Reģistrēties
Ienākt
Sākums
Forums
Mode
Skaistumkopšana
Attiecības
Horoskopi
Veselība
Māja
&
dārzs
Ziņas
Receptes
Atziņas
Video
Reģistrēties
Ienākt
Sākums
Forums
Mode
Skaistumkopšana
Attiecības
Horoskopi
Veselība
Māja
&
dārzs
Ziņas
Receptes
Atziņas
Video
Dieviete.lv
Forums
Stils & Mode
Pievienot komentāru
Kārtot pēc:
jaunākā
,
vecākā
« iepriekšējā
|
1
2
3
sapņu frizūra
Tendresse
1372
Reģ: 18.03.2011
neskatoties uz iespējām un apstākļiem, kāda būtu tā frizūra, kuru jūs šobrīd vēlētos visvairāk?
dalāmies ar skaistiem matiem :)
0
0
19.10.2013 01:49 |
Afternoon
68
Reģ: 16.10.2009
Odrija
es gribu tādu matu krāsu, kā tev pirmajā bildē!bozeeee
0
0
19.10.2013 22:35 |
besame
5075
Reģ: 19.04.2013
Nav gluzi mana sapnu frizura, bet noteikti kadu dienu sev gribetu tadas afrikan bizietes pa visu galvu:)
0
0
19.10.2013 23:44 |
MoonLady
7079
Reģ: 11.10.2013
Odrija
- mans nākamais matu griezums būs kā tajā otrajā bildē. Tikai nebūs visu laiku taisni, jo negribu dedzināt. Būs viļņaini. :)
0
0
19.10.2013 23:48 |
Harley
253
Reģ: 03.10.2012
hmm.. man ir daudz variantu :D
0
0
20.10.2013 00:07 |
Heartkiller
9435
Reģ: 06.03.2009
Man ir vairāki varianti:
0
0
20.10.2013 11:24 |
Khaleesi
8
Reģ: 04.09.2013
Man gribētos šādus matus - tik garus un biezus, lai var ieveidot skaistas lokas!
Pašai jau no dabas mati ir taisni un krāsa ir nevis Latvijas pelēkblondie, bet drīzāk zelta blondie.
0
0
20.10.2013 13:49 |
Riot
3615
Reģ: 01.09.2009
Nevaru atrast bildi, kas man patika. Bet, ja man būtu gaiši mati, tad noteikti kādu laiku uzdrīkstētos pastaigāt šādi:
Ideāls garums un krāsa:
0
0
20.10.2013 14:06 |
Kārtot pēc:
jaunākā
,
vecākā
« iepriekšējā
|
1
2
3
Pievieno savu komentāru
Nepieciešams
reģistrēties
vai
autorizēties
, lai pievienotu atbildi!
vairāk >
Dieviete sarunas
KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA
VistaVita
Šodien, 16:00
Viss par un ap NL
Stefania
Šodien, 15:57
klusēšana
Vārdotāja
Šodien, 15:42
IetekMeļu tops
Adele4
Šodien, 15:01
Butterfly clothing
CallMeAnnika
Šodien, 14:37
Which tournament debutant could reach the knockout stage?
EmiliaMclaughlin
Šodien, 11:20
Sliktākā pieredze
Marian House
2026-06-24 22:10
vairāk >
Aptauja
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
Nezinu, nav viedokļa
Cits
Rezultāti
|
7 komentāri
vairāk >
Lietotāji online (19)
LabaDabaDa
nadiinaa
Adele4
Minelūše
VistaVita
Tutta
leonella
Blablablabla
LiivijaPiivija
Māte Terēza
novērotāja
Stalkere Jr.
Nav_vispar
Hermiine89
Stefania
amoreamore
Lilijas
Ninja
Dubultdesa
© 2022 Dieviete.lv