Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

snovs vai slēpes

 
Reitings 2033
Reģ: 10.12.2012
Plānoju šogad pirmo reizi doties uz kalnu, tagad jādomā ko man mācīties :D Pašlaik sliecos uz snovu, nezinu kāpēc :D

Kas jums labāk? varbūt kāda ir abus mēģinājusi vai ar abiem prot :)
02.11.2013 15:29 |
 
10 gadi
Reitings 2152
Reģ: 02.04.2011
Nez, vai varu teikt tik skaļus vārdus, ka ļoti protu, bet man tas dēlis tuvāk pie sirds. Esmu gan kritusi un situsies uz nebēdu, vienalga patīk! :D

Lai gan arī uz kalna nav slikti, ar slēpēm man labāk patīk pa pļavu vai mežiņu - saule spīd, sniegs mirdz un tu sārtiem vaigiem uzsūc visu to smukumu. Ai, sagribējās ziemu! :)
02.11.2013 15:34 |
 
Reitings 5516
Reģ: 03.08.2013
Pirmoreiz noteikti sāc ar slēpēm. Es to neievēroju - sāku ar snovu. Finālā zilumi pa visu pēcpusi tādi it kā būtu pa trepēm uz d... nobraukusi, sasistas roku locītavas, nemitīgi kritieni, nespēja tikt augšā ar pacēlāju un tas viss pēc 3 nobraucieniem pa kalnu. :D Tie arī ir līdz šim mani pirmie un pēdējie nobraucieni ar snovu, jo pārējo atvēlēto laiku toreiz es pavadīju Žagarkalna kafejnīcā. :D Kopš tā laika braucu tik ar slēpēm - tomēr pierastāk, par cik es ar distancenēm kādreiz baigi močīju, bez tam tā paralizējošā sajūta, kad tev kājas ir piekaltas vienam dēlim, mani attur vēlreiz mēģināt kāpt uz snova. :D
02.11.2013 15:38 |
 
10 gadi
Reitings 141
Reģ: 25.12.2012
lai gan ne tuvu neesmu profiņš, tomēr man ar laikam tuvāka ir snowošana. :) mācījos pašmācības ceļā, tāpēc kritusi un gāzusies esmu tiešām daudz. :D

ļoti gribētos kādreiz iemācīties arī slēpot, bet nav īsti kas pamāca. :/

ahh.. sakārojās sniedziņš, vēsais, svaigais gaiss un visi pārējie ziemas prieki. (l)
02.11.2013 15:44 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
Man sleepes labaak patiik, bet tas taapeec, ka visa gjimene lieli sleepotaaji, jau no beerniibas esmu uzlikta uz sleepeem. Esmu meegjinaajusi arii ar deeli braukt, noteikti meegjinaashu veel kaadreiz, bet tas tomeer nav mans. Man liekas, ka ar abiem var iemaaciities braukt vienliidz aatri, jaaskataas, kas tieshi tev labaak patiik
02.11.2013 15:44 |
 
10 gadi
Reitings 3256
Reģ: 29.01.2009
No 6 gadu vecuma slēpoju, tad pārgāju uz snovu, bet nu jau esmu nonākusi pie tā, ka vienreiz tā, otrreiz tā :D
Katrā ziņā, tas, ka es slēpoju no 6 gadu vecuma, neaturēja no tā, ka', mācoties ar snovu, kritu, gāzos utt utjp.
Katrā ziņā, manuprāt, ar slēpēm ir stipri vieglāk uzsākt braukt un turēties "stāvus" savukārt smuki braukt iemācīties ir grūtāk. Bet ar snovu otrādāk.
02.11.2013 15:45 |
 
Reitings 2033
Reģ: 10.12.2012
uz kalna neesmu bijusi,bet esmu ar distanču slēpēm pa laukiem daudz slēpojusi. No zilumiem man nemaz nav bail, esmu jau pieradusi :D
02.11.2013 15:47 |
 
Reitings 528
Reģ: 10.08.2009
Esmu mēģinājusi abus. Ar snovu labāk patīk, bet ir nedaudz grūtāk kā ar slēpēm.
02.11.2013 15:54 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Esmu kaartiiga kalnu sleepotaaja jau vairaakus gadus-slepoju arii no "melniem" kalniem(te ir iedaliiti-zalie,zilie ,melnie)Es Tahoe neesmu redzeejusi dzeltenos,kuri ir loti ,loti staavi un gruuti-viirs ir sleepojis arii tos!
Man jau liekas,ka var buut pat abi,bet parasti ir taa,ka sleepotaajs turaas pie sava un snowboard pie sava!Skatos ,ka peedeejaaa laikaa vairaak visi tiecaas uz snowbord .Viirs jau smejaas,ka laikam vieglaak iemaaciities, un loti aatri var iet lejaa no kalna.Es arii maaku loti aatri,bet man reizeem tiesi nepatiik iet aatri,jo tad pilniigi neko neredz apkaart-tas mirklis ir taads loti iiss tad!Esmu iepreceejusies riktiigos sleepotaajos,ja nebuutu maaciijusies so sporta veidu,tad nebuutu kur esmu-tas gan!Man patiik skaisti sleepot-to es noteikti nenoliedzu.Sleepoju peec "austriesu skolas".
02.11.2013 15:57 |
 
10 gadi
Reitings 3256
Reģ: 29.01.2009
Skatos ,ka peedeejaaa laikaa vairaak visi tiecaas uz snowbord

Eiropā es gan teiktu, ka ir tieši pretēji (arī LV). Uz snovu visi baigi tiecās pāris gadus atpakaļ, tagad arvien vairāk esmu ievērojusi, ka daudzi pāriet atpakaļ uz slēpēm. Bet nu varbūt nepareizi esmu novērojusi.

Viirs jau smejaas,ka laikam vieglaak iemaaciities, un loti aatri var iet lejaa no kalna

Un šo ar esmu novērojusi savādāk :D Lielos vilcienos, salīdzinot labu slēpotāju un labu snovotāju, parasti tieši slēpotāji brauc lejā ātri (nerunāsim par tiešām ļoooti labiem braucējiem). Bet varbūt atkal nepareizs novērojums :D
02.11.2013 16:03 |
 
Reitings 5516
Reģ: 03.08.2013
Ar slēpēm, protams, ka būs ātrāk, jo ar snovu nenositoties jau nemaz nevar/nedrīkst laisties tā, kā ar slēpēm, ja neesi vismaz vidēja līmeņa advancētais snovotājs.
02.11.2013 16:05 |
 
Reitings 464
Reģ: 24.02.2011
snovoju tā vidēji labi, bet slēpes, ak jel, man laikam ir paranoja. Pagājušajā sezonā mēģināju iemācīties slēpot, bet man galīgi nesanāca. Katra kāja gāja uz savu pusi, vai krustā, kur nu vēl nūjas kaut kur pa vidu maisās. Gandrīz sev vēl zobus izsitu. :D kopš tās reizes palieku uzticīga snovam jau kuro gadu. ;D
02.11.2013 16:09 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Joselyn-manaa pusee tie puisi un meitenes brauc vienreizeeji-es tiesaam loti priecaajos gan par stilu,gan aatrumu un vini ir loti pieklaigi pret sleepotaajiem-vini parasti brauc lejaa visu distanci pa vienu pusi un sleepotaaji paa otru pusi.
Man patiik ,ka mums nav taads viens liels kalns ,bet ir vesela seerija kalnu un taa distance ir diezgan gara un tad loti juut,kas ir kas.Te var redzeet pavisam mazus bernelus uz sleepeem.
Jaaatziist ,ka sleeposana ir diezgan daargs sporta veids.
02.11.2013 16:10 |
 
Reitings 464
Reģ: 24.02.2011
vēlos vēl piebilst to, ka es sāku ar snovu un iemācījos ļoti ātri pamatus. Pēc vienas sezonas jau salīdzinoši sanāca ļoti labi kā arī snovoju ātri.. nositusies vēl neesmu. :D protams, respektēju citus cilvēkus un nevienam virsū nebraucu.
02.11.2013 16:13 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Ance-es pilniigi piekriitu-no lieliem kalniem noteikti nevar sleepot lejaa aatri,ja nemaak."Katram sniegam" pat ir sava tehnika...Tikko uzsnidzis lielas kaartas sniegs buus jaapieveic ar pavisam citu tehniku-Man patiik vislabaak sleepot taads,kas ir uzsnidzis pirms kaadas dienas,bet ne loti dzils.
Man patiik sleepot ar pierastaam dreebeem arii-nemiilu mainiit savu jaku,zaabakus.Te es pilniigi neskatos "modes veesmas".Cilveekus no eiropas var redzeet uzreiz ar saviem loti spilgtajiem ,sakaistajiem sporta kostiimiem-iipasi vaaciesus un austriesus!
02.11.2013 16:16 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
Katra kāja gāja uz savu pusi, vai krustā, kur nu vēl nūjas kaut kur pa vidu maisās.
:D man tieshi ar snowu liekas, ka kaajas sasietas un es vispaar nevaru pakusteeties
02.11.2013 16:21 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits