Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

The Secret, Positive thinking un viss tas, kas pirms dažiem gadiem uznāca ar popularitātes vilni :)

 
Reitings 949
Reģ: 15.04.2013
Vai lādai no jums, kas ir noticējušas labo domu materializācijai, ir kāds reāls piemērs no dzīves, kas to pierādītu?
kārtoju plauktus, atradu "the secret" grāmatiņu un aizdomājos, gribētos uzzināt kādu piemēru (ne tikai piemērus, kas minēti grāmatā vai līdzīgās grāmatās, kuriem puslīdz tikai var noticēt :) )

es atceros tikai tādus ekstrēmus piemērus, piemēram, vīrietis, kas izveidojis plakātu ar lietām, ko vēlētos, atrada to pēc gadiem un gan māja, gan mašīna, kuras foto bija licis plakātā viņam tiešām piederēja. un sieviete, kurai bija vēzis katru dienu balsī teica paldies par ārstēšanu un vēzis pārgāja. neticu gan, tie piemēri ir ekstrēmi, varbūt kādai ir kaut kas reāls?
15.10.2013 12:26 |
 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Jā, es tam ļoti ticu, konkrēti gadījumā par domu spēku. Tas man ir ļoti palīdzējis. Ja kaut ko ļoti vēlos, domāju par to, sapņoju par to un rīkojos, tas piepildās un es to saņemu.
15.10.2013 12:28 |
 
Reitings 949
Reģ: 15.04.2013
Liene kādās jomās tas ir palīdzējis?
man ir draudzene, kas tic, bet tkai par attiecību līniju, viņa raksta uz lapiņas, ka ir mīlēta (kko tādu) un tur lapiņu makā. stāstīja, ka tā ir vienīgā joma, kurā viņai sanāk.
bet, piemēram, naudas lietas, ceļojumi, izskats? vai ir kādi piemēri?
15.10.2013 12:32 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Materializējas ne tikai labās domas, starp citu.

Ir tāds teiciens - uzmanies no tā, ko vēlies. Es gan teiktu, ka no tā, vēlies. Mēs tik bieži Visumā palaižam neapreizi noformulētas vēlmes, un tad brīnamies, kāpēc nesaņemam to, ko gribam.

Man ir ne tie pozitīvākie piemēri. Vecajā darba vietā pagājušā gada nogalē man uzradās kabineta biedrs. Tas mani padarīja pilnīgi traku - es katru dienu gāju uz darbu ar domu, ka atkal gribu būt viena savā kabinetā. Pēc mēneša uzzināju, ka uzņēmums maina ofisa telpas, tiku nobāzta civilizācijas aizmirstā iestādē un biju pilnīgi viena, visu laiku. Teorētiski, piepildījās tas, ko es prasīju, bet praktiski es vēlējos pavisam ko citu.
15.10.2013 12:33 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Vienmēr uz tām grāmatām esmu skeptiski raudzījusies.. Vai tad, lai domātu pozitīvi tiešām ir jāpērk un jālasa tā grāmata? :D
15.10.2013 12:33 |
 
Reitings 2792
Reģ: 09.12.2010
Jā, tam visam ticu.
15.10.2013 12:33 |
 
Reitings 1701
Reģ: 16.07.2013
Ar The Secret tieshaam var tikai putekljus kraat. Labaak palasi L. Viilmas graamatas - par to pashu teemu, bet daudz labaakaa un iistaakaa veidaa.

Atbildot uz diskusijas jautaajumu - nepaziistu nevienu. Zinu cilveekus, kas smagaa celjaa ir ieguvushi kaaroto straadaajot un taadus, kas no negatiiviem kljuva pozitiivaaki. Nekaadi briinumi nepastaav, pat domu/apzinjas mainja ir darbs, kur nu veel auto ieguushana utt.
15.10.2013 12:34 |
 
Reitings 2792
Reģ: 09.12.2010
Vienmēr uz tām grāmatām esmu skeptiski raudzījusies.. Vai tad, lai domātu pozitīvi tiešām ir jāpērk un jālasa tā grāmata?


Citi tā vienkārši nemāk domāt pozitīvi.
15.10.2013 12:34 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
Jā manas domas materializējas... un mani tracina, ka neprotu materializēt ko jēdzīgu...

Piemēram, visu pagājušo nedēļu sēdēju darbā un domāju par to cik ideāli būtu nebūt darbā un mājās kaut ko padarīt... Katru rītu cēlos ar domu, kaut nebūtu jāiet uz darbu un varētu pagulēt ilgāk... Un domu spēks visu nokārtoja... Man bērns saķēra vīrusu, esam mājās viņam temperatūra līdz 39.... Nu ko dabūju jau itkā ko gribēju.... sēžu mājās, darbojos pa mājām, kopā ar bērnu ilgi guļam no rītiem... tikai šis, protams nav tas veids kādā es gribēju to uz darbu neiešanu :(

Un šādi man ir bijis vairāk kārt... Jāiemācās pareizi domāt un savas vēlmes vizualizēt precīzi...

Aaa vēl viens piemērs...

Agrāk strādāju fizisku darbu, ar naktsmaiņām un slīdošo grafiku... vislaik domāju ka gribu darbu kur man būtu konkrēts darba laiks, mierīgu, un darbavietu ar savu datoru un savu galdu... pēc kāda pus gada to arī dabūju... un jā NEAPZINĀTI ( NE SPECIĀLI) par to domāju katru maiņu.

Tagad, protams, arī tas vairs nav labi un gribas pavisam ko citu :D :D :D Un gan jau arī dabūšu :D
15.10.2013 12:34 |
 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Piemēram, krāju naudu jaunam auto. Iet pasmagi, lai cik arī labi būtu ienākumi un motivācija, jo vienmēr atrodas aizbildinājumi, bet es tik ļoti gribu to autiņu, ka, nepārtraukti par to domājot un vēloties, man vakar gandrīz burtiski nauda no debesīm nokrita:D, kuru varu atlikt krājkontā autiņam.
Otrs piemērs- tik ļoti gribēju 18 gados kļūt par vadītāju, ka tik ļoti par to domāju, vēlējos, ka beigu beigās mani paaugstināja. Protams, arī rīcībai un darbiem ir liela nozīme, bet es domāju, ka domu spēks to ietekmē. Ļoti ietekmē.
15.10.2013 12:36 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Kursos man stāstīja par šo Secret fenomenu, pareizāk sakot, kur slēpjas tas labo domu "āķis". Viss ir pavisam vienkārši - ar domām, bildēm, afirmācijām mēs vienkārši noskaņojam savu zemapziņu uz konkrēto lietu un zemapziņa sāk meklēt ceļu uz šo mērķi. Vienkāršāk sakot, mēs sevi ieprogrammējam. Nav tā, ka vēlies sarkanu mašīnu un pēkšņi kāds rūķītis to noliek mājas priekšā. Ieprogrammējot sevi uz vēlmi pēc mašīnas, sāc meklēt iespējas pie tās tikt - krājot, produktīvāk strādājot, meklējot, kurš par lētāku cenu pārdod utt. Un pēc kāda laika pie šīs mašīnas arī atrodi ceļu.
15.10.2013 12:38 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Man tas reāli ir strādājis, sākot jau ar diplomdarbu un skolas tēmu, kad tas bija aktuāli, es biju veidojusi kolāžu par to kā iegūstu skaistu augumu un reāli arī sasniedzu tos kg, ko biju uzrakstījusi, tāpat arī par algas pielikumu, tiesību iegūšanu, nu dažādas lietas, ko esmu nospraudusi par mēŗķi.

Taču, tas jau nestrādā neko nedarot, tie visi bija man reāli mēŗķi un es zināju kā tos sasniegt vairāk/mazāk, tas kalpoja tikai kā katras dienas atgādinājums, koncentrēšanās mērķim.

Neliels piemērs, es biju gada sākumā rakstījusi, ka vēlos aizbraukt visamz 3 ceļojumos šogad - tieši tā arī bija - Londona, Vācija - 2x. Man piepildās arī negatīvie scenāriji.

Es biju katru dienu, ilgstoši sapņojusi par vienu vīrieti, šķita, ka tās varētu būt veiksmīgas attiecības, gribeju iepazīties u.c. - Viss norisinājās tieši, precīzi kā es gribēju, bet beigās sapratu, man to nevajag! Tāpēc no tā ļoti jāuzmanās, ko vēlies.
15.10.2013 12:39 |
 
10 gadi
Reitings 792
Reģ: 16.08.2009
Es tiku pie sava lieliskā vīrieša! Lieliskā,jo citi mani nav izturējuši ilgāk par mēnesi,bet šis jau 4 gadus mani cieš! :D
Vēl es uz lapas uzrakstīju visas savas vēlmes kuras itkā būtu katru dienu jālasa utt,bet es to lapu aizbāzu kaut kur dziļumā,BET palasot viņu pēc gada-daudz kas ir piepildījies :)
15.10.2013 12:39 |
 
Reitings 1598
Reģ: 12.10.2010
iu jā, ticu un kā vēl, tie ikdienas sīkumi pat vairs nav uzskaitāmi. Bet man arī tā bilde ir piepildījusies, man uzdāvināja riteni , pēc mēneša skatījos telefonā saglabātās bildes un tur bija meitene uz tāda riteņa...

ir daudz tādu sīkumu, es varētu daudz piemērus minēt, piemēram vakar noteicu darbā, ka sen nav ēsta žāvēta vistiņa, mums viens vīrietis ik pa laikam pieved mājās žāvētu super garšīgu, bet viņš kādus pāris mēnešus nebija devis ziņu. Neko šodien pazvanīja, ka rīt būs :)
15.10.2013 12:47 |
 
10 gadi
Reitings 2587
Reģ: 07.03.2011
To nevar iemācīties vai kā citādi mākslīgi izveidot. Vai nu ir mega motivācija iekšā, degsme uz konkrētu lietu, notikumu vai arī nav. Līdz ar to ir jāmeklē nevis pozitīvā domāšana, mākslīga tiekšanās uz kaut ko, bet tas, kas mūs dabīgi piespiež visu laiku par to domāt, pārkāpt sev pāri, motivē rīkoties utt.
15.10.2013 13:01 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Es ticu labo domu materializācijai. Man ir spilgts dzīves atgadījums, kad biju kopā vēl ar iepriekšējo draugu, mums vienu brīdi bija ļoti sliktas attiecības, viņš mani nemīlēja, bija skarbs utm., es ļoti bieži domāju vakaros ka gribu lai mani mīl, lai ir labs, un manas domas bija tik spēcīgas, un pagāja kāds laiks un viņš ļoti mainījās, izturējās pilnīgi citādi, nezinu no kā, un pēc kāda laika atzinās arī savā mīlestībā, jūtās, lai gan likās ka tas ir nereāli. Protams tagad esam šķīrušies, jo laiku pirms tam domāju ka mums vajag katram iet savu ceļu, un šīs domas piepildījās.
Otrs gadījums, man bija sarežģīta situācija dzīvē, dēļ tā jutos nomākta, nelaimīga, meklēju sev citu dzīvesvietu, nevarēju neko lāga atrast, vairums dzīvokļu nekopti, netīri (iepriekš dzīvojuši cūkas, es atvainojos), man ir ļoti svarīga kārtība, esmu tāds cilvēks, un jau likās bezcers, kad māsa izteica ka varu dzīvot viņas mājā, kur viss kopts, skaists, un tas bija labāk kā jel kad vēlējos, tāpat daudzas lietas pateicoties šim lēmumam man dzīvē ir uzlabojušās.
Man ir ļoti bieži tā, ka piepildās tas ko es domāju, protams piepildījušās ne tikai labās, bet arī ne tik labās. Un tās lietaas nav bijuši nieki - piemaksa, vai kaut kas tik mazvērtīgs, bet kaut kas vairāk, kas dzīvē maina ļoti daudz ko. Un pārdomājot to, es aizvien biežāk savas domas saistu ar labām domām, uzrakstu uz lapas visu ko vēlos, gribu, skaidri formulēju, un ticu, ka viss piepildīsies!
15.10.2013 13:09 |
 
Reitings 949
Reģ: 15.04.2013
man arī ir piepildījušās lietas, par ko nejauši aizdomājos. bet tā grāmatas un līdzīgu materiālu ideja, ir ka konkrēti nosaki, ko vēlies un kkādā mirklī tas aiziet. tas ir tā apzināti.
man laikam gan par darba laiku, gan darba jomu ir neapzināti piepildījies. bet interesē, vai piepildītos pārākā konkrētība, apzināti radīta, ja uzrakstu uz sienas "jānis mani mīl", "ik nedēļu pelnu 3000Ls" "marta otrajā nedēļā ceļoju uz kipru"
15.10.2013 13:10 |
 
Reitings 949
Reģ: 15.04.2013
acisseJ kā? :D
starp citu, daudz viedokļu piekrīt, ka piepildās ne tikai labās, bet sliktās domas, bet ja visai šai štellei tic un seko, tad būtībā varētu ne tikai motivēt uz pozitīvo, bet arī ļoti filtrēt negatīvo
15.10.2013 13:12 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Agrāk tam baigi ticēju(bez skepses, tiešām ticēju). Darīju visu, kā vajag(kolāžas, teksti, domas) un protams, aktīvi darbojos(nevis vnk sēdēju un gaidīju). Rezultāts - pilnīgi nekāds.
Nu, neko. Vairs neticu.

Taču, man vienmēr prieks par tiem, kuriem tas viss strādā. Forši tie stāsti :).
15.10.2013 13:16 |
 
Reitings 420
Reģ: 09.07.2013
Arī es esmu lasījusi Secret un visas pārējās šādā veida grāmatas. Tas ir mainījis manu dzīvi un man tādu piemēru ir simtiem.

Tā ir patiesība, ka domas veido mūsi dzīvi, jo tās mūs iestāda konkrētā gultnē. Tās rada kustību, un mēs nonākam tur, kur tiecamies nokļūt - un viss taču sākas ar domu vai ne?

Grāmata The Secret atklāj pašsaprotamo, bet amerikāņu to visu pārvērtā riktīgā mārketinga trikā, ka vienkārši nebija iespējams nenopirkt to grāmatu, jo visi taču vēlas uzzināt TO noslēpumu.. Kā kļūt laimīgam, bagātam un veiksmīgam, utt. Amerikāņi ir malači!

Var ticēt un var neticēt, tomēr tā ir elementāra patiesība. Vienam tas ir Visums, citam Kosmoss, kāds to spēku dēvēs ar Dievu vai Allahu - tas ir spēks, kas sniedzas pāri mūsu robežām un sapratnei, taču mēs to varam vērst savā virzienā, savu mērķu īstenošanai.
15.10.2013 13:18 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
Pēc mēneša uzzināju, ka uzņēmums maina ofisa telpas, tiku nobāzta civilizācijas aizmirstā iestādē un biju pilnīgi viena, visu laiku. Teorētiski, piepildījās tas, ko es prasīju, bet praktiski es vēlējos pavisam ko citu.

Tāpēc vajag vēlēties konkrēti. Es gribu to un to, ar to un to, tik un tik.
15.10.2013 13:20 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits