Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

horoskopi un attiecības

 
Reitings 15
Reģ: 06.04.2013
Sveikas! Kā jūs domājiet, vai horoskopa zīme ietekmē attiecības ? Vai esat ko novērojušas? Es tam īsti neticu, bet vēlos uzzināt jūsu domas.
20.10.2013 19:50 |
 
Reitings 949
Reģ: 15.04.2013
ticu. un ne lasot horoskopu grāmatas, bet pēc pieredzes novēroju. pati esmu lauva un vajag arī kādu no ugunszīmes blakus, citādi nemanot kāpju uz galvas un zaudēju interesi.
vai, nejauki izskatos tagad :D
20.10.2013 19:51 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
Svari un vēzis esot nesaderīgākais pāris, kāds vien varot būt, bet mums viss ok :D
20.10.2013 19:54 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Diezgan īpatnējs Tev jautājums, kam atbilde ir pašsaprotama.
Ja horoskopa zīmi uztver, kā cilvēka raksturu, izpausmju nosakošu, tad jā, protams ietekmē.
Es esmu tipisks savas zīmes pārstāvis, mans draugs arī, tad nu tā arī dzīvojam, kāds nu katrs esam.
20.10.2013 19:54 |
 
10 gadi
Reitings 5180
Reģ: 29.01.2009
Attiecības ietekmē raksturs un dažādas rakstura īpašība, katra vērtību skala, audzināšana utt. Horoskops ir tikai neliels priekšstats kāds cilvēks viņš iespējams ir.
Es ar tagadējo dzīvesbiedru pēc horoskopiem galīgi nesaderam kopā, bet nez kāpēc kopā jau esam vairākus gadus. Jā, ir grūtāk, nekā tas būtu ar citu horoskopa zīmi, bet...
20.10.2013 19:55 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Ā, nu, ja runa ir par mītiem, ka, piemēram, visi svari nevar pieņemt lēmumu un visi skorpioni ir ārkārtīgi egoistiski cilvēki un tikai tādēļ nesatikties un neveidot attiecības, tad tas gan ir muļķīgi.
Katrs cilvēks ir unikāls un viņā ir unikāli īpašību savienojumi. Neiepazīstot tos neuzzināt.
20.10.2013 19:56 |
 
Reitings 15
Reģ: 06.04.2013
womankind - jautājums nav nemaz tik pašsaprotams cilvēkiem, kuri ne pārāk tic horoskopiem :)
20.10.2013 19:59 |
 
Reitings 4617
Reģ: 02.06.2012
pati esmu lauva un vajag arī kādu no ugunszīmes blakus, citādi nemanot kāpju uz galvas un zaudēju interesi.

šis diezgan atbilst arī man! arī esmu lauva un vislabāk patiešām saprotos ar uguns zīmēm.
20.10.2013 20:05 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Nezinu, pieņemu ,ka var būt izņēmumi. Bet līdz šim pieredze rāda ,ka ir nozīme. Un ,ka vīrieši Jaunavas ir tādi ,kuriem patīk ,ka skraida pakaļ, izsaka komplimentus ,nu kā ar meitenēm.

Paldies ,es tā negribu. :D
20.10.2013 20:05 |
 
Reitings 1705
Reģ: 29.01.2009
Mans bijušais bija tādas pašas zīmes kā tagadējais, dzimšanas datumi atšķīrās par vienu nedēļu. Toties pilnīgi nesalīdzināmi cilvēki un pilnīgi nesalīdzināmas attiecības - kā balts pret melnu.
20.10.2013 20:08 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Es domāju, ka pašsaprotams šādā nozīmē, jo tas ir diezgan loģiski:
Ja horoskopa zīmi uztver, kā cilvēka raksturu, izpausmju nosakošu, tad jā, protams ietekmē
20.10.2013 20:09 |
 
10 gadi
Reitings 5180
Reģ: 29.01.2009
ka vīrieši Jaunavas ir tādi ,kuriem patīk ,ka skraida pakaļ, izsaka komplimentus

Tieši tā, ir arī izņēmumi. ;) Viens uzskatāms piemērs man staigā te pat pa dzīvokli :D
Vispār, nekad man nav bijis primāri uzzināt horoskopa zīmi, pirms piekrītu uz pirmo, trešo vai piekto randiņu. Galvenais,ka kopā ar šo vīrieti man ir labi, patīkami un sajūta, ka gribas satikt viņu vēl un vēl nepazūd.
20.10.2013 20:11 |
 
Reitings 181
Reģ: 20.08.2013
arī mēs esam katrs savas horoskopa zīmes spilgts pārstāvis. Esmu vērsis, bet viņš ir auns. Ar auniem ir ļoti grūti :D sākumā mums bija japieslīpējas, bet tagad jau viss ir ok :)
20.10.2013 21:14 |
 
Reitings 827
Reģ: 06.06.2013
Es ticu horoskopiem un numeroloģijai. Ne tikai pāru attiecībās, bet vispār attiecībās ar jebkuru cilvēku. Sāku to darīt pēc tam, kad biju pamatīgi ieberzusies pāries reizes un, analizējot kļūdas, pamanīju sakritības.. Protams, izņēmumi apstiprina likumsakarības, bet es gan vienmēr, ja iespējams, paskatos no horoskopa un numeroloģijas viedokļa, ar kādu cilvēku man darīšana. Protams, neatceltu randiņu tikai tāpēc, ka viņš ir horoskopa zīme, ar ko man ne pārāk, bet piesardzīgāka (vismaz sākumā) gan būtu :)
20.10.2013 21:24 |
 
Reitings 901
Reģ: 25.03.2013
Un es mierīgā būtne nespeju atrast kopīgu valodu ar lauvām :D nezinu ka man tas sanāk.

Bet ideālas attiecības man ir ar mežāžiem :) draugs arī mežāzis

Bet būtībā tādām lietam ticu, tikai nedomāju, ka tas ir noteicošais faktors attiecībās ;)
20.10.2013 21:25 |
 
Reitings 284
Reģ: 21.05.2013
Ietekmē. Saku no pieredzes - vīrieši, ar ko bija attiecības, izrādījās tieši man piemērotie. Un ar tiem, kas nesader pēc horoskopa, kaut kā neveidojās tās attiecības, nebija saiknes, sapratnes, līdzīgu mērķu..
Pati esmu vēzis, palasu aprakstus - nu tik ļoti viss atbilst! Reti kurš cilvēks pilnībā atšķiras no savas horoskopa zīmes apraksta!
20.10.2013 21:28 |
 
Reitings 524
Reģ: 28.05.2013
esmu lauva, viens no bijušajiem un tagadējais ir vēzis. ar bijušo īsti kontakts nebija (varbūt tāpēc,ka abiem bija tikai 15 :D ), bet ar tagadējo gan viss labi, viens otru papildinam, lai gan ir dažas iezīmes,kas tracina vēzī. bet nu arī viņam tracina dažas lietas manī :D
bet,ja tā tagad padomāju, man ir bijušas 3 labas draudzenes, kas ir vēzis u narī bija viegli saprasties.
man ļoti patīk cilvēki, kas ir dzimuši auna zīmē. zinu,ka daudzi nevar viņus izturēt, bet man tiešām ļoti labas attiecības ar viņiem vienmēr ir bijušas :D zinu pat vienu cilvēku,kas ir auna zīmē, visas manas draudzenes nevarēja izturēt ilgi viņu, bet man atkal vienmēr labas attiecības bija :)
20.10.2013 22:18 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Vai, es ļoti ticu :) Ne tikai kā ar otrajām pusītēm, bet vispār - ar puišiem/draugiem, ir vērojamas identiskas iezīmes, proti - auni man ļoti ātri apnīk (lai gan pirmajā brīdī šķiet, ka mums kopā ir tik interesanti, tik daudz kā kopīga, drīz pārņem jautājums - ko gan es viņā saskatīju? Esam taču pilnīgi dažādi :D) skorpioni ir superr tikai vienā jomā (:D) bet abas nopietnās attiecības ir ar lauviņām - nu supeer! Pirmo pazaudēju savu kaprīzīšu un neizlēmības dēļ, bet šo gan sargāšu. Ideālākus puišus grūti vēlēties :) Pēc saderībām vislabāk man der mežāži, bet neesmu tādus puišus sastapusi. Vien abas labākās draudzenes ir mežāži :)

Ak, jā - pati esmu vērsītis :)
20.10.2013 22:26 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Neticu horsokopiem ,mans tagadējais ir jaunava ,škiet, ja septembris ir jaunavas zīmei ,tad, jā ,un pilnīgs preststas tam ,ko te dažas minēja:D Pati, šķietm esmu vēzi ,bet nu galīgi ne vēzis ,jo nu nekas nesakrīt. Mana draudzene ir tikai nedēļu vēlāk dzimusi ,arī vēzis , mēs esam tik atšķirģas ,cik vien var būt ,pilnīgi pretsati, ja viņa ir mierīga, rāma, klusa, emocionāla, nepatsāvīga, maigas dabas, strīdos neiesaistās, makslinieks baigias,mīļa, izpalīdzīga,arī naiva bišku, tad esmu konkrēts pretpols, runāju par deviņi mēmi, esmu hiperaktīva, iejūtos jebkurā kompānijā, esmu sabiedrības cilvēks ,man visu laiku vajag būt uzmanības centrā ,ietekmēt mani ir tuvu neiespējami ,baiļu sajūtas manī nav ,ja es saku ,tad es daru, kā daudzi man ir teikuši, ka mani labāk nosist uzreiz ,nevis mēģināt strīdēties ,jo beigās es uzvaru ,piedevām man vēl ir taisnība:D Sparotos ar tiem ,kuru horsokopa zīme nav stulbenis :D
21.10.2013 01:06 |
 
Reitings 482
Reģ: 25.07.2010
Kam nav smadzenu,tie tic. Tjipa nav japieslipejas tiem,kuriem it ir horoskopu saderiba un tie ir perfekti pari :D made my day. Ja pati mekle pie ka piesieties un sasaista to ar horoskopiem,nevis to,ka vispar neprot pati komunicet,nenozime,ka pie vainas horoskopu nesaderiba. Jamekle vaina sevi,nevis janovel visu uz horoskopiem,kuri nav patiesi. Tas uzskaititas pazimes noverojamas katram otram pretimnacejam tak ;D
21.10.2013 01:21 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Kaut kas jau tajos horoskopos ir. Es pati mēdzu palasīt, ne tos žurnālu ikbedēļas, bet kārtīgus no grāmatām, kolēģe mācījās astroloģiju, un diemžēl veidojot kādu komunikāciju ar vīrieti noskaidroju par viņa horoskopu. Interesanti, ka man nav bijusi nekāda darīšana ar skorpiona, strelnieku, dvīņu, aunu, jaunavas zīmju vīriešiem, it kā nebūtu pa ceļam. Vistuvākās bijušas vēžu, svaru zīmju vīrieši un esmu pati jaunava.
21.10.2013 01:49 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits