Sajūta, neesam īstajā vietā....

 
Reitings 63
Reģ: 02.11.2012
Sveikas meitenes.
Šodien ir tāda pārdomu diena.Gribēju vaicāt ,vai bieži Jums ir tāda situācija un sajūtas ,ka neesat īstajā vietā,nedariet ko pareizi?Piemēram katru rītu ceļaties ar domu ,ka atkal jādodas uz darbu ,kurš jums nepatīk,vai mācaties to, kas nemaz nepatīk?
Man uz doto brīdi ir tā ,ka ne par ko neesmu īsti pārliecināta.
Uzsāku mācības par grāmatvedi ,no sākuma man ļoti patika ,bet tagad neesmu pārliecināta ,ka tas ir tas ko dzīvē vēlos darīt, iespējams vaina arī tajā ,ka pašlaik esmu darba meklējumos, šķiet jau ,ka spēka pietrūkst censties un meklēt,no vietām kurās tiešām vēlētos strādāt ,nav nekādas atsauksmes, lai gan bija iespēja strādāt ,bet man diemžēl bija jāatsaka skolas dēļ, jo tajā darbā notiek mēnesi garas apmācības,kur pirmās divas nedēļas jāierodas obligāti,kā arī ja palaidīšu garām vienu prezentāciju ,eksāmena darba atzīmi dalīs uz 2.
Tad nu bieži vien ir tik nepatīkamas izvēles ,vai nu mācies un saņem labas atzīmes vai arī labi apmaksātu darbu ,bet mācības atkal ir otrajā vai trešajā plānā.
Respektīvi ko es vēlējos teikt , ka ir tik daudz nogurdinošu dzīves pavērsienu ,un nereti šķiet ka to ko izvēlēsimies un izvēlamies nedara mūs laimīgus...
04.11.2013 13:33 |
 
Reitings 1997
Reģ: 30.06.2009
Man tā bija pagājušogad.Kaut kā nepaveicās.Ļoti vēlējos un vēlos studēt veterinārmedicīnu.Aizgāju,viss forši,vecmamma no iekrājumiem maksā par skolu,vienīgi dzīvošanai tas atbalsts tāds nekāds,cik pati piestrādājot nopelnīju tik arī bija.Jādzīvo Elejā,izbraukāšana stulba,reizēm 3 stundas bezmērķīgi klīst pa veikaliem,jo autobuss nenāk normālā laikā.Nu jā sāku ienīst visu Eleju,Jelgavu,skolu,jo vēl aizgāja mana foršā studiju biedrene,paliku viena,nevarēju iejusties citās kompānijās.Attapos vienmēr nobastojusi kādu "mazsvarīgu" lekciju.Agrāk teicu,ka jūtos slikti,no rīta miegs nāk,pēcpusdienā tur vēders sasāpējās vai vēl kas,kaut reāli tas laikam bija vienkārši drausmīgs besis par visu,nevēlēšanās tur iet un kaut ko darīt,neieinteresētība.Aizgāju un tagad domāju kā tikt atpakaļ,jo vēlreiz maksāt 1800Ls par pirmo kursu es nespēju lūgt,pašai kaut kā jātiek galā.
04.11.2013 15:08 |
 
Reitings 3431
Reģ: 19.08.2009
Harmony - Varu pilnīgi saprast tavas emocijas. Bet kādēļ nepaņēmi akadēmisko, aizgāji prom no skolas un viss? Un kā tava vecmamma reaģēja uz tavu aiziešanu prom?
04.11.2013 15:18 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
Mani arī tā "neīstās vietas" sajūta vienmēr ir vajājusi. Pametu visu, kas man bija un aizbraucu uz citu valsti. Pēc kāda laika sajūta atgriežas un atkal nezinu, kur likties. Varbūt tas, ka zāle citur liekas zaļāka.
Problēma arī tāda, ka nekad īsti līdz galam neesmu zinājusi, ko vēlos darīt. Ir kāds sapnis, klusa ideja, ko ļoti vēlos realizēt, bet atkal , ne finanšu, ne laika, vēl piecdesmit atrunas. Tā nu pašai visu laiku sajūta, ka gaidu savu vilcienu uz nepareizā perona. Motivācijas trūkums no vienas puses un neziņa, ar ko sākt no otras.
04.11.2013 15:55 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
ja tev ir ļoti maz palicis un zini, ka eksāmenus noliktu, pamēģināt palikt, jo bieži vien uz tevi skatās kā uz Dievu ar tavu augstāko izglītību, ja citiem tādas nav, bet tev ir kaut vai pa citu jomu.
praksē tev taču neliks taisīt atskaites uzreiz, bet piedalīsies nelielos darbiņos. daudzās prakses vietās vsp nosēdina cilvēku malā, lai viņš tikai sēž un skatās, neko darīt neliek, jo pārāk lielu atbildību negrib uzdot, jo pašam pēc tam atbildība jāuzņemās un jālabo, ja kkas nav tā.
ja vecāki tevi spēj nodrošināt, tad pacieties. gan pēc tam atradīsi darbu.
ar par tām atzīmēm, ka atrāk nedrīksti uzzināt par decembri, tad nu ej uz mācību daļu un skaidrojies. es tavā vietā atrāk domātu par papīru savākšanu un pārcelšanos uz citu skolu, bet uz to pašu programmu. jo tas savādāk ož pēc tā, ka skola grib iešņaukt tavu naudu. gan jau, ka būs kaudze tjipa nesekmīgu atzīmju, kuras pēc sesijas vairāk nedrīkstēs labot tāpat un būs jāmaksā kaudze naudas par pozitīvu novērtējumu. tur man nekas neliekas tīrs.
tas, ka pasniedzēji mēdz samazināt atzīmes, ja nenāk uz lekcijām, ir patiesība. bet, ja pieiet pie pasniedzēja un sarunā, ko tu vari izpildīt mājās un nodot atsevišķi, varbūt var arī ko sarunāt.
04.11.2013 16:17 |
 
Reitings 63
Reģ: 02.11.2012
Mjā ,katrā gadījumā ,kad uzzināju par to ka atzīmes nemaz mums nedrīkst teikt ,protams ka uzreiz sapratu ka nav tas normāli...ar draudzeni bijām šokā...kā arī padzirdēts par ,to ka nevar likt augstas atzīmes tas ar tā bloķē to prieku apgūt šo profesiju šajā skolā.Visnotaļ dīvaini.
Vnk reizēm liekas,ka tā domāšana man tāda bremzīgāka,vnm esmu smaidīga,pozitīva,šķiet citiem liekas ,ka nekad neuztveru neko nopietni,bet tāda ir mana maska,pašai paliek bēdīgi redzot cilvēkus uz ielas,kuri izskatās nelaimīgi...Gribu dzīvē atļauties kaut daļu no tā ko sirds kāro...

Harmony -pati es esmu no Jelgavas ,braucu uz Rīgu ,zinu kā ar tiem autobusiem čābīgi. iedomājoties ka ziemā būs jāstāv ilgi un jāgaida paliek jau tagad auksti...
Katrā ziņā ,mjāaa dārgi gan sanāk ,liela naudiņa jāmaksā...
Tos maksājumus nevar sadalīt pa mēnešiem? tā varbūt būtu vieglāk maksāt...
Tāpēc es tik cītīgi meklēju darbu ,lai varu pati maksāt par studijām ,kā arī gribu iemācīties Nīderlandiešu valodu un aizbraukt atpakaļ uz Nīderlandi :)
04.11.2013 18:55 |
 
Reitings 3431
Reģ: 19.08.2009
cutie - Es domāju, ka tev ir jāsaņemas un mazais mērķis jau ir skaidrs, mācies valodu kamēr vēl to pusotru gadu studē vai strādā un aidā uz to zemi, ja zini, ka tev tur patīk :)
04.11.2013 19:41 |
 
Reitings 171
Reģ: 20.08.2013
Nu man jau pēdējos gadus šķiet,ka atrodos neīstajā vietā. Itkā man patīk Latvija,bet nejūtos kā mājās.
04.11.2013 20:29 |
 
Reitings 81
Reģ: 07.09.2013
Arī man jau pāris gadus šāda sajūta. Mēģināju uzsākt "jaunu dzīvi" ārpus Latvijas, neizdevās - divas reizes, esmu atpakaļ LV. Neizdevās tāpēc, ka arī tur nejutos kā "savā vietā", tā jau ir, citur tā zāle šķiet zaļāka. Šobrīd liekas, ka vienkārši eksistēju, jo katru dienu nomāc doma - kaut kas ir jāmaina. Tik nesaprotu, kur likties, ko darīt, ko strādāt. Lieeeels, nepārejošs apjukums.
04.11.2013 20:39 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits