Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vērtības, pastāvīgums

 
Reitings 182
Reģ: 14.09.2013
Sveikas

Es te palasīju diskusijas no attiecību tēmas, konkrēti par mantu dalīšanu. Un man nav saprotams tas kāpēc meitenes esot attiecībās izsaka tādas frāzes kā
tu nezini, pēc cik ilga laika jūsu attiecības var izirt
?

Kāpēc cilvēki mūsdienās ir tik nepastāvīgi? Un kāpēc vispār ir tāda situācija, ka kāds pieļauj domu, ka attiecības varētu beigties? Vai tad tam visam nav nekādas vērtības?

Padzīvo gadiņu, pamīlējies, patēlo, ka mīli un viss. Skrien meklēt laimi pie cita/s?
25.10.2013 01:23 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Un man nav saprotams tas kāpēc meitenes esot attiecībās izsaka tādas frāzes kā

tu nezini, pēc cik ilga laika jūsu attiecības var izirt

?

Kāpēc cilvēki mūsdienās ir tik nepastāvīgi? Un kāpēc vispār ir tāda situācija, ka kāds pieļauj domu, ka attiecības varētu beigties? Vai tad tam visam nav nekādas vērtības?

Taapeec, ka ikviena sieviete paziist vismaz veel 3 citas sievietes, kuras nav iedomaajushaas par to, ka attieciibas var beigties un ir palikushas ar pliku pakalju. Taapeec labaak ir maaciities no citu kljuudaam, nevis no saveejaam. Tas ir taapat kaa mashiinai ar droshiibas jostaam un spilveniem. Dziivo tachu ar domu, ka nekad avaarijaa neiekljuusi, bet neviena tachu neiet uz autoservisu un neprasa mehaanikjiem, lai njem tos spilvenus ar jostaam nost. :)
25.10.2013 01:27 |
 
Reitings 251
Reģ: 22.10.2013
Illuminati ir izdomājuši, ka jātiek vaļā no klasiskās ģimenes, manot sabiedriskās vērtības. Indoktrinē to caur pop kultūru, padarot visus mūžīgi ne ar ko neapmierinātus. Viegli iespaidojami bābīši to visu saskatās, un sāk imitēt redzēto uzvedības modeli dzīve.
25.10.2013 01:28 |
 
Reitings 1542
Reģ: 14.07.2011
Es nedomāju par to. Es uzskatu, ka katram cilvēkam ir brīva izvēle ko darīt - izbeigt attiecības vai nē, nokrāpt otru vai tomēr nē, un ja šis cilvēks arī izdarīs to izvēli, tad tas vnk nebūs bijis mans cilvēks. :) Bet es esmu laimīga ar savu vīrieti un nedomāju kā būs, dzīvoju tikai šodienai un šodien es viņu mīlu, braucu ar viņa dāvinātu mašīnu man, kas ir piereģistrēta uz viņa vārda un priecājos par to! Neuzskatu, ka ir jābaidās no kaut kāda attiecību iziruma, tādā veidā tikai pati sevi gruzījot. Ja man ir labi kā ir, kāpēc man jādomā kā varētu būt...?
25.10.2013 01:35 |
 
Reitings 1701
Reģ: 16.07.2013
Kāpēc cilvēki mūsdienās ir tik nepastāvīgi?

Jo 1) mūsdienās ir populārs seksa kults, piem, vienas nakts sakari vai partneru daudzums ir lietas, ar ko lepojās. Agrāk par to nerunāja, tādēļ vismaz ārēji tas nebija tik acīmredzami.
2) senāk bija grūtāk (nepieņemamāk no sabiedrības viedokļa) šķirt attiecības, laulību, bet šodienas pasaulē tā ir ierasta prakse, par ko sabiedrība vairs nebrīnās

Kopsavelkot sanāk, ka agrāk bija kāda ideja, pie kā pieturēties, kāds rāmis, kas ierobežoja, bet mūsdienu sabiedrībā idejas ir sašķeltas, turklāt dominē ideja, ka ģimene nav tik liela vērtība, ko jāsargā, sabiedrība ir ārpus jebkādiem rāmjiem.

Un kāpēc vispār ir tāda situācija, ka kāds pieļauj domu, ka attiecības varētu beigties?

Jo cilvēki nedzīvo rozā sapņu burbulī, kur visa dzīve ir kā pasakā. Tā ir bijis vienmēr, vienkārši agrāk, kā man šķiet, uz daudz ko (piem, krāpšanām) pievēra acis manu iepriekšminēto iemeslu dēļ. Un vēl viens variants - Cosmo ir vecumā jaunas meitenes. Domāju, ja ir kopdzīvē pavadīti n gadi, bērni, kopīgi īpašumi, laulība utt., tad vieglāk/ērtāk ir nosargāt esošo, nevis skriet prom. Bet tas nenozīmē, ka netiek pieļauta tāda doma, ka attiecības varētu beigties.
25.10.2013 01:38 |
 
Reitings 1542
Reģ: 14.07.2011
Главная причина, почему женщины, будучи замужем, продолжают работать – это не деньги. Чаще всего это и не любовь к своему делу. И даже не желание мужа. А стремление к независимости «на всякий случай». Которое разрушает доверие в отношениях и строит стены между супругами.

О. Валяева
25.10.2013 01:41 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
А стремление к независимости «на всякий случай». Которое разрушает доверие в отношениях и строит стены между супругами.

Tas "всякий случай" var arii buut viira slimiiba, darba zaudeejums, krasa algas samazinaashana vai viira naave. Ja ir beerni, tad arii rodaas daudzaam apzinja par to, ka lai kaa nebuutu, beerniem nebuus jaaciesh badu.
25.10.2013 01:45 |
 
Reitings 1701
Reģ: 16.07.2013
Главная причина, почему женщины, будучи замужем, продолжают работать – это не деньги. Чаще всего это и не любовь к своему делу. И даже не желание мужа. А стремление к независимости «на всякий случай». Которое разрушает доверие в отношениях и строит стены между супругами.

О. Валяева

Pilnībā nepiekrītu. Man, protams, arī gribētos strādāt uz pusslodzīti tikai sava hobija pēc, nevis pilno slodzi nopelnīšanas nolūkos, un domāt, ka mans vīrietis ir naudas maiss, turklāt piesiets uz mūžu pie manis.
Bet cilvēki domāšanā dalās - ir tādi, kuri dzīvo šodienai un ir tādi, kuri domā par rītdienu arī. Es laikam piederu pie otrajiem, jo, lai cik ļoti vēlētos dzīvot pasakas cienīgu dzīvi, realitāte ir skarba. Mēs patiešām nezinam to, pēc cik ilga laika attiecības izirs.
25.10.2013 01:48 |
 
Reitings 1542
Reģ: 14.07.2011
Es ļoti saprotu, krista, ko Tu domā, es laikam rakstu ko citu, es vairāk to biju domājusi kā ir, kad Jūs esat vīrs un sieva, un parasti jau pēc vīra nāves tad tā naudiņa sapelnītā, kas gadiem krajās krājkontā un dzīvoklis, mašīna paliek sievai un bērniem. Es arī neteicu, ka sievai nav jāstrādā, man liekas, ka tas ir pat ļoti ok, ja sievai ir savs darbs, tikai ar vienu nosacījumu - ja tas viņai pašai patīk. :)

Nu, un es arī neuzspiežu nevienam savu viedokli, tas ir tas, kā es cenšos dzīvot, jo pirms pāris gadiem, šajās pašās attiecībās, es biju pavisam savādāka, tad, nu, tagad zinu, ka šis attiecību modelis man ir vispiemērotākais. Man patiešām liekas, ka domas - un ja nu, a kā būs, ja būs tas, utt. ceļ milzīgu sienu manās attiecībās, tā kā attālina mani no mana vīrieša, jo šaubīties viņā vai vēl jo vairāk sevī...tas man tikai liks justies pretīgi! Un kā jau minēju - Ja man ir labi un es esmu laimīga, kāpēc man sevi jānoslogo ar tām negatīvajām domām? Es negribu! :)
25.10.2013 01:58 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Tak nevajag ieciklēties uz tādām domām. Taču izlikies, ka nekas tāds nemēdz notik attiecībās ir ļoti naivi. Tā mēdz notikt un kur ir tas garants, ka tā nenotiks tieši tavās attiecībās?... Domā, ja par to nedomāsi, tad noteikti tā nenotiks?...
25.10.2013 02:05 |
 
Reitings 1542
Reģ: 14.07.2011
jo, lai cik ļoti vēlētos dzīvot pasakas cienīgu dzīvi, realitāte ir skarba.


Ja pasakas dzīve ir būt harmonijā ar sevi - tad es dzīvoju pasakas dzīvi! :)

Es piekrītu arī Tavam viedoklim, ka realitāte ir skarba - es neesmu vienmēr priecīga un smaidīga, es esmu arī dusmīga, bēdīga, skumja, nopietna un tieši tā arī ir dzīve! Piedzīvot vilšanos - jā, tajā brīdī sāp, bet no tā es kaut ko mācos un saku paldies, ka dzīve man piespēlēja šo, jo tagad zināšu kā rīkoties, ja ar mani vēl kas tāds gadīsies. Un es arī uzskatu, ka nevar būt visu laiku priecīgs cilvēks, ja es visu laiku būšu priecīga, priecīga, priecīga, tad es sākšu to uztvert kā kaut ko pašsaprotamu, tāpēc mani apmierina tas, ka es citreiz esmu dusmīga un gatava uzspridzināt visu pasauli, jo tad es zinu, cik forši ir, kad es esmu priecīga un labā garastāvoklī! Bet tā jau baigā atkāpe no tēmas man liekas. :)
25.10.2013 02:06 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Es ļoti saprotu, krista, ko Tu domā, es laikam rakstu ko citu, es vairāk to biju domājusi kā ir, kad Jūs esat vīrs un sieva, un parasti jau pēc vīra nāves tad tā naudiņa sapelnītā, kas gadiem krajās krājkontā un dzīvoklis, mašīna paliek sievai un bērniem.

Manaa miestaa ljoti daudzi jauni cilveeki mirst ar veezi vai no citaam kaiteem. Jaa, tieshi mirst, nevis skjiraas. Taapeec arii saaku ar gadiem luukoties uz visu to savaadaak. Vai nu uzkraajumiem ir jaabuut tieshaam lieliem, vai arii sievietei ir jaabuut speejiigai uzreiz uztureet beernus un saimnieciibu, savaadaak padziivos divus gadinjus no iekraajumiem, un ko tad taalaak? Maaju tirgos nost, mashiinu? Uzskatu, pat maajsaimniecei ir jaabuut savai ietaupiitai droshiibas naudai. Ja viirietis veelaas, lai vinja seezj maajaas, tad lai vismaz neseezj par pliku galvas tiesu un dreebju kaartu, bet lai maksaa "algu", ko vinja var noglabaat kontaa. Taa dazkaart var izglaabt, ja nesanaak uzreiz atgriezties darba tirguu.
25.10.2013 02:07 |
 
Reitings 1542
Reģ: 14.07.2011
Tā mēdz notikt un kur ir tas garants, ka tā nenotiks tieši tavās attiecībās?... Domā, ja par to nedomāsi, tad noteikti tā nenotiks?...


Nav garantijas, ka kaut kas tāds nenotiks, bet vai kāds var man lūdzu paskaidrot - kāpēc man par to ir jādomā, ja man pašlaik ir labi ar šo cilvēku kopā? Kāpēc man ir jādomā - a ja nu un jāčakarē savs prāts un nervi?
25.10.2013 02:14 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Nu tā teikt, lai tad, kad tā diena pienāks (ja pienāks), tu nekristu depresijā un tev neiestātos šoks. Morāli un psiholoģiski vienkāši jāsagatavo sevi, ka tas nav pasaules gals. Un varbūt ir vērts novērtēt arī sevi kā personību - cik vērtīga tu esi pati par sevi, ja tev pēkšņi blakus vairs nebūs vīrietis. Varbūt šis tas ir jāmaina vai jāpilnveido.
25.10.2013 02:19 |
 
Reitings 1542
Reģ: 14.07.2011
Manaa miestaa ljoti daudzi jauni cilveeki mirst ar veezi vai no citaam kaiteem. Jaa, tieshi mirst, nevis skjiraas. Taapeec arii saaku ar gadiem luukoties uz visu to savaadaak. Vai nu uzkraajumiem ir jaabuut tieshaam lieliem, vai arii sievietei ir jaabuut speejiigai uzreiz uztureet beernus un saimnieciibu, savaadaak padziivos divus gadinjus no iekraajumiem, un ko tad taalaak? Maaju tirgos nost, mashiinu? Uzskatu, pat maajsaimniecei ir jaabuut savai ietaupiitai droshiibas naudai. Ja viirietis veelaas, lai vinja seezj maajaas, tad lai vismaz neseezj par pliku galvas tiesu un dreebju kaartu, bet lai maksaa "algu", ko vinja var noglabaat kontaa. Taa dazkaart var izglaabt, ja nesanaak uzreiz atgriezties darba tirguu.


Es neapšaubu neko no Tevi teiktā, mans viedoklis bija, konkrēti par mantas dalīšanu, bet mēs jau baigi tālu aizrunājāmies. :D
25.10.2013 02:23 |
 
Reitings 1550
Reģ: 29.03.2010
Nav garantijas, ka kaut kas tāds nenotiks, bet vai kāds var man lūdzu paskaidrot - kāpēc man par to ir jādomā, ja man pašlaik ir labi ar šo cilvēku kopā? Kāpēc man ir jādomā - a ja nu un jāčakarē savs prāts un nervi?


Kāpēc tu to uzskati uzreiz par savu nervu čakarēšanu? Tā ir vienkārši nodrošināšanās iespējamajām nebaltajām dienām, gan tādā gadījumā ja vīrietis aiziet uz citiem medību laukiem (gan tiešā, gan pārnestā nozīmē), gan tad, ja viens no jums, piemēram, tiek atlaists no darba.

Mūsdienās sieviete vairs nav pasargāta no ģimenes puses tik ļoti. Būtībā mēs esam tās, kurām sevi jābaro un jāpaspēj arī bērni izaudzināt. To, ka attiecības arī kādreiz mēdz beigties mēs redzam no citu pieredzes, tāpēc ir svarīgi mācīties no citu kļūdām un nepieļaut to savās attiecībās, sākot no partnera izvēles, beidzot ar attiecību kopšanu.

Jā, cilvēks mūsdienās šķietami paliek egoistiskāks, bet tas ir tikai tāpēc, ka mainījušies izdzīvošanas apstākļi. Patiesībā homo sapiens vienmēr ir bijis tieši tikpat egoistisks, cik tagad. Agrāk dzīve ģimenē palīdzēja mums izdzīvot un dzīvot labāk, tagad tehnoloģiju attīstības dēļ tas vairs nav nepieciešams. Viss beigsies tā kā tajā filmiņā par robotiņu Walli.
25.10.2013 02:33 |
 
Reitings 1542
Reģ: 14.07.2011
Nu tā teikt, lai tad, kad tā diena pienāks (ja pienāks), tu nekristu depresijā un tev neiestātos šoks. Morāli un psiholoģiski vienkāši jāsagatavo sevi, ka tas nav pasaules gals. Un varbūt ir vērts novērtēt arī sevi kā personību - cik vērtīga tu esi pati par sevi, ja tev pēkšņi blakus vairs nebūs vīrietis. Varbūt šis tas ir jāmaina vai jāpilnveido.


Paldies par Tavu viedokli, bet es tomēr palieku pie sava, ka man nav sevi morāli jāsagatavo kaut kam, kas var arī nenotikt. Es neuzskatu par piemērotu rīcību tagad - līst gultā pie mīļotā un teikt sev: "Tā, tā, ja mēs izšķirsimies, tad tas nebūs pasaules gals, ja viņš mani nokrāps, es nekritīšu depresīja, nē, jo tas nebūs pasaules gals!" Tieši tāpēc arī minēju, ka man tā patīk dzīvot, jo dzīve mums sniedz tik daudz iespējas kā izprast un iepazīt sevi, tas pats šoks un depresija - es apgūšu kaut ko jaunu, iespējams attīstīšu sevī jaunas rakstura īpašības, iespējams pamainīšu savu domu gājienu, kaut ko sapratīšu, un tas ir forši! Tieši tā mēs arī kļūstam par to, kas mēs esam - tā ir dzīve!

cik vērtīga tu esi pati par sevi, ja tev pēkšņi blakus vairs nebūs vīrietis.


zini, man vienmēr arī nav bijis blakus vīrietis, tā kā tas nebūs baigais jaunums. :) es arī pirms attiecībām DZĪVOJU, nav tā, ka esmu līdzatkarīga no vīrieša un bez viņa neko nevaru, bet man patīk un man ir labi kopā ar viņu.
25.10.2013 02:34 |
 
Reitings 1550
Reģ: 29.03.2010
Es nedomāju par to. Es uzskatu, ka katram cilvēkam ir brīva izvēle ko darīt - izbeigt attiecības vai nē, nokrāpt otru vai tomēr nē, un ja šis cilvēks arī izdarīs to izvēli, tad tas vnk nebūs bijis mans cilvēks. Bet es esmu laimīga ar savu vīrieti un nedomāju kā būs, dzīvoju tikai šodienai un šodien es viņu mīlu, braucu ar viņa dāvinātu mašīnu man, kas ir piereģistrēta uz viņa vārda un priecājos par to! Neuzskatu, ka ir jābaidās no kaut kāda attiecību iziruma, tādā veidā tikai pati sevi gruzījot. Ja man ir labi kā ir, kāpēc man jādomā kā varētu būt...?


Ja jums abiem ar tavu vīrieti būtu bērni, tu domātu tāpat? Nav svarīgi, kas notiks nākotnē?
25.10.2013 02:35 |
 
Reitings 1550
Reģ: 29.03.2010
Un varbūt ir vērts novērtēt arī sevi kā personību - cik vērtīga tu esi pati par sevi, ja tev pēkšņi blakus vairs nebūs vīrietis.


Ļoti skumji, ka pāris sievietes nespēj sevi novērtēt kā pilnvērtīgu personību, ja nav blakus vīrietis. Lūk, tieši tas ir neveiksmīgu attiecību sākums!
25.10.2013 02:40 |
 
Reitings 482
Reģ: 25.07.2010
Kaitina pareizi dara. Taas, kuras muuzdien baidaas no pasakaam arii sanem suuro likteni. Bet taas, kuras tic laimei, tas ari laimigi dzivo kopa. Laimes fobi :D obligati redz to slikto iznakumu,tad nu visu dzivi dzivo stresa un visam laimigajam kaa chuuskas shnaac, kad notiks ar tevi-redzesi DDD
25.10.2013 02:55 |
 
Reitings 1853
Reģ: 27.01.2011
tik pat labi viņš var arī nolikt karoti rīt. Tu nekad nevari paredzēt nākotni un ir tikai saprotams ka cilvēki grib izvairīties no liekām problēmām kas vēlāk var piemklēt. dzīvo un domā par šodienu, ja tev tā patīk, bet pienāks arī tā diena kad tu aplauzīsies un domāsi kāda muļķe biji. tāpēc, kā jau te iepriekš minēja, labāk mācīties no citu kļūdām, lai sev aiztaupītu problēmas nākotnē. protams neviens precoties vai uzsākot attiecības nedomā, mēs noteikti izšķirsimies, un nav nemaz par to jādomā, bet nevajag būt arī muļķim.
un vispār, ja jau viss ir tik nopietni un lieliski un happy ever after kāpēc visam jābūt uz puiša vārda? ja jau ir tāda drošības sajūta ka viss ir super lieliski un tā arī būs, tad lai piemēram auto ir uz tava vārda...kur problēma? ja reiz jāpalīdz puisim maksāt kredīti un vel nezin kas....
25.10.2013 02:58 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits