Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Draudzība ko nevēlamies pazaudēt

 
Reitings 185
Reģ: 29.05.2013
čau, man ir draugs, esam jau pazistami 6 gadus, bet ta tikai simpātijas sākām izrādīt 2 gadus atpakaļ. vis sākās sovasar, kad viņš vienā pasākumā uzaicināja palikt savā masina un tad tur ari iemigam, pec tam to vairs ta necilajam un tgd sini nedela aizbraucam uz pasakumu ar jauniesiem un kad satumsa tad aizgajam uz masinu un tad runajam un atkal vins ta ka apgulas un aicinaja lai ari es apgulos un tad vins saka man vaigu glastit un tad manu roku un ta kadu laiku, bet mums pec tam bij jabrauc prom. nakamaja vakara satikamies un atkal tas pats, bet jau aizgaja ari ka kajas saka aiztikt, kaklu un kutinat. skatijas ari ta ka noskupstit gribetu, bet to nedarija. man vinš patik un zinu ka vinam es ari, bet es gribetu ar vinu but kopā, kā man vina izraisit interesi, ka vinu piesaistit? Help :(
31.10.2013 12:16 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
es domāju, ka viņš grib tikai sexu. lai gan tad viņš varbūt uzreiz būtu ķēries pie lietas.
kādas attiecības tu pati vēlies?

pajautā viņam skaidri un gaiši, kāpēc viņš tā darīja un ko vēlas?
31.10.2013 13:06 |
 
Reitings 185
Reģ: 29.05.2013
Ka tu tā Sany sāc teikt, es sāki kko lipināt kopā, to ka viņš man ļoti daudz piedāvāja braukt pie viņa uz mājam un ka viņš arī tā sāka vsp par sexu runājām.

Es viņam uzjautāju par to kapēc viņš tā darija un kas būs tālāk starp mums, viņš es negribu sabojāt mūsu draudzību kas ir starp mums un šobrīd vairāk kā draugi mēs nevaram būt, bet es nenoliedzu ka man pret tevi ir simpātijas un tāa..

gribētos kkā viņu grizsirdīgu padarīt, nu kkā atspēlēties par to, jo neviens normāls čalis tik debīli nerīkotos. ko iesaki?
31.10.2013 14:44 |
 
Reitings 1748
Reģ: 08.03.2013
noskūpsti pati viņu pirmā :D
31.10.2013 14:49 |
 
Reitings 185
Reģ: 29.05.2013
čiepa
nu es nezinu va es to baigi gribu,
es uzskatu ka čalim pirmajam jāspe solis, :D
31.10.2013 14:51 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
kas tur debīls?
viņš tevi uzskata par draudzeni, bet nevar savaldīt savus instinktus. puisis droši vien ir dilemmas priekšā, jo tu, šķiet, viņam patīc vairāk kā vnk cilvēks. bet negrib ar tevi uzsākt attiecības, jo, ja jums tās izjuktu, pastāvētu ļoti liela iespēja, ka draudzība arī izjuks.
var arī būt tā, ka viņš grib tikai sexu ar tevi, jo tu esi vienīgā sieviete, ar kuru viņš tik ilgi draudzējas kā ar parastu cilvēku, bet nav ar tevi pārgulējis. un viņu baida tas, ka tas arī var izbojāt jūsu draudzība, jo jūs vairāk nekad nevarēsiet skatīties viens uz otru ar tādām acīm kā līdz tam, ja jūs pārgulētu.

padomā par to. un atriebība nekad nav bijis labs līdzeklis. tikpat labi tā var divreiz spēcīgāk tev iecirst pliķi.

bet ar to, ka tu viņu padarītu greizsirdīgu, tu pārbaudītu, kā viņš to uztver. varbūt viņš sapratīs, ka tu esi kas vairāk, nekā vnk draudzene.

un padomā par to, cik tu esi egoistiska draudzene pēc 6 gadu draudzības (ja es pareizi sapratu) un tagad domāt, kā ieriebt draugam. kur palika tava draudzība? vai arī tu viņu nekad tā pa īstam neesi uztvērusi kā draugu?
31.10.2013 14:52 |
 
Reitings 3431
Reģ: 19.08.2009
Nu kāda vēl tur draudzība, ja tev viņš patīk un viņam tu arī interesē. Neko īsti nevar pazaudēt, jo kas tā par draudzību, ja starpā kaut kādas slēptās simpātijas.
Man izlasot viņa atbildi uz tavu jautājumu jau ir viss skaidrs, ka viņš nevēlas attiecības un visticamāk tavā vietā pārtrauktu kontaktus, lai aizmirstu viņu un viss. Būtu pārāk sāpīgi draudzēties un regulāri kontaktēties ar cilvēku, pret kuru man ir jūtas, bet viņam vēlme tikai pamīcīties.
31.10.2013 14:55 |
 
Reitings 185
Reģ: 29.05.2013
viņš man sāka pēdējā laikā meklēt man draugu, bet es tgd varētu varbūt mēģināt padarīt greizsirdīgu, gribās redzēt viņa attieksmi, ko viņš teiks.
Viņš savā ziņā ir tāds brunču mednieks, viņam daudzas karas kalā un es tā viņam arī teicu, ka es neesmu tā kas karas kaklā un viņš teica, ka viņam sķietot, ka puišiem mani atkost ir grūti un tam kas to izdarījis ir laimējies.
es nnevarētu viņam nodarīt pāri, bet pastīties cik viņš greizsirdīgs būs, to gribētos man redzēt, jo viņš man ir ļoti tuvs cilvēks un es arī nevarētu pārdzīvot ja mes vairs nebūtu draugi. viņš ir tomēr riktīgi foršs,
bet es jau no viņa pirma jutu to ka viņš grib kko vairāk, jau pirms pāris gadiem, uzdāvināja man dāvanu, aicināja mani uz kino veda uz restorāniem un es uzskatiju ka tas ir jauks draudzības izrādijums, jo man viņš nemaz tā īsti neinteresēja, līdz šim brīdim.
31.10.2013 15:01 |
 
Reitings 185
Reģ: 29.05.2013
chocoloco
es par liami viņu nesatiekos katru dienu, tikai pa reizei, kad esmu Rīgā, bet kad te patstāvīgi dzīvošu tad varbūt arī satikšu viņu pastāvīgi, bet līdz tam jau vēl jānodzīvo

pagaidām man nav tāda vēlēšanās ņo viņa atvadīties pa visam. :(
31.10.2013 15:06 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
tas, ka citas karas kaklā, nenozīmē uzreiz, ka ir brunču mednieks. tas nozīmē, ka viņš varbūt ļoti pievilcīgs, šarmants. bet, ja viņš ar visām tām meitenēm tiekas un attiecības neveido, tad tiešām viņu varētu uzskatīt par brunču mednieku.
ja tev ir ļoti svarīga viņa draudzība, tad varbūt nevajag to bojāt ar greizsirdību?
tev bija jāzina, ka greizsirdība nav sevišķi laba lieta, bet tu to vienalga taisies provocēt. protams, neliela greizsirdība vajadzīgās devās ir pat vēlama, bet varbūt ne īsti šeit.
tu maz zini, ko tu pati gribi?
tu gribi nopietnas attiecības ar to puisi vai tikai viegla interese, sex?
jo tev jau viņš agrāk neinteresēja. ko viņš tev tagad nozīmē?
31.10.2013 16:40 |
 
Reitings 919
Reģ: 11.07.2013
Manuprāt, viņam Tu simpatizē, bet ne tik ļoti, lai vēlētos ar Tevi ko nopietnu, citādi jau būtu ķēries vērsim pie ragiem.
31.10.2013 16:47 |
 
Reitings 1267
Reģ: 30.08.2013
Puisis ar nopietniem nodomiem neaicinās meiteni uz auto,lai pamīcītos, bet gan uzaicinās uz skaistu tikšanos. Visdrīzāk ka paņems un aizies. Pateiks,ka tā sanāca vai par daudz iedzēris.
31.10.2013 16:47 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Apsveicu! Vari nesatraukties, jo draudzības jums tur tāpat nav :D Tīri seksuāla interese no puiša puises :)
31.10.2013 16:51 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (1)