Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vīrietis un bērns

 
Reitings 24
Reģ: 24.01.2013
Patiesībā kauns aizsākt šādu tēmu, bet ceru uz padomu, tapēc nekas cits neatliek...
Šobrīd ir attiecības ar vīrieti, kuram ir bērns. (7.g) Ta kā uzturam attāluma attiecības, pie mīļotā vīrieša atrodos brīvdienās, un tieši tad viņš paņem arī bērnu. Sākumā viss bija kārtībā, bet aizvien biežāk apjaušu, ka vēlos lai brīvdienās būtu mēs divi vien, un uzmanība būtu man vienai... pat nevaru izskaidrot to....šo domu dēļ jūtos ļoti slikti, tapēc nosodījumu negaidu, jo ticiet man, sevi esmu par to bezgala grauzusi..:(
Bērnam esmu pieķērusies un mīlu vīrieti, bet vai pastāv iespēja, ka esmu greisirdīga vai arī vienkarši neesmu gatava bērnam? Vēlos veidot ģimeni ar vīrieti, tapēc zinu, ka ar man to ir jātiek skaidrībā pēc iespējas ātrāk.
07.11.2013 20:40 |
 
10 gadi
Reitings 2539
Reģ: 29.01.2009
Tad sanāk, ka jūs vienmēr tiekaties trijatā un divatā vispār neesat?? Nu nezinu, man gan tādas attiecības nebūtu pieņemamas, kur ir iesaistīts vēl kāds trešais. Varbūt es vēl spētu pieņemt vīrieti ar bērnu, bet noteikti ne to, ka viņš nevelta kādu laiku tikai man vienai. Tāpēc domāju, ka Tev ne pie kā nav jājūtas vainīgai, bet vienkārši jāizrunājas ar savu vīrieti.
07.11.2013 20:55 |
 
Reitings 42
Reģ: 24.02.2013
Katra sieviete jau vēlas būt tā pirmā, kas vīrietim dāvā bērnu. Arī manam vīrietim jau ir bērni no citas sievietes. Pati sev bieži atgādinu, ka ja es mīlu savu vīrieti, tad es mīlu arī viņa bērnus, jo tie ir daļa no viņa. Turklāt, tā bija manas pašas izvēle un muļķīgi būtu tagad to nožēlot. Ja reiz tā dzīvē noticis, tad tā tam bija jānotiek...

Grūti ieteikt kā Tev rīkoties, jo es arī nebūt vēl neesmu gatava mātes lomai, bet es cenšos uz to skatīties citadāk - būt draudzene nevis pamāte. Tavā gadījumā - iespējams palīdzētu tas, ja tu padzīvotu ar viņu ilgāk nevis tikai brīvdienās, tad arī tās jūtas pret bērnu kļūtu stiprākās. Kā arī visticamāk, tad arī tu saprastu vai esi gatava ģimenei. Lai izdodas! :)
07.11.2013 21:01 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Tev nav jājūtas slikti, ka vēlies pavadīt laiku divatā ar mīļoto.
Ieteikt diemžēl neko nevarēšu. Varbūt dod mājienu vai pati ieplāno kādas aktivitātes divatā? Piemēram, pasaki, ka pēc 2 nedēļām esi rezervējusi jums numuriņu romantiskai nedēļas nogalei. Nevilks tak bērnu līdzi.
07.11.2013 21:01 |
 
Reitings 1853
Reģ: 27.01.2011
tu vienkārši gribi uzmanību tikai sev, tas ir normāli, ja vienmēr ir blakus bērns un nevarat nekad normāli divatā pavadīt laiku, diezvai tur sakars ar to ka neesi gatava bērnam vai greizsirdība. tak apnīk ar ja visu laiku ir klāt bērns kurš nemaz nav tavs, tā ir vienmēr bijis? ja jā, tad tevi var saprast, parunā ar viņu par to.....
07.11.2013 21:02 |
 
Reitings 3467
Reģ: 24.09.2012
Ja jums sanaak vienmeer saada tiksanaas, tad nav briinums par tavaam sajutaam. Tikpat labi jebkuraas briivdienaas beerna vietaa vareetu buut ome, maasa, braalis, utt. Ja viirietis nesapratiis, ka juusu attieciibaam nepieciesama arii 2vientuliiba, tad nu: 1) samierinies ar esoso vai 2) meklee citu viirieti (bez beerna). Un, lai cik tizli neizklausiitos, tev nav jaamiil sveshs beerns.
07.11.2013 21:05 |
 
Reitings 1972
Reģ: 06.11.2013
Vai nevar ierosināt tā, ka vienu nedēļu bērns ir pie mātes un brīvdienās pie tēva, bet nākamajā - visu nedēļu pie tēva un nedēlas nogalē pie mātes? Tā būtu godīgāk, savādāk sanāk, ka tai mātei visas nedēļas nogales brīvas :)
07.11.2013 21:16 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
tas ir normāli, ka tu gribi ar vīrieti pabūt arī tikai divatā. galu galā jums izpaliek tad neplānots sekss, romantika utt. varbūt tu vari parunāt saudzīgi ar vīrieti, izskaidrojot, ka tev nav iebildumu pret to, ka viņa bērns ciemojas, bet, ja vēlies arī laiku pavadīt tikai divatā. bērns ir vēl salīdzinoši mazs, lai atstātu viņu nodarboties uz kādām dažām stundām vienu pašu.
draugam ir vienistabas dzīvoklis vai arī viņa dzīvoklī ir vairākas istabas? galu galā jums noteikti ir jāizrunā šis jautājums.
08.11.2013 09:43 |
 
Reitings 5481
Reģ: 17.08.2010
Es justos tāpat. Un godīgi sakot, laikam es tiešām vēl neesmu gatava ģimenei, jo šīs attiecības ir tikai gadu un gribas vēl izbaudīt divvientulību.
Tā kā esmu tikai par to, ka tiešām pasaki draugam, ka vēlies kādu nedēļas nogali divatā pavadīt.
08.11.2013 09:45 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
man arī ir draugs, kuram ir bērns no iepriekšējām attiecībām. pirmkārt, labi ir tas, ka viņš jau ir diezgan liels un nesēž tikai mājās un nav jāvelk visur viņš līdzi. otrkārt, mums ir divistabu dzīvoklis, kas atrisina ļoti daudz problēmu. protams, nav tās lielās intimitātes, kad esam citrreiz tikai divatā, jo bērna priekšā ir jāievēro kādas normas, bet es par to īsti nepārdzīvoju, jo izprotu situācijas būtību. šis ir labākais no risinājumiem, kāds mums varētu būt, ja vīrieša bērns dzīvo kopā ar mums. turklāt, tie īpašie brīži, kad paliekam tikai divatā, ir vēl īpašāki.
08.11.2013 09:47 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Varbūt esmu baigā egoiste, bet man liekas normāli, ka tev gribas laiku arī jums divatā. Īpaši jau tāpēc, ka ikdienā jūs kopā nedzīvojat un jums nav kā teikt ''ikdienā gana daudz laika divatā''.
Noteikti runā ar draugu un iesaki, ka varbūt nākošajā nedēļas nogalē jūs varētu kkur divatā aizbraukt vai vnk pabūt divatā utt. Protams, pasaki, ka tev nav nekas pret to bēŗnu, vnk gribas kādreiz laiciņu tikai divatā.
08.11.2013 09:47 |
 
Reitings 6
Reģ: 13.11.2013
Sveika,man ari bija pirms paris gadiem virietis ar bernu,kuru nema pa brivdienam,tad,kad varejam abi vienkarsi laiskoties utt,bet nee,berns bija viss un ja delam ko ievajadzejas,tulit vajadzeja to izpildit,galu galaa,man apnika tas viss,jo virietis izdabaja delam un lika saprast,ka berns vienmer bus svarigakais utt,kas ir saprotams,bet man tas nebija vajadzigs. un tad,taa kartiigi padomajot,sapratuka tas virietis man tik loti vairs neinteresee. aizgaju un jutos labi ":))
13.11.2013 20:47 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits