Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nu jau otrdiena 05/11/13

 
Reitings 109
Reģ: 29.01.2009
Visam jauku so dienu



:)
05.11.2013 08:36 |
 
Reitings 1681
Reģ: 01.09.2012
Labrīt. Esmu darbā - neizgulejusies un pikta. Pēc divām naktsmaiņām - bez brīvdienām tā īõsti jau man rīta maiņa. Jūtos kā kakucis. :D Turos, bet apzinos, ka ap 12tiem naks šausmīgs lūziens.

Lasu FB ziņas, ka vadītājs notrieca suni un aizbrauca no notikuma vietas. Ziniet dažreiz man šķiet, ka viss ļaunais kas cilvēkiem notiek ir karmisks sods - bērnība mums bija laukos kaimiņiene, kas katru gadu slīcināja kucēnus un kaķenus - masveidā. Un kaut kad nesen dzirdēju, ka viņas meitai atklāja izkaisīto sklerozi. Liela traģēdija jaunai meitene - manai vienaudzei. Tad nu man šķiet, ka tāda veidā tā sieviete tiek sodīta par grēkiem - dzīvnieku slepkavošanu. Nav nekā ļaunāka, ka tavs tuvākais cilvēks lēnām izdziest.
Tāpēc, kad redzu visādas enģeļu dienas un traģiskus stāstus, slimus bērnus, jaunus cilvēkus invalīdus, neželīgus noziegumus - kaut kā neviļus padomāju - a varbūt šie cilvēki ir tāpat slīcinājuši kaķēnus, piesējusi suņi pie koka mežā, nobadinājuši vai mocījuši mājdzīvniekus. Nez... un tad man paliek mazāk žēl... cilvēkus... Liekas, ka nekas nenotiek tāpat vien.

Tāds filozofisks rīts...


Vienīgā jautrā sastavdaļa - kolēģe, latviete uz kases žurnāla uzrakstījusi - viesTnīca... :D
05.11.2013 09:17 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Ella, tad jau jātic arī vairākām dzīvēm, citādi bērnus invalīdus - garīgos/fiziskos izskaidrot nevar. Vai arī tos soda par vecāku pāridarījumiem. Bet, kad šādus bērnus zina dzīvē, viņu ģimenes - tādas pārdomas prātā nenāk, man vismaz tiešām nē, jo nu tas viss ir nereāli skumji, ka ir absolūti vienalga par ko, jautājums ir tikai Kā, kā dzīvot.
05.11.2013 09:22 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Labrīt.
Jau atkal slimoju. :(
Jau kuro dienu nāku mājās un kaķim nav ko ēst dot. dodu tās mazās Kitekat paciņas. Es dodu pa pusītei, bet izrādās draugs dod visu paku vienā ēdienreizē.
Saku,lai dod pa pusītēm, uz ko draugs atbildēja- īsti veči ēd visu paku, nevis ar pusītēm šmurgājas.:D
Tad nu šo veču domāšanu es nespēju izmainīt un mājās ejot atkal jāpērk kaķim paika.
05.11.2013 09:26 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Labrīt!

Šodien man sāp galva, tāpēc esmu īgna. Neko negribas darīt, tikai braukt mājās un izcept kaut ko garšīgu.
Laiks arī dikti drūm, kas noskaņojumu neuzlabo.


Tāpēc, kad redzu visādas enģeļu dienas un traģiskus stāstus, slimus bērnus, jaunus cilvēkus invalīdus, neželīgus noziegumus - kaut kā neviļus padomāju - a varbūt šie cilvēki ir tāpat slīcinājuši kaķēnus, piesējusi suņi pie koka mežā, nobadinājuši vai mocījuši mājdzīvniekus. Nez... un tad man paliek mazāk žēl... cilvēkus... Liekas, ka nekas nenotiek tāpat vien.


Cik aprobežoti! Tā kā mums rados ir viens ļoti skumjš gadījums, tad šāda prātuļošana man uzdzen dusmas.
Zini, protams, neviens nav bez grēka, bet nu tā domāt..
Tā sieviete baro gan kaimiņu novārtā atstātos kaķus un suņus, ir pirkusi viņiem zāles, ņēmusi pie sevis mājās uz ielas izmestos kaķus. Bet viņai jau vairāk kā 15 gados jādzīvo ar apziņu, ka viņas bērns ir slims, ne tāds, kā citi, ka viens pats nekad netiks ar sevi galā, kā arī ārsti nevar pateikt, cik ilgi un kā dzīvos.
05.11.2013 09:28 |
 
Reitings 5481
Reģ: 17.08.2010
Jau kuro dienu nāku mājās un kaķim nav ko ēst dot. dodu tās mazās Kitekat paciņas. Es dodu pa pusītei, bet izrādās draugs dod visu paku vienā ēdienreizē.
Saku,lai dod pa pusītēm, uz ko draugs atbildēja- īsti veči ēd visu paku, nevis ar pusītēm šmurgājas.


:D mans kaķis ar ēstu visu paku uzreiz, ja dotu. Mēs dalām uz 3 ēdienreizēm vienu paku + sausā barība regulāri trauciņā.
Vakar šai vispār kaut kāds dullums uznāca - tā izārdīja savu kastīti, ka nezināju no kura gala sākt tīrīt vannas istabu :D
05.11.2013 09:31 |
 
Reitings 1717
Reģ: 24.05.2013
Labrīt šajā pelēkajā dienā.
Šodien darbs, darbs, darbs. Rīt gan izgulēšos. Kopš ieraudzīju Maximas reklàmā, ka fuette desai atlaide, nevaru aizmirst. Rīt būs jāiet nopirkt. Ar atlaidi vai bez, bet man gribās. :-D
05.11.2013 09:35 |
 
Reitings 1681
Reģ: 01.09.2012
Katrs pieturās pie uzskatiem, kas ir tuvaki - es ticu pārdzimšanai, vairākām dzīvēm un karmai. :) Un ticu, ka ļaunas un nežēlīgas darbības nevar palikt nesodītas. Caur bērniem, tuviniekiem.

Katrai mammai savs bērns ir vismīlākais, bet tik pat reāli var būt, ka kāds slims bērns ja izaugtu kļūtu par pedofīlu vai slepkavu vai teroristu. Bērni ir mīļi, bet mēs VISI kādreiz bijām berni. Arī Hitlers bija bērns un Čikatilo - un visiem viņiem bija mīlošas māmiņas.

Nekad no malas nevar zināt kas cilvēkam ģimene un vsp pratā darās - cik ir tādu paraugģimeņu, kur izvaro bērnus, sit sievas. Tie pēdejos gados atrastie pagrab-gūstekņi - visi tie, ka sturējuši tās meitenes ieslodžījumā no malas likās labsirdīgi, pieklājīgi, izglītoti cilvēki. :) Cik ir tāds sievietes, kas piebur un visādi pesteļo - ļoooti daudz - un vēlāk brīnās, ka vīrs slimo, bērns slimo, pati nelaimīga... Tā kā katrai monētai ir divas puses.
05.11.2013 09:39 |
 
Reitings 1681
Reģ: 01.09.2012
Mans domāšanas paraugs - vakar mani mašīna apšļakstīja no galvas līdz kājām un aizbrauca tālāk - nebrīnītos, ja pēc kāda laika tam bembim nolauztu spoguljus, saskrāpētu bamperi vai pārdurtu riepas. :) Viss sliktais nak atpakaļ darītājam dažādās formās :)
05.11.2013 09:41 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Ella, ceru, ka Tu visās savās dzīvēs esi bijusi teju vai svētā, un Tev nekad nenāksies sadzīvot ar domu, ka Tev mīļš cilvēks ir smagi slims.
05.11.2013 09:43 |
 
Reitings 2792
Reģ: 09.12.2010
Mans domāšanas paraugs - vakar mani mašīna apšļakstīja no galvas līdz kājām un aizbrauca tālāk - nebrīnītos, ja pēc kāda laika tam bembim nolauztu spoguljus, saskrāpētu bamperi vai pārdurtu riepas. Viss sliktais nak atpakaļ darītājam dažādās formās


Un ko Tu pati iedomājies un pateici? :D Ja jau būtu ar tik pareiziem uzskatiem, tad neko tādu nemaz nebūtu iedomājusies, bet vienkārši pasmējusies. :)
05.11.2013 09:44 |
 
Reitings 5481
Reģ: 17.08.2010
Mans domāšanas paraugs - vakar mani mašīna apšļakstīja no galvas līdz kājām un aizbrauca tālāk


Man arī diemžēl vienreiz sanāca nu tā apšļakstīt garāmgājēju.. bija tumšs, nepamanīju. Bet tas jau nenozīmē, ka esmu slikts cilvēks :D
Un vēl par to, ka neapstājās - viņš jau cilvēku nenotrieca, nu ko viņam apstāties un lūgt piedošanu? Mani arī diez gan bieži apšļaksta, jo eju daudz ar kājām, bet negaidu, ka kāds apstāsies un noslaucīs mani :D
05.11.2013 09:49 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Piekrītu Ellai. What goes around,comes around. Turklāt atpakaļ nāk 7x trakāk nekā mēs esam kaut ko izdarījuši.
:)
05.11.2013 09:51 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
mans kaķis ar ēstu visu paku uzreiz, ja dotu. Mēs dalām uz 3 ēdienreizēm vienu paku + sausā barība regulāri trauciņā.

Jums jau mazs tas kaķīts.:D es dodu pa pusītei un sausā visu laiku ir traukā ar kaudzi. tieši tpc arī dotu tikai pus paku, bet draugs katru dienu saka,ka grib resnu kaķi un milzīgu, tad nu, šķiet, cenšas nobarot šo kā ruksi.
Nazi kā tavam mincim iet?
05.11.2013 09:53 |
 
10 gadi
Reitings 2151
Reģ: 02.04.2011
Man brokastīs burbuļūdens ar citronu, mēles galā jau kopš pagājušās nakts 2iem "Kad man vairs nebūs sešpadsmit" un muļķa smaids pa visu seju. :)

Vairāk man šodien nav, ko teikt. Ā, nē, ir gan, neesmu dzejnieks, bet teikšu dzejā :D , jūtos apmēram tā "(..)Un tas nav daudz. Bet tas ir viss".

Lai laba! :)
05.11.2013 09:53 |
 
Reitings 249
Reģ: 25.07.2013
Mans domāšanas paraugs - vakar mani mašīna apšļakstīja no galvas līdz kājām un aizbrauca tālāk - nebrīnītos, ja pēc kāda laika tam bembim nolauztu spoguljus, saskrāpētu bamperi vai pārdurtu riepas.


vienā sadaļā tu par šo situāciju dusmojies un teici, ka novēli ieskriet vadītājam stabā.
vai adekvāti salīdzināt apšļakstītu sūda (atvainojos) mēteli ar cilvēku? un vispār- vai tev par šādu novēlējumu tava tā ''karma'' neatspēlējas ?
05.11.2013 09:55 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
čāča Riktīgs mežonis. :D Un lien visur,kur var ielīst,pat veļas mašīnā. :D
05.11.2013 10:00 |
 
Reitings 1050
Reģ: 10.11.2010
Labritin Otrdienaaaaa (l)
Es jau darbiņā,sakas Mana pirmā darba diena,gulēju tikai 3h,jo vakar aizrāvos ar grāmatu.
Man tagad sākas jauns darba grafiks,5 dienas strādāšu un 5 brīvas,slīdošais grafiks būs.
05.11.2013 10:00 |
 
Reitings 2080
Reģ: 05.11.2012
Ella
un ko tu gribeji, lai vins apstajas tev un izzave drebes?


p.s. ja notriec suni, tad soferis vel var pieprasit suna saimniekam kompensaciju par auto remontu, jo suns tatad bij nepieskatits un apdraudeja satiksmes drosibu! sunim jabut vainu nozogota teritorija vai nu pie siksninas!
05.11.2013 10:00 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Nazi:D
a,kā - jau apradis ar telpām? neskrien sienās utt?
05.11.2013 10:00 |
 
Reitings 2792
Reģ: 09.12.2010
Ella - Par kādu konkrēti gadījumu Tu runā (par suni)?
05.11.2013 10:01 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits