Kapec cilvekus konsulte ''profesionali'',kas neko nesajedz?

 
Reitings 179
Reģ: 08.10.2013
Vakar biju drogas,velejos nopirkt Loreal CC kremu,piegaju pie konsultantes,ne pie drogu pardevejas,bet tiesi konsultantes,kas braukusi uz vienu no sazin kurienes konsultet tiesi par bb,cc kremiem.Pieejau un jautaju vai cc kremam ir viens tonis vai vairaki,jo es tiesam to nezinaju.Zinaju ka vins ir zals,pec tam paliek bruns,domaju varbut gaisak varbut tumsak bruns,a vina man saka,ka nu ja ka viens,vins jau tacu ir zals,es skau nu ja,bet vins tacu pec tam paliek bruns,vina man uz to atbildeja ne vins nepaliek bruns,vins ir zals,pa virsu jaliek tonalais.Es uzsmereju uz rokas,domaju mos tiesam nepaliek bruns,izsmereju drusku,palika bruns,saku vai tiesam nepaliek bruns?!?! Vina skatas uz manu roku un saka,ka ne.Vina daltonike vai ka?Vina man teica,ka tas vispar cc krems jaliek tikai uz pumpam lai nomasketu.Kapec konsultet jaleik cilveki,kam nav saprasnas?
06.11.2013 08:46 |
 
Reitings 2258
Reģ: 29.01.2009
Pirms septiņiem gadiem visiem bija labas algas, tie bija trekno gadu plaukuma laiki, ar tiem gadiem un sodienu nevar salīdzināt ne naudas vērtību, ne algas ciparu.

Zaļš konsultans, kas tirgo zaļu krēmu un visu redz zaļu. Izklausās pēc drogām. Iesaku iet uz biotēku, tur man pārdevēja pa gabalu uzmetot aci, pareizi noteica manai sejai piemērotāko pūdera toni un zibenīgā ātrumā atrada vajadzīgo, izstāstīja kā lietot,a r ko atsķiras no citiem un reizē vēl paspēja citu klientu ieinteresēt. Protams, tur cenas citas, bet vismaz es jūtu, kāpēc man vispar būtu maks jāver vaļā. Ja kaut ko ņemu no drogām, tad neielaižos sarunās. Es parasti pēc principa - mani nevar izārstēt ārsts, kurš izskatās slimāks par mani, sapost kosmetologs, kam pumpaināka seja par manējo un apmācīt pasniedzējs, kam sliktākas prezentēšanas un pārliecināšanas prasmes par manējām.
06.11.2013 21:26 |
 
Reitings 5075
Reģ: 19.04.2013
Es teiktu nepatikami, bet ne iemesls cepties. Varbut ta konsultante sajutas uberkruta un gudra, lai tev kko skaidrotu. Ir bijusi sadi gadijumi, kad es uzdodu jautajumu un uz mani skatas ka uz pedejo kaku.
Vienigais, ko es prasu pardevejiem/konsultantiem- kur es varu atrast to un to.
Par preci parasti palasu atsauksmes, info neta un tad eju uz veikalu.

Un kas vainas diskusijai,lielas cepejas??
Nu sagribeja cilveks pazeloties, padalities pieredze, so what???!!!!
06.11.2013 21:39 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Dažreiz lasu un brīnos - nu jā, par fake grūtniecībām un oraļņikiem tēmas iet uz urrā, tikko uztaisa kādu citu tēmu - spuras gaisā.

Un neredzu attaisnojumu savu pienākumu nepildīšanai (jebkurā jomā). Maza alga un debīlie klienti nav attaisnojums. Nu nepatīk man darbs ar klientiem - uzrakstīju atlūgumu un aiztinos. Ne sev garīgo nebojāju, ne citiem.

Un ja runa ir par šaura profila speciālistu (jā, attiecībā uz to konsultanti tā laikam ir ironija), bet tomēr - loģiski sagaidīt, ka viņa vismaz kaut ko ir spējīga par produktu pateikt, nevis bolīt acis.
06.11.2013 22:18 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Daudz nelasīju komentàrus, apmèram nojaušu- ko tu vispàr iedomàjies paceļot te tādu tēmu;)
Esmu daudz saskārusies ar ko tamlīdzīgu, kad jautājums- vai varu kā palīdzēt?- tiek prasīts, jo tā ir jādara, bet, kad reāli arī pajautā- ar ko šis ir savādāks pa šo.. tad nu... Lai Kubiete nesāk brēkt, ka nolieku dzimteni, kvalitāte tiešām ir līdzvērtīga samaksai. Diezvai tur kāds diži krāmējas ar apmācībām, iemet tevi un konsultē, ņemies kā proti. Es saprotu, ka lielākā daļa meiteņu par tām kapeikām nestrādā aicinājuma pēc tirdzniecībā un tiešām mācētu pārdot, bet tikai un vienīgi, lai būtu tie 200lati kabatā. Vot, kad atvēršu veikalu, došu procentus no ietirgotā:D
06.11.2013 22:33 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Kubiete pateiks vienu lietu, nezinu varbut izbrīnīsies - bet pasaule ir krāsaina. Nav tikai balts vai melns. Tas attiecas uz visu. Iedomajies :D
06.11.2013 22:38 |
 
Reitings 1972
Reģ: 06.11.2013
Piekritīšu, ka labāk sākumā izlasīt atsauksmes/informāciju internetā un tikai tad doties uz veikalu, nebūs vismaz pašai stulba sajūta. Pašai arī ne reizi vien tā ir bijis, kad jautāju par kādu produktu, bet konsultante nevar neko lādzīgu pateikt un beigās sarunu novirza uz citu tēmu.
Autore, necepies par šo situāciju :)
06.11.2013 22:41 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Pie šis situaciajs ir vainiga paviršā darba deveju attieksme. Paši panem tas meitenes lai it ka butu konsultanti, bet uz apmacibu naudu teret nevelas. Un meklet ko šai jomā zinosāku negrib atļauties( jo tur bus jamaksa ALGA)
06.11.2013 22:49 |
 
Reitings 24
Reģ: 30.10.2013
Man ar drogas ta ir bijis un ne tikai drogas. Vienreiz Rimi nejausi dzirdeju,sieviete stav pie sieru stenda un kautko tur vandas, beigas pieiet pie sievietes,kura rimi strada un saka, tam sieram neredzu cenu, cik tas maksa ? Ta rimi darbiniece atbild-nav ne jausmas :D
Ok,var but ,ka vinai nebija ne jausmas,bet vinai tas tomer nebija jasaka un bija janoskaidro ta cena :)
07.11.2013 09:25 |
 
Reitings 1557
Reģ: 09.05.2013
hah, lasot to binijas piemēru atcerējos, kā pirku šampi prismā, un zālē tam bija norādītas 3 dažādas cenas. Kasē ,loooģiski, ka izsitās ceturtā, pilnīgi cita cena. Saku kasierei: "Jums zālē ir trīs pilnīgi citas cenas šim". Bet viņa man: "Nu, ja jau jūs pamanījāt, kāpēc nenoņēmāt tās cenas?" :D Mjā, tik tiešām, kādēļ gan es tā neizdarīju? Kāda nolaidība!! :D
07.11.2013 09:38 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits