Kurš? Badboy vs anti-badboy.

 
Reitings 2609
Reģ: 11.11.2013
Sveikas sievišķās dvēseles ;)
Diezgan wiieerd, ka es kā čalis te kaut ko rakstu un sūdzos, bet tomēr nolēmu noriskēt.
Gribu noskaidrot, kādu tipa vīriešus Jūs meklējat? Agrāk likās, ka sievietes vēlas jaukumu, maigumu, siltumu un drošību, bet pēdējā laikā sanāk tik ļoti aprauties, ka sāku mainīt uzskatu. Sāk likties, ka Jums vairāk tīk badboy tipa vīrieši.
Esmu no tiem tipiem, kurš rūpējas par savu otru pusīti, esmu mīļš un jauks, pat liekas ka pat pārāk.
Kāpēc es par to te sāku vispār gvelzt?
Lieta tajā, ka pārāk bieži dzirdu - "Tu esi jauks, foršs utt. Paliekam draugi". To es dzirdu pārsvarā no visām daiļā dzimuma pārstāvēm kuras man patīk un dēļ kurām esmu gatavs krist un celties.. Bet izrādas, ka jaukums un mīļums nav primārais.
Sakarā ar šiem daudzajiem jaukajiem atteikumiem ir sakrājies lērums, salīdzinoši labi draugi (sievietes). Ar kurām runāju un viņas liek nospriest, ka patīk badboy tipa čaļi.
Bet, pēc kāda laika man gaužas, ka tas viņa badboy`s nepievērš uzmanību, slikti izturās utt.
I dont get it.
Neesmu nekāds dorkijs vai kas tml., sieviešu uzmanība netrūkst, bet man uzmanību pievērš tās, kuras atkal man neliekas saistošas. Glītas utt.
Kas nu kuram ir glītas, fakts.
Ir automašīna, dzīvoklis, darbs, mācos, trenējos, neesmu miesās tas mazākais. itkā reali viss ir.. bet pietrūkst tikai tā viena lieta, cilvēks ar kuru dalīties priekos un bēdās.
Gribēju noskaidrot, where is da problem?
Beigu beigās esmu situācijā, kad jau gadu draudzene krāpj savu čali ar mani un lai, cik labi būtu ar mani, nespēj pamest viņu.
Neesmu no tiem tusētājiem, jo dodu priekšroku labāk kādai glāzei vīna, jaukai filmai un forši sēdēt zem sedziņas, nevis iet dzert..
Vienu reizi Vecrīgas naktī cita meitene reibumā spēja teikt man vārdus "Tu man daļēji patīc", kā lai to saprot? Esmu viņai bijis blakus visu laiku, mēģinājis palīdzēt, braucis nakts vidū pie viņas, kad kārtejo reizi kaut kas viņai nav o.K ar savu čali. Parādijis ka, esmu spējigs uz daudz ko, bet tai pat laikā pa mūsu pazīšanās laiku, jau trīs čaļiem ir bijusi kopā un ar visiem izšķirusies.
Un labākais brīdis ir tad, kad Tev tā pati meitene pajautā - Kāpēc Tev vel nav draudzenes? Tu esi tik foršs utt..
Jautājums - vai tiešām pret Jums jāizturās bitchy un nezinu, kas vel jādara, lai tomēr sastaptu to īsto? Šķiet, ka jāmēgina sevi mainīt un palikt kretīnam :)
Esmu izbeidzis pietiekami daudz attiecību to sākumā, jo zināju - Tu man neliecies tik laba, zinu, ka Tevi nokrāpšu, kad būs pretī attiecīgā sieviete.
Paldies jau tām kuras šo visu būs izlasījušas, un tagad var sākt mani apriet.
11.11.2013 16:03 |
 
Reitings 2609
Reģ: 11.11.2013
Es neskrienu pie katra pīkstiena. Un kāpēc, lai es neaizbrauktu, ja man tā pat īsti nav ko darīt?
Un. nepiekritīšu tam, ka nevar nekas būt, ja sākumā aiziet runa kā pa draugam, ir bijuši tādi gadījumi draugu lokā, ka viss sanāk no tā, ka sākumā bija friends. ;)
ctn
Vai, tomēr cosmo.lv atradās kāda žēlsirdīga dvēselīte kura nepametīs mani novārdā. God bless u :)
Man kretinē, kad visus vīriešus piedēvē cūkām, īpaši kad es viņai stāvu blakus. gr..
194 - īsti jau vairāk neskrienu, tas iz pieredzes kā ir..
Bet, tāpat, pašam patīk pa vakariem pastaigāties, i klusums i gaiss dzestrāks, plus kāda forša meitene blakus, tikai ar citām problēmām :D
12.11.2013 23:42 |
 
Reitings 2609
Reģ: 11.11.2013
Par to meiteni, kura regulāri krāpa savu čali.
Nesen tika izrunāts, ka tomēr kā tur nebūtu, čalis ar kretīnismu spēj viņu noturēt zem sava spārna. +1 viņam un viss done :D
12.11.2013 23:45 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Unknown.. vienkārši neiespringsti.. visiem ir grūti atrast labu 2. pusītes kandidatūru :)
Būt labajam puisim, manuprāt, ir foršāk. Mazāk negatīvās enerģijas no aizvainotu sieviešu bara :D
12.11.2013 23:46 |
 
Reitings 2609
Reģ: 11.11.2013
Reiz man teica - Ha, Tev vel visa dzīve priekšā, Tu vel jauns utt. tai laikā man bja savi 18.. Tak tāds foršs čalis, lalala dabūs meiteni ātri vien.
Ir pagājuši 4 gadi un reali, the same.. viens esmu, bet tapat foršs..
Nolemu ka vajag kaut ko mainit, tpc izveidoju tēmu, kur noskaidrot sieviešu domas :)
12.11.2013 23:50 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Pagaidi līdz 30.. tas esot pļaujas laiks :D
12.11.2013 23:51 |
 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
Nesaprotu, kāpēc vispār uz to jāiespringst. Ej, atpūties, izklaidējies, iepazīsties.
Pats jau teici, ka tev pieprasījums ir, tik tev viņas nepatīk. Izdomā kāpēc, pats sev nevēlies tādu labo meiteni, patīk tās sliktās? Nu tad samierinies, ka viņām arī nebūsi vajadzīgs.

Nevajag nevienu dalīt, nevajag meklēt, gaidīt kaut ko, viss būs, vienkārši ļaujies plūsmai un viss sanāks.

Nu beidz, jā, ir kompānijas, kur satiekas divi cilvēki un abiem ir simpātijas, bet ja viens tiek uztverts jau no sākuma kā draugs, tad nu nebūs. Ar tiem vīriešiem, ar kuriem man ir draudzīgas attiecības, nu es nezinu kam būtu jānotiek, lai viņi mani piesaistītu kam vairāk.
13.11.2013 00:05 |
 
Reitings 1378
Reģ: 24.05.2013
Ir vairāku tipu sievietes.
Pirmās atzīst, ka sliktie puiši viņām nepatīk, un ar tādiem nepīsies.
Otrās atzīst, ka sliktie puiši viņām patīk, un ar tādiem pinas.
Trešā grupiņa atzīst vienu, bet dara citu, un piektā par to vispār nedomā.
Parasti jaunākas meitenes uzķeras uz sliktajiem, tāpēc, ja tiešām esi tik jauks, cik saki- pagaidi nedaudz, kad paaugsies līdz vecākām. Tās novērtēs "labumu" vairāk.

Jautājums- vai tu tiešām esi tik jauks, cik saki?
Citējot Dienvidparku: "Būt jaukam nenozīmē uzvilkt jauku džemperi."
Vai cieni vecākus cilvēkus, gejus, citu rasu pārstāvjus? Vai esi foršs pret citiem džekiem? Labie puiši būs labi arī ar pieciem pīrsingiem sejā .
Aizdomājos, jo piesējos šim- maigi norāda uz egocentriskumu:
Man kretinē, kad visus vīriešus piedēvē cūkām, īpaši kad es viņai stāvu blakus. gr.

Otrais jautājums- vai gadījumā vaina nav kādā citā tavā īpašībā? Vai esi interesants, šarmants, proti aplidot daiļās būtnes?
Humoram, ne ļaunam, bet dažreiz šādi ieberžas puiši, kas par sevi saka tikai to labāko:

http://deadwildroses.wordpress.com/2013/01/04/meet-the-nice-guys-of-okcupid/
Kopotie skrīnšoti no viena iepazīšanās portāla.

Sorry, ka tik haotiski sanāca.
13.11.2013 00:26 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
sievietes vēlas jaukumu, maigumu, siltumu un drošību
manuprāt ,maigumu, siltumu visas vēlas...drošības sajūta kā ,kurai ir svarīga..atkarīgs kādas attiecības vēlas, kāda vecums meitene utt.

Tu man daļēji patīc
- mazliet patīc. ieteiktu Tev uz šo sievieti nelikt lielas cerības.

Beigu beigās esmu situācijā, kad jau gadu draudzene krāpj savu čali ar mani un lai, cik labi būtu ar mani, nespēj pamest viņu.
viņa nekad nepametīs viņu dēļ Tevis. ar kaut ko vairāk viņas puisis patīk un saista nekā Tu.

Esmu viņai bijis blakus visu laiku, mēģinājis palīdzēt, braucis nakts vidū pie viņas, kad kārtejo reizi kaut kas viņai nav o.K ar savu čali.
ko Tu traucies pa nakti pie viņas? darīt Tev nav ,ko citu?

Ja Tu būtu tik super, super, tad nebūtu problēmas ar meitenēm . kaut kas Tevī ir tāds,kas viņas atgrūž. varbūt Tu pārāk centies, pārlieku uzbāzies ar sevi? mani arī atgrūstu ,ja tikko iepazītos un tēlotu mūžā mīlestību ,vai arī būtu visādi salkani izgājieni.

man nepatīk sliktie puiši, taču viņiem bieži vien ir trakākas idejas un interesanti pēc raksturiem nekā parastie puiši. laikam jau meitenes piesaista pie sliktajiem tas,kad viņi mēdz pārsteigt, zina,kurus vārdus pateikt īstajā brīdī , aplidot sievietes, ber komplimentus. varbūt kādai patīk tas,ka par viņu ir jācīnās ,jo viņš patīk daudzām un jebkurā brīdī var cita mēģināt puisi iekarot.
13.11.2013 00:32 |
 
Reitings 155
Reģ: 06.03.2012
Ceru, ka tām meitenēm, ar kurām draudzējies, tu nestāsti, cik ļoti tev neiet ar sievietēm, ka visas tevi atšuj, ka tev ir draudzenes, kurām palīdzi krāpt viņu puišus - tas varētu būt viens no iemesliem, kāpēc meitenes tevi negrib.
Varbūt tu par sevi pārāk daudz stāsti?
13.11.2013 00:37 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Nav grūti aizbraukt, parunāt.. tikai tāpēc, lai šo skaisto meiteni atkal redzētu

Bet Tu apzinies,ka nekas nemainīsies Jūsu attiecībās,ja Tu 3jos naktī brauksi uzklausīt viņas stāstu,cik slikts ir viņas puisis. viņa vēlas izkratīt sirdi neviss ar Tevi saiet kopā. pat ja tur notika ,kaut kas vairāk,tad tas ,tāpat viņai neko nenozīmēs.
13.11.2013 00:41 |
 
Reitings 2609
Reģ: 11.11.2013
Maļam visu uz riņķ:)
Es tomēr biju naivs un cerēju, ka tomēr tajos 3os naktī varētu kaut kas mainīties, bet paldies Jums, man tas aizgāja. Tāpat tagad viens ar otru nekontaktējamies, taka čills.. :) citas lietas par ko tagad domāt :)
Un, es neesmu tik neaptēsts, lai stāstītu citām meitenēm par to, kas, kur un kāpēc :D ja vienīgi vienai draudzenei, jeb kā viņu dēvēju - Draugs svārciņos :D Lai arii es viņai patīku, mus tomēr kaut kas attur, drīzak viņu attur. Bet thats different story.
Sniegpulkstenīte - katru meiteni nepasniedzu kā mūža mīletību, bet jā.. Zinu savu mīnusu, ka pārāk ātri atklājos un esmu diezgan uzbāzīgs. Biežāk uzrakstu, apjautājos kā sokas, novēlu arlabunakti, lalalala.. Jap..
13.11.2013 07:49 |
 
Reitings 2609
Reģ: 11.11.2013
Un, visu laiku aizmirstu pieminēt to varbūtību, ka bieži izvēlos meitenes, kuras varētu būt - Out of my league. Bet te varētu veidot citu sižeta līniju.
13.11.2013 07:52 |
 
Reitings 554
Reģ: 26.08.2013
Zinu savu mīnusu, ka pārāk ātri atklājos un esmu diezgan uzbāzīgs. Biežāk uzrakstu, apjautājos kā sokas, novēlu arlabunakti, lalalala.. Jap..


Man liekas, ka šī arī ir tā problēma :) Vienas attiecības man bija tādas un oiiii, kā nesa nervus ārā - sms 10 dienā, uz kurām pat nav ko atbildēt...
13.11.2013 08:06 |
 
Reitings 2609
Reģ: 11.11.2013
Oponēšu, ka uz manam sms ir ko atbildēt :D
13.11.2013 08:15 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
ka bieži izvēlos meitenes, kuras varētu būt - Out of my league.

Tad nu tev atliek 3 iespeejas - samzinaat prasiibas, pasham piestraadaat pie sevis,tikt labaa amataa, ieguut pievilciigu augumu, iemaaciities galantas manieres vai arii samierinaaties ar to, ka pie meitenes netiksi. Pat pasakaas treshajiem teeva deeliem ir krietni jaanopuulaas, lai dabuutu princesi.
13.11.2013 08:21 |
 
Reitings 1446
Reģ: 20.12.2011
Kāda tev ir izglītība un finansiālais stāvoklis? Vai tas atbilst tevis kārotā līmeņa meitenēm? Pieņemu, ka skatīties uz ne tik sev pievilcīgām meitenēm negribēsi, tad atliek tiešām strādāt pie savu kvalitāšu uzlabošanas, kā teica Krista.
13.11.2013 10:02 |
 
Reitings 2609
Reģ: 11.11.2013
Mācos augstkolā un esmu kāda uzņēmuma pārstāvniecības vadītājs, tā plaši sakot.
Lai nu kā, ne visas no tām meklē tikai naudu utt. bet lab.. to mēs visi labi saprotam ;)
13.11.2013 10:46 |
 
Reitings 18
Reģ: 13.11.2013
Zini kāpēc tev neveicas ar meitenēm? Jau tas vien,ka tu sēdi i-netā un sūdzies par sevi,es pat nevarētu iedomāties,ka man kāds pazīstamais puisis darītu tāpat kā tu.
Un vēl tavs rakstīšanas stils atbaida ar visiem saviem angļu izteicieniem. Nē nu ja tev ir 16gadi,tad vēl piedodams,bet ja kā tu saki 22,tad tiešām dīvaini.
Takā neņem ļaunā, jo ja esi pieaudzis,tad jāmāk uztvert kritiku.
13.11.2013 13:53 |
 
Reitings 1701
Reģ: 16.07.2013
Jā, tos angļu izteicienus vajag iznīdēt.
13.11.2013 14:16 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Unknown, bieži vien meitenes uzskata, ka puisim jābūt nedaudz vecākam (nobriedušākam).. Tev ir 22.. Daļa no Tavām vienaudzēm vairāk met acis uz puišiem, kam 25.. varbūt pat nedaudz vairāk :)
Tu, protams, būsi interesants 18/19 gadus jaunai dāmai. Savukārt.. tajā vecumā ne vienmēr tiek pavisam augstu novērtēts miermīlīgums.. drīzāk gribas ķert asumiņu ar kādu badboy puisi :)
13.11.2013 14:21 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits