Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

baaze ar silikonu

 
Reitings 1681
Reģ: 01.09.2012
Man uz vaigiem ir reetinjas no aknes - taadas ka iedobiites. Vai ar kosmeetikas baazi, kuras sastava ir silikons taadas iedobiites var aizpildiities, lai panaaktu gludaakas sejas iespaidu? Vai tas buutu bezjeedziigs pirkums?
10.11.2013 01:01 |
 
Reitings 43
Reģ: 21.10.2013
Nemaz nedomaju ka bezjedzigi! Janu tev tiesaam uz sejas ir bedre, tad protams varbut. Bet daudz baazes smuki visu noliidzina. ELF baaze ir diezgan laba. Benefit ir a baaze Porefessional, kur man visas poras gandriz vai pazud, taka uz retaam var arii dereet!

Katram cilvekam gandriiz katra baaze varbut ir savadaak, takaa japaskataas kur un kaa. Internetaa var daudz atrast visadas reviews vai ko par daudz bazeem un visur ir ari bildes prims un peec!
10.11.2013 14:32 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Man gan šķiet, ka tādas iedobīdes bāze ciet neaiztaisīs, poras jau ir mazas pavisam. Ella, pamēģini veikalā testeri, tad rezēsi vai ir pietiekams efekts.
10.11.2013 17:32 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Es sliecos piekrist Sugar viedokli, a ja vēl apvienojumā ar taukainu ādu, tad, vēe, kas tur var sanākt. Rētiņas var palīdzināt ar lāzeri.
10.11.2013 17:35 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits