Kurš? Badboy vs anti-badboy.

 
Reitings 2609
Reģ: 11.11.2013
Sveikas sievišķās dvēseles ;)
Diezgan wiieerd, ka es kā čalis te kaut ko rakstu un sūdzos, bet tomēr nolēmu noriskēt.
Gribu noskaidrot, kādu tipa vīriešus Jūs meklējat? Agrāk likās, ka sievietes vēlas jaukumu, maigumu, siltumu un drošību, bet pēdējā laikā sanāk tik ļoti aprauties, ka sāku mainīt uzskatu. Sāk likties, ka Jums vairāk tīk badboy tipa vīrieši.
Esmu no tiem tipiem, kurš rūpējas par savu otru pusīti, esmu mīļš un jauks, pat liekas ka pat pārāk.
Kāpēc es par to te sāku vispār gvelzt?
Lieta tajā, ka pārāk bieži dzirdu - "Tu esi jauks, foršs utt. Paliekam draugi". To es dzirdu pārsvarā no visām daiļā dzimuma pārstāvēm kuras man patīk un dēļ kurām esmu gatavs krist un celties.. Bet izrādas, ka jaukums un mīļums nav primārais.
Sakarā ar šiem daudzajiem jaukajiem atteikumiem ir sakrājies lērums, salīdzinoši labi draugi (sievietes). Ar kurām runāju un viņas liek nospriest, ka patīk badboy tipa čaļi.
Bet, pēc kāda laika man gaužas, ka tas viņa badboy`s nepievērš uzmanību, slikti izturās utt.
I dont get it.
Neesmu nekāds dorkijs vai kas tml., sieviešu uzmanība netrūkst, bet man uzmanību pievērš tās, kuras atkal man neliekas saistošas. Glītas utt.
Kas nu kuram ir glītas, fakts.
Ir automašīna, dzīvoklis, darbs, mācos, trenējos, neesmu miesās tas mazākais. itkā reali viss ir.. bet pietrūkst tikai tā viena lieta, cilvēks ar kuru dalīties priekos un bēdās.
Gribēju noskaidrot, where is da problem?
Beigu beigās esmu situācijā, kad jau gadu draudzene krāpj savu čali ar mani un lai, cik labi būtu ar mani, nespēj pamest viņu.
Neesmu no tiem tusētājiem, jo dodu priekšroku labāk kādai glāzei vīna, jaukai filmai un forši sēdēt zem sedziņas, nevis iet dzert..
Vienu reizi Vecrīgas naktī cita meitene reibumā spēja teikt man vārdus "Tu man daļēji patīc", kā lai to saprot? Esmu viņai bijis blakus visu laiku, mēģinājis palīdzēt, braucis nakts vidū pie viņas, kad kārtejo reizi kaut kas viņai nav o.K ar savu čali. Parādijis ka, esmu spējigs uz daudz ko, bet tai pat laikā pa mūsu pazīšanās laiku, jau trīs čaļiem ir bijusi kopā un ar visiem izšķirusies.
Un labākais brīdis ir tad, kad Tev tā pati meitene pajautā - Kāpēc Tev vel nav draudzenes? Tu esi tik foršs utt..
Jautājums - vai tiešām pret Jums jāizturās bitchy un nezinu, kas vel jādara, lai tomēr sastaptu to īsto? Šķiet, ka jāmēgina sevi mainīt un palikt kretīnam :)
Esmu izbeidzis pietiekami daudz attiecību to sākumā, jo zināju - Tu man neliecies tik laba, zinu, ka Tevi nokrāpšu, kad būs pretī attiecīgā sieviete.
Paldies jau tām kuras šo visu būs izlasījušas, un tagad var sākt mani apriet.
11.11.2013 16:03 |
 
Reitings 2609
Reģ: 11.11.2013
Natālija, es aprakstu situāciju, lai Jūs varētu spriedelēt, šajā gadijumā vēlējos uzzināt vai tas tā tiešām ir kā domāju.
Čill meitenīt mīlo ;)
Varu piekrist Cormeum, bet ne visi gadijumi ir tādi, katrs jāskatās individuāli :)
13.11.2013 15:57 |
 
Reitings 1446
Reģ: 20.12.2011
Izglītība ok, darbs ok, izskats ok...Tad te drīzāk sīkāk jādefinē, ar ko tiek apzīmētas out of my legue meitenes, jo tikai ar tām tev neiet, bet pārējās labprāt ko veidotu?
13.11.2013 16:08 |
 
Reitings 2609
Reģ: 11.11.2013
Kaut vai piemērs, meitene kuru nesen iepazinu strādā salidzinosi augstā amatā Valsts iestādē, reti kura viņas vecuma meitene tur tiktu. Spēj par sevi parūpēties, tīri nopietna, kas arī ir neraksturīgi lielākajai daļai meiteņu/sieviešu viņas vecumā.
Iepriekšejais čalis viņu ucinājis, vedis katru rītu uz darbu no citas pilsētas utt. Nu.. es to nespētu piedāvāt, bet viņa pie tā pieradusi.
Nebraucu es ar jaunākā gada BMW, Lexus utt..
Nespētu viņu katru 2. dienu vest uz restorānu, kinīti utt.. Vakariņot ārpus majas lala..
to es skaitu out of my league. Protams, tam visam klāt ir ļoti simpātisks izskats.
13.11.2013 18:06 |
 
Reitings 125
Reģ: 27.08.2013
Protams, ka BadBoys :P
13.11.2013 19:07 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Iemācies izteikties latviski bez angliskajiem izteicieniem un jau būsi par vienu plauktu augstāk izglītotu meiteņu acīs, ja tevi tādas interesē.
13.11.2013 19:36 |
 
Reitings 1446
Reģ: 20.12.2011
Unknown, kaut kad pienāks laiks, kad brauksi jaunākajā BMW utt. Ja neinteresē vienkāršākas meitenes, tad, protams, melot viņām arī nevajag (lai gan nav izslēgts, ka spētu iemīlēt arī tādu).
13.11.2013 20:09 |
 
Reitings 278
Reģ: 23.03.2012
13.11.2013 20:22 |
 
Reitings 414
Reģ: 03.02.2013
ārprāts, kā tev patīk čīkstēt!

es nekad nesatiktos ar čīkstētāju, kurš skrietu pēc katra mana svilpiena nakts vidū pie manis, būtu pietiekami bez mugurkaula, lai paciestu ka es krāpju savu draugu ar viņu (necieņa pret sevi un necieņa pret otru džeku), un tad vēl pēc tam čīkstētu Cosmo meitenēm, cik dzīve slikta.

Un tur nav nekāda sakara ar to, ka Tu neesi sliktais puika.

šobrīd satiekos ar lieliskāko, sirsnīgāko, mīļāko un labāko vīrieti pasaulē, bet viņam ir mugurkauls, pašlepnums un viņam nepatīk čīkstēt.

suck it up, cupcake.

sievietes ir jāciena (tas nozīmē, ka pamest ar teikumu "tu neesi tik laba, lai es tevi nekrāptu" neies krastā), bet tas nenozīmē būt par kājslauķi. un tu, šķiet, māki otro, bet absolūti ne pirmo.
13.11.2013 21:59 |
 
Reitings 895
Reģ: 14.07.2013
Mācos augstkolā un esmu kāda uzņēmuma pārstāvniecības vadītājs, tā plaši sakot.
Lai nu kā, ne visas no tām meklē tikai naudu utt. bet lab.. to mēs visi labi saprotam

Tas neko neizsaka.
Sūdīga uzņēmuma pārstāvniecības vadītājs var pelnīt 300ls, bet antenu uzstādītājs vai kanalizāciju tīrītājs 1500ls.
13.11.2013 22:05 |
 
Reitings 1196
Reģ: 28.01.2013
sievietes ir jāciena (tas nozīmē, ka pamest ar teikumu "tu neesi tik laba, lai es tevi nekrāptu" neies krastā), bet tas nenozīmē būt par kājslauķi. un tu, šķiet, māki otro, bet absolūti ne pirmo.

+++++++

Un radical - perfekta bilde :D
13.11.2013 22:05 |
 
Reitings 62
Reģ: 13.12.2012
Vīrietim jābūt VĪRIŠĶĪGAM. Ar mugurkaulu, savu nostāju un PAŠCIEŅU.

Pilnīgi piekrītu zemenitei.

Man personīgi vienmēr patikuši ne tie bad boys bet tie, kuriem ir mugurkauls, pašpārliecinātība - tie kuri tiešām izstaro tādu vīrišķību, ka tu saproti - ja tāds VĪRIETIS būs man līdzās es vienmēr būšu drošībā, es varēšu atļauties arī pa reizei būt vāja...

Nezinu... kaut kā liekas, ka pašpārliecinātie, kam ir sava nostāja, mugurkauls un arī pašcieņa ir īsteni vīrieši (mans ļoooti subjektīvais viedoklis) , bet tie, kurus daba ar mugurkaulu nav apveltījusi, tīri loģiski ir lupatas... (no offens)

Gribēju noskaidrot, where is da problem?


Padomā - varbūt tu esi lupata? Ja izrādās, ka jā.. tad mainies - izdomā, ko gribi, nospraud mērķus un nezaudē pašcieņu. Savaldzini meiteni, kas tev patīk, aplido viņu, bet nekādā gadījumā neskrien viņai pakaļ kā noklīdis suns. Ja viņas atbilde tomēr ir nē, tad atkāpies ar cieņu - respektē viņas viedokli un mūžseno patiesību, ka sirdij pavēlēt nevar, to nevar arī iežēlināt... Un vēl - lai noskaidrotu vai meitenei kaut ko nozīmē - ir jāpalaiž viņa brīvībā - atlaid viņu un skaties, kas notiks - ja sailgosies, tad atgriezīsies, ja nē, tad nē...
13.11.2013 22:23 |
 
Reitings 2230
Reģ: 29.01.2009
Man vispār liekas tas tituls "bad boy" pilnīgs stulbums. Kura normāla sieviete apzināti izvēlēsies sev par draugu kretīnu?
Te vairāk jārunā par to mugurkaulu, ko meitenes jau pieminēja. Vīrietim ir jābūt vīrišķīgam (kas uzreiz nenozīmē būt kretīnam ).

Domāju, ka nav ko Tev uztraukties. Uzradīsies meitene, kas Tevi novērtēs tādu, kāds esi. Necenties mainīties, vai meklet problēmu sevī.
14.11.2013 01:59 |
 
Reitings 39
Reģ: 14.11.2013
Tīri labu pašreklāmu arī esi uzrakstījis.
14.11.2013 02:21 |
 
Reitings 2609
Reģ: 11.11.2013
lapsīgā - paldies ;)
TētisTev - Jā, es tā centos, izskatās ka tāpat nesnaca :D (blush)
14.11.2013 06:31 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
1kārt Nevienai meitenei šos ņaudošos ņuņņas nevajag. Vīrietim ir jābūt tam uz kura uzlikt plecu,kad filmā pazūd suns nevis jāpunķojas kopā ar meiteni.
2kārt Tu esi gaužām garlaicīgs. Ar tevi dzīve varētu būt tik garlaicīga,viss izplānots,sakārtot,nekāda action,pat ne mazliet.
3kārt Nolaidies no mākoņiem,neesi tu tik ideāls,kadu sevi esi te uztaisījis,beidz dziedāt sev slavas dziesmas,nevienai normālai meitenei nevajag puisi,kurš aprunā visus citus,bet sevi ceļ debesu augstumos.

Varētu jau iztirzāt katru punktu sīkāk,bet nu aij slinkums.
15.11.2013 11:28 |
 
Reitings 597
Reģ: 12.07.2013
Nez kāpēc viss liekas tik pazīstams :-D :-D :-D.
15.11.2013 20:17 |
 
Reitings 444
Reģ: 11.07.2012
Mani pašu jau saista tie sliktie puiši. Vienīgi ar tiem nekas ilglaicīgs nesanāk. Bet tie labie puiši bieži vien izrādās pārāk garlaicīgi vai kautrīgi. Ej nu sazin :-/
03.12.2013 17:58 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Naachu pie manis, es izskrejusies, zinu ko gribu :)
Bet ja nopietni, naaks tada kurai tu busi viss. Ja, zinu nodraz*s teiciens, bet patiess. Gribas jau tagad un uzreiz, bet ne vienmer ta notiek. Bus tak labi vecais!:)
03.12.2013 18:04 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Nevajag tik ļoti uzspēlēt savu mīļumu un jaukumu, tas ātri pieriebjas, godīgi.

Kapec tu doma, ka vins uzspele? Nekas vinjam nav jamaina ja raksturs tads, gan naks tada kura novertes.
Starpcitu, vienmer temaas par sishanu, krapsanu meichas nid kur ir tie labie, milie, godigie puisi. Tepat jau vien vini ir, bet nenoverte, vajag ntas reizes uzkapt uz vieniem un tiem pasiem grabekliem, apdauzities lai saprastu kas dzive svarigs.

Tiesi tapat ka labi puisi apkart nemetajas, ari labas meichas apkart nemetajas. Nomaini vidi vai nomaini sieviesu tipu kurs tevi uzruna.

Un man domat, ka meicam knapi pari 20, taja vecuma nav daudz sieviesu kuras tiesam gatavas lidz galam but tikai ar vienu virieti, gribas vel skriet, flirtet, otru pakomandet un meginat parmainit, pabazt zem tupeles. Tas vel liecina par nenobriedusu personibu, pagaidi kad paaugsies vai skaties uz nedaudz vecakam.
03.12.2013 18:24 |
 
Reitings 204
Reģ: 29.08.2013
Varbūt būšu skarbs, bet tik un tā:

1kārt, unknown, tā bilde ir tava? Ja jā, tad lūk jau pirmā problēma – taisot šādus selfijus izskaties pēc āksta un neredzu ne grama no tavas trenēšanās… ko tu jogu/pilates domāji? Tas viss man liek pieņemt, ka skaties uz meitenēm, kuras tiešām ir stipri out of your league un, kļūstot par kretīnu, šo lietu neatrisināsi, drīzāk padarīsi sliktāku.

2kārt, tava vērtību sistēma ir vienkārši smieklīga, kopš kura laika mašīna/dzīvoklis utml ir kāda latiņa attiecību iegūšanai? Man liekas, ka tu attiecības meklē, lai nokomplektētu savu “ideālo” dzīves portfeli. Realitāte tāda, ka ir papilnam brīvu vīriešu ar šādiem un pat labākiem “labumiem”, bet ne jau tas nosaka “būt” vai “nebūt”.

3kārt, meitenēm taisība-vīrišķību tavi teksti nedemonstrē un izklausies pēc memļaka. Tāpēc saņemies, maini vidi, tiec vaļā no tām bezjēdzīgajām draudzenēm uz kurām ceri, tur tāpat nekas nebūs, sāc pavadīt laiku ar normāliem vīriešiem, tādiem kāds vēlies pats būt un ar laiku pielāgosies viņu dzīves veidam, tas ir vienīgais veids.

Neņem personīgi, kaut arī ir personīgi…
12.12.2013 11:14 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits