Seksa biežums?

 
Reitings 35
Reģ: 13.11.2013
Sveikas dāmas :)

Vēlējos pajautāt jautājumu sieviešu dzimuma pārstāvēm... būtībā man ir izveidojusies tāda situācija (jāsaka, ka tā jau ir ieilgusi), ka esmu kopā ar meiteni, kas man patiešām patīk, un ar kuru iespējams vēlētos kādreiz veidot ģimeni. Esam kopā jau 4 gadus, no kuriem apmēram 3 dzīvojam kopā. Lieta tāda, ka jau kādu laiku (iespējams ar kaut kādiem pārtraukumiem kad viss ir daudz maz ok) ir, ja tā var teikt, nesakritība saistībā ar to, cik kuram gribas seksa ;) Nu, piemēram, manai draudzenei dažreiz pat gribas tikai 1 reizi nedēļā, dažreiz 2, 3 - diezgan reti... Man personīgi seksu gribētos vismaz 3-4 reizies nedēļā... Abi esam 24 gadus jauni :) Situācija būtībā ir tāda, ka gandrīz vislaik jūtos kā nogribējies tēviņš un tiešām parādās tāda sajūta, ka vienkārši, ja kādreiz dzīvē būs iespēja vienkārši truli nodarboties ar seksu (pa kreisi :() tad to arī darīšu, jo vienkārši ir seksa trūkums organismā. Esmu normāls puisis un nekad negribētu krāpt savu mīļoto, tāpēc esmu tādos kā sirdsapziņas pārmetumos par to ka vispār par kaut ko tādu iedomājos. Šķiet jau lieki piebilst, ka tomēr sekss ir arī daļēji fiziska vajadzība, ne tikai emocionāla... Līdz ar to tiešām nezinu kā tālāk dzīvot šajā sakarā...

Labprāt uzklausītu kādus ieteikumus, kas varbūt par vainu, vai varbūt es gribu par daudz un nav meiteņu, kas vispār tik daudz grib... vai varbūt manai draudzenei nezkāpēc negribas... Jo tiešām negribas izjaukt attiecības tikai dēļ seksa, bet ja tā turpināsies un dzīvošu seksuāli neapmierināts, visticamāk tas ir tikai laika jautājums, kad pievienošos tiem vīriešiem, kas laiž pa kreisi.... :(

P.S. ceru, ka ta nav kļūda, ka šādu jautājumu šajā forumā uzdevu :| ...

Paldies
13.11.2013 20:13 |
 
Reitings 35
Reģ: 13.11.2013
Jā varbūt reāli jāpamēģina man tagad nedot :D tas arī būtu interesanti redzēt kā viņa reaģētu :D
13.11.2013 23:46 |
 
Reitings 1
Reģ: 13.11.2013
Man šķiet, ka jums abiem nepieciešams savas problems izrunāt.
Reizēm attiecības iezogas rutīna. vai esi viņai izteicis savas domas un viņu uzklausījis.
13.11.2013 23:48 |
 
Reitings 153
Reģ: 29.07.2010
dzosefine-ir gan! bet katram tas ir savadak svarigi! un ta ka vinam nespid tik daudz,cik gribetos,tas dienas,kuras paiet bez seksa,vismaz attureties runat par to un neizradit nekadu interesi! paskatities kada tad butu attieksme!
13.11.2013 23:50 |
 
Reitings 3146
Reģ: 30.12.2012
viss skaidrs, jums tur viss ir sa.... dēļ tā bildinājuma un šķiršanās. saplēsta un salīmēta vāze nekad nebūs kā jauna, bet vienmēr jau citu vāzi var nopirkt vietā.
14.11.2013 00:04 |
 
Reitings 5941
Reģ: 30.10.2009
Es gan domaju, ka tur dzilak attiecibas kaut kas nav laga, tapec vina ta, iespejams pat neapzinati, zino par kaut ko.

Nesaprotu, kapec daudzas ta uzedusas uz RG draudzeni, ka visas problemas vina. Stastam ir vairak neka 1 variants, labprat meiteni uzklausitu ari. Iespejams, ka vina pati isti nesaprot kapec ta notiek, bet, piespiezoties negribot seksu, radisies riebums vai vienaldziba pret partneri.

RG - par to, ka citu nemsi prieksa, ja milota nedos, to labak savai draudzenei nesaki. Ja pateici, tad varbut radiji vina drausmigas sajutas un uzticibas zudumu- tad tagad vina sapes gaida to mirkli, kad nokrapsi un tapec ari ir uzvilkta par sikumiem.
14.11.2013 00:05 |
 
Reitings 161
Reģ: 03.10.2013
Ir protams visām tā bijis, ka kkas uznāk, nu nevelk un viss. Nu vismaz man.... Bet ja vīrietis man rūp un viņš to vēlas biežāk nekā es, ir jau arī citi veidi kā viņu apmierināt, lai viņam pašam tas nebūtu jādara. Bet ja viņa to nevēlas darīt, tad jau vaina laikam ir viņā(kkādā ziņā, neliels egoisms laikam)... Tie ir tikai mani uzskati.
14.11.2013 06:07 |
 
Reitings 460
Reģ: 31.07.2013
..mm..es domāju, ja nav kārtībā attiecībās psiholoģiskā līmenī,tad arī nebūs sexa....emocionāli ir jābūt uz viena viļņa...
14.11.2013 08:06 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
1-3x nedēļā vēl ir ciešami. citām te nav mēnešiem ilgi sex:D , bet vispār var saprast kā ir ,tad ja gribas,bet atraida..
varbūt vajag citādāku piegājienu..savādākas pozas?vienu reizi 1h ilgu seksu, nākamo reizi 15minūtes ilgu? tā lai ir abiem labi.
14.11.2013 09:06 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
ja ir zudusi pavisam interese par otru seksuālajā jomā,tad var dod padomus, cik uziet,taču nekas nelīdzēs, tā ka jāsaprot vai Tu viņai vēl interesē seksuāli
14.11.2013 09:08 |
 
Reitings 2094
Reģ: 12.09.2012
katru nakti 1 reiz ,gribetos jau vairak...kopa 7 gadus ,bet velme ir ,intresanti kopa ari.
14.11.2013 09:09 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
domāju, ka viņai ir problēmas ar libido. un to tā nevar atgriezta ar jaukām vakariņām restorānā. vislabāk jau būtu jums abiem kopā aiziet pie seksologa, bet, vai šāds piedāvājums viņu neaizvainos? tāpat, ka, ja cilvēku aicina pie psihologa, daudzi uzskata, ka nav jāiet, jo nav jau traks. domāju, ka tikai pie kompetenta cilvēku varētu atrisināt libido problēmu. nedomāju, ka tas ir arī aizvainojums no pagātnes no tavas puses, jo tā problēma jums arī bija pirms pašķiršanās.
tie sievietes izteikumi, par kuriem minēja, liecina arī par to, ka viņa jūtas izmantota. un attiecīgi visa mīļošanās un priekšspēle viņai liks justies uzpirktai, jo zina tāpat, kas tam sekos. varbūt kādu brīdi, kamēr vari izturēt, esi atturīgāks pirms seksa? tas ir, tā lai viņa nenojaustu, ka tu to gribi. bet ikdienišķās situācijās velti viņai vairāk uzmanības. varbūt tava uzmanība ir par daudz? un tāpēc viņai ir visu laiku domas, ka tu nepārtraukti gribi intimitāti?
katrā ziņā viņa jau droši vien neatzīst, ka viņai ir kādas problēmas ar libido un tamlīdzīgi?
varbūt pasaki, ka vēlies aiziet pie seksologa kopā un atrisināt jūsu biežuma problēmu. un noskaidrot, ka varbūt tiešām tas ir pārāk bieži. un tad nu tagad darīt?
ar medikamentu palīdzību, kā arī dabiskiem līdzekļiem var paaugstināt libido, bet no sākuma ir jānoskaidro, vai tur ir tā vaina. atceries, ka jebkādus medikamentus jālieto tikai pēc ārsta norādījumiem. vari viņu mēģināt sākt barot ar augļiem, dārzeņiem un citām lietām, par kurām saka, ka paaugstina libido.
vēl sakot, ka ar seksu mazāk gribot nodarboties, ja apkārt valda nekārtība. nav jābūt lielai nekārtībai, bet kārtīga istaba tomēr arī ko iespaido. nejaukt lūdzu ar pedantismu. varbūt jums mājās ir remonti vai jūs neesat uzcītīgi mājas sakopšanā?
14.11.2013 09:20 |
 
Reitings 135
Reģ: 29.01.2009
Vienīgais,ko tu labu vari izdarīt,ir griezties pie viņas un izrunāties.
Tas,ka tu šeit esi atklājis diskusiju,izskatās pēc tā,ka tu gribi zināt,cik katrai bieži ir dzimumattiecības. :D Bet ja nopietni, te būs tev 100 un 1 atbilde,bet neviena nebūs īstā,jo patiesību jau zin tikai tava draudzene.
Neaizmirsti,ka viena pagale nekad nedeg.
14.11.2013 09:22 |
 
Reitings 1717
Reģ: 24.05.2013
Ja visu jau esi izmēģinājis un nekas nemainās, tad iespējams nākotnē būsi viens no tiem, kas medī seksa saitos.
Kad būs kopēji bērni ( ja vispār būs, jo bèrni rodas nodarbojoties ar seksu), tad viņai būs labs iemesls, lai tu seksu dabūtu reizi pusgadā :-D jo viņa vienmēr būs aizņemta ar bērniem :-D Labs iemesls, lai tu vispār būtu, bet turētos pa gabalu no viņas.
14.11.2013 09:40 |
 
Reitings 3995
Reģ: 11.07.2009
Vrb tu par daudz sevi slavē? Es nezinu...man šķiet, ka sievietes "necepjas" tāpat vien. Iespējams, ka tu kko dari viņai ne pa prātam, iespējams, ka te pie vainas pagātnes aizvainojums.

Vrb viņai mīlēšanās sagādā diskomfortu? Ir kādas veselības problēmas, kuru dēļ ir sāpīgi?
14.11.2013 09:57 |
 
Reitings 5481
Reģ: 17.08.2010
Izskatās, ka visas cosmo dāmas ir īsti seksa monstri ar lielu libido :D es vnk fiziski nevarētu katru dienu mīlēties. No treniņiem atnākot, gribu tikai gulēt; ja bijusi smaga darba diena, tad arī nekādi gultas prieki nav prātā. Paldies Dievam, ka ar draugu šajā jomā mums saskan un nebāžamies otram virsū, kad redzam, ka otrs piekusis.

Līdz ar to jautājums par to, kāda ir Tavas draudzenes ikdiena? Varbūt darbā stress, garas darba dienas.. fizisks un morāls nogurums ikdienā noteikti neiet kopā ar seksu.
14.11.2013 10:03 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Jums ir nesaderība. Vienam dzimumtieksme spēcīgāka nekā otram. Tur nav nekas normāls vai nenormāls, tā vienkārši ir.
14.11.2013 10:04 |
 
Reitings 3995
Reģ: 11.07.2009
fizisks un morāls nogurums ikdienā noteikti neiet kopā ar seksu.


Liels un treksn + !
14.11.2013 10:06 |
 
10 gadi
Reitings 2594
Reģ: 08.03.2013
Paņemat vīna pudeli, dzerat un izrunājat visu kas uz sirds. Bet bez kašķiem. Vienkārši runājiet. U, tad arī atklāsies, kas nepatīk, kāpēc viss tā noticis. Uzdod jautājumus. Bet ar tādu norunu, ka ka runājaties.
14.11.2013 10:14 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Man ir bijušas attiecības, kur es biju tā neapmierinātā. Man nepietika ar 1-2 reizēm nedēļā, jutos negribēta. Galu galā izšķīrāmies, jo es negribēju visu mūžu dzīvot ar sajūtu, ka mani grib tikai pēc grafika, kad sakāpj spiediens, nevis tāpēc, ka es esmu seksīga, patīku viņam utt.
14.11.2013 10:36 |
 
Reitings 1717
Reģ: 24.05.2013
Ir labi, ja saprot, ka otrs ir noguris. Ir tādi, kas neko nejēdz. Esi nostradājusi14stundas pārnākot mājās esi spējīga ielīst dušā, aizràpot līdz gultai un izslègties. Bet viņš pabeidz skatīties savu filmu, atnāk, pamodina un cenšas uzràpties virsū. Ja nedod, tad apvainojas un nerunà.
14.11.2013 11:27 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits