Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vakara vadītāja pienākumi un ieteikumi

 
Reitings 3
Reģ: 29.01.2009
Sveikas!
Vēršos pie jums pēc padoma. Ir tāda situācija, ka mani palūdza būt par vakara vadītāju savai draudzenei 30. gadu jubilejā. Varbūt ir kādi ieteikumi, lai vakaru padarītu patiešam neaizmirstamu un intersantu (spēles,atrakcijas u.c aktivitātes). Kādi vispār ir vakara vadītāji pienākumi? Gaidīšu ieteikumus :)
17.10.2013 20:19 |
 
Reitings 728
Reģ: 21.07.2010
Kādi vispār ir vakara vadītāji pienākumi?

Vadīt vakaru jeb spēles,atrakcijas u.c aktivitātes

Nu bet tu taču pati savu draudzeni pazīsti un zini, ko viņa vēlētos - vairāk kaut ko intelektuālu, sportisku, atraktīvu vai vispār tikai dejas visu pasākumu.
17.10.2013 20:26 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Vakara vadītājs visu vakaru rūpējas par to, lai būtu izklaides, konkursi utt... Rūpējas par viesu labklājību bez maz vai.
17.10.2013 20:30 |
 
Reitings 3
Reģ: 29.01.2009
es domāju konkrētāk kādas piemēram spēles, konkursi, atrakcijas varētu būt?
17.10.2013 20:32 |
 
Reitings 377
Reģ: 29.01.2009
Esmu bijusi pāris reizes vakara vadītāja, stresa vairāk kā vajag! Es labāk esmu egoistiska un baudu vakaru, ne pati to vadu!

1. Jānoskaidro kādi cilvēki tur būs, vai nab kkādi baigie gurķi, kuri neko negribēs darīt!
2. Kas patīk pašai gaviļniecei?
3. Manis vadītajos vakaros "vakara nagla" vienmēr sanākusi - jautājumi un atbildes. Uz lapiņām uzraksta jautājumus un uz citām visādas atbildes (vislabākās ir divdomīgās :D ) un tad dod kādam izvilkt jautājumu un tas izvēlas, kurš izvilks atbildi un tad, protams, nolasa visi smejās (:D ) un tālāk jautājumju velk tas kurša atbildējis!
4. Pilns internets atrakciju un spēļu - spēj tik meklēt!
17.10.2013 20:35 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Manis vadītajos vakaros "vakara nagla" vienmēr sanākusi - jautājumi un atbildes. Uz lapiņām uzraksta jautājumus un uz citām visādas atbildes (vislabākās ir divdomīgās ) un tad dod kādam izvilkt jautājumu un tas izvēlas, kurš izvilks atbildi un tad, protams, nolasa visi smejās ( ) un tālāk jautājumju velk tas kurša atbildējis!


Jā, tā ir smieklīga spēle. :D
17.10.2013 20:44 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
1. pajautā pašai topošajai sievai, kas viņai nepatiktu un negribētu, lai nav nepatīkami momenti
2. par savu atpūtu aizmirsti
3. jārūpējas par to, lai visiem un pašam jaunajam pārim būtu interesanti.jāiesaista visi. lai nav tā, ka 10 cilvēki spēlē spēles, bet 50 cilvēki garlaikojas
4. ja neesi neko vadījusi, tev būs grūti cilvēkus iesaistīt, skaļi runāt, pamudināt, paķert kādu uz joku u.tml.
5. jāorganizē vakars tā, lai visi nesēdētu visu laiku tikai pie galdiem, droši vien, ka jāatrod tosti. jāsaliek laiks tā, lai cilvēkiem būtu arī atpūas brīži.
18.10.2013 15:06 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
6. atceries, ka vakara vadītāja zelta likums ir tas, ka viņš nedrīkst pats piedzerties. arī ne pārāk manāmi iereibis kaut vai, ja nāk jau rīts ( ja uzdevums tev ir līdz pēdējam viesim gandrīz turēties). vienreiz biju pasākumā, kur abi vadītāji tā pielējās, ka visiem krita uz nerviem un ilgi par viņiem vēl smējāmies. bet tiešām nebija patīkami.
ā un jā visam izdomā rezerves plānu.
18.10.2013 15:08 |
 
Reitings 728
Reģ: 21.07.2010
jaunajam pārim

viņai dz.d. ballīte jāorganizē.

jāiesaista visi. lai nav tā, ka 10 cilvēki spēlē spēles, bet 50 cilvēki garlaikojas

Šim es nepiekrītu. Ir cilvēki, kas nekur nekad nepiedalās un nepiedalīsies un nav ko viņus aiztikt. Piedalīsies tie, kas gribēs, citiem patiks skatīties. Vislabāk ir izdomāt tādas spēles, kas ir dažādas un kurās var piedalīties dažādi viesi nevis tikai vieni un tie paši.

skaļi runāt

Tam ir domāts mikrofons.

Bet viss ir atkarīgs no viesiem un pašas jubilāres. Ir tādas kompānijas, ka var līst kaut vai no ādas ārā, viņi no galda prom nekustās un nekustēsies, tad tādiem vairāk ir piemērotas mierīgas aktivitātes pie galda.
18.10.2013 15:15 |
 
Reitings 1364
Reģ: 27.05.2013
skaļi runāt
:D :D :D

mikrofons un laba dikcija. Nav jaklaigā :D
18.10.2013 15:18 |
 
Reitings 5481
Reģ: 17.08.2010
Kādi vispār ir vakara vadītāji pienākumi?


Rūpēties, lai viesi dara kaut ko - izklaidejas, nevis tikai sēž, rij un dzer :D
18.10.2013 15:22 |
 
Reitings 3
Reģ: 29.01.2009
paldies! par tiem pienākumiem sapratu. Gribētos varbūt dzirdēt kādu konkrētu ideju!? :)
18.10.2013 17:31 |
 
Reitings 457
Reģ: 30.01.2012
Tikai dieva dēļ nevelc visus rotaļās ar varu! Man piemēram tādās reizēs gribas gāzt! Ja cilvēks negrib, tad neiet, a prasti visi kaut kā uzspiež. A ko darīt, ja es tāpat jūtos labi, foršs vakars rit savu gaitu un pēkšņi: "Tā, nu sāksim atrakcijas!" Man liekas, ka atrakcijas izbojā pasākumu. Vot dejas, dziesmas- tā ir cita lieta!
18.10.2013 17:36 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
Tikai dieva dēļ nevelc visus rotaļās ar varu! Man piemēram tādās reizēs gribas gāzt! Ja cilvēks negrib, tad neiet, a prasti visi kaut kā uzspiež. A ko darīt, ja es tāpat jūtos labi, foršs vakars rit savu gaitu un pēkšņi: "Tā, nu sāksim atrakcijas!" Man liekas, ka atrakcijas izbojā pasākumu. Vot dejas, dziesmas- tā ir cita lieta!

+++
18.10.2013 17:41 |
 
Reitings 1196
Reģ: 28.01.2013
http://spoki.tvnet.lv/speles/Dazadas-ballisu-speles/340219
http://www.calis.lv/forums/tema/17698039-jautras-speles-dazadu-vecumu-cilvekiem/
te dažas idejas ieskatam.
Tikai dieva dēļ nevelc visus rotaļās ar varu! Man piemēram tādās reizēs gribas gāzt! Ja cilvēks negrib, tad neiet, a prasti visi kaut kā uzspiež.

Šis ir ļoti svarīgi. Pati esmu no tiem ''gurķiem''- nevis vienkārši nepatīk, bet riebjas, ja mēģina mani piespiest kaut ko spēlēt. Vienmēr būs cilvēki, kuri aktivitātēs iesaistīsies ar prieku, nav jāaiztiek un jāspiež tie cilvēki, kuri to nevēlas. Biju vienās kāzās, kur vadītājs paziņoja - tagad sagatavojiet nelielu stāstījumu par sevi, būs visiem jāstāsta. Es jau sastresojos, likās nu tik stulbi vienkārši, kādā sakarā man tagad kaut kas jādomā, jāstāsta visiem... Bet izrādījās, ka tas bija joks - līgavainis ar līgavu paši bija uzrakstījuši pa teikumam par katru viesu un vadītājs to vienkārši nolasīja, piemēram, ''Kārlis mīl dejot un bērnībā centās piekukuļot auklīti, lai viņa vietā apēd putru''.
18.10.2013 17:42 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits