Kurš? Badboy vs anti-badboy.

 
Reitings 2609
Reģ: 11.11.2013
Sveikas sievišķās dvēseles ;)
Diezgan wiieerd, ka es kā čalis te kaut ko rakstu un sūdzos, bet tomēr nolēmu noriskēt.
Gribu noskaidrot, kādu tipa vīriešus Jūs meklējat? Agrāk likās, ka sievietes vēlas jaukumu, maigumu, siltumu un drošību, bet pēdējā laikā sanāk tik ļoti aprauties, ka sāku mainīt uzskatu. Sāk likties, ka Jums vairāk tīk badboy tipa vīrieši.
Esmu no tiem tipiem, kurš rūpējas par savu otru pusīti, esmu mīļš un jauks, pat liekas ka pat pārāk.
Kāpēc es par to te sāku vispār gvelzt?
Lieta tajā, ka pārāk bieži dzirdu - "Tu esi jauks, foršs utt. Paliekam draugi". To es dzirdu pārsvarā no visām daiļā dzimuma pārstāvēm kuras man patīk un dēļ kurām esmu gatavs krist un celties.. Bet izrādas, ka jaukums un mīļums nav primārais.
Sakarā ar šiem daudzajiem jaukajiem atteikumiem ir sakrājies lērums, salīdzinoši labi draugi (sievietes). Ar kurām runāju un viņas liek nospriest, ka patīk badboy tipa čaļi.
Bet, pēc kāda laika man gaužas, ka tas viņa badboy`s nepievērš uzmanību, slikti izturās utt.
I dont get it.
Neesmu nekāds dorkijs vai kas tml., sieviešu uzmanība netrūkst, bet man uzmanību pievērš tās, kuras atkal man neliekas saistošas. Glītas utt.
Kas nu kuram ir glītas, fakts.
Ir automašīna, dzīvoklis, darbs, mācos, trenējos, neesmu miesās tas mazākais. itkā reali viss ir.. bet pietrūkst tikai tā viena lieta, cilvēks ar kuru dalīties priekos un bēdās.
Gribēju noskaidrot, where is da problem?
Beigu beigās esmu situācijā, kad jau gadu draudzene krāpj savu čali ar mani un lai, cik labi būtu ar mani, nespēj pamest viņu.
Neesmu no tiem tusētājiem, jo dodu priekšroku labāk kādai glāzei vīna, jaukai filmai un forši sēdēt zem sedziņas, nevis iet dzert..
Vienu reizi Vecrīgas naktī cita meitene reibumā spēja teikt man vārdus "Tu man daļēji patīc", kā lai to saprot? Esmu viņai bijis blakus visu laiku, mēģinājis palīdzēt, braucis nakts vidū pie viņas, kad kārtejo reizi kaut kas viņai nav o.K ar savu čali. Parādijis ka, esmu spējigs uz daudz ko, bet tai pat laikā pa mūsu pazīšanās laiku, jau trīs čaļiem ir bijusi kopā un ar visiem izšķirusies.
Un labākais brīdis ir tad, kad Tev tā pati meitene pajautā - Kāpēc Tev vel nav draudzenes? Tu esi tik foršs utt..
Jautājums - vai tiešām pret Jums jāizturās bitchy un nezinu, kas vel jādara, lai tomēr sastaptu to īsto? Šķiet, ka jāmēgina sevi mainīt un palikt kretīnam :)
Esmu izbeidzis pietiekami daudz attiecību to sākumā, jo zināju - Tu man neliecies tik laba, zinu, ka Tevi nokrāpšu, kad būs pretī attiecīgā sieviete.
Paldies jau tām kuras šo visu būs izlasījušas, un tagad var sākt mani apriet.
11.11.2013 16:03 |
 
Reitings 5941
Reģ: 30.10.2009
Tu jau pats izvelies tadas pasas "bad girls" :D un vel atlaujies cikstet, ka sievietes ir problema. :D atver acis un ieraugi uz ko tu esi temejis.
12.11.2013 11:52 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Es nezinu, kā tu dali "good" un "bad" puisīšos, tāpēc šajās kategorijās neizteikšos.

Kā jau meitenes rakstīja, dažas no mums spēj sajust, ka vīrietis ir pabāžams zem tupeles. Jā, skrien pie pirmā zvana, ir labs, mazs un pūkains pat tad, ja uz viņu brēc PMS nomocīta ragana (bet joprojām skaista ragana, tāpat kā tā, kas tavā vietā jau izvēlējusies 3 citus). Vai nu mīl par daudz, vai ir ar tendenci uz mugurkaula trūkumu, kā nu kurā gadījumā.

Es par sevi zinu, ka, ja man atļaus, tad es tā uzsēdīšos uz kakla, ka maz neliksies, un tā zem tupeles pabāzīšu, ka bail. Es diezgan labi uzķeru, kā manipulēt ar konkrētiem cilvēkiem.

Bet saproti, es tādu zemtupeles radībiņu negribu, lai vai cik labi viņš pret mani neizturētos un lai cik kvēli nemīlētu. Pirmās aizdomas, ka foršais puisis ir tupeles kandidāts, un tas ir pēdējais randiņš.

Protams, ka tādu, kas sit un krāpj es arī negribu, bet nu, ceru, ka te visi ir domājoši cilvēki, kas saprot, ka pasaulē ir ne tikai divas galējības.

Esmu kašķīga, ja uznāk, ietiepīga, diezgan riebīga, īstenībā, ja ar mani jādzīvo kopā. Man ir vajadzīgs vīrieis, kas mani var gan pieciest, gan, kad vajag, nolikt pie vietas (ar stingri pateiktu frāzi, nevis rupjībām, pazemošanu vai sišanu - es ceru, ka tas ir skaidrs). Zemtupeles mīlētāju, kurš staigā man apkārt uz pirkstgaliem, lai tik princesīte būtu laimīga, man nevajag.

Savu vīru es nesauktu ne par bad ne good boy, bet konkrēti man viņš ir ļoti labi piemērots. Manuprāt.

katram cilvēkam ir savs "tips". Un jā, tā mēdz gadīties, ka tam "tipam", kurš patīk tev, patīk kāds cits "tips". vai nu meklē izņēmumus (tipa gaidi, kad paveiksies), vai maini savas vēlmes, vai mainies pats.

Veiksmīgu abpusēju iemīlēšanos īstajā meitenē :)
12.11.2013 12:15 |
 
Reitings 16
Reģ: 18.03.2009
Man ir "sliktais" un "labais". "Labais" ir mīļš murmulis kurš rūpējās un uztraucas mīl un gādā. Bet "sliktais".. mmm.. sliktais viņš sexīgs izskatīgs, skarbs, viņam viss. Viss kas man vecī ir vajadzīgs, bet jautājums kāpēc man ir divi... jo "sliktajā" nav ne kripatiņas romantikas.. jā un piekrītu man riebjas, ka man skrien pakaļ un izdabā.. vecim tomēr jābūt vecim nevis lupatiņai.
12.11.2013 12:22 |
 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
Deļkam tām meitenēm satikties ar tevi, ja vienās attiecībās izbauda to tevis dēvēto bedboy, bet vienmēr būs arī tāds mīļumiņš, kas atskries kaut nakts vidū un punķus noslaucīs, lai gan jūsu starpā nekā nav?
12.11.2013 21:12 |
 
Reitings 1972
Reģ: 06.11.2013
Pirms kādiem 5 gadiem man arī patika sliktie puiši, bet atnāca prātiņš un sapratu, ka ģimeni ar tādiem neizdosies izveidot. Tagad negribētu būt kopā ar tipisku bad boy, jo ir citas vērtības.

Unknown, cik Tev gadu? Varbūt vaina ir meitenēs? Pārāk jaunas, zaļas? Mby nav pietiekami piečakarētas, lai saprastu, ko pašas īsti grib no attiecībām :D
12.11.2013 21:24 |
 
Reitings 2609
Reģ: 11.11.2013
Man būt 22 ;)
Kamā ir vaina man nav ne jausmas. Visu vainu nogrūst uz sievietēm būtu gļēvi. Šķiet, ka sāk palikt vienalga. Dzīvošu redzēšu. Paeksperimentēšu kamēr jauns, šaubos gan ka sanāks :D
194
Kaut vai dēļ tā, lai viņām nevajadzētu puņķoties 3os naktī.
12.11.2013 21:45 |
 
Reitings 1701
Reģ: 16.07.2013
Nav ko pīties ar aizņemtajām, pusaizņemtajām, meitenēm, kas jau tevi ir vienreiz atšuvušas - manuprāt, tā ir tava problēma nr.1. Sāc komunicēt ar jaunām, brīvām meitenēm, nevis skrien laizīt, atvainojos, dirsu kaut kādai vieglas uzvedības dāmai, kurai jau ir vīrietis, bet tevi izmanto kā kājslauķi. Kad tiksi pie jauniem cilvēkiem, tad ieraudzīsi, ka ne visas meitenes ir ar vienādām prasībām. Kā jau te rakstīja:
Ir sievietes,kas mūžīgi ''uzkritīs'' sliktajiem puišiem un katru reizi kauks,kad viss bus cauri. Ir sievietes,kas pēc viena sliktā puiša otrreiz uz tadiem neuzrausies un ir sievietes,kas uz tādiem ''sliktajiem'' neuzrausies nekad.
Sievietes ir tik dažādas. Esi kāds esi un noteikti būs kāda,kas to novērtēs.
12.11.2013 21:52 |
 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
Drīst zināt kā tevi sauc? :D
12.11.2013 22:16 |
 
Reitings 2609
Reģ: 11.11.2013
maļina
Tu par maz zini, lai varētu mani dēvēt par kājslauķi. ;)
194
Tas vel te trūka, vārdu vajag pateikt. HA.. Never :D labāk slēdzu tēmu, nekā saku savu vāŗdu
12.11.2013 22:55 |
 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
Tu domā, ka te kāda pēc vārda tevi varētu ''sazīmēt''?
12.11.2013 22:59 |
 
Reitings 2609
Reģ: 11.11.2013
Pasaule ir maza un ja Tev nebūtu velmes sazīmēt mani pēc vārda, tad nemaz man to nejautātu :D
12.11.2013 23:05 |
 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
Nu es noteikti neesmu viena no tavām pieminētajām meitenēm. :D
12.11.2013 23:08 |
 
Reitings 2609
Reģ: 11.11.2013
Tas mani priecē, ašs mierīgi varēšu tagad pagulē. :D Ha, vispār varu izdomāt savu vārdu un Tev pateikt.
Bet nu iztiksim bez vārdiem :)
12.11.2013 23:10 |
 
Reitings 121
Reģ: 29.01.2009
Hmzz,,,,paziistams puisis ar saadu situaaciju!!!
12.11.2013 23:21 |
 
Reitings 2609
Reģ: 11.11.2013
Ticu, ka šādu puišu nav mazums ;)
12.11.2013 23:24 |
 
Reitings 2342
Reģ: 29.01.2009
Vai man vienīgajai šī tēma izskatās pēc maskēta sludinājuma?
12.11.2013 23:26 |
 
Reitings 2609
Reģ: 11.11.2013
jau gaidīju tādu komentāru.
Varu tad pateikt, ka šis bija makten neveiksmīgs sludinājums, jo neviena neuzrakstīja :( sād, sād.
Nē, man vienkārši gribējās zināt, vai drīzāk apstiprināt to ko biju domājis.
So, varam slēgt tēmu vai kā citādāk, lai vel kādāi sirsniņai nerastos tizlas domas :)
12.11.2013 23:29 |
 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
Aw, pēdējā teikumā iekāpi bišķīt bad boy? :D

Ko vēl piebildīšu. Man gan viens no fiendzone neticēja, ka tā var būt, bet nu tas ir viens no iemesliem, kpc viņi ir un paliek friendzone. Ja čalis, sākot vairāk kontāktēties sāk ar tādu draugu padarīšanu, tad ar laiku viņš arī tiek uztverts kā jaukais, mīļais un izpalīdzīgais DRAUGS, jo lai veidotu attiecības, vajadzīga kaisle, bet ja tās nav, vai pazūd iepazīšanās periodā, tad viņa arī neparādīsies. Un iepazīstoties, vismaz es izvērtēju cilvēku, un nav svarīgi, vai viņš ir tāds labs, mīļš, vai ''sliktais'' un izvērtēju arī seksuālo pievilcību. Ja tādas nav, tad nekas vairāk par friendzone tev nespīd. Vienalga, friends with benefits, vai izmisuma sekss, kā te izskatās ar vienu no meitenēm...

Un par tām,pie kurām tu skrien kā kabatlakatiņš, vari aizmirst. Viena krāpj savu čali ar tevi, lai pierādītu, ka viņa arī var būt sliktā, vismaz priekš sevis, un nekad pie tevis neaizies, a tai otrai vienkārši laikam nav draudzeņu, vai viņas draudzenes sevi mazliet vairāk ciena, kā tu un nakts vidū neskrien pie katra pīkstiena
12.11.2013 23:37 |
 
Reitings 2342
Reģ: 29.01.2009
Varu tad pateikt, ka šis bija makten neveiksmīgs sludinājums, jo neviena neuzrakstīja sād, sād.


Nu, nepuņķojies, es aiz žēluma Tev aizrakstīšu, nabaga sirds. :(


Nē, man vienkārši gribējās zināt, vai drīzāk apstiprināt to ko biju domājis.
So, varam slēgt tēmu vai kā citādāk, lai vel kādāi sirsniņai nerastos tizlas domas


Yes, tā gadās ar tām girls. Tā vietā, lai piekrītoši mātu ar galvu, sirsniņās rodas tizlas domas. :( Varbūt labāk margrietiņas ap krūtsgaliem uzzīmēt un uz praidu? Ar vīriešiem vienkāršāk - vai nu tādi feinie kā Tu, vai cūkas...
12.11.2013 23:37 |
 
Reitings 121
Reģ: 29.01.2009
Vienkarsi sievietes ir paraak izlaistas,nezin ko grib un ko graabt!!
uztraukties par ko taadu nav jeegas,nav traapijushaas vienkarshi iiistaas!!Visam savs laiks!!
12.11.2013 23:38 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (1)