attiecību jaucējas

 
10 gadi
Reitings 96
Reģ: 07.04.2009
Ar draugu brīvdienās bijām aizbraukuši uz dzimto pilsētu, protams, iegriezāmies vietējā klubā, kur arī satikām viņa draugus, diezgan liels bariņš,kurā bija arī viena meitene (kuru ne viņš, ne es nepazinu), kas nepārprotami manam draugam sita kanti, uz deju plača berzējās klāt, pie galdiņa viņam miedza ar aci, kaut gan es sēdēju tur pat blakus, ieraugot šo koķetēšanu biju šokā, tāpat kā viņš, abi saskatījāmies nesaprašanā, tā kā klubā skaļa mūzika, parādiju viņam, ka tā meitene nav pie pilna prāta, bet šī piecēlās, piegāja pie viņa un iečukstēja ausī un aizgāja, jautāju draugam ko šī teikusi. Tu esi foršs. Pateicu, lai ejam sēdēt pie cita galdiņa divatā,tā arī pārējo vakaru pavadījām divatā pie cita galdiņa vai pie bāra. Nākamajā dienā šī vel atsūtijusi sms, ka domas nav mainīju un, ka joprojām domā, ka ir foršs. Tas nozīmē, ka viņa vel pa pilsētu ir meklējusi mana drauga nr.
Draugs vien atbildēja, ka ignorēs viņu un gan nomierināsies, bet man jau liekas, ka tādas neapstājas!!!!

Kā Jūs, meitenes, esat tikušas galā ar šādām "padauzām"?
04.11.2013 20:10 |
 
Reitings 554
Reģ: 26.08.2013
Dominika, tik precīzi :)
Ja attiecibas nav skirbu par kuram sitadam damitem ielist, tad neviens vinas neizjauks.
05.11.2013 11:16 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits