Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

mans draugs- nav manā pusē

 
Reitings 63
Reģ: 27.10.2013
Sveikas, esmu ar puisi kopā 2 gadus, neesam precējušies. Viss ir labi, izņemot to, ja kaut ko stāstu draugam, kā gāja skolā vai darbā, kādu situāciju, kurā kāds cilvēks ir rīkojies cūciski, vai nesmuki pret mani, viņš nevis atbild, jā, nu žēl, bet gan- varbūt viņam tur tas bija, varbūt šitas, varbūt viņš tā negirbēja, nevajag jau uzreiz tā, un beigās es palieku tā sliktā, kas sūdzās par citiem. Kāpēc viņš uzskata, ka man nav taisnības? Varteikt vienmēr..
27.10.2013 19:29 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
nu cilvēks, kas notikumus vērtē objektīvi. Tas nav slikti.
Nav tā, ka tu pārāk daudz sūdzies un čīksti?
27.10.2013 19:31 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
varbūt viņam tur tas bija, varbūt šitas, varbūt viņš tā negirbēja, nevajag jau uzreiz tā


Es bieži tā saku, ja mans vīrietis kaut ko tādu stāsta man. Nevis lai pateiktu, ka viņš ir tas sliktais, bet lai viņš nedusmotos uz to kolēģi. Jo kopā tak tāpat būs jāstrādā.

Vismaz es nekādā gadījumā to nesaku nolūkā apgalvot, ka viņam nav taisnība.
27.10.2013 19:31 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
vrb viņš negrib uzkarināt tevi vēl vairāk. Ja tu atnāc mājās dusmu pilna un stāsti, cik tava kolēģe ir stulba, vinš sakot-jā, stulbā stulbene, pasaki,lai iet kārties, ut...uzkurinātu vēl vairāk.
Vispār draugs pareizi dara. Mans dara tpt,jo zina,ka esmu karstasinīga un mēdzu aizvilties par niekiem, bet viņa loģiskā spriešana man pašai liek paskatīties uz situāciju no malas.
27.10.2013 19:34 |
 
Reitings 63
Reģ: 27.10.2013
nu cilvēks, kas notikumus vērtē objektīvi. Tas nav slikti.
Nav tā, ka tu pārāk daudz sūdzies un čīksti?


nečīkstu daudz, tas ir diezgan reti, bet vienmēr viņš neaizstāv mani, pilnīgi gribās pateikt- es tev vienkārši vairs neko nestāstīšu..
tajā momentā man gribas , lai kāds mani atbalsta ir ar mani, bet nē, un tas mani uzkurina vēl vairāk, ka viņš ir "vaininieka" pusē un uzskata mani par muļķi..
27.10.2013 19:38 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
Neuztver to tā, kā Tu to uztver! Man arī ar sievu sākumā bija kas līdzīgs. Es viņai skaidroju, ka tas varēja būt vienkāršs pārpratums. Nav noslēpums, ka mums katram ir savādaka notiekošā uztvere. Vienmēr saku, ka, ja noliksi 50 cilvēkus vienā vietā uz 5 min. skatīties visus vienā virzienā un pēc tam katram jautāsi, ko kurš redzēja, tad katrs pateiks ko citu. Viens -, ka tai meitenei bija koša uz forša cepure, otrs - par to, cik skaisti tomēr ir mākoņi, citi - vēl par ko citu.
Tāpat katrs no mums savādāk uztver to, kas un kā tiek teikts un darīts. Nav tā, ka viņš nav Tavā pusē - viņš vienkārši cenšas Tev izskaidrot, kurā brīdī un kāpēc, nevienam nevēloties konfliktēt, varēja rasties pārpratums. Es arī tādās situācijās tā spriežu un runāju.
27.10.2013 19:54 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits