam izdosies viņu pielauzt, jo būs baigi centies, bet ilgtermiņā tur nekas nebūs. diezvai pacels to viņas libido.
tev vienkārši jaatrod meitene kas grib tikpat bieži kā tu....
15.11.2013 14:15 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
var pacelt libido, ja ir vēlme to darīt. bet, ja sieviete to nevēlas risināt vai viņai vsp nešķiet, ka kkas nebūtu kārtībā, tad jau tas arī nemainīsies. tu kā vīrietis, diemžēl, viņai nevarēsi pacelt. iespējams, viņa apzinās, ka nav īsti tā, kā vajag, bet neies tak atzīties un vieglāk novelt vainu uz tevi, ka tu esi vainīgs, ka tev tik bieži gribās..ja viņa ir pārliecināta par savu taisnību, tad diez vai viņa atzīs, ka viņai ir kāda problēma. vienīgais, ja viņa pavilksies aiziet pie kāda speciālista kopā, varbūt atrisināt ko. jo vai nu viņa nesaprot, ka jums vsp kkas jārisina vai baidās atzīties, ka saprot, ka tā kā ir, nav īsti labi.
15.11.2013 14:34 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Zini, es negribu but launa un nosist visu velmi, bet nu nebus tur nekas vairs, vilciens aizgajis. Jus mullajaties kopa tikai tapec, ka ta pierasts, bet laimigi neesat. Jus izniekojat savu dzivi un kaa zini, neviens nav muzigs.

Jus abi saprotat, ka nav un nebus, parak ilgs laiks ir pagajis lai kas mainitos, cilveki nemainas, vismaz ne sadas lietas, nu vismaz ne ar to pasu partneri. Un tam nav sakara ar to otru, vienkarsi nesaskan, nav lemts, sauc ka gribi. vai tiesam velies attapties pec vel 4 gadiem un redzet, ka nekas joprojam nav mainijies? tev sevis zel nav? Un ja jums uzradisies berni, tici man, sexbus labi ja reizi pusgada. berni, seksuali neaktivam sievietem, ir lieliska atruna
16.11.2013 12:15 |
 
Reitings 15
Reģ: 02.04.2010
RG, varbūt paskaties savā pagātnē. Neesi līdz šim pieļāvis kļūdas un tāpēc meitene tā izturas, jo tev vairs neuzticas? Ne vienmēr sievietes jāvaino pie visa, kas notiek attiecībās, visticamāk tev pašam ir kādas problēmas, kuras šeit neatklāj.

Vai jums jau ir kādi panākumi attiecībās pa šīm dienām? Kaislīgs sekss vai sagādājat viens otram pozitīvas emocijas? ;) Gaidam jaunumus no tevis.
16.11.2013 13:09 |
 
Reitings 35
Reģ: 13.11.2013
Ja ar kļūdam ir runa par krāpšanu, tad nē, nekas tamlīdzīgs nav bijis VISPĀR nekad :)

Esam par šo visu izrunājušies un viņa saka ka gribot seksu, bet pie vainas esot dažādi sīkumi, kāpēc nesanāk tik bieži: bieži neejam kopā gulēt (vēli strādāju), dažreiz tiešām nelaikā uzprasos (kad, piemēram, viņa taisās iet gulēt vai kā tamlīdzīgi), suns, ar savu ņemšanos pa māju traucējot, mana draudēšana arī nenākot pa labu, seksa garums ir par ilgu, ikdienišķs nogurums/stress, sports...

Jebkurā gadījumā nolēmām, ka visu, kur esmu pie vainas šajās lietās novērsīšu un lai nesanāk neīstā laikā, laiku kontrolēs viņa,v arī seksa garumu :) jo man 99,99% vienmēr ir īstais laiks :D ja galu galā no šitā visa pasākuma nekas nesanāks (man būs tik un tā daudz par maz), tad visticamāk būs jāpārtrauc attiecības, jo arī viņa labi saprot, ka mans seksa deficīts ilglaicīgi attiecībām par labu nenāks. Viņa arī ir auguši šķirtā ģimenē tāpēc nevēlas to saviem bērniem.

Tā kā zinot, ka ir bijis senāk tā ka bija ok tas biežums, ceru, ka šo visu problēmu izrunājot būsim nonākuši pie secinājumiem, ko kopdzīvē izmainīt tā lai nebūtu lieku šķēršļu baudīt intimitāti. Ļoti ceru, ka tas viss izdosies.

P.S. vakar bija pirmie pārrunu "augļi", cerams, ka ne pēdējie ;)
16.11.2013 13:54 |
 
Reitings 1853
Reģ: 27.01.2011
tas ka tur kaut kas būs ilgtermiņā, man vienalga neticas, bet nu..veiksmi :D
16.11.2013 14:06 |
 
Reitings 1997
Reģ: 30.06.2009
Ehh,ja vien es zinātu pateikt kāpēc man gribas,tas ir, negribas,biežāk kā reizi vai divas mēnesī.Te vismaz meitene zināja atbildēt kāpēc tā,bet es varu vien noraustīt neziņā plecus.Kko mainīt gribu,bet nav ne jausmas kā.
16.11.2013 19:25 |
 
Reitings 4
Reģ: 17.11.2013
Sveiki visiem.
Palasīju RG un nodomāju, ka man ir ļoti līdzīga situācija

Esmu attiecībās ar meiteni jau 2 gadus. Abi nu jau esam 20 gadu veci un joprojām mums nav bijis sekss. Esmu ilgi nomocījies mēģinot visādākos veidos viņu aplidot un nekas nav līdzējis.. Uzskatu, ka meitenei vienkārši bail no grūtniecības u.c. negatīvām sekām, kas reāli ir muļķīgi, ja ņem vērā to, ka atbalstu kontracepcijas lietošanu... Mīlam viens otru ļoti, attiecībās arī kaislību netrūkst, tikai līdz pašam aktam nonākuši neesam. Kā RG man arī ir grūti to izturēt un es zinu, ka citi puiši jau sen būtu likušies mierā un meklējuši gribošāku/drosmīgāku sievieti. Bet es viņu tik ļoti mīlu! :) Nav gājusi runa par seksu pēc kāzām.. ar to viss ok. BET... kpc negrib?
Šī situācija labi iegrauj pašvērtējumu, man visu laiku šķiet, ka esmu kļuvis viņai neinteresants vai nepievilcīgs. Bet viņa saka ka tā jau nav un ļoti mīlot mani.. Viņa nav kautrīga, nav kompleksaina. Ar labu augumu, es arī neuzskatu, ka būtu nepievilcīgs.. Mums arī īsti laika nav ar to nodarboties, jo abi studējam un mācamies.. reti tiekamies.. tam jau vajadzētu padarīt tikšanās reizes vēl karstākas, bet tā tas nenotiek... :(

Mans jautājums ir šāds: Kas varētu būt par iemeslu tam, ka meitenei nav "gribuļa" nodarboties ar seksu, jo attiecībās To vajag.
Bailes- vai tiešam?
Atrunas?
Stress?
17.11.2013 12:19 |
 
10 gadi
Reitings 5180
Reģ: 29.01.2009
Normunds, varbūt viņa ir nevainīga?
17.11.2013 12:22 |
 
10 gadi
Reitings 5180
Reģ: 29.01.2009
Normunds trakulis
17.11.2013 12:23 |
 
Reitings 536
Reģ: 24.02.2013
2 gadi :D čali, tas ir nožēlojami.
17.11.2013 12:33 |
 
Reitings 4
Reģ: 17.11.2013
jā, viņa ir...
Bet vai tas ko maina, visi tiek tam pāri un kpc gan par kko jābaidās..

amon... labāk paklusē, ja nespēj sniegt konstruktīvu atbildi.
17.11.2013 12:54 |
 
10 gadi
Reitings 5180
Reģ: 29.01.2009
Bet vai tas ko maina, visi tiek tam pāri un kpc gan par kko jābaidās..

Protams, ka visas tiek pāri, bet iekšēji ir bailes par sāpēm, asinīm, nemākulību, par to kā tas vispār būs utt.
17.11.2013 12:58 |
 
Reitings 4
Reģ: 17.11.2013
saprotu, dzosefine.

Bet vai Tev nešķiet, ka nepieciešams meitenei savā ziņā uzņemties šo atbildību un spert šo soli, ja tas otram ir tik svarīgi, lai savā ziņā kāptu attiecībās? :)
17.11.2013 13:07 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits