Kurš atbildīgs !?

 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
http://www.apollo.lv/zinas/lai-brauc-uz-savu-valsti-dzemdet-sieviete-krievija-dzemde-pie-dzemdibu-nama/620708?utm_source=facebook


Izsakām savu viedokli, gribas padiskutēt par šo gadījumu .....


Kuram būtu jāuzņemas atbildība? Sievietei, kura visu savu grūtniecības laiku cerēja uz haļavu, jo savādāk man grūti izskaidrot, kapēc viņa nav padomājusi, par to kā un kur dzemdēs.. !? Vai tomēr ārstiem, kuru pienākums ir palīdzēt ik vienam , kam tas nepieciešams !?


Cik noprotu arī uzskaitē viņa nav stājusies , Krievijā , nav veikusi analīzes u.c lietas ...

Isāk sakot, es esmu šokā gan par sievietes , gan ārstu bezatbildību, bet viss komplektā ir vienkārši psc ... !
07.11.2013 16:55 |
 
Reitings 1494
Reģ: 21.03.2009
Ella, es minēju ierašanos uzņemšanā. Ja tur vispirms apsaitēs pirkstu grūtniecei, ne pārbaudīs vai tam dzeltenās kartītes īpašniekam, kuram iespējams ir apendicīts, t.i. pienākas sarkanā kartīte, tad sistēmu pat trulu nosaukt ir pat pieklājīgi. :) Kā vari zināt, ka tam, kam vēders sāp, nav kaut kas nopietnāks?
Un jā, es cilvēku, kas ar saskrāpētu pirkstu brauktu uz uzņemšanu, par gudru neuzskatu.
08.11.2013 19:35 |
 
Reitings 1494
Reģ: 21.03.2009
_paris, protams, visus izglābt nevar, bet grūtnieču ucināšana reizēm šķiet pārmērīga. Ja ir kritusi, sāpes utml - ok, viss skaidrs. Ja ir saskrāpējums, tiešām prioritāte? Kāpēc? Nelietderīgi izmantoti personāla resursi, iespējams, ļoti nozīmīgā brīdī. Normāli būtu, ja ārsts izvērtētu, kura var pasēdēt un pagaidīt (no skrāpējuma taču nemirst, ne?), kura uzreiz uz usg/analīzēm/operāciju zāli etc.
08.11.2013 19:39 |
 
Reitings 259
Reģ: 16.07.2009
Nē , nu tas ir vājprāts!!! Velnsparāvis, berns taču dzimst, nejau galva sāp !!!! Vienkārši nenormāli !!!!
08.11.2013 23:16 |
 
Reitings 259
Reģ: 16.07.2009
Ok, vini pienems dzemdibas, talak bus tiesa. Un ko tiesa teiks?Apsudziba arstam/vecmatei par to,ka pienema dzemdibas sievietei bez naudas un papiriem? Un ja bērns vai mate butu miruši , tad kurs butu vainigs? Vai tiesamm pasaule iet uz galu????
08.11.2013 23:30 |
 
Reitings 954
Reģ: 08.11.2012
Krievija ir cita valsts, cita vide. Tas tur ir normali. Pierakstu dabut var tikai caur ...maku vsi pazisanod, ta pat ari med pakalpojumiem ir sava sistema.

Vot visus nepmierinatos latvijas krievus saladet lopu vagonos unnuz turieni aizsutit -kajam atpakal atnaks un bus pavisam cita attieksme pret Latviju.
09.11.2013 09:58 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits