Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Knifiņi!

 
Reitings 4197
Reģ: 16.09.2011
Sveikas, meitenes!

Kādi ir jūsu knifiņi, lai labāk atcerētos, piem. mācību vielu pirms eksāmena? Kādai varbūt palīdz grāmatas palikšana zem spilvena, kādai mūzika, biezpiens?.. utt. Padalaties. :)

Uz rītdienu jāiemācās 2 vielas, brr..galva jau kūp.
23.10.2013 19:01 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Skolas un studiju laikā man vislabākā metode bija pārrakstīšana. Vienkērāi ņēmu un visu nepieciešamo pārrakstīju, vai pārrakstīju konspekta veidā.
Pilnīgi nekas nebija efektīvāks.
Man ir ļoti izteikta redzes atmiņa, kas vēl labāk izpaužas, ja ietveru arī radīšanas procesu
23.10.2013 19:05 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Man arii loti laba redzes atmina-visu vienmeer paarrakstiiju,pasviitroju ar dazaadu kraasu ziimuliem.
Ja galvaa nav nekaa,tad nav ko atcereeties-kaut kas jaaiemaacaas ir tomeer ,un tad var tos riekstus ar roziineem un biezpienu uzeest :)
23.10.2013 19:09 |
 
Reitings 3774
Reģ: 12.02.2013
Man arī ir redzes atmiņa. Pārrakstot vairākas reizes tekstu ar izceltām vietām un pēc tam kaut vai 100reizes to tekstu lasot, varēju ieskaites laikā koncentrēties un redzēt savu sarakstīto lapu.
23.10.2013 19:19 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Lai būtu vieglāk atcerēties:
1) Raksti konspektu ar roku uz papīra. Vismaz kaut kas paliks atmiņā.
2) Katru tēmu, kas jāatceras, sadali pa punktiem.
3) Katru punktu raksti ne garāku par pāris teikumiem.
4) Ja punkts šķiet par garu, lai iekļautos pāris teikumos, taisi apakšpunktus.
5) Kad konkrētā tēma izskatīta, atstāj atstarpi starp pēdējo punktu un nākamo virsrakstu. Tas nepieciešams, jo:
a) vajadzības gadījumā varēsi pievienot vēl kādu punktu
b) būs pārskatāmāk un neliksies, ka jāmācās nenormāli apjomi - mazāk stresa par to, ka jāiemācās tik daudz.

Nu, kaut kā tā :)
23.10.2013 19:21 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits