Cik kārtīgas esat?

 
Reitings 597
Reģ: 12.07.2013
http://www.faces.eu/en/forum-archive/10/2493/page-1/
Lasie, lasiet un atbildiet vismaz pašas sev tad varbūt tuvāk zemei nolaidīsities.
26.10.2013 20:59 |
 
Reitings 597
Reģ: 12.07.2013
Nu re - Tu redzi un GRIBI redzēt tikai to slikto. Tāds Tu vnk esi. Tu esi vīrietis, kam ir nepieciešams šis sliktais, jo citādāk Tu nejūties kā vesels cilvēks. Tev ir nepieciešama šī pārspīlētā drāma (jā, arī vīrieši, kā, piemēram, Tu, mēdz tādas taisīt). Tādēļ Tu nevari būt spoguli, jo Tu nepildi visas tās funkcijas.

Neatbildēji, par ko paslavēt. Man plānpratiņam ir grūti pašam izdomāt.
27.10.2013 01:32 |
 
Reitings 597
Reģ: 12.07.2013
Un? Bet viņas ir laimīgas. Un kamēr tavus čomus silda viņu briesmīgās sievietes, tu nīksti te.

Viņas - jā (ir laimīgas) viņi - ?????????????????????????????????????????????????????????????? Nu, var jau to visādos vārdos - arī par laimi - nosaukt. :-)
27.10.2013 01:36 |
 
Reitings 597
Reģ: 12.07.2013
... gan jau es arī rīt .. parīt tikšu pie gramatu plaukta.
27.10.2013 01:37 |
 
10 gadi
Reitings 5180
Reģ: 29.01.2009
Neatbildēji, par ko paslavēt. Man plānpratiņam ir grūti pašam izdomāt.

Nu nezinu visas Tavas attiecības, kas ilgušas ilgāk par vienu dienu un vienu nogrūdienu. Tādēļ nemācēšu pasniegt konkrētus piemērums, kur varēji paslavēt meiteni/sievieti, iz Tavas attiecību pieredzes. Bet vienu varu Tev teikt - tās, kas ielaižas ar Tevi pat tajās vienas nakts attiecībās - ir jau uzslavas vērtas. Jo citādi šķiet gruzītos pat par to,ka joprojām esi nevainīgs, jo neviena nevēlas ar Tevi pārgulēt.
27.10.2013 01:40 |
 
10 gadi
Reitings 5180
Reģ: 29.01.2009
Viņas - jā (ir laimīgas) viņi - ?????????????????????????????????????????????????????????????? Nu, var jau to visādos vārdos - arī par laimi - nosaukt

Tev laikam "?" taustiņš uz kaviatūras bija iesprūdis?
A, Tu pajautā saviem draugiem, vai viņi ir laimīgi? Ja atbilde ir nē - tad painteresējies,kādēļ viņi nešķiras. Ja tomēr ir laimīgi, sāc pieņemt to, ka nav tikai viss melnā krāsā. Iespējams, tādā veidā iegūsi plašāku skatījumu, kas ir ārpus Tava spoguļa rāmja.
27.10.2013 01:44 |
 
Reitings 597
Reģ: 12.07.2013
Nu nezinu visas Tavas attiecības, kas ilgušas ilgāk par vienu dienu un vienu nogrūdienu. Tādēļ nemācēšu pasniegt konkrētus piemērums, kur varēji paslavēt meiteni/sievieti, iz Tavas attiecību pieredzes. Bet vienu varu Tev teikt - tās, kas ielaižas ar Tevi pat tajās vienas nakts attiecībās - ir jau uzslavas vērtas. Jo citādi šķiet gruzītos pat par to,ka joprojām esi nevainīgs, jo neviena nevēlas ar Tevi pārgulēt.

Tu nevēlies, viņas vēlas. Šī ir viena no nedaudzajām vietām un lietām kur es nedomāju tikai par savām vajadzībām. Vienas nakts attiecības .. Ne vienmēr. Ir man dažas pastāvīgas dūdiņas pie kurām piestaigāju rindas kārtībā ta kā par to ka es saltu pa naktīm uztrukuma būt nevar :-) Dzīve ir skaista.
27.10.2013 01:50 |
 
10 gadi
Reitings 5180
Reģ: 29.01.2009
Tu nevēlies, viņas vēlas. Šī ir viena no nedaudzajām vietām un lietām kur es nedomāju tikai par savām vajadzībām. Vienas nakts attiecības .. Ne vienmēr. Ir man dažas pastāvīgas dūdiņas pie kurām piestaigāju rindas kārtībā ta kā par to ka es saltu pa naktīm uztrukuma būt nevar

Man šie sīkumi tiešām neinteresēja.
Dzīve ir skaista.

Kā var būt skaista, ja visas sievietes ir sliktas utt? vai arī Tavam vienam "apbižošanās" periodam ir pienācis gals?
27.10.2013 01:53 |
 
Reitings 251
Reģ: 22.10.2013
Joprojām nerubiju, par ko strīdās? :D
27.10.2013 01:54 |
 
Reitings 597
Reģ: 12.07.2013
Tev laikam "?" taustiņš uz kaviatūras bija iesprūdis?
A, Tu pajautā saviem draugiem, vai viņi ir laimīgi? Ja atbilde ir nē - tad painteresējies,kādēļ viņi nešķiras. Ja tomēr ir laimīgi, sāc pieņemt to, ka nav tikai viss melnā krāsā. Iespējams, tādā veidā iegūsi plašāku skatījumu, kas ir ārpus Tava spoguļa rāmja.

Jā, rokas man arī tizlas tāpēc iesprūda :-D
Viņi IR laimīgi tikai pārak bieži par to rodas šaubas :-), bet protams, protams pie mums zagšana arī nav sistēma - tikai atsevišķi nepatīkami gadījumi kuri nāv jāaplūko kopēja kontekstā :-) Kādēļ nešķiras? Mums ir atšķirīgas iespējas (viņi nav pašpietiekami) un tehnoloģijas kā tikt galā ar testosterona ietekmi uz organismu :-)
27.10.2013 01:55 |
 
Reitings 597
Reģ: 12.07.2013
Kā var būt skaista, ja visas sievietes ir sliktas utt? vai arī Tavam vienam "apbižošanās" periodam ir pienācis gals?

Dzīve ir skaista kad nav jāpacieš klausīties jūsu nepārtrauktās vaimanas jo vienmēr gribas vairak. Atnācu, aprunājos, kaut ko uzdāvināju, sasildīju, pamurcīju, oasildīju līdz rītam un adieu! Redzi, pat savās mājas ja pa dienu nēesmu strādājis līdz diviem aizmigt nevaru. Bioritmi tādi :-D
27.10.2013 02:00 |
 
10 gadi
Reitings 5180
Reģ: 29.01.2009
Viņi IR laimīgi tikai pārak bieži par to rodas šaubas , bet protams, protams pie mums zagšana arī nav sistēma - tikai atsevišķi nepatīkami gadījumi kuri nāv jāaplūko kopēja kontekstā Kādēļ nešķiras? Mums ir atšķirīgas iespējas (viņi nav pašpietiekami) un tehnoloģijas kā tikt galā ar testosterona ietekmi uz organismu

Un Tu kā dēle dzīvo no šīm šaubām. Vispār nekorekts salīdzinājums par zagšanu, ja vien Tavi draugi vai viņu otrās pusītes laiž pa kreisi.
27.10.2013 02:01 |
 
10 gadi
Reitings 5180
Reģ: 29.01.2009
Dzīve ir skaista kad nav jāpacieš klausīties jūsu nepārtrauktās vaimanas jo vienmēr gribas vairak. Atnācu, aprunājos, kaut ko uzdāvināju, sasildīju, pamurcīju, oasildīju līdz rītam un adieu! Redzi, pat savās mājas ja pa dienu nēesmu strādājis līdz diviem aizmigt nevaru. Bioritmi tādi

Ja jau Tev der modelis - atnāc, iespraužu, palaižu = esmu laimīgs, dzīve ir skaista. Tad uz priekšu, Tev tas der, tā arī turpini. Bet tad neredzu Tavam satraukumam pamatu sēdēt šeit un apgalvot, ka visas sievietes ir nejaukas, ka meklē sievu ko importēt utt.
Redzi, pat savās mājas ja pa dienu nēesmu strādājis līdz diviem aizmigt nevaru. Bioritmi tādi

Uzmasē (jo droši vien esi mājās viens), esmu dzirdējusi, ka dažiem vīriešiem pēc tam gribas gulēt.
27.10.2013 02:06 |
 
Reitings 597
Reģ: 12.07.2013
Un Tu kā dēle dzīvo no šīm šaubām. Vispār nekorekts salīdzinājums par zagšanu, ja vien Tavi draugi vai viņu otrās pusītes laiž pa kreisi.

Korekts jo runa iet par to kur beidzas atsevišķi gadījumi un kur sākas sistēma? Kurā vietā var uzskatīt ka kvantitate ir pārgājusi jaunā kvalitāte? Puika var pasūdzēties reizi mēnesī - OK - laimīgs, be ja sūdzās katru nedēļu tad ka to uztvert? Laimīgs nai nē?
27.10.2013 02:06 |
 
10 gadi
Reitings 5180
Reģ: 29.01.2009
Korekts jo runa iet par to kur beidzas atsevišķi gadījumi un kur sākas sistēma? Kurā vietā var uzskatīt ka kvantitate ir pārgājusi jaunā kvalitāte? Puika var pasūdzēties reizi mēnesī - OK - laimīgs, be ja sūdzās katru nedēļu tad ka to uztvert? Laimīgs nai nē?

Uztver, ka viņam vnk nepaveicās ar dzīvesbiedra izvēli. Ka abi ir nesaderīgi citu iemeslu dēļ. Ne vienmēr ir vainīgas sievietes un ne vienmēr ir vainīgi vīrieši. Tas, ka viņiem neiet attiecībās nenozīmē, ka tā ir visiem. Un Tas nedod Tev pamatu skandināt, ka: "visas ir tāds un visas ir šitādas, bet mēs vīrieši esam tie "apdalītie"".
27.10.2013 02:10 |
 
Reitings 597
Reģ: 12.07.2013
Ja jau Tev der modelis - atnāc, iespraužu, palaižu = esmu laimīgs, dzīve ir skaista. Tad uz priekšu, Tev tas der, tā arī turpini. Bet tad neredzu Tavam satraukumam pamatu sēdēt šeit un apgalvot, ka visas sievietes ir nejaukas, ka meklē sievu ko importēt utt.

A kāpēc lai nederētu? Nu, gribētos (gribēsies pēc 30) gan kaut ko stabilu un bez importa te laikam neiztikt jo pa šiem gadiem šaubos ka te kas uzlabo pusi mainīsies. Gribēsies varbūt vietejo bet laikam nav lemts = nervi dārgāki.
27.10.2013 02:11 |
 
10 gadi
Reitings 5180
Reģ: 29.01.2009
Korekts jo runa iet par to kur beidzas atsevišķi gadījumi un kur sākas sistēma?

Tu runā par krāpšanu vai zagšanu?
27.10.2013 02:11 |
 
Reitings 597
Reģ: 12.07.2013
Uzmasē (jo droši vien esi mājās viens), esmu dzirdējusi, ka dažiem vīriešiem pēc tam gribas gulēt.

Tā nevar! Jaatstāj meitenēm.
27.10.2013 02:13 |
 
Reitings 597
Reģ: 12.07.2013
Uztver, ka viņam vnk nepaveicās ar dzīvesbiedra izvēli. Ka abi ir nesaderīgi citu iemeslu dēļ. Ne vienmēr ir vainīgas sievietes un ne vienmēr ir vainīgi vīrieši. Tas, ka viņiem neiet attiecībās nenozīmē, ka tā ir visiem. Un Tas nedod Tev pamatu skandināt, ka: "visas ir tāds un visas ir šitādas, bet mēs vīrieši esam tie "apdalītie"".

A ko man domāt ja visi būtībā stāsta vienu un to pašu storiju? Divu cilvēku nesaderība reiz četri? Bullshit.
27.10.2013 02:16 |
 
10 gadi
Reitings 5180
Reģ: 29.01.2009
A kāpēc lai nederētu?

Citiem neder. Tieši tādēļ tirgū ir daudz dažādi piedāvājumi un izvēles iespējas. Atšķirība, vai proti meklēt sev piemērotāko, vai neproti.
Nu, gribētos (gribēsies pēc 30) gan kaut ko stabilu un bez importa te laikam neiztikt jo pa šiem gadiem šaubos ka te kas uzlabo pusi mainīsies. Gribēsies varbūt vietejo bet laikam nav lemts = nervi dārgāki.

:D Esmu redzējusi, ka arī ārzemju preces mēdz sabojāt pamatīgi nervus. Bet nu laikam vienmēr kaimiņa sētā zāle būs zaļāka, sieva būs skaistāka un suns būs foršāks.
Tad, kad pienāks tas laiks (tie 30 gadi), kad gribēsi nopietnas attiecības un TAD nevarēsi atrast sev pakļāvīgu būtni, tad varēsi čīkstēt un nolikt sievietes. Jo pašlaik Tu taisi "kafiju,ko pats nemaz nevēlies dzert".
27.10.2013 02:16 |
 
10 gadi
Reitings 5180
Reģ: 29.01.2009
Tā nevar! Jaatstāj meitenēm.

Ja vēl neesi pamanījis, krājumi mēdz atjaunoties.
27.10.2013 02:17 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits