Seksa biežums?

 
Reitings 35
Reģ: 13.11.2013
Sveikas dāmas :)

Vēlējos pajautāt jautājumu sieviešu dzimuma pārstāvēm... būtībā man ir izveidojusies tāda situācija (jāsaka, ka tā jau ir ieilgusi), ka esmu kopā ar meiteni, kas man patiešām patīk, un ar kuru iespējams vēlētos kādreiz veidot ģimeni. Esam kopā jau 4 gadus, no kuriem apmēram 3 dzīvojam kopā. Lieta tāda, ka jau kādu laiku (iespējams ar kaut kādiem pārtraukumiem kad viss ir daudz maz ok) ir, ja tā var teikt, nesakritība saistībā ar to, cik kuram gribas seksa ;) Nu, piemēram, manai draudzenei dažreiz pat gribas tikai 1 reizi nedēļā, dažreiz 2, 3 - diezgan reti... Man personīgi seksu gribētos vismaz 3-4 reizies nedēļā... Abi esam 24 gadus jauni :) Situācija būtībā ir tāda, ka gandrīz vislaik jūtos kā nogribējies tēviņš un tiešām parādās tāda sajūta, ka vienkārši, ja kādreiz dzīvē būs iespēja vienkārši truli nodarboties ar seksu (pa kreisi :() tad to arī darīšu, jo vienkārši ir seksa trūkums organismā. Esmu normāls puisis un nekad negribētu krāpt savu mīļoto, tāpēc esmu tādos kā sirdsapziņas pārmetumos par to ka vispār par kaut ko tādu iedomājos. Šķiet jau lieki piebilst, ka tomēr sekss ir arī daļēji fiziska vajadzība, ne tikai emocionāla... Līdz ar to tiešām nezinu kā tālāk dzīvot šajā sakarā...

Labprāt uzklausītu kādus ieteikumus, kas varbūt par vainu, vai varbūt es gribu par daudz un nav meiteņu, kas vispār tik daudz grib... vai varbūt manai draudzenei nezkāpēc negribas... Jo tiešām negribas izjaukt attiecības tikai dēļ seksa, bet ja tā turpināsies un dzīvošu seksuāli neapmierināts, visticamāk tas ir tikai laika jautājums, kad pievienošos tiem vīriešiem, kas laiž pa kreisi.... :(

P.S. ceru, ka ta nav kļūda, ka šādu jautājumu šajā forumā uzdevu :| ...

Paldies
13.11.2013 20:13 |
 
Reitings 1196
Reģ: 28.01.2013
Nelasīju visu diskusiju, bet, ja tu sievieti nostādīsi fakta priekšā, ka "ja tas un tas.., tad būs mīļākā", tur nu no tā labāks/biežāks sekss neradīsies.

+++
Ja nekādi nevarat rast kompromisu par seksu, tad jāšķiras, nevis jādraud draudzenei ar krāpšanu, jo tā tu neko nepanāksi, tikai radīs draudzenē riebumu pret sevi (ja man pusis tā pateiktu, noteikti sāktu just ļoti negatīvas emocijas pret viņu). + Katram ir savs libido - ja viņa grib reizi nedēļā, tas ir ir tikpat normāli, kā tas, ka tu gribi biežāk - viņa nav slima, jocīga va frigida, jums ir vienkārši dažādi libido.
13.11.2013 21:55 |
 
Reitings 35
Reģ: 13.11.2013
SO.SO - labi, tad nu lai ir lielā kārts vaļā.......... pirms 2,5 gadiem bildināju viņu, tas bija laikā, kad viss bija super un sapratu ka, gribu visu dzīvi ar viņu nodzīvot... pēc apmēram pusgada, kopš saderināšanās sākās dažādi ķīviņi - lieli ķīviņi... tagad jau grūti atcerēties precīzi kas un kā, bet nu godīgi varu teikt, ka šis faktors no mana skata punkta bija vismaz 40% vērts lai beigtu attiecības, jo līdz ar strīdiem palika arī seksa mazāk - loģiski. Lielāko daļu strīdu viņa uzvilkās par sīkumiem, dusmojās 5h, nepieņēma atvainošanos, vislaik pieminēja kkādu manus pagātnes izteicienus, kad kaut ko strīdā esmu pateicis, par ko vienmēr pēc 5min atvainojos... utt... tas viss palika drausmīgi neciešami (tiešām aizgāja gandrīz pat līdz tam ka nacās kauties :D), tad mēs izšķīrāmies pavisam....... pagāja kāds laiciņš, un viņa man uzrakstīja - bijām sarunājuši, ka paliksim daudz maz par draugiem un vismaz neleksimies nereāli, it īpaši jo viņai ir no Alūksnes un viņai Rīgā radi nav, ja nu kas dzīvē notiek un vajag palīdzību - esmu normāls puisis un man tas šausmīgi netraucētu.

Kad bijām šķīrušies viņai protams bija vairāki aplidotāji ar kuriem gāja uz randiņiem utt, tomēr gribēju atgriezties pie manis, abiem seksa kādu laiciņu nebija bijis, viņa piedāvāja vienu seksiņu, es, protams, kā nogribējies vīrietis neatteicu :D tad nu pēc kaislīga seksiņa viss atsākās, lēnā garā... atkal esam kopā. diemžēl pārdzīvojumi ir bijuši lieli un kkāds aizvainojums mums abiem ir palicis.

Nedomāju ka tā ir pati galvenā problēma, jo pat pirms izšķiršanās bija problēmas ar seksa deficītu... viss trādi rīdi situāciju noteikti neuzlaboja. Bet mīlestība un jūtas nepazuda... samazinājās protams, dēļ visiem aizvainojumiem utt... bet esam laimīgi kopā. it kā... vismaz tik tālu ka man ir seksa deficīts.
13.11.2013 22:00 |
 
Reitings 299
Reģ: 03.04.2013
Mums ir ideāla saderība ( vismaz reizi dienā,citreiz divas,trīs) un esam kopā 8 gadus.

RG,varbūt OK. ir sākusi lietot?
13.11.2013 22:00 |
 
Reitings 35
Reģ: 13.11.2013
LiiLiiyy - nē :)
13.11.2013 22:02 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
bet to libido daudz kas var ietekmēt, arī partneris. ar vienu gribas visur un vienmēr, ar citu var būt tāds...meh... labāk paskatīties televizoru. un nekādi draudi nelīdzēs, būs tikai sliktāk. bet šajā gadījumā tā varbūt ir tikai ilgstošu attiecību rutīna.
13.11.2013 22:05 |
 
Reitings 1972
Reģ: 06.11.2013
Ir cilvēki, kas ilgi un dikti atceras aizvainojumus un izteicienus, kurus nevar palaist vaļā. Varbūt kas palicis neizrunāts un viņa nevar tam tikt pāri. Bet cik ilgi tad tā var? Labi, padusmojies tā normāli nedēļu, bet tad ar laiku tam visam būtu jāpazūd. Viņa nav teikusi, kāpēc ir tā? Kāpēc negrib tik bieži seksu (izņemot "vnk negribas")?
13.11.2013 22:13 |
 
Reitings 3350
Reģ: 29.01.2009
Man liekas, ka pienak bridis, kad sieietei vnk negribas un viss, nav ko filozofet kapec?
13.11.2013 22:13 |
 
10 gadi
Reitings 5180
Reģ: 29.01.2009
Nu ja... Tu esi viņai bijušais.
Nu pēc atkal saiešanās kopā, liekas,ka attiecības īsti nav uzlabojušās. Un, iespējams, meitene par to regulāri iedomājas, un domā, ka patiesībā nemaz tāda lielā LOVE tur nav, tik tīri izdevīgums vai pieradums.
13.11.2013 22:13 |
 
Reitings 3146
Reģ: 30.12.2012
NAV SIEVIETES, KURAS NEDOD, IR VĪRIEŠI, KURI NEPROT PAŅEMT!
13.11.2013 22:14 |
 
Reitings 1972
Reģ: 06.11.2013
Vispār, daži cilvēki vnk paliek slinki. Vienreiz negribas, otrreiz un tad sākas - labāk TV paskatīties, labāk pie pc pasēdēt, kāpēc lai izkustētos, ja tpt ir viss normāli? :D Ja viņa pati pieļautu situāciju, kad nedēļā ir kādas 4-5x, tad vrbt pierastu un tad jau pašai gribētos...
13.11.2013 22:15 |
 
Reitings 35
Reģ: 13.11.2013
dzosefine - mums arī tagad ir bijuši strīdi par šo situāciju un arī dažiem citiem sīkumiem, kuros esmu teicis, ka es nevēlos vairs otro reizi turpināt ar visu šo... vai nu atkal būs labi kā bija, vai man to nevajag... viņa nekad negrib šķirties no manis... un es vislaik viņai dodu iespēju... viņa nekad nevar godīgi pateikt kas un kāpēc :( man arī jau liekas ka varbūt izdevīgi un pieradums, ne tāpēc ka tas tā mērķtiecīgi domāts, bet tas vienkārši tā ir!
13.11.2013 22:17 |
 
Reitings 35
Reģ: 13.11.2013
pure heroine - tu varbūt pasniedz kādas privātstundas? Jo cik es zinu paņemšana ar varu saucas izvarošana :) un kā iepriekš minēju, paņemt, kad redzu ka līdzcilvēkam negribas gluži nekādu lielo baudu nesagādā...
13.11.2013 22:19 |
 
Reitings 680
Reģ: 16.07.2013
RG - izskatās, ka abi esat egoistiski. Tu, ka uzreiz vismaz domās pats priekš sevis draudi viņai ar krāpšanu (diezgan zemiski), un viņa, kas ar visu savu zemo libido nepiekāpjas tev un nemēģina seksuāli atraisīties. Man pašai 1,5g. ar draugu bija problēmas, ka viņš VISU LAIKU grib. Es biju dusmīga, man tas besīja, bet cik varēju pieskaņojos. Tagad ir otra galējība, viņš grib retāk kā es, kopš dzīvojam gadu kopā un es būtu laimīga pagriezt laiku atpakaļ :D Libido nav akmenī iekalts, abi varat piestrādāt pie tā.
13.11.2013 22:20 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
NAV SIEVIETES, KURAS NEDOD, IR VĪRIEŠI, KURI NEPROT PAŅEMT!

Ir aseksuaalas sievietes un ir sievietes, kuraam deelj temperamenta, hormonu liimenjiem gribaas mazaak. Tad veel ir taada lieta kaa seksuaalaa saderiiba. Var buut taa, ka vienam un tam pasham viirietim pirmaa draudzene ir negribosha, bet naakamaa ir kaa traka tikai no viena vinja pieskaariena vien.
13.11.2013 22:22 |
 
Reitings 414
Reģ: 03.02.2013
NAV SIEVIETES, KURAS NEDOD, IR VĪRIEŠI, KURI NEPROT PAŅEMT!


Āmen.
Un tas nav tikai tā, ka neproti tiešām paņemt, to konkrēto mirkli, bet vispār - kā tu pret viņu izturies, kas tu esi par cilvēku, viss. Varbūt vienkārši Tu viņu vairāk neuzvelc vispār.
13.11.2013 22:24 |
 
10 gadi
Reitings 5180
Reģ: 29.01.2009
Nu domāju,ka tur ir pieradums+izdevīgums kopā. Kā jau minēji, viņai radi Rīgā nav, darbs te ir. Ja jūs izšķiraties - viņa negribēs pamest darbu, visa tā pārvākšanās un jaunas dzīvesvietas meklēšana, stress, pārmaiņas utt Tas viss ir tik piņķerīgi un šī drošības sajūta pazūd. Viņai ērtāk ir iedot vienreiz nedēļa un justies it kā "izdarījusi" savu pienākumu.
Ja viņa nespēj "norīt" kaut kādu aizvainojumu, pat pēc atkārtotas saiešanas kopā, tad arī pēc 3 gadiem nekas nemainīsies un viņa cels to pašu veco "skeletu" ārā no skapja.
13.11.2013 22:26 |
 
Reitings 35
Reģ: 13.11.2013
Saulains_rīts - neesmu draudēji, ka tagad iešu rīt krāpt!!! esmu vienkārši nostādijis fakta priekš, citēju pats sevi: "ja tas šitā turpināsies, nevarēšu visu mūžu pašapmierināties līdz ar to risks ka man varētu parādīties kādreiz mīļāka ir liels... "

Es savu draudzeni mīlu un negribu nākotnē radīt bērnus un tad sava seksa trūkuma dēļ sačakarēt ģimeni, jo es esmu cilvēks un jūtu, ka tāds risks varētu pastāvēt... visvairāk nevēlos lai mani bērni jebkad augtu bez abiem vecākiem... es personīgi nevarētu nebūt viņiem blakus...

Tāpēc es to saku. Ar domu, ka ja viss nemainīsies šajā sakarā, tad es nekad neiešu līdz tam, ka atkal viņu bildināšu, apprecēšu un ar viņu radīšu bērnus, jo man vienkārši negribēsies būt tai cūkai kas to visu dzīves laikā iespējams sačakarēs!!!
13.11.2013 22:29 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Ar domu, ka ja viss nemainīsies šajā sakarā, tad es nekad neiešu līdz tam, ka atkal viņu bildināšu, apprecēšu un ar viņu radīšu bērnus, jo man vienkārši negribēsies būt tai cūkai kas to visu dzīves laikā iespējams sačakarēs!!!

Nevajag visu vainu njemt uz sevi. Patiesiiba ir taada, ka tava meitene visu chakeree, jo negrib uzlabot situaaciju vai mekleet kompromisu.
13.11.2013 22:31 |
 
Reitings 35
Reģ: 13.11.2013
dzosefine - diemžel es apzinos ka tāds risks ir ļoti augsts... lai gan zinu, ka īstenībā viņa mani mīl, nu vismaz tik daudz ka uzticās man kā tuvākajam cilvēkam uz pasaules, lai gan pieļauju iespēju, ka tiešām, kā Delliah teica, varbūt es jau vairāk viņu neuzvelku. Protams, laiks iet, cilvēki mainās. Ja viņa man pateiktu ka tā ir, mēs noteikti šķirtos un es atrastu kādu kuru es uzvilktu :D bet es nez, kas īsti tajā visā ir par vainu...
13.11.2013 22:32 |
 
10 gadi
Reitings 5180
Reģ: 29.01.2009
Nevajag visu vainu njemt uz sevi. Patiesiiba ir taada, ka tava meitene visu chakeree, jo negrib uzlabot situaaciju vai mekleet kompromisu.

++ Tieši tā.
13.11.2013 22:33 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits