Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Tas rūgtums, kas nepāriet.

 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
Sveikas, meitenes! Gribas uzzināt jūsu pieredzi, viedokļus. Iespējams paskatīties uz visu mazliet no cita skatu punkta.

Esmu attiecībās mazliet mazāk par gadu. Puisi no visas sirds mīlu, lieli kašķi patiešām nav bijuši, jūtu to, ka rūpējas par mani, mīl... Tomēr tā nav bijis kopš attiecību sākuma. Ja sākumā parasti visiem ir tās rozā brilles, tad viņam jau nu noteikti ne. Tad es varēju viņam būt un varēju nebūt. Nu lūk, šajā attiecību sākuma posmā viņš darījis lietas, kuras es nekad viņam nebūtu nodarījusi (nē, krāpis gan nav). Bijis uz pasākumiem ar bijušajām, kamēr gulēju mājās un smagi slimoju... Un nezināju par to. Protams, vēlāk gan pats pateica un tā. Pārlieku aktīvi komunicējis ar citām daiļā dzimuma pārstāvēm (nu neesmu es traki greizsirdīga, bet flirta piesitienu tekstos sociālajos tīklos gan jutu), neko neteicu, izlikos, ka viss labi.

Bet tagad viss ir patiešām citādi: mīl, rūpējas. Kopumā esmu ļoti laimīga attiecībās, bet, vakaros apsēžot un pārdomājot visu, jūtu, ka tās pāris darva karotes medus mucā tomēr sāp. Esam ar viņu runājuši par to, esmu teikusi, ka man nepatīkami. Viņš atvainojas, saka, ka muļķis esot bijis.

Un tomēr es nevaru to visu aizmirst. Nezinu, kaut kas tur, nemāku palaist vaļā. Kā jums ir? Ilgi smeldz kādi pāri darījumi? Bieži vien par to jāpiedomā?
27.10.2013 20:46 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
:)
27.10.2013 20:53 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Mincis, man ar iepriekšējo draugu bija tā, ka sākumā viņš mani nemīlēja, viņam nebija tas kas bija man, es viņam pieķēros ļoti, viņš nē, daudz kam gāju cauri, kas man palika atmiņā vienmēr, tomēr laiks gāja un daudz kas pavērsās citādi, viņš iemīlēja mani un tā, bet manī bija tas rūgtums, un viss tas rūgtums pamazām nāca, un par to mēs strīdējāmies, to viņam atgādināju, ka viss bijis tā un šitā, rezultātā izšķīrāmies. Bet ceru, ka jums tā nebūs...
27.10.2013 21:02 |
 
Reitings 2094
Reģ: 12.09.2012
Gurri -trakākais ka rģtums nepāriet ,vajadzētu otram piedot un nedomāt par to ,bet nevar to rugtumu aizmirst nekādi . viss ir kārtibā ,bet bieži nāk prātā tas rūgtums.
27.10.2013 21:05 |
 
10 gadi
Reitings 379
Reģ: 29.01.2009
Gurri,tad man tāds jautājums Tev,kāpēc bijāt kopā jau no paša sākuma,ja viņš pret Tevi nejuta mīlestību?
27.10.2013 21:05 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
Gurri, tieši tā arī ir. Kā piemēram šovakar, sēžu, domāju par visu, kas bijis un te pēkšņi pazib arī tās atmiņas. Nu grauž un nevaru nekur likties. Tādos brīžos jūtu, ka palieku aukstāka pret viņu, kaut gan tas viss daudzreiz runāts...
27.10.2013 21:10 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
dixie, pašā, pašā sākumā, pirmos 3 mēnešus, es jutos kā laimīgākā sieviete pasaulē, nebija vispār nekādu sarežģījumu, viņš ļoti rūpējās par mani, un tad nāca laukā viskas, biju jau tā pieķērusies, bija rozā brilles, neko pārmest man...
27.10.2013 21:10 |
 
Reitings 3431
Reģ: 19.08.2009
Man ir līdzīgi. Puisis krāpis nebija, bet šo to izdarīja, kas mani sāpināja. Bet man laikam palīdz izrunāšanās, kamēr tā tēma tā izsmelta, ka vairs nav ko un beidzot varu to tēmu likt mierā. Taču citreiz uznāk kaut kādas domas par to visu, bet tad es vienkārši saku savējam, ka man vajag lielāku uzmanību no viņa un tas viss pāriet. Ikdienā par to nedomāju, taču zinu, ka no savas piesardzības netikšu vaļā un pavisam izmest no atmiņām šo rūgtumu nevarēšu, taču piedevusi esmu.
27.10.2013 21:11 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Mincis, svarīgākais ir izrunāt savas sajūtas, ja viņš tiešām ir mainījies, ir ļoti labs, mīlošs, tad nonākt līdz šķiršanās dēļ pagātnes, nu nezinu, tā var būt Tava kļūda, kas Tev sāpēs, jo ja visu laiku to gruzīsi tas var visu pasliktināt. Pieņemu, ka ne visas attiecības sākas ideāli, un būtu pat interesanti palasīt, vai tiešām visām meitenēm attiecības sākās tā, ka viss, uz mūžu, vai viss bija tik vienkārši un skaisti, nu ne taču...
27.10.2013 21:13 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
chocoloco, ehh, sabijos, ka esmu vienīgā šāda draudzene, šķita, ka pataisīs mani šeit par dullu monstru :D Ikdienā par to netiek piedomāts, vienkārši dažkārt pazib tas atmiņā un tad tas liek sajusties... tādai mazai un nevajadzīgai.
27.10.2013 21:14 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
Gurri, mūsu attiecību iesākums... bija visai savdabīgs. Jā, cenšos to neatgādināt ne sev, ne viņai, mīlu viņu nu ļoti un jūtu, ka viņš mani tāpat. Acīmredzot, šīs negatīvās domas un jūtas vienkārši jāaprot. Jāsaņemās būs kaut kā.
27.10.2013 21:15 |
 
10 gadi
Reitings 379
Reģ: 29.01.2009
Gurri,bet vai tad nevarēja just to,ka tomēr tas, kā jūs katrs jutāties, ir atšķirīgs? Man šobrīd liekas,ka pēc tādas attiecību pieredzes Tu esi ļoti mainijusies,uz labo pusi.Palikusi tāda sirsnīgāka un pat,ja varētu teikt "sirds gudrāka".Var just,ka Tava dzīves pieredze ir Loti Tevi izmainijusi.
Minci-ja jūti,ka nespēsi to piedot,padomā vai ir vērts šīs attiecības turpināt (nē,es nesaku šķiries),bet tieši tas,ka šīs emocijas Tevi nepārtraukti grauzīs un tas nāks uz āru.Beigās būs divi nelaimīgi cilvēki.
27.10.2013 21:16 |
 
Reitings 217
Reģ: 23.09.2012
Ne velti ir teiciens- var piedot, bet ne aizmirst.
Tas vienkārši ir sieviešu dabā- pieminēt visu ļauno, to lielo pāri darījumu, kas bijis, kaut gan sen jau, it kā, esi piedevusi tam otram cilvēkam. Bet kad būs kāds strīds- tas neviļus vienkārši uzausīs atmiņā un tu to atkal pārmetīsi savai otrai pusītei. Tā vienkārši ir un tur neko nepadarīsi.
27.10.2013 21:17 |
 
Reitings 603
Reģ: 24.10.2013
Es ceru,ka Tev tas pāries :) Man pašai bija,ka no sākuma savs draugs ne patika,ne milēju.Pat nezinaju,kapēc esmu ar viņu kopā,darīju visu ko vēlejos..Kopā laikam biju dēļ to,ka viņš vislak ''aplidoja''mani un es vairs nevareju to uzbāšanos izturēt,reiz viņš savā mašīnā nelaida mani ārā,kamer nepateicu,kas ma viņā neepatika,lai tiktu ara es pateicu daudz muļķību..Bet neko nenožēloju,pamazām sāku iemīlēt un tagat arī esam kopā,dzivojam kopā un viss ir lieliski..

Ne vienmēr no paša sākuma visiem viss ta patik..Hmm,daudz nācies redzēt,ka pēctam viss apgriežas otrādi,ka pēctam tas otrs vairāk tik ļoti nemīlēs..Jums cerams viss būs labi ;)
27.10.2013 21:17 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
Meitenes, mīļš paldies par visiem labajiem vārdiem!
27.10.2013 21:21 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Visām ir emocijas...tikai ,kuras to atklāj katram ,kuras uzticas tikai kādam 1 īpaši tuvam cilvēkam, kuras nevienam. Bet kaut kāda sāpe/nepiedošana/pārdzīvojumi jau tomēr katrai ir ;)
27.10.2013 21:21 |
 
Reitings 3431
Reģ: 19.08.2009
Minci - Intereses pēc, cik sen nepatīkamās situācijas bijušas?
Man bija vairākas tādas situācijas, bet no pēdējās nu pusgads ir pagājis un vienkārši tas viss pamazām jau tiek tā teikt izsāpēts. Es noteikti domāju, ka laiks palīdzēs, ja nav nekādi jauni nepatīkami notikumi.
27.10.2013 21:21 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
dixie, sākumā nevarēja, tos pirmos 3 mēnešus es pat par to tā nedomāju, un tad kad parādījās raksturs, un tas mūžīgais ka viņš mani nemīl un ka diez vai iemīlēs utt., tas sāpēja un tomēr sirdī man bija cerība, ka viss mainīsies, sāka mainīties pēc 2 gadu attiecībām. Bet es negribu atcerēties visu ar sliktu, daudz kas bija labs, un kā jau Tu saki (paldies protams par tik jaukiem vārdiem), mani ļoti izmainīja šī pieredze, sliktāka es nepaliku. Un izšķīros, jo viņa asumiņi tāpat spraucās, pat ja teica, ka mani iemīlējis, tomēr dažkārt mēdza situācijas atkārtoties, un es to uztvēru vēl saasinātāk, kaut kā dziļāk sevī, un ieķēros citā vīrietī, stulbi jā, un tad kad ieskaties citā, tad vēl vairāk sāc kritizēt esošo, nu kaut kā tā, baigi atklājos, bet vairāk par to nekaunos.
27.10.2013 21:24 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
chocoloco, kādi 7-8 mēneši. Pamazām jau tas viss noplok un pieļauju, ka, laikam ejot, tas būs aizmirsts.
27.10.2013 21:25 |
 
Reitings 3431
Reģ: 19.08.2009
Nu re :) Tā jau ir, ka nav ko gremdēties pagātnes notikumos, bet gan jāskatās uz šī brīža situāciju un ja viss ir kārtībā, tad nav ko rūgtumu turēt, bet palaist vaļā.
27.10.2013 21:32 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Tas, kas sievieteem ir attieciibu saakumposms, viirieshiem biezji vien ir tikai testeeshana un laba laika pavadiishana. Biezji vien, pirmos meenesus viirietis nemaz nedomaa, ka vinjam ir attieciibas, lai gan sieviete ir paarliecinaata par preteejo. Un attieciigi viirietis arii taa riikojaas, itkaa vinjsh veel jo projaam buutu single statusaa. Vieniigaa atskjiriiba ir taa, ka arvien biezjaak saak satikties ar konkreetu sievieti. Pajautaa vinjam pati, kad iisti vinjsh saaka uzskatiit, ka juus esat attieciibaas. Parasti jau par to, kas ir noticies pirms attieciibaam, nenjem veeraa, galvenais, ka jums ir labi tagad.
27.10.2013 22:58 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits